INTERDRUK S.A.

Opinie o INTERDRUK S.A.

Pracownik009

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Traktowanie pracowników biurowych odbywa się na żenującym poziomie widać to w biurze Warszawskim, ale zwłaszcza ma to miejsce w siedzibie w Garwolinie.

Iwona

@blamoz1895 nie jestem związana z Interdruk Corporation. Jestem pracownikiem gowork.pl. I tak, dodatkowe informacje na temat firmy jako pracodawcy są pomocne dla osób, które trafiają na ten wątek szukając opinii na temat tego jak może wyglądać ich przyszła praca. Jest to jedna z roli jaką służy ten portal. A co Ty mógłbyś doradzić takim osobom?

Iwona

@zadowolonyrozumiem, że poleciłbyś pracę w Interdruk Corporation. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego co uważasz za mocne strony firmy jako pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają dołączenie do firmy.

blamoz1895
@Iwona

"(...)dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają dołączenie do firmy" .. widać że biuro pisze i odpowiada na posty... klasyczna schizofrenia...

zadowolony

Witam, dźwigania nie ma, w dużej mierze nadzór maszyny. Po za tym przywóz surowca i odstawianie palet z produktem za pomocą paleciaka. Praca spoko, nadzór też w porządku.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w INTERDRUK S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
blamoz1895

Witam. Mam pytanie dotyczące pracy przy tzn formatowaniu papieru?? ciężka praca?? ktoś pracował na takim stanowisu? praca podobno od poniedziałku do piątku 8-16

Iwona

@Witoco sprawia, że tak oceniasz pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

Wito

Interdruk garwolin to swoisty lagier ten zakład jest uważany za jeden z kilku najgorszych jeśli chodzi o pracę i płace niepolecam nikomu tu w okolicy wszyscy go omijają nawet wrony i inne ptactwo

Wito

eo

czy w firmie nadal njest potrzebny nowy pracownik na takie stanowisko jak przedstawiciel handlowy ds. obsługi sieci handlowych? widziałam ogłoszenie ale daty nie sprawdziłam

pommagier

Witaj Am, wiesz inwestować W NIĄ swój czas, być punktualnym, sumiennym i godnym zaufania bardzo dobrze się tutaj ODNAJDUJEMY, OK! Co będzie jak nie będziemy tak jak wyżej, każdemu może się noga podwinąć, dziecko zachorować, inne sprawy zdarzyć... i co, już się nie odnajdziemy :)) Inwestować całe swoje życie to ja i wiele innych osób nie chcą bo i PO CO! Najlepiej widziałbym dobrą pracę po 8 goz. dziennie góra 10 a nie 12/7 i jeszcze zostań. Najlepszego, pozdrawiam.

pomagier

Jak jest u Was z pracą. Czy tak samo jak w AMK?? Czyli zap.eprz 12/7 non stop a później miesiąc przymusowo w domu. Ani zachorować a o zaplanowaniu urlopu to można zapomnieć. Jaka atmosfera na maszynówce?

Jacek

Chyba szukają a co ?

Kołchoz

Jeden wielki cyrk na kołach . Firma z takim rozmachem a kadra kierownicza na poziomie zakładu dla obłąkanych pomijając Kałaskę . Ludzie pracują po 12/7 żeby dostać w miarę przyzwoitą wypłatę bo stawki godzinowe są z przed 15 lat . Co do kretów to jest ich pełno i w biurze i na produkcji , wymyślą co kol wiek aby tylko się podlizać . Reasumując nie jest to praca dla ambitnych tylko typowy kołchoz pracy .Ludzie przyzwalają na taki wyzysk bo muszą pracować i za coś żyć .Moja odczucie : Dwa lata stracone z życia oczywiście odradzam

hhhhggggh

hjhg - często chęć zemsty, ale w każdej opinii jest ziarenko prawdy ;) a skoro jest tyle negatywnych opinii to co jest z tą firmą i jego kadrą zarządzającą coś nie tak! ?!

robo

Większość komentarzy nie należy już do najnowszych i dotyczą one głównie pracy na produkcji. Moim zdaniem Interdruk to ciągle rozwijająca się firma, dająca duże perspektywy i możliwość kreowania jej wizerunku, jak i działalności. Domyślam się, że te złe komentarze są powodem rozczarowania lub chęci zemsty, ale i tak za wiele nie wnoszą. W każdej firmie ważna jest kadra zarządzająca, a w tym przypadku niewiele można mieć do zarzucenia. :) Serdecznie polecam dla osób ambitnych

xoxo
@robo

nie ma to jak siedzec w kadrach i poprawiac sobie opinie na stronach internetowych :)

były ph

Szczerze odradzam pracy w tej firmie na stanowisku PH. Na początku "dyr Pa.eł" opowiada o PEŁNYM zaufaniu jakim to obdarza nowego pracownika, a po 2-miesięcznej "orce" (praca od 8 do 18) na rzecz firmy zwolnienia wmawiając utracone zaufanie pod byle pretekstem. Podrzucają "człowieka-kreta", który donosi i w dodatku zmyśla historie wzięte z rękawa. Daleko im do "PRACODAWCY GODNEGO ZAUFANIA" !!!!

marianek33

Jestem ciekaw czy taka praca 6,7 dni po 12h bez placenia za nadgodziny czy to sie nie klasyfikuje pod sad? W sumie co sie dziwic pracodawca jak ludzie za takie glodowe pensje sie godza robic.Co do rotacji za pare lat nie bedzie komu robic to moze sie naucza szacunku dla pracownika

Fantomaska

Jasne. Firma ta to nic innego jak (usunięte przez administratora) Ludzie pracują tam przez okrągły tydzień po 12 godzin. Nie ma poszanowania pracownika i pracownik nie ma wcale życia prywatnego - bo jak nie jest w pracy to odsypia. Najgorsze są "nocki" po 12 godz. i to nier rzadko z sobotą włącznie. O wolne to lepiej nie prosić, bo zależy od Pana humoru Pana kierownika. Często bywa tak, że idzie się na 8 godzin a przychodzi Pan kierownik i oznajmnia, że trzeba zostać 12. A co do zarobków to straszna nędza. Płacą mało, nie ma płacy za nadgodziny ani dodatku nocnego, żadnych dodatków. Osobiście nie polecam nikomu.

alfonso

jeśli chodzi o Garwolin a konkretnie Sulbiny to powiem krótko, firma gigant, stale się rozwijająca i z perspektywami. Jeśli chodzi o zarobki to jest do zniesienia, atmosfera w biurze dobra,co do produkcji to bywa różnie. Na produkcji panuje straszny bałagan i nie ma w firmie żadnej osoby która jest w stanie wprowadzić jakieś standardy pracy, całością zarządza dwóch dyrektorów, którzy robią to co do nich należy i pewnie jeszcze więcej, niestety reszta kadry czyli kierownicy/brygadziści produkcji jest "trochę" w tyle z zarządzaniem i wiedzą- to takie największe minusy. No i oczywiście jest duża rotacja pracowników na produkcji ale to na ich własne życzenie.

kkkk

jego inteligencja polega na robieniu dzieci i rozwodzeniu się ????

Zostaw merytoryczną opinię o INTERDRUK S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERDRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERDRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERDRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTERDRUK S.A.