INTERDRUK S.A.

Opinie o INTERDRUK S.A.

Czy INTERDRUK S.A. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Chyba nie.

Kadaxdd

Jedna wielka porażka. Pracowałam tam krótko bo dłużej nie wytrzymałam w tym kołchozie ale mogę się wypowiedzieć. Na rozmowie mówiono ze umowa na 3 miesiące. Okazało się ze jednak na 2.5 ... zero szacunku do pracowników... ''na górze'' kierowniczki taktuja wszystkich gorzej niż w przedszkolu... nie rozamawiaj, nie śmiej sie, co cię tak bawi na imprezkę przyszlas czy do pracy... teksty kierowniczek są na bardzo zaniżonym poziomie... wymagania maja z kosmosu... przerwa ? 15 min ? Śmiech na sali spóźnisz się minute? Musisz dojsc na hale jeszcze na przerwie... źle się poczujesz i usiądziesz na minute? Dostaniesz pytanie. Co ty robisz czemu nie pracujesz? Nie polecam z całego serca... unikać jak się tylko da...

Ruda
@Kadaxdd

Jedna z najnowocześniejszych drukarń w Polsce gdzie właciciciel morze Ci nabluzgaci

Muza
@Ruda

A gdzie ortografia?

ha ha ha
@Kadaxdd

A ty tam nie do pracy przyszłaś :) to wiele tłumaczy. Zapraszam w każde inne miejsce pracy, gwarantujemy trzy godziny przerwy ( w 8 godzinnym trybie pracy), dowolne pogaduchy, wolne na życzenie, co dwa miesiące samochód gratis :)

milo
@ha ha ha

W mojej poprzedneij pracy tak było tylko bez samochodu co dwa miesiace. Można? Można!

Novy

Witam, interesowala by mnie praca na stanowisku operatora, czy ktos moglby w przyblizeniu nakreslic warunki pracy oraz zarobki?

@Novy

@Novy Świetnie, że jesteś zainteresowany pracą w Inter Druk, gdyż właśnie ta firma prowadzi kilka rekrutacji na stanowiska operatorskie https://www.interdruk.com.pl/kariera/. Aplikowaleś już? Daj znać jak wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej!

Ulka

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Ostatecznie jesli komuś nie odpowiada ma możliwość zmiany firmy!

SS
@Ulka

Tak. Oczywiście, ale jak coś w firmie nie tak to chyba można uprzedzić potencjalnych nowych pracowników. Wolność słowa:)

Srula
@Ulka

Masz rację Ula. W ogłoszeniach oferty na prawie każde stanowisko. Z takim podejściem;) nie długo będziesz sama nie na dwóch maszynach A na 4 za za. Dup,Cać xD Teraz rynek pracy jest spory , więc PO co robić za psi pieniądz i zażywać jak w Ugandzie? Jak mozna też zarobić psi pieniądz gdzie indziej i się nie narobić? Badz zarobić w innejv2 x tyle za taki samą prędkość robocza xD

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w INTERDRUK S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Darek

Witam, czy ktos moze powiedziec jak w tej firmie wyglada praca na stanowisku PH? Jakie wynagrodzenie , jakie daja samochody? Czy mozna z nich korzystac do celow prywatnych? Dziekuje za odpowiedzi

@Darek

Rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w firmie INTERDRUK S.A. jako Przedstawiciel Handlowy. Nie udało mi się znaleźć takiej oferty pracy na stornie internetowej firmy, więc może wiesz czy firma przyjmuje aplikacje spontaniczne? Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie?

Miro

Uwaga !! Naprawde cos jest nie tak z ta firma, trzymam w rekac hwlasnie produkt - blok techniczny kolorowy ktory rzekomo jest formatu A4 - niestety format jest za maly i to nie tylko o kilka minimetrow !!! Logo ładne ale kierunek do bankructwa!!

Trep
@Miro

Panie kochany zobaczyl bys w jakichn warukach ludzie to robia to bys zdebial. Firma jest fatalna.

Niezadowolona

Pracowałam w sulbinach na hali produkcyjnej jeden dzien bo jak tam mozna wytrzymać ciągły hałas na sam początek nas wrzucili na maszyny tragedia zamiast nam pomoc w tym pierwszym dniu od nikogo pomocy nie uzyskaliśmy praca na bardzo szybkim tempie jedna osoba nie da rady tam pracować i do tego na dwóch maszynach nie polecam tej pracy tragedia

były pracownik- na szczęście

Nigdy nikomu nie polecę tej firmy. Ludzie jeśli się szanujecie to omijajcie ją szerokim łukiem. Tylko wyzwiska i poniżanie ludzi. Nadgodziny niepłatne bo przecież ,, jak to nie możesz zostać charytatywnie dla firmy???? Pan Prezes i Pan Najmądrzejszy Dyrektor pomiatają ludźmi jak tylko mogą. Uważają, że małpę można nauczyć przyciskać guziki i też będzie obsługiwać maszyny. Proponuję zatem wybrać się do zoo a nie zamieszczać co tydz. ogłoszenia na Grajdolu że przyjmą do pracy. Płaca to 1/3 wynagrodzenia na tych samych stanowiskach w Warszawie. Ludzie którzy tam pracują nie mają jednego stanowiska, albo zamiatają plac albo wysyłani są na przymusowe urlopy. No cóż: Ale za rok....:) Za rok to będzie ekspresówka do Warszawy a Panowie Dyrektorzy mam nadzieję sami będą odbierać zeszyty

Oburzony

(Biuro w Warszawie) Fatalne podejscie do pracownika: zwolnienia z dnia na dzień, zerowa kultura w relacjach pracodawca-pracownik, kadra kierownicza migajaca sie od odpowiedzialności i zajezdzajaca szeregowych pracowników. Do tego udawanie wielkiej korporacji, a mentalnie firma garażowa i słoma wystajaca z butów. Moje sugestie dla INTERDRUK S.A.: Zmiana podejscia do pracownika. Wieksza kultura osobista

Zagadka

Potwierdzam wszystko co jest napisane o fabryce. "Centala" na Wawszafce to również głębokie Polskie bagienko gdzie panuje przeświadczenie, że jesteś niewolnikiem. Atmosfera w "centrali" jest fatalna i zależy tylko od jednej osoby w jakim jest dziś humorze... Drugi osobnik to typowy mober aż dziwne że jeszcze nikt z tym do sądu nie poszedł. Osobnik zaprasza do swojego gabinetu i uprawia mobbing (straszy, ubliza, manipuluje ...) Nic się nie nauczysz, zdrowie stracisz. Szkoda czasu

Falzmajster

Jak otworzą kolej i drogę ekspresową do Wawy to w tej korporacji nikogo nie będzie do pracy

@Falzmajster

Jestem ciekawa, skąd u Ciebie takie przekonanie - przecież wcale nie musi być tak, jak twierdzisz. Powiedz nam na początek, czym sam zajmujesz się w strukturach firmy Interdruk Corporation. Na jaką formę umowy mogą tam liczyć osoby, które dopiero rozpoczynają tam pracę?

Pracujaca
@Iwona

Iwona jeżeli tak jesteś ciekawa to proponuję zatrudnić się w tej "korporacj" i poznać historię ludzi kturzy są tu traktowani jak murzyni na plantacji bawełny. Zastraszania, bluzgi i traktowanie ludzi jak śmieci jest na pożądku dzienym. Więc skoro Falzmajster tak pisze to tak będzie. Sprawdź sama.

Ciekawa

A jak to wygląda w Warszawie?

@Ciekawa

@Ciekawa Chyba bardzo chciałabyś rozpocząć pracę w firmie Interdruk Corporation - to bardzo dobrze. Wątek ten jest dosyć "żywy", więc być może ktoś zechce napisać, jak przedstawia się sytuacja w tym przedsiębiorstwie. A interesuje Cię jakaś konkretna posada?

Iwona

@Kadaxdd A zatem, mając na uwadze Twój wpis, sprawy w Interdruk Corporation nie mają się najlepiej. Nadmieniasz, że pracowałaś tam krótko - a ile konkretnie i czym się tam zajmowałaś? Zastanawiająca jest kwestia umowy - piszesz, że na rozmowie była mowa o trzech miesiącach, a później okazało się, że to jedynie 2,5. Pytałaś pracodawcę, dlaczego tak jest? @Ruda Co masz przez to na myśli? Warto, żebyś uzupełniła swoją wypowiedź, bowiem na forum pojawiają się też nowi użytkownicy. Zrobisz to?

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Rr.
@Zainteresowany

Pozytyw... wynagrodzenie na czas.

Były
@Zainteresowany

Z pewnością można: kiedyś była to świetna firma w której każdy chciał pracować.

Ruda
@Były

Ale, że kiedy ??? bo tu pierwszy wpis jest z 2013 i jest w negatywnym tonie jak pozostałe a sam odpowiada na treść, która została usunięta ... Sama niewiem kiedy tu było dobże.

Były
@Ruda

Procent niezadowolonych stale rósł i z tego co wiem nadal rośnie. Im więcej "madrych" u góry tym mniej dobrych na dole.

Iwona

@Bezrobotny Czy już zdecydowałeś się aplikować do firmy Interdruk Corporation, a może nadal masz to dopiero w planach? Nie zapomnij o informowaniu nas na bieżąco o podjętych przez siebie działaniach. @Rob Widzę, że jesteś pracownikiem wyżej wspomnianej firmy. Co, oprócz kwestii zarobków, mógłbyś powiedzieć nam o tym pracodawcy? Warto tam aplikować?

Bezrobotny

Witam jestem zainteresowany pracą na stanowisku magazyniera, może ktoś napisać jakie są zarobki i jakie godziny pracy???

Rob
@Bezrobotny

Najnizsza krajowa i 12h

bezrobotny
@Rob

na ich stronie jest napisane ze praca na jedna zmiane na stanowisku magazyniera ,,, wiec chyba wysle cv i zobaczymy w jakich godzinach praca i zarobki.

Iwona

@Bajbaj, Twój wpis nie wnosi nic do dyskusji. Każdego dnia, to forum odwiedzają kandydaci zainteresowani pracą w firmie Interdruk Corporation. Czy możesz im pomóc i napisać, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do firmy oraz atmosfera w samej firmie? Czy od majowych wpisów na forum, w firmie coś się zmieniło?

Pracownik na dolku

To jedno dno pracuje tam na dołku, kierowniczka p.Monika bardzo przemadrzala wykorzystują tam ludzi przerwa tylko 15 min jak się o 5 min spuzni to od razu upomnienie. Nie polecam. Robię tam dlatego że kolega mi podpowiedzial że fajnie a w cale nie

a w cale nie
@Pracownik na dolku

:)) M a t o l e j e b a n y na kawkę tam chodzisz czy do pracy :)))

Bajbaj
@a w cale nie

Czyżby odezwał się sam prezes ????????????????

Iwona

@Były pracownik, jeżeli Twoje informacje są zgodne z rzeczywistą sytuacją w firmie Interdruk Corporation, to są one niepokojące. Czy ktoś z obecnych pracowników może potwierdzić Twoją opinię? Pracodawca powinien dbać o dobrą atmosferę w firmie. Czy rozmawialiście na ten temat w szerszym gronie z przełożonym?

Iwona

@Były pracownik, czy rzeczywiście na hali brakuje apteczek? Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom, a także przestrzegać przepisów BHP. Rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę w firmie Interdruk Corporation. Może istniała jakaś szansa na poprawę tego aspektu? Czy próbowałeś zrobić coś w tym kierunku?

@Iwona

Wszystko jest możliwe kiedy jesteś zastraszana, wyzywana etc.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERDRUK S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERDRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERDRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERDRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTERDRUK S.A.