INTERDRUK S.A.

Opinie o INTERDRUK S.A.

Nie polecam firmy. Zero poszanowania dla pracownika. Polacy nie chcą już pracować to sprowadzają ludzi za granicy, którzy są zostawieni na pastwę losu bo kadra kierowniczek nie jest odpowiednio przeszklona. Pracownicy notorycznie się zwalniają, może da to do myślenia Prezesowi żeby zaczął odnosić się z szacunkiem do pracowników, zapewnił odpowiednie warunki pracy oraz zepełnil apteczki znajdujące się na halach. Pozdrawiam

Gdy pracowałem najlepszą osobą na jaką trafilem była kierowniczka Beata. Niestety ona też nie wystrzymała presji jaka panuje w tym KOŁCHOZIE.

Iwona

@byly pracownik, Twój nick świadczy o tym, że nie jesteś już zatrudniony w Interdruk Corporation Sp. z o.o. Na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z tego pracodawcy. Co w takim razie Twoim zdaniem powinno się zmienić, aby to miejsce pracy stało się atrakcyjne dla przyszłych pracowników Interdruk Corporation Sp. z o.o.?

Exx
@Iwona

Aby nastapily zmiany to musieli by to sprzedac w calosci i musial by zostac powolany nowy zarzad... a tak dalej bedzie (usunięte przez administratora) wyzywanie ludzi itd.

Wrrrrrr

Piekielnie nie polecam tej firmy nikomu!! Omijajcie szerokim łukiem. Coraz gorzej z dnia na dzień przez nowe kierowniczki. Panoszą się jak tylko mogą, stoją i patrzą na ręce. Prezes jest chamem i największym burakiem, który nie ma szacunku do pracowników, wydzwania nad ranem z kilka razy i rzuca obelgami. Jeszcze ta firma funkcjonowała normalnie jak był Wojtek i Zbyszek kierownikiem ale jak przyszła ta miotła Monika i jej nowe przyjaciółki to zrobił się jeden wielki (usunięte przez administratora) NAJLEPSZA KIEROWNICZKA to Beata ale zrezygnowała bo niszczą psychicznie każdego. Mam nadzieję, że ta firma upadnie i Stary będzie sam pracował wraz z nowymi maszynami, które dokupuje.

byly pracownik
@Wrrrrrr

Zgadzam się z ta wypowiedzią teraz wystawili ogłoszenia z pracą i oferują "miłą atmosferę"czyli masz wyliczane ile razy do łazienki poszłaś nie wolno się do nikogo odezwać uśmiechnąć możesz dostać sympatyczny telefon od Pana prez... gdzie cię zwyzywa od najgorszych i wszyscy nad tobą stoją i krzyczą szybciej no to jest bardzo miła atmosfera. Atrakcyjne warunki pracy- to co wyżyłujesz to masz nic po za tym porażka.Nigdzie Cie nie chcą przyjąć zapraszam do tej firmy tu biorą wszystkich bo każdy ucieka z tego gu.....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w INTERDRUK S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Matka

Po rozmowie kwalifikacyjnej mam bardzo złe opinie o pracodawcy. Czy normą rozmów kwalifikacyjnych jest pytanie o posiadanych dzieciach czy też o chęci posiadania dzieci ? Ja takie pytanie dostałam. Dla tych co nie wiedzą jest to pytanie które nie może paść na rozmowie. Świadczy to tylko o podejściu do pracownika...

zadowolony
@Matka

Matka, gdzie odbywałaś rozmowę kwalifikacyjną? Warszawa czy Garwolin?

Tatuś
@Matka

Masz całkowitą rację, zapewne szukają osoby, która zaraz pójdzie na długotrwałe L4. Przecież to takie niesprawiedliwe. Pozdrawiam Dżesike i Brajanka.

Matka
@Tatuś

Poziom Twojego sarkazmu jest równy z poziomem rynsztoku umysłowego, który reprezentujesz.

Waldek
@Tatuś

Co z pustak! Podejście firmy nie jest właściwie, tym bardziej, że pracuje tu wiele kobiet i radzą sobie bardzo dobrze.

Iwona

@op skąd takie informacje? Czy pracowałeś w firmie Interdruk Corporation Sp. z o.o.? Czy byłeś przedstawicielem w tej firmie? @ByłyPRAC co dokładnie obiecywał pracodawca? Czy są jakieś premie?

ByłyPRAC
@Iwona

Tak i więc się nie wypowiadam. Firma (pw) niszczy emocjonalnie każdego, nawet świetnych ludzi, zapomnijcie o kreatywność. To tylko korporacja.

zakreconyolo

hmm... czytajac komentarze cisnie mi sie na usta " (usunięte przez administratora) quot;... naszczescie nie we wszystkich firmach jest tak samo...

Przykre, ale prawda...

Lop
@ByłyPRAC

To żadna korporacja ! Co najwyżej typowe Polskie piekiełko.

Bystry

Witam ta firma to jedna wielka porazka pracowalem tam ponad 2 lata i to bylo zmarnowanie czasu... Brak szacunku zero socjalu smieszne pieniadze wyzysk biura nie potrafia prawidłowo policzyc wyplaty wszystkie negatywne komentarze w stu procentach prawdziwe. Omijac ta firme z daleka

on
@Bystry

No wlasnie co z "liczeniem" wypłaty? Jako były pracownik, myślę, ze nacięli mnie raz czy dwa. .. czy to możliwe...:/ ?

Będąc na rozmowie o pracę wystarczyło jedno pytanie czy mam dzieci i niby w żartach dopytanie czy może w drodze, lustrując obrączkę. Dziękuję ale dla mnie taki pracodawca zadając pytanie, którego nie może zadać jest skreślony na wstępie

Ona
@Kandydat

U mnie identyczna sytuacja... żenada. Człowiek w okularach natychmiastowo zniechęcający ...

I.I.
@Ona

I to strzałw dziesiątkę

była

nie polecam pracy jako sekretarka. Omijajcie szerokim łukiem Codziennie słyszysz wszytko źle odechciewa sie. Dajcie sobie spokój z ta firmą, szukają jeleni. dużo obiecują to i tam, ale wydoją cię z wypłaty i pójdziesz z torbami

Aro

Witam Co myślicie o pracy ph w Interdruk? Zastanawiam się nad wysłaniem CV, ale starsze opinie nie są zachęcające.

@Aro

I na lepsze opinie póki co nie masz co liczyć. PH traktuje się jak zło konieczne. Wyzysk emocjonalny na maksa....

trewq
@Aro

nie warto

Zbychu

Pracowałem w tej firmie ponad rok i nic dobrego człowieka tam nie spotka, wyzysk nierówne traktowanie i wiele innych minusów Aplikując do tej firmy tracisz czas i zdrowie

Miron

Praca PH jest dla ludzi , którzy mają to coś ! Jeśli dobrze się czujesz w takiej pracy startuj.

NORIM
@Miron

Miron, masz rację. Trzeba mieć to coś. Jednak tutaj to "coś" oznacza zupełnie coś innego niż w każdej szanującej człowieka firmie. Więc Aplikancie, jeśli dobrze się czujesz jak jesteś traktowany jak piąte koło u wozu, jeśli lubisz ciągle wysłuchiwać co robisz źle, a jak coś zrobisz dobrze jedyne co słyszysz to cisza, to faktycznie jest to idealna praca dla Ciebie, więc startuj!

DORY
@NORIM

W tej firmie to na pewno nie szanuje się dobrych pracowników.

Iwona

@YOLO czy powiesz coś o pracy w firmie Interdruk Corporation Sp. z o.o.? Z czego jesteś najbardziej niezadowolony pracując w firmie? @Kulka jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne i są inne warunki pracy.

Tom

Cześć, proszę o info - jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne na stanowisko PH w Interdruk'u i co proponują (kasa, dodatki, samochód) . Proszę o obiektywne opinie kogoś ktojest lub był zatrudniony na tym stanowisku, pozdro ! :)

@Tom

Przeczytaj sobie to co jest powyżej.

@Kulka

niestety na zadne z moich pytań nie znalazłem konkretnych odpowiedzi; tylko bełkot narzekaczy - czego niestety w kazdej duzej firmie pełno. Konkret - o co pytają, jakie wymagania, ile kasy -proste :)

@Tom

Jak chcesz pracować w takiej formie i firmie to powodzenia

YOLO
@Tom

To niestety nie jest bełkot narzekaczy ale prawda. Ale próbuj jak ci czasu i zdrowia nie szkoda.

@Kulka

w porządku, dzięki za opinię, jednak pytam - jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna oraz ile netto Wam proponowali jako PH region ()?

A.
@Tom

Idź na rozmowę to się przekonasz, kiedyś to było coś ponad 2 tys do ręki+premia, ale to był ułamki procentów oczywiście brutto. Już więcej w takie g... nie dam się wrobić.

Maaxxx

Witam Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciela Handlowego region mazowieckie: -jaka podstawa netto jaka premia i czy realna -jakie auto (gps, obkleojne, można jeździć prywatnie) -ile wizyt dziennie?

op
@Maaxxx

Przedstawicieli wymieniają po roku... pozdro

ByłyPRAC
@op

No może nie po roku ale jesteś pracownikiem od zap.... i nie masz nic do powiedzenia bo p.P. jest najmądrzejszy no i zna branżę najlepiej na świecie (ironia). Pieniądze raczej średnie, ale obiecują dużo, pakiet medyczny też skromny tak jakby go nie było. No ciagły monitoring, sprawdzanie czasu u klienta, godzina wyjazdu i powrotu, zero swobody. NIE POLECAM.

xoxoxoxo

Interdruk nie zasluguje na ani jednego pracownika jak oni wgl ich traktują dają smieciowe umowy po kolejej dają kolejna taka sama po czym po tygodniu pracy wysyłają do domu i mówią ze będą dzwonić. Hahaha oczywiście na telefon się nikt nie doczeka ???? nie polecam wykorzystywanie ludzi i traktowanie ich jak śmieci a płacą tyle ze aż wcale ???????????? NIE POLECAM !! ????

Iwona

@Tajemniczy czy rozmawiałeś o takich warunkach z pracodawcą? Czy zgłaszałeś to gdzieś? Widzę, że same negatywne opinie o firmie Interdruk Corporation Sp. z o.o. A czy ktoś mógłby napisać coś pozytywnego o firmie? Każda pozostawiona opinia będzie ważna.

xoxoxo

Hahaha ten cały interdruk to jest jakiś śmiech na sali gorszego pierdolnika jeszcze nie widziałam płacą śmieszne pieniądze zero doplacania za noce zero dodatkow masakra jednym słowem. NIE POLECAM PCHAĆ SIĘ W TO (usunięte przez administratora)

toosia

Nie polecam pracy w Interdruku w Gawrwolinie. strasznie wykorzystuja pracownikow na produkcji nie doplacaja za zostawanie po godzinach, przerwy tam to jest jakas porazka nie ma nawet czasu zeby sie napic wody bo pani Mon... non stop tylko sie drze zeby kazdy szybciej pracowal jednym slowem zero szacunku dla pracownikow

patka
@toosia

masz racje ja pracowalam tam na ,,biedronce,, na wakacje byl tam taki zapierdol ze dziewczyy nie wyrabialy a monika tylko sie darla szybciej i jeszcze miala pretensje poniewaz asma byla co chwile zatrzyywana bo kartony szly 10 cm od siebie

Tajemniczy
@patka

Też miałem wątpliwośc pracowania na Biedeonce z kierowniczka Mon i Iwon Traktowanie ze strony tej drugiej jest uwłaczajace. Pocięte ręce od kartonów z powodu zbyt szybko idącej taśmy a i kartony zbyt blisko siebie. Do tego zero wiatraków w upały. Jednym słwem pot i krew a pan naczelny tylko jeździ i pyta się czemu się stoi nawet gdy nie zależy to od nas...

Ferdek

Nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza w dziale sprzedaży:( Pracownicy "terenowi" traktowani jak oszuści i złodzieje, zero wsparcia od strony dyrekcji, no ale cóż jak na stołku siedzi pan od piwa... W biurze też nie jest miło, ciagła presja i pretensje, włącznie z niecenzuralnymi docinkami. Duża firma ale gdzieś się pogubiła.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERDRUK S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERDRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERDRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERDRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTERDRUK S.A.