INTERDRUK S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INTERDRUK S.A.

Operator

Pracy jest dużo, ale zawsze na jasnych zasadach. Dużo maszyn i możliwość rozwoju. Jeśli nie starasz się oszukać kierownictwa i uczciwie pracujesz znajdziesz miejsce na lata. Kto pisze inaczej, niech zrobi rachunek sumienia i spojrzy na swoje grzeszki zanim zacznie hejtować!!!

@Operator

Racja, jak przychodzisz do pracy pracować to nikt nie ma uwag ale jak dla rozrywki to się sypią nagany a później frustracje wylewane są w tym portalu. Czemu ci którzy pracują od lat w Interdruk nie piszą ze to dobra praca? Bo nie mają motywacji by pisać. Mnie szlag trafił jak kolega zapytał mnie dlaczego pracuje w Interdruk skoro tyle negatywnych opinii o nim. Nawet nie wiedziałem ze jest taki portal bo nie szukałem pracy. Tu mi się dobrze pracuje, rozwijam się, ostatnio zostałem przeniesiony na inną maszynę. Mam pomocników którymi zarządzam. Kasa nie jest zła, podwyżkę dostałem po ocenie rocznej. Miałem kiedyś kryzys, a firma mi pomogła, nie tylko przez rozmowy i dawanie szansy na poprawę ale też poprzez zaliczki.

Tik Nowy wpis

Radzę z całego serca omijać ten ...dołek. Szczerze szkoda każdej minuty, by postawić tu choćby pół stopy. Klika, kolesiostwo, obłuda do potęgi. Możesz zarobić oczywiście, tylko potrzebujesz wyrobić 2 etaty????????. Rozsądni - omijać. Kierownictwo - stać Was na pracę w lepszych warunkach i ludzkiej atmosferze.

Do @Tik Nowy wpis
@Tik

Widzę, że każdy uczy się na błędach ;) potwierdzam, uciekać! To nie jest dobre miejsce. Na początku jest miło, potem jest gęsta od obrabiania tyłków atmosfera, że od razu odechciewa się pracować. Ludzie, w pracy powinno się pracować, a nie obgadywać innych.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w INTERDRUK S.A.?

An..

Pewnie na każde stanowisko inaczej. Ja miałam testowo do napisania określoną wiadomość mailową, test z obsługi Excela i dłuższą rozmowę z personalnym na temat tego co już osiągnęłam w życiu zawodowym i jakie mam kierunki rozwoju i oczekiwania od firmy.

Wow
@An..

Wow, po prostu wow! A co potem było po zdobyciu tej pracy? Praca z ludźmi, którym rano z czystej kultury robisz kawę, a na drugi dzień Ciebie pominą, gdy robią sobie i innym? Być może ???? Jak dobrze, ze są inne możliwości pracy w innych firmach… Jest jedna ważna nauczka po pracy akurat tu, gdzie byłam - ludzie ludziom nierówni. Przykre, ze w Interdruku wisi okropna atmosfera, która wręcz dusi… Pytanie mam jedno, po co ta obłuda? O co się tu złościć? Jeśli chcecie żeby ktoś chciał się rozwijać, zostać w dobrej i kulturalnej atmosferze, to niestety jeśli nic się w biurze nie zmieni, to bedzie ciagle kiepska opinia, która odrzuci kolejne osoby. Szkoda, bo firma wydaje się na pierwsze dwa dni pracy super, ale po podpisaniu umowy ludzie są tam tak nieprzyjemni, ze robi sie to słabe.

An..
@Wow

Wow ile ty masz złości w sobie ma ten Interdruk. Pomyśl czy problem nie tkwił w tobie, być może twój charakter spowodował, że nie byłaś lubiana przez współpracowników. Zastanów się jak firma ma ingerować w relacje osobowe pomiędzy pracownikami. W jaki sposób ma sterować atmosferą w firmie skoro my sami ją tworzymy. Może źle trafiłaś a może problem tkwił w tobie. Jeśli teraz ci jest lepiej to się ciesz i napisz o tym gdzie pracujesz albo jak góra pomaga ci żebyś miała dobrą atmosferę. Ja jestem zadowolona, może trafiłam gdzie indziej a może na twoje miejsce. Ważne, że jestem zadowolona, praca to nie klub dyskusyjny żeby dla uczestnictwa decydująca była atmosfera. O dobre relacje z osobami w dziele sama potrafię zadbać. A ty nie zrażaj innych bo to co piszesz jest mało rzeczowe.

Do @An
@An..

Nie mam złości w sobie, nie widzę nic złego w tym, co napisałam, może nie potrafisz zinterpretować, Twój problem :) Pisze o tym, czego tutaj na gowork-u brakowało, czyli szczerości, uprzedzenia. Może masz racje @An, jesteś pewnie w dziale, w którym w ciągu roku nie było żadnych rotacji. W dziale, w którym miałam „nieprzyjemność” się znaleźć były już w ciągu roku 3 osoby, wiec to w żadna złość, tylko wnioski. Jeśli w danym dziale przewinęły sie już 3 osoby w roku, to chyba nie jest pozytywnie. Portal gowork jest stworzony żeby pisać szczere opinie, nie widzę tu złości i kłamstwa z mojej strony. Jeśli Tobie @An jest dobrze w dziale, w którym pracujesz, to super, zycze żeby tak było jak najdłużej. Praca powinna być na tyle dobra, żeby mieć chęć do niej chodzić, mieć motywacje(pozapłacowe również), a nie po 8 miesiącach, po 5 odchodzić, bo dział ma problem ze sobą. To nie ja miałam problem ze sobą, tylko ten dział ma problem ze znalezieniem osoby na stałe. Cieszę sie, ze mogę pomoc :)

Do @An
@An..

@An, odpowiedz na pytanie, czy jeśli dział nie może w ciągu roku znaleźć 1 osoby, już 3 osoby tam nie wytrzymały, to nierzeczowa opinia? Dane i fakty to podstawa żeby uprzedzać a nie jak to napisałaś „zastraszać” ;) W poprzednim roku 1 osoba pracowała 8 miesięcy, na przełomie poprzedniego i obecnego kolejna 5 miesięcy, a ostatnia tez może z 5 miesięcy. Ciekawe dlaczego? Przypadek? Nie sadze! Cieszę się, ze jest gowork, niech każdy ma rozsądny wybór, w Interdruk mniej rotacji ;)

Do @Ann
@An..

Zadam tu otwarte pytanie, które NIE ZRAZI nikogo do tej pracy tylko otworzy oczy na atmosferę. Czy te 3 osoby, które w ciągu roku przewinęły się przez ten dział zostały zwolnione przez pracodawcę? A może same odeszły z powodu braku kultury wobec innych? Tu chyba nie chodzi o bycie lubianym, bo jeśli jedna osoba odchodzi, to może mało rzeczowe by było to, co pisze :) Prawda i faktem jest to, ze tu nie chodzi o to, żeby być lubianym, tylko szanowanym, wiec czyżby według Ciebie 3 osoby miały problem z byciem lubianym? Nie sadze ;) Wiem, ze bronisz swojego działu lub opinii, ale gdyby rok temu pojawiła się tylko jedna opinia szczera na ten temat, nie mielibyście takich rotacji i przyszłaby do Was osoba, której byłaby to pierwsza praca i może byłaby zadowolona? Bo ktoś z doświadczeniem nie pójdzie tam z czystym sumieniem tylko osoby nie znające opinii. Warto uprzedzać szczerze, nie zastraszać. Mam nadzieje, ze rozwialam wszystkie Twoje negatywne myśli na mój temat ;) Powodzenia :)

Do @Ann
@An..

Jak góra pomaga mi żebym miała dobra atmosferę? Rozumiem, ze „gora” to zarzad? Po pierwsze ma wieloletnich pracowników, którzy z otwartymi rękami przyjmują osoby, które chcą pracować, rozwijać się z nimi. Nigdy nie odmawiają pomocy, gdy pojawia się problem, wytłumaczą do momentu, w którym się w końcu nauczysz, bo chyba o to chodzi żeby sprawniej i wspólnie wykonywać obowiązki. Sprawiedliwie rozdziela podział obowiązków, nie obmawia innych, ze ktoś jest powolny czy nie wyrabia sie, ale przydziela zadania z dużym wyprzedzeniem, nie każe zostawać po godzinach w ostatniej chwili, tylko uprzedza najwcześniej dzień wstecz, a nie 15 minut przed zakończeniem pracy. Jeszcze jeden kluczowy plus u mojego „góry” - zapewnia mobilny komputer i jeśli nie mogę przyjechać do pracy z różnych powodów, to pracuje z domu. Już chyba wszystkie nurtujące Cię tematy zostały wyczerpane.

Tik Nowy wpis

Umiesz chodzić? To świetnie! Jesteś idealnym kandydatem do naszego (usunięte przez administratora) Berzeny Cię! Omijać to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w INTERDRUK S.A.?

Odpowiedz Nowy wpis

Zależy od działu i charakteru człowieka. Jeśli dopasujemy się do charakteru kierownictwa, to da się przeżyć

@pracownik

Czytam te komentarze i nie wierzę ,że ludziom nic nie odpowiada. Pracuję już dłuższy czas w Interdruk i złego słowa nie można powiedzieć . Kasa się zgadza i jest na czas, z przełożonym na spokojnie się można dogadać i to w każdej sprawie . Atmosfera jest mega fajna i nie spotkałem się aby ktoś był nieprzyjemny . Ale wiadomo zawsze znajdzie się ktoś kto musi niestety hejtować . Polecam wszystkim zdecydowanie

Do @pracownik
@@pracownik

Fajnie, fajniusio. Twój szef na pewno już to polubił. A tak odbiegając od żartów, to gratuluję, ze pomimo tak licznych zwolnień ludzi(z własnej inicjatywy) w tym roku cieszysz sie tym co masz, to rzadkość w tym zakładzie. Pracodawca pokłada wielkie nadzieje w tobie, ze za rok lub 2 będziesz trzymać się tej opinii, być może w ramach motywacji poklepie Cię po ramieniu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w INTERDRUK S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Nieprawda

Jeśli ktoś w poprzedniej firmie dostawał premie, talony, paczki na swieta czy inne świadczenia, niech wie ze tutaj nie ma tego. Brak motywacji i klimat nie jest czymś motywującym co mogłoby przetrzymac kogoś w firmie. Jeśli myślisz, ze sobie polepszysz warunki, to lepiej nie składaj CV. Dobrze ze można kogoś uprzedzić gdy sie nie mogło zostać uprzedzonym. Stracony czas

Gal
@Nieprawda

Myślenie typowo post (usunięte przez administratora) Paczki na święta, talony na towary - ludzie przecież to są rzeczy wzięte wprost z PRLu. Trzeba zmienić myślenie, 30 lat po transformacji a my ciągle - co nam kto powinien dać. Nie lepiej zarobić? Idąc do pracy sprzedaję swój czas, a pracodawca go kupuje. I płaci za niego tyle ile on jest warty i za tyle ile ja się zgodzę!!! Czemu ktoś ma cokolwiek dawać, skoro płaci. Ja wolę zarobić i kupić sobie na święta to co sam potrzebuję a nie brać to co ktoś mi da. Tak jest według mnie Ok. Firma płaci wszystkie dodatki do wynagrodzenia, daje zarobić nadgodziny i pozwala się rozwinąć, a przede wszystkim płaci na czas. Od nowego roku wszystkim przyznali co miesięczne premie.

Do @gal
@Gal

Warto uświadomić ze jest wiele firm które maja świadczenia świąteczne. Szkoda ze rozwijająca się firma nie motywuje w taki właśnie sposób. Rozumiem ze wypowiedziałas/es się tak bo to twoja jedyna praca? Jeśli tak to uświadamiam ze większość tak dużych firm ma takie świadczenia jak w PRLu. Nie pamietam na pasku tej premii, chyba muszę okulary zakupić bo nigdzie nie widzę uwzględnienia na pasku

@Gal

Klimat zależy od działu, z pewnością męskie działy są spokojniejsze. Tam gdzie kobiety obsadzają swoje działy to zamykając drzwi z drugiej strony od razu cztery litery są obrobione. Słabe to bardzo, takie… na niskim poziomie. A już najbardziej dział który uważa się za najlepszy. Zarzad jest ok i na poziomie profesjonalistów zawsze pomoże

@Gal

Dlaczego pisząc o dodatkach, piszecie tylko o pracownikach produkcyjnych? W biurze nie ma czegoś takiego jak dodatek. Dadzą na początek umowę na 2 lata żeby zapomnieć o podwyżce po okresie próbnym. Przykre jest to ze nawet kawę i herbatę trzeba mieć swoją gdzie w innych firmach kawa i herbata jest gratis… Dodatkiem jest jedynie stres i nerwy ze produkcja zarabia więcej od pracownika biurowego… nie pamietam premii żadnej od momentu zatrudnienia do odejścia…

Gal
@@Gal

Piszę o produkcji bo tam pracuję, o biurze się nie wypowiadam bo nie wiem. Jeśli stresem jest dla ciebie, że na produkcji zarabiamy więcej to zapytaj w kadrach może znajdzie się dla ciebie miejsce na produkcji. Tu również kawę lub herbatę musisz zabrać ze sobą swoją

Gallll
@Gal

Dziękuje za troskę, mam już lepsza prace. Wchodzę tu tylko po to żeby uczulić innych, którzy chcą coś w życiu osiągnąć, ze nie warto nerwów szarpać za tak mala kasę. Produkcja ma wiecej, ale to nie jest dużo jeśli musisz utrzymać rodzine

Jak wygląda sprawa grafiku w INTERDRUK S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

To zależy gdzie pracujesz. Jesli produkcja czy introligatornia to brygadziści są spoko, więc dadzą urlop. Jeśli biuro to nie polecam. Niektóre działy zakazują pójścia na urlop od maja do sierpnia. Słabe to, bo w nie możesz wyjechać na wakacje z rodziną jak większość Polaków, my też chcemy w sezonie letnim gdzieś wyjechać. Nie radzę wejść w dyskusje, słabe zarządzanie emocjami, brak konstruktywnej odpowiedzi, zawiść. Szkoda, że nikt nie chce nad tym popracować, bo firma ma ogromny potencjał.

Anonimowy

Moi Kochani, nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Osobiście przekonałam się jak wygląda współpraca z wieloma osobami. Zero zrozumienia, tolerancji. Pracy mnóstwo... Nie wiadomo w co ręce włożyć. A kierowniczka z góry (biura),nie potrafi rozmawiać z ludźmi, nie słucha! Jedyne co się dla niej liczy to słowo Pana prezesa!

Magazyn
@Anonimowy

To samo niepolecam kierowniczka wredna (usunięte przez administratora) nic nie mówi co jej nie pasuje tylko wychodzi co chwile na faja mało tego na magazynie jest 0 bhp hulajnogi jezdza koło paleciakow elektrycznych wózków widłowych nie raz mało od wypadku pracownicy nie mają butów strojów ochronnych kazali wchodzić na palety mało tego 18 latek mial przenosic duzo mniej cieżarów a napierdalał non stop paczki po 30kg młody pracownik 1 raz poszedł do roboty miał umowe na 3 miesiace podsuneli mu po miesiacu porozumienie 300zł powinni zapłacić wedle umowy z dyrektora taki sam (usunięte przez administratora) jak z tej kierowniczki

@Magazyn

Tak łatwo wylać beczkę pomyj będąc anonimowym. A jednak pewne postawione w poście oskarżenia usłyszałem w niedawnej rozmowie z mamą zwolnionego Zleceniobiorcy więc dla mnie @Anonimowy przestaje być anonimowy. Z góry zastrzegam, że jeśli mylnie zidentyfikowałem, to bardzo przepraszam osobę, którą mam na myśli. Mamo Szymona widzę, że wylała Pani swoje frustracje jeszcze przed naszą telefoniczną rozmową. Mam nadzieję, że 13 lipca wszystko wyjaśniłem Pani klarownie, tego się spodziewałbym się słysząc na koniec rozmowy, że dziękuje mi Pani za poświęcony czas. Nie będę tu na forum publicznym roztrząsał powodów zwolnienia Pani syna bo ktoś mógłby go zidentyfikować tak jak ja zidentyfikowałem Panią. Dla wyjaśnienia jedynie pozostałym czytelnikom wyjaśnię, że były to powody istotne z punktu widzenia organizacyjnego pracy na magazynie. Ponieważ powód zwolnienia leżał po stronie Zleceniobiorcy, syn nie otrzymał odszkodowania o którym mowa w zawartej umowie. Wyjaśniam również, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki społecznej zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy ręcznych pracach transportowych masa przedmiotów podnoszonych i przenoszonych przez jednego pracownika nie może przekraczać dla mężczyzn 30 kg przy pracy stałej oraz 50 kg przy pracy dorywczej. Pani syn jest dorosłym mężczyzną więc normy nie zostały przekroczone. Rozumiem, że zwolnienie z pracy jest stresogenne i trudno w takiej sytuacji zdobyć się na obiektywizm ale powstrzymajmy się przed hejtem. Obecnie pracuje u nas na sezon wakacyjny ponad 80 uczniów i studentów, większość z nich pracowała w latach ubiegłych, więc chyba nie jest u nas tak źle jak to Pani opisała.

@Dyrektor

Oczywiście wywód swój kieruję do @Magazyn, w treści omyłkowo wpisałem @Anonimowy

@Anonimowy

Anonimowy, nie rozumiem retoryki tej wypowiedzi. To, że jest dużo pracy to źle? Czy lepiej się zatrudnić w firmie gdzie pracy jest mało i są przestoje lub zwolnienia? Pisze Pani: Zero zrozumienia, tolerancji. Pytanie dla jakich zachowań? Negatywnych zachowań faktycznie nie tolerujemy w trosce o innych pracowników. To czy kierownicza nie potrafi rozmawiać z ludźmi trudno obiektywnie ocenić gdyż każdy ma inne oczekiwania i potrzeby i zdolności komunikacyjne. Być może nie spotkała się Pani ze zrozumieniem ale aby to ocenić trzeba by było znać przebieg Pani rozmowy z kierownikiem. Jeśli osoba została zatrudniona do zarządzania personelem to zapewniam, że poziom komunikacji musiał zostać oceniony jako wysoki. I na koniec pragnę zauważyć, że dla wszystkich pracowników słowo Przełożonego powinno się liczyć.

@Anonimowy

Grunt to wczesna diagnostyka. Im wcześniej zauważysz taki problem tym szybciej szukaj innej pracy. Jesli pracy szuka osoba po studiach w celu zdobycia doświadczenia to trafiła dobrze. Jeśli pracy szuka osoba doświadczona i przyjdzie tutaj to ciężko przywyknąć do charakteru pracy.

Odp
@Anonimowy

Pracy jest dużo za nieodpowiednia kasę.

Nicki
@Anonimowy

Płaca taka sama jak w garwolińskim klimacie, więcej nie będzie, ale rozumiem, taki klimat. Jednak atmosfera wśród pracowników biura jest niezachecajaca. Zarzad bez zarzutów da się lubić. normalni ludzie pozytywni. Wracając do kultury ludzi pozostałych niestety nic dobrego nie można powiedziec, oczywiście są jednostki do tańca i różańca. Kierownictwo powinno zachowywać się profesjonalnie a nie obgadywać innych ze nie sa wydajni czy powolni, a gdy ktoś potrzebuje pomocy, to odpowiedz -nie pamietam, dawno to robiłam… jest tez znakiem niewydajności. Może warto odpowiedzieć -poczekaj zobaczę, sprawdzę. Proponuje wysłać kierownictwo niektórych działów na szkolenie z profesjonalnego zarządzania i pokory. Czasami podnoszenie głosu na pracownika jest oznaka słabości.

asdadada

Witam, interesuje mnie oferta pracy jako operator maszyny sztancującej - jakiej firmy maszyny są w tej firmie ?

@asdadada

Dzień dobry, zachęcam Pana do kontaktu osobistego lub pocztą elektroniczną. Jeśli zdecyduje się Pan na kontakt osobisty, wówczas podczas spotkania chętnie zaprezentuję Panu nasz park maszynowy.

Jestem po rekrutacji, badaniach i szkoleniu i od poniedziałku zaczynam pracę w Interdruku. Póki co jestem pod wrażeniem, przyjazna atmosfera i wiele praktycznych wskazówek i informacji już na początku. W wielu innych firmach rekrutacja ograniza się do wypisania skierowania na badanie a tu rozmowa, pytanie o oczekiwania, dopasowanie oferty do możliwości i ekonomicznie też nienajgorzej.

Bubu
@Nowy

Witam, planuje również aplikować do Interdruku w niedługim czasie. Możesz coś więcej powiedzieć na jakie stanowisko się starales i jakie widełki płacowe zaoferowali?

@Bubu

Pracuję trzeci tydzień jako operator maszyn introligatorskich. Na początku miałem instruktaż i szkolenie z obsługi przez doświadczonego operatora oraz wykonywałem prace pomocnicze . W tym tygodniu pod okiem operatora samodzielnie próbuję pracować na maszynie. Wynagrodzenie to kwestia poufna, zresztą nie widziałem, żeby ktoś się rozpisywał na ten temat, mogę jedynie powiedzieć że jego wysokość jest podobna do proponowanego w innych zakładach w pobliżu. To co mnie ujęło to to, że wiem co mam osiągnąć, żeby dostać awans. Pierwsza ocena po 3 m-cach i wiem czego mogę się spodziewać. Ogółem jest plan rozwoju i związane z tym podwyżki. Znajomy mi mówił, że faktycznie po okresie próbnym dostał podwyżkę a po roku z racji oceny dostał kolejną. Liczę na to samo:)

Bubu
@Nowy

Dzięki za wyczerpująca odpowiedz! Czy firma wymaga robienia nadgodzin? Czy są opcjonalne? Czy nie ma takich wcale?

@Bubu

Ja na razie jeszcze za mało samodzielny jestem więc pewnie dlatego nikt mi nie proponował nadgodzin ale chłopaki mówili, że jeśli się chce to można trochę nadgodzin złapać. Firma wypłaca za nie dodatki w wynagrodzeniu za miesiąc kiedy one wystąpiły.

a...a

Obecnie pracownik firmy Interdruk. Tak czytam opinie i czasem nie wierzę... Nie zauważyłam iż jest to zakład pracy przymusowej i nikt nikogo siłą nie trzyma. Jeżeli mamy aspiracje na wyższe zarobki, awanse (jeżeli takich nie osiągamy) to zawsze można zrobić krok do przodu i próbować sił gdzie indziej. Świadcząc pracę w innym zakładzie nie wierzę, iż pracodawca pozwoli na siedzenie w telefonie na mediach społecznościowych, przerwy po min. 30 min. itp. Pomyślcie , pracodawca oprócz kosztów jakimi są wynagrodzenia ma jeszcze inne koszta typu: prąd , podatki, serwis itp. Zakład płaci nadgodziny, wprowadził premie,. W Avonie tj. najbliższym dużym zakładzie produkcyjnym także są wprowadzone ograniczenia w otrzymywaniu premii w odniesieniu do absencji w związku ze zwolnieniami lekarskimi. Praca jest na miejscu dla wielu z nas bądź kilka km od domu. A to dla nas mniejsze koszta dojazdu czy więcej czasu w domu a nie środkach transportu w codziennych dojazdach.

Xx

Jakiej firmy macie kaszerówke w interdruku i czy na taką maszynę potrzebujecie operatora

@Xx

Dzień dobry, maszynę do produkcji tektury warstwowej posiadamy produkcji Tunkers Maschinenbau. Zapraszam do osobistego kontaktu w celu zapoznania się z możliwością podjęcia u nas pracy. Aplikację proszę przesłać na adres mailowy rekrutacja@interdruk.com.pl lub bezpośrednio w biurze przy zakładzie produkcyjnym w Sulbinach przy ul. Drukarskiej 3.

Ciekawy

Witam, pracuje od kilku lat jako operator maszyn w branzy spozywczej. Pracuje 6 dni w tygodniu po 8h na 3 zmiany. Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie aplikowanie do Interdruku na stanowisko operatora. Szybko sie uczę i moge robić nadgodziny (w granicach rozsadku). Moje aktualne zarobki to 4-5k netto (za 8h × 6dni). Czy zatrudniajac sie w Interduku jest szansa na poprawe warunkow finansowych (po pozytywnym odbyciu okresu probnego), czy raczej dominuja oferty typu 3k?

@Ciekawy

Dzień dobry, cieszymy się, że nasz zakład jest w obszarze Pańskiego zainteresowania. Niestety nie udzielamy takich informacji publicznie, wszystkie kwestie finansowe rozpatrywanie są indywidualnie i są ściśle powiązane z kwalifikacjami i kompetencjami pracownika.

Tania siła robocza

Tępo pracy narzucane jest nie do pomyślenia, 15 minut przerwy, olewanie pracowników ze strony m.in. Pani Dyrektor M.M. i wypłata oczywiście najniższa krajowa, premii to już w tej firmie nie ma. Bo przecież „razem z premią wychodzi wam najniższa krajowa więc żadnej podwyżki nie będzie w związku z podwyższeniem najniższej krajowej”

Operator

@Operator

Witek

Uwaga na telefony. Prawda, p.Tomaszu R.? Powinienem zawiadomić policję.....

@Witek

Faktycznie w trakcie pracy wymagamy od pracowników skupienia się na niej, w związku z tym obowiązuje zakaz używania telefonów w trakcie pracy. Oddzwonić lub sprawdzić media społecznościowe można w trakcie przerwy.

Neutralny

Witam. Wiecie może jaki jest w firmie system zmianowy? No i jakie zarobki proponują?

@Neutralny

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie. W firmie funkcjonują wszystkie 3 systemy zmianowe tj. 1-, 2- i 3-zmianowe. Zmiany są w cyklach tygodniowych i w standardowych godzinach tj. 6-14, 14-22, 22-6. Określony system zmianowy uzależniony jest od stanowiska. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od rodzaju pracy oraz doświadczenia. Wraz z rozwojem pracownika wynagrodzenie wzrasta. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego, można przesłać swoją aplikację (CV+LM) na adres mailowy rekrutacja@interdruk.com.pl., zwrotnie wysłany zostanie informacja o zakresie przetwarzania danych osobowych (RODO). Spółka odpowiada na wybrane aplikacje i jedynie na te które zostały wysłane na powyższy adres.

Neutralny
@INTERDRUK S.A.

Można prosić jakiś kontakt telefoniczny do firmy lub osoby zajmującej się rekrutacją aby uzyskać jakieś szczegółowe informacje ?? Bo numer podany na ogłoszeniu 25 740 34 53 nie odpowiada ( nie można zrealizować tego połączenia, spróbuj później)

@Neutralny

W tym tygodniu pracujemy w kadrach ograniczonym składzie osobowym stąd być może problemy z połączeniem, nie zawsze ktoś jest w pokoju. Proszę dzwonić na sekretariat nr tel. 25 740 30 00 i prosić o połączenie z kadrami lub napisać maila na kadry@interdruk.com.pl. Jednocześnie informuję, że dokumenty zawierające dane osobowe kandydata takie jak CV lub List Motywacyjny przyjmujemy jedynie pod adresem mailowym rekrutacja@intedruk.com.pl lub składane osobiście w sekretariacie biura.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą spółką i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos.
Zapewnimy, że staramy się doskonalić jako pracodawca, stąd nasza otwartość na wszelkie uwagi zarówno te pozytywne jak i negatywne dotyczące naszego funkcjonowania. Dlatego włączamy się w prowadzoną tutaj komunikację, prezentując przy okazji naszą organizację, abyśmy mogli ją wspólnie doskonalić.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: kadry@interdruk.com.pl

Czy Interdruk S.A. organizuje staże dla studentów?

User

Tak.

Nie wiem po co wylewac zale na tym forum po czym na drugi dzien i tak isc do tej roboty ? Bylem na rozmowie, uslyszalem jaka kasa jest i wiecej sie juz tam nie pojawilem i nie pojawie.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Interdruk S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Dyrektor

Jeśli dobrze rozumiem to chodzi o rozwój w sensie ścieżki awansu. Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, wiele zależy od stanowiska i rodzaju pracy. Większość stanowisk produkcyjnych ma zaplanowaną ścieżkę rozwoju od poziomu podstawowego do mistrzowskiego. Ale zdarzają się również awanse poprzez zmianę stanowiska pracy, choć te nie są planowane a następują poprzez analizę wewnętrznych zasobów ludzkich przy okazji prowadzonych rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERDRUK S.A. - Garwolin

• Jak się pracuje w INTERDRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERDRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERDRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTERDRUK S.A.