Opinie o Architectus Vitruvius w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Architectus Vitruvius. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Architectus Vitruvius na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Architectus Vitruvius w Bytom

Jar

Pozdrawiam Was koledzy projektanci. Zabawnie czyta się te opinie do momentu, w którym uświadamiam sobie, że być może ten sam kwiat intelektu rekrutuje się również do mojej firmy. Żeby nie powielić Twoich/Waszych błędów i nie zatrudniać "takich" ludzi mam do Ciebie/was prośbę.. Możecie na mojego maila przesłać dane tych ludzi? Przestrzegę także przed nimi moich znajomych, nie chciałbym mieć kogoś takiego w zespole. Od około 4 tygodni rektutuję nową załogę i wolę unikać takich perełek. Jeśli możesz napisz mi też czym te soby podpadły. Będę wdzięczny:) pracownia.budownictwa@tlen.pl

O.

Bardzo dobrze współpracuje mi się z tą firmą. Nigdy jeszcze nikt nie traktował mnie tak uczciwie. Polecam.

Baleja

Firma godna uwagi. Polecam!!!

J.

Niekompetentna firma, nie polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Architectus Vitruvius? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Agata

Wszystko ok. Współpracuję z tą firmą kilka miesięcy i nigdy nie miałam problemów. Polecam!

werty

Świętna firma, profesjonalna obsługa. Gorąco polecam!!

piąta

Widzę, że właściciele w/w firmy nawet znajomych proszą i wypisywanie postów w ich obronie. Nie wieżę w prawdziwość wypowiedzi "Hanysa" i wam też nie radzę. Też mogłabym znaleźć mnóstwo osób które by pisały na tym forum co bym chciała, ale nie na tym to polega. Piszę wyłącznie swoje opinie i mogę wszystko potwierdzić w sądzie nawet mam dowody. A sprawa w sądzie będzie, więc pewnie będę nawet miała okazję. Jestem w pełni poziomu mojej wiedzy i inteligencji i naprawdę oszczerstwa pod moim imieniem wypisywane na tym forum mnie nie ruszają. I powtarzam po raz kolejny, żeby można było kogoś zwolnić to trzeba kogoś zatrudnić na umowę o pracę na czas nieokreślony. Także nie wiem poco Hanys, żeś był w tym biurze, może tylko po to żeby napić się wódki z jej właścicielami.

Joba

piąta?? a księgi rachunkowe firmy tez widziałaś? Pokazywali ci saldo na koncie? Prawdopodobnie jesteś jakaś frustratką i wypisujesz brednie. Idz do lekarza specjalisty, podobno to już się leczy.

piąta

Wszystkie pozytywne wpisy o w/w biurze są pisane z fikcyjnych kont, a autorami tych wypowiedzi są założyciele owego biura. Zresztą wystarczy przejść się do wspomnianego biura żeby się przekonać, że nie pracuje tam wcale 5 osób, że biuro pracuje na nielegalnym oprogramowaniu, a jedyną osobą posiadającą uprawnienia i podpisującą się pod projektami tego biura jest starszy Pan, który nie jest pracownikiem tego biura. Znam inwestorów którzy takowe projekty z tego biura kupili i są bardzo niezadowoleni z ich jakości. W niektóry z nich błędy są tak poważne, że wykonanie budynku zgodnie z takowym projektem naruszało by przepisy prawa budowlanego i warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Niech was nie zmylą gwiazdki z prawej strony, to również dzieło wielu fikcyjnych kont osób zarządzających tą firmą.

Hanys
@piąta

Piąta łoglondom tyn wontek od paru tydni i musza Ci pedzieć, że z ciekawości żech sie do tego biura przejechoł i (usunięte przez administratora) wiysz. Możesz sie pisac co chcesz. Owsiaka tyż obrażali, że niby kasa biere a wiela dobrego zrobioł to już żodyn niy godo. Po postach jake tu som wnioskuja, ze wywalili Cie na zbity pysk czyli musisz byc darymno. Wto chce niech sprawdzi te biuro jak mo blisko a niy sucho baby abo chopa co w (usunięte przez administratora) byli i (usunięte przez administratora) widzieli. Tyla łodymie

W biurze obecnie zatrudnionych jest 5 osób i nie wypisujcie bredni. Chyba, że same nie wiecie gdzie pracowałyście i oczerniacie niewinną firmę, co po poziomie waszych wypowiedzi jest całkiem prawdopodobne.

Współpracowałam z tą firmą kilka miesięcy i nie rozumiem o czym piszecie. Wszyscy pracownicy mają umowy. Szkoda, że przez wasze głupie pisanie teraz i ze mną firma nie chce współpracować.

Reasumując Raul.. Nie byłeś w tej firmie, nie znasz jej pracowników, nie współpracowałeś z nią, a jednak wyzywasz jej pracowników?? Jesteś normalny??

piąta

Choć piszesz, że nie wiesz kim jestem to i tak zakładasz że zostałam zwolniona i nie umiem projektować. Nie pochlebiaj sobie, zatrudniłeś raptem kilka osób w tym biurze i na pewno nikogo nie zwolniłeś bo żeby kogoś zwolnić trzeba najpierw podpisać z nim umowę na czas nieokreślony. Nie wytykaj innym braków z zakresu budownictwa i architektury bo za krótko pracujesz w branży i za wolno się uczysz, żeby móc się wypowiadać. A błąd w projekcie o którym tak trąbisz na pewno nie został wychwycony przez Ciebie.

złoty

Dziwne, że Wasze komentarze też są bardzo podobne, czyżby pisała to jedna i ta sama osoba?? Do nauki lenie śmierdzące, aż zalatuje od Was amatorką w branży. Śmiać mi się chce z Waszych żali

@złoty

Jakie to uczucie nie móc nas już gnębić, obrażać i poniżać? Swoją opinię wystawiłam żeby ostrzec waszych potencjalnych klientów i pracowników. Mnie niestety nikt nie ostrzegł i podjęłam u Was pracę, czego bardzo, bardzo, ale to bardzo żałuję. Uważam Was za najgorszych pracodawców jakich można sobie wyobrazić.

Polka

Jesteście żałosne dziewczyny. Czy wiecie o czym w ogóle piszecie?? Zapraszam do biura projektowego meduza w Bytomiu to zobaczycie co to jest Sodoma i Gomora. 12h pracy, presja czasu, kontakt z upierdliwymi klientami, miliony poczty e-mail do rozesłania i do tego załatwianie w urzędach. Moja koleżanka pracowała w Vitruviusie i się chwali. Szefostwo non stop na wyjazdach, czy to u klienta, w urzedzie czy tez na inwentaryzacji. Wypijała kawę za kawą i podrygiwała przy tym do muzyczki z kompa. Bardzo fajnie wspominała o pracy, zero kontaktu z klientami upierdliwymi, na poprawki nikt je nie wysyłał. Zastanówcie się wiec drogie koleżanki o czym Wy piszecie a jeśli się nie nadajecie do pracy w biurze projektowym to idźcie na kasę do biedronki popracować. Pozdrawiam wszystkich Architektów, którzy nie musza się wstydzić za takie jękały jak te wyżej. A pseudo architekci zamilczcie

Tomasz S.

Jak to jest możliwe, że tak ładnie i konstruktywnie jesteście w stanie napisać złą opinię na temat Centrum Kreacji Stylu w Architekturze i Urbanistyce "Architectus Vitruvius" a nie potraficie zrobić zwykłego spisu treści oraz opisu do projektowanego domu. Żenada!!!

@Tomasz S.

Cóż za zbieg okoliczności że wpisy "czerwonej", "Buduję się", "zniesławiona(usunięte przez administratora) "Polki" są z tego samego dnia i a odstępy czasowe między nimi są niewielkie, dosłownie jak by je wpisywała jedna osoba. Tym którzy mają wątpliwości oświadczam, że mogę zaręczyć iż pod wyżej wymienionymi nickami kryje (usunięte przez administratora) Nawet nie są świadomi, że próbując się wybielić z rzekomych oczernień sami się pogrążyli jeszcze bardziej.

Buduję się

Z wyżej wymienioną firmą zetknąłem się w maju tego roku. Sprawy kadrowe mnie nie interesowały, chciałem otrzymać rzetelnie wykonany projekt i tego też oczekiwałem (profesjonalizmu). Na etapie koncepcji bardzo dobrze się rozumieliśmy. Moim domkiem zajęła się pracownica w/w firmy. Po czasie projekt przejęła(usunięte przez administratora) rzetelnie Go skończyła. Dlaczego??? okazało się, że w/w pracownica wrysowała ciepłą wodę do spłuczki w ubikacji :) po czym została zwolniona - usłyszałem. Nie dziwota, że rozgoryczony pracownik opiniuje w ten sposób Architectus Vitruvius jeśli ma żale za zwolnienie z firmy. Aktualnie pozwolenie na budowę już mam i jestem w trakcie kończenia dachu. Nie mam nic do zarzucenia w/w firmie bo profesjonalnie podeszli do zagadnienia. Polecam!!!

czerwona

Dziwne opinie.. Pracuje w firmie od prawie samego początku jej funkcjonowania gdy jeszcze siedziba była w Siemianowicach i nigdy nie miało miejsce nic co zostało opisane wyżej. To prawda, koledzy często odchodzili ale to ze względu na ich brak umiejętności. Jak widzę prawda boli i niektórzy nie mogą pogodzić się z tym że są nieudolni i wypisują brednie. Kilka razy pracowaliśmy w sobotę - ok 3 razy w ciągu 2 lat i dostałam za to odpowiednie dodatkowe wynagrodzenie. A pracowaliśmy w weekend przez "niezadowoloną", "piątą" albo "uwagę", która nie wykonała swojej pracy i zwaliła ja na innych. Co do uprawnień.. Poważne?? Przecież obok mnie siedzi doświadczony architekt ze stażem 40 letnim posiadający pełne uprawnienia, a(usunięte przez administratora) tego co wiem pracuje ponad 10 lat w zawodzie. Skończcie wypisywać brednie i weźcie się za naukę.

@czerwona

W biurze projektowym (usunięte przez administratora). pracuje aktualnie tylko jeden architekt i nie ma on jeszcze nawet rocznego stażu pracy, ciekawe więc kto napisał ten komentarz i kim jest ten architekt z 40 letnim stażem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Architectus Vitruvius - Bytom

Architectus Vitruvius