Opinie o Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. w Warszawa

Wiktor

Czy tak dobrze pracuje się w firmie i dlatego tak rzadko tu zaglądacie? Firma szuka ludzi do pracy?

@Wiktor

Tak firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko specjalista ds. sprzedaży

Olga

Pracuję w firmie od 2018 r i uważam, że to fajna polska firma. Ludzie potrafią współpracować, nie ma sztywniaków, a szefostwo jest wyrozumiałe - nie ma problemów z urlopami itd. Zarobki są na poziomie - adekwatnym do zaangażowania. Przez 5 lat mojej pracy, dostaje regularnie podwyżki oraz premie. Firma jest otwarta na pomysły i na pewno będziesz mógł swobodnie i stabilnie się tutaj poczuć.

Kamil
@Olga

Każdy ma tu regularne podwyżki i premie? Pochwalisz się, ile teraz zarabiasz i czemu - prócz zaangażowaniu - zawdzięczasz taki progres?

@Kamil

Kamil warunki finansowe umowy są ustalane indywidualnie. Kwotą jaką będziesz negocjować na rozmowie zależy od Twojego doświadczenia zawodowego.

Magda

Mam bardzo dobrą opinię o tej firmie. Atmosfera jest bardzo przyjazna, zarobki na dobrym poziomie, praca interesująca. Firma ciągle się rozwija, dlatego potrzebuje nowych pracowników. Początki mogą być trochę trudne jak w każdej nowej pracy, ale zespół jest bardzo otwarty i próbuje szybko wdrożyć nowego pracownika, żeby czuł się w grupie jak najlepiej. Gorąco polecam i zachęcam do aplikowania.

Tomasz
@Magda

@Magda wygląda na to, że praca w tej firmie jest naprawdę interesującą. Widzę też, że firma dwukrotnie zdobyła tytuł "Lwy Biznesu", który jest jednym z najbardziej renomowanych wyróżnień, jakie mogą zdobyć polskie przedsiębiorstwa i instytucje.Jak myślisz, z czego może wynikać niezadowolenie niektórych osób widoczne w komentarzach?

@Magda

Zgadzam się w 100%.

Kacper Nowy wpis

Praca jest ok.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. telesprzedaży?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maja

Pracuję w firmie od 4 lat, nie wiem skąd te negatywne opinie. Bardzo dobrze się tu pracuje, atmosfera jest przyjemna, wręcz rodzinna. Każdy ma umowę o pracę, dostaje podwyżki zgodnie z rozwojem swojego doświadczenia i umiejętnościami na stanowisku.

Wszystko ok, praca stabilna, wynagrodzenie zawsze na czas. Świetna atmosfera, duża możliwość rozwoju. Wsparcie starszych doświadczonych kolegów od których można się wiele nauczyć.

Handlarz

To już nie ma pracy na umowę zlecenie? :O Jeździłem własnym samochodem, choć miałem obiecany służbowy. Miałem mieć zwracane koszty za paliwo. Różnie z tym też bywało. Certyfikaty jakości...każdy może sobie coś takiego przyznać i wydrukować.

@Handlarz

W ogłoszeniu sprzed 2 lat jest mowa o umowie o pracę... A ile zarabiałeś, bo może na tyle dobrze, że wystarczyłoby na zużycie auta, na paliwo i jeszcze na godne życie w inflacji??

Pracownik ECJiP
@Handlarz

Od długiego czasu zapewniamy umowę o pracę oraz w zależności od stanowiska i potrzeb samochód służbowy oraz karty flotowe. Mamy fajny zgrany zespół, który zawsze sobie pomaga. Proszę samemu się przekonać czy wpisywane komentarze anonimowe są prawdziwe. :)

Pracownik ECJiP
@Karolina

Karolina warunki umowy są ustalane indywidualnie. Kwotą jaką będziesz negocjować na rozmowie kwalifikacyjnej jest zależna od Twojego doświadczenia zawodowego oraz pozostałych kompetencji. Pracodawca zawsze jest otwarty na rozmowę i docenia efektywną pracę.

Zbyszek
@Handlarz

Nie zgadzam się z tą opinią. Firma ECJiP posiada dwie akredytacje PCA - AC184 oraz AK035. Posiadanie potwierdzenia kompetencji w ramach akredytacji to nie jest coś, co posiada każda firma - uprawniania nadane przez PCA pozwalają nam świadczyć usługi certyfikacji na najwyższym poziomie. Bez problemu przechodzimy wszystkie audyty PCA .

Czy Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TOM

Tak, na wszystkich stanowiskach.

Ktoś coś do nas/ mnie ?

a

Promocja z jakością ma się tyle co piernik z młynem ;)

Nasze promocje to niepełnowartościowe systemy które trzymamy x czasu. TZN na czarną godzinę a inżynierowie co to widzą jak ja śmiecia na ziemi

Smyk

Pracuję w tej firmie od ponad 5 lat. Zarząd pozwala wykazać się każdemu kto chce. Wszystkie pomysły na pozytywny rozwój firmy są brane pod uwagę i często realizowane. Każdy kto che tu PRACOWAĆ nadal pracuje. Miła i pozytywna atmosfera, nie ma czasu na nudy. Codziennie są nowe ciekawe zadania do realizacji. Można rozwijać się w każdym kierunku! :). Polecam każdemu!

Katarzyna

Pracuję w firmie od 2016 r i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Praca w młodym, dynamicznym zespole. Możliwość kształcenia się i rozwoju. Zarobki na odpowiednim poziomie, dostosowane do obowiązków. Jako młoda matka bardzo cenię wyrozumiałość ze strony moich przełożonych oraz możliwość pracy zdalnej wtedy kiedy potrzebuję. Firma działa w dużym zakresie, każdy znajdzie tu coś dla siebie :) Polecam i zapraszam do współpracy :)

Karol

Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Są szanse na pracę, wiecie coś?

Olga

Europejskie Centrum Jakości i Promocji to bardzo fajna firma, która daje stabilny dochód i świetną atmosferę! Pracuję tutaj ponad rok i nie narzekam. Jeżeli chodzi o rozwój, firma ciągle stawia przez pracownikiem nowe wyzwania ale jest bardzo wymagająca, chcesz się rozwijać to musisz być kreatywny proszę.

Dominika

@Kominiarz, @Ard Soft Grafika widzę, że znacie firmę Europejskie Centrum Jakości i Promocji od środka i Wasze opinie są różne, skąd taka rozbieżność zdań? Czy chodzi o traktowanie pracownika, poziom wynagrodzenia, brak pomocy ze strony szefostwa? Napiszcie dokładniej, co sądzicie o pracy w tej firmie, każda taka szczera opinia jest bardzo ważna dla potencjalnych pracowników.

Ard Soft Grafika

Pracuję z ECJIP ponad rok. Cała praca układa się pomyślnie. Fakt są wymagający , ale dzięki temu wiedzą co chcą. Mi kasa na konto zawsze wpada w określonym czasie. Jestem zadowolony fajny młody zespół !

Kominiarz
@Ard Soft Grafika

firma niepoważna która nie daje szans na rozwój na wiele rzeczy nie można się doczekać szkoda słów dla mnie totalna porażka

SMYK
@Kominiarz

Kominiarz - opowiadasz jakieś nieprawdziwe historie....

Dominika

Witam, Wcześniej widziałam, że firma prowadziła duże rekrutacje, poszukiwali praktykantów nawet i stażystów, jak jest obecnie? Może wśród odwiedzających forum, są osoby które wiedzą jak obecnie wygląda sytuacja i praca w firmie?

nikon

dyrektor, może i tak, ale w mojej ocenie oferty do nich brzmią naprawdę ciekawie. Sprobuję teraz aplikować na przedstawiciela handlowego. JEżeli po miesiącu się sprawdzi co napisaliście to wszystko odszczekam i się zwolnię ;)

dyrektorek

@raba, nadzieja matką głupich :)

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.?

Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 30 ocen.

Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.