Opinie o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budwak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budwak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budwak Sp. z o.o. w Rybnik

marchewa

PO PIERWSZE PRACOWNICY NAFRY ZOSTALI ZWOLNIENI.PO DRUGIE CALY SPRZET Z BUDWAKU ZOSTAL UKRYTY W VACACIE OBOK HALI NAFRA I WYWIEZIONY DO ZOR DO METRUM GDZIE PREZES SCHINOL MA FIRME..

toxi

Po co się pawulon pchal na dół. Wiecznie mało kasy a potem młodzi roboty nie mają i robią za grosze.pawulona mi w ogóle nie szkoda

adam

witam nowa firma karbon co to ....

seweryn F

wchodzi nowa firma na Pniówku Karbon od 1 września

Górnik

Pytanie o pierdoły czy znasz kogos z tej albo tej kopalni bo ma twoje nazwisko albo mieszka tam gdxie ty. Zawodowka to umiesx czytac a jak masz srednie to pisac. Zarty, drwiny niekompetencja Emerytow na stanowisku na które sie nie nadają

Znasz .....z boguszowic. Jaka masz szkole. Jaka pijesz wodke bo my lubimy czysta a nie jakies kolorowe. Ile chcesz zarabiać...

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Stary Pracownik

Powiem tak Przedwcoraj w nocy Zginoł na dole wieloletni pracownik Budwaku a teraz przez miesiąc pracownik Metrum Kazimierz . K święto Barbaro miej go w opiece

widzę was

Sędzia prowadzący sprawę, jest na urlopie do końca miesiąca, wiem dzwoniłem do sądu w Gliwicach wydzaiał XII tym się zajmuje. Każdy wierzyciel otrzyma stosowną odpowiedź jeśli złoży stosowny wniosek z zapytaniem, jednak że sprawa wisi ponieważ jak już pisałem sędzia urlopuje, a czas leci. Co więcej dzisiaj dzwoniłem do FGŚP do Katowic każdy też to może zrobić, i co ciekawego się dowiedziałem, podpisywaliśmy w firmie dwa dokumenty jeden do ZUS drugi z kontem do FGŚP na dzień dzisiejszy żadnego wniosku nie mają, bo......... dopiero można złożyć wniosek gdy sąd w Gliwicach stwierdzi arbitralnie że Budwak jest nie wypłacalny, od tego momentu licząc Fundusz GŚP wypłaci trzy miesiące wstecz, trzy miesiące wstecz, CZYLI za Maj już pieniędzy na pewno nie otrzymamy, można określić że i za Czerwiec tych pieniędzy nie będzie bo,............. Pan sędzia jest na urlopie do końca Sierpnia, wznowi postępowanie, o ile będzie się spieszył we Wrześniu i co mamy nocnik i rękę w nim, to o to idzie gra żeby nic "rylom" nie wypłacić, przeciągnijmy jeszcze trochę. Podzwońcie poświęćcie trochę czasu dla waszych pieniędzy, tak dla waszych pieniędzy. Z drugiej strony znakomita większość to pieniacze, których nie stać na jakąkolwiek indywidualną aktywność, przecież w grupie siła i za plecami kolegi piać, nakręcać klimat. Ktoś tam się gdzieś odzywał, że Prezes gdzieś bliżej nie wiadomo gdzie założył nową działalność, masz dowody idź z tym do prokuratury, a jest o czym pisać, masz swoje przemyślenia dowody to działaj, albo siedź cicho. Jak mi dzisiaj powiedziała Pani z wydziału XII dział upadłościowy gospodarczy telefon 32/3387663 zadajcie pytania na piśmie my się do tych pytań ustosunkujemy. Wniosek, skoro z naszej strony jest cisza to znaczy jest poprawnie i właściwie. Pozdrawiam myślących

Stary Pracownik

kola możliwe ze ma aktywny bo jest syndyk upadłościowy i on zamknie Firme całkowicie !!! jeśli dalej są niedowiarki to wezscie sie pojedzcie do siedziby firmy a sami zobaczycie a nie piszcie tutaj głupot Pozdrawiam

Stary Pracownik

Abcd Ty sie chyba jaja robisz albo nie umiesz czytac firmy juz nie ma !!!!!! Zbankrutowala !!!

górnik kombajnista za 1800 pln

tak po prostu.....

bo informatyk jebnął robotą i nie ma kto zaktualizować strony, a serwer ją hostujący jest opłacony z góry

Znalezione w internecie Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział XII Gospodarczy zawiadamia, że postanowieniem z dnia 13 lipca 2016 r. w sprawie o sygn. akt XII GU 43/16 zostało dokonane zabezpieczenie majątku dłużnika Budwak Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rybniku, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS 0000183262, poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Jędrzeja Minkus

Zarobki ZEROWE! Firma zbankrutowała, czytać nie umiesz? Od maja brak wypłat. Tylko ślepe konie jeszcze są i robią za free.

eks-murzyn

...co teraz będzie? za parę dni minie 3 miesiąc jak nie płacą, fundusz płaci maksymalnie 3 miesiące zaległości, to od sierpnia co? robota za darmo na chwałę super prezesa. Czas wiać i zadbać o swoje

Jola

Jestem żoną pracownika Budwaku i zastanawiam się dlaczego do tej pory nie złożyliście skargi, pozwu zbiorowego. Rozumiem waszą irytację. My nie mamy dzieci, co nie znaczy, że jest nam lekko.

@Jola

A Twoj maz co zrobil w tej kwestii? Ja juz tam nie pracuję a jedyne chyba co mogłem zrobic na szybko to skarga do pip przez internet, bez wychodzenia z domu https://katowice.pip.gov.pl/pl/formularz/144

Hanys

a ja mom jedne pytanie; wiela z tych wszystkich krzykaczy co piszom o pip, zus, prokuraturze etc mioła lub mo coby nie ino pisoć ale pujść do prawnika i podjąć odpowiednie kroki. Nudle na uszy mogemy wieszać bez końca, a od tego ani roboty, ani geltu ani nic.

Konstantynopolitankiewicz

Jeden oskarżony o łapówki w JSW zaraz pracę znajduje na wysokim stanowisku w Budwaku, który jest zleceniobiorcą JSW. Śmierdzi jak ch... Mjb(Maciej,Jarosław,Bartłomiej) investments, Nafra, Budwak, Vacat, jeden adres, te same nazwiska... Śmierdzi wszystko jak ch... Racja. Ziobro będzie miał co robić. :-)

andzia

po wypowiedzi widać że jest Pan robolem

MOBIDIK po Bałtyku pływa
@andzia

No Andziu, czyż nie siedzi temat? A może rzeczywiście wskazanym było by poinformować prokuraturę, o co chodzi jeśli nie o wyciągnięcie pieniędzy z funduszu PAŃSTWOWEGO, tu ogłasza upadłość a w drugim miejscu zakłada działalność, na logikę coś nie gra, nie trzeba szkół by to widzieć, a co jeśli znajdzie się nie jeden a grupa która złoży doniesienie do prokuratury o podejrzeniu możliwości popełnienia przestępstwa ? Całe to konsorcjum jest .............? Gdzie są pracownicy NAFRY, czy ktoś zna choć jednego, na Zofiówce ich nie ma, na Jankowicach też nie ma, z tego co się orientuję na Pniówku tak nie zauważono przemieszczania się tych osobników z Nafry, o co chodzi z tą albo z tym SŁUPEM?.........

robol ale już madrzejszy

dziadostwo i tyle cały czs oszukiwali nas ale nierozumie tych co pracują chyba rozum postradali a ten rudy złodziej prezes już nową firme założył i sie śmieje z ludzi ktuży zapieprzali na niego dozur sie poprzenosił do Metrum i kase ma a robole robią za darmoche ale wariatów mi nie żal a jest ich troche choćby na Pniówku Moim zdaniem prezesik Szynol popwinien iśc do paki za to i chyba trzeba będzie to wszystko podać do prokuratora Ziobry no on chyba sie tym powinien zajac

Krzysiek

No właśnie miały być jakieś pieniążki z Funduszu Świadczeń Gwarantowanych i co...konta dalej puste. A idiotów nie brakuje i nadal pracują bo jeden z drugim poobiecują że kasa ma być, ale chyba dla prezesa. Do więzienia powinni cały zarząd wsadzić!!!

Kiedy zaległości zostaną uregulowane? Syndyk już jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Budwak Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Budwak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budwak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budwak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budwak Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budwak Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Rymera 19
    44-270 Rybnik