Riwal Poland Sp. z o.o.

Opinie o Riwal Poland Sp. z o.o.

bylypracownik

Firma najlepsze czasy ma za sobą (2010-2017), wynagrodzenie słabe, plany do zrealizowania wymyślane na podstawie własnych przekonań. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, niestety do pracownika już nie koniecznie. Na start w handlu polecam, dla osób które posiadają doświadczenie handlowe odradzam.

Agnieszka

Czy mogę liczyć na podpowiedź jak wygląda praca na stanowisku- Specjalista ds. Wynajmu maszyn. Kobiety mają szansę aplikować?

@Agnieszka

Jak najbardziej. W dziale wynajmu kobiety stanowią aktualnie większość;)

Miki

Proszę o informację w temacie warunków na stanowisku PH ( podstawa , premie itd.) Dzięki z góry za info

Darek

Czy to prawda ze nastapiła duża zmiana w dyrekcji ? Czy sa juz podwyzki ? Podobno przybył i czysci struktury i jest bardzo profesjonalny ? Prawda ? Bede mial rozmowe kwalifikacyjna .... Prosze o info ..

Izabela
@Darek

Zechcesz zdradzić, na jakie stanowisko aplikowałeś? Widzę, że masz już jakąś wiedzę na temat Riwal Poland, czy faktycznie planowane są podwyżki? To na pewno ucieszy wielu pracowników. Napisz proszę, gdy już odbędziesz rozmowę, chętnie dowiemy się, jak przebiegała i jakie są oczekiwania pracodawcy, oraz na co może liczyć osoba starająca się o zatrudnienie.

qwerty
@Darek

hahha, chyba dla zarządu, jak firma jest w plecy z planem to napewno zapewni Wam podwyżkę, chyba co najwyżej obowiązków w pracy a i nie wolno zapominać o km na gprs, też będzie więcej wyjazdów. Szkoda, że pracownicy nie mogą wypowiadać się w mediach społecznościowych na temat firmy, nigdy nie wiesz kiedy postanowią Cię zmienić więc i poczucie bezpieczeństwa znikome, rośnie jak przełożeni są na urlopach!

Qwerty
@Darek

Chętnie bym coś odpisał ale już 3 razy pod rząd nie chcą tego opublikować, widać gowork woli przytulić kasę za możliwość moderowania postów przez riwal

Jacek
@Qwerty

Jeśli wpisy nie zawierają wulgaryzmów i nie atakują bezpośrednio jakiejś osoby, to nie zostaną one usunięte. Być może Twój wpis naruszał w jakiś sposób regulamin dostępny pod tym linkiem- https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chcesz coś dodać odnośnie pracy w Riwalu to napisz koniecznie, treści zgodne z regulaminem na pewno nie zostaną usunięte.

Odradzam

Dramat, tragedia. Brak organizacji pracy .....nie polecam nikomu. Mało rozwojowa firma.

Sympatyczka

Polecam każdemu kto chce się rozwijać i pracować że świetnym zespołem. Warunki pracy korzystne na zadowalajacym poziomie. Firmę tworzą ludzie.

Lidia

Jeżeli ktoś z Was jest otwarty na komunikację z ludźmi i chce pracować w międzynarodowym środowisku oraz mieć realny wpływ na rozwój Riwal Poland, to firma poszukuje HR MANAGERA. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za ścisłą współpracę z Centralną w Holandii. Tutaj znajdziecie więcej informacji: https://www.riwal.com/poland/pl-pl/o-riwal/kariera/hr-manager-rawa-mazowiecka

Dupa

Firma nastawiona na zysk ludzie przychodzą i odchodzą najgorzej to ma serwis zarobki jak w biedronce. I jeszcze siudemka kierownik wszystkich za złodziej ma

@Dupa

Firma zagraniczna bez nadzoru i właściciela . Wewnętrzne morale pracownicze zerowe .

Kiero

Witam. Pracuje lub pracował ktoś w Riwal jako kierowca oddział Zabrze, prosił bym o opinię. Pozdrawiam

nic

co powiecie o pracy technik serwisu

Janek

Wszystko super. Polecam.

Lidia

@Dariusz Nikt nie płaci za usuwanie komentarzy. Usuwane są te komentarze, które łamią regulamin. Po prostu zapoznaj się z nim i przestrzegaj go, a Twoja wypowiedź nie zostanie usunięta. @Anita W jaki sposób doświadczyłaś tego w firmie Riwal Poland, o czym użytkownik abc napisał? Nie podałaś w swojej opinii żadnych konkretów, ani szczegółów. Mogę o nie prosić?

Lidia

@Były Handlowiec, dziękujemy za Twoją odpowiedzi w temacie firmy Riwal Poland. Powiesz nam coś więcej o benefitach? A jak oceniasz szkolenia, były na wysokim poziomie? Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Dariusz
@Lidia

Niestety nie moge powiedziec bo musialbym zle mowic o firmie a mam swiadomosc ze firma Riwal placi za wycinanie wiadomosci marsili.pl@gmail.com necie

abc

Polecam ale omijać szerokim łukiem, obiecują jedno na rozmowach a zupełnie co innego po okresie próbnym stawki oferowane przez firmę - głodowe szkoda czasu lepiej szukać dalej

Anita
@abc

Potwierdzam

Lidia

@Były handlowiec, Możesz opisać jak miały się sprawy dodatków płacowych podczas twojej współpracy z firmą Riwal Poland? Piszesz o obcinaniu premii przez tego pracodawce, jak często się to zdarzało? Czy możesz wymienić inne plusy poza autami dla handlowców? Zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku.

Były handlowiec
@Lidia

Praca z tymi maszynami to sama przyjemność, ciagle szkolenia produktowe, własna asystentka, zgrana ekipa serwisowa na każdym oddziale. Dodatkowo jak to u handlowca telefon, laptop, benefit. Nie mogę oczerniać firmy tylko moim przypadkiem nie mniej jednak premie co miesiąc się nie zgadzały i to był przypadek wielu handlowcow. Chociaż w jednym ogromny plus dla systemu premiowania Riwal. Gdy inny handlowiec robi obrót na twoim terenie tez Ci od tego coś tam płaca. A w przypadku gdy twoj klient robi szkolenia na podesty czy ładowarki płaca bodajże 8% od fv za szkolenie

Witam. Powie mi ktoś jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? jakie warunki i sprzęt pracy?

Karolak

Moje pytanie. Czy rekrutacje na kierowców są prawdziwe czy firma tylko bada rynek?

@Karolak

Rekrutacje prowadzimy na realnie tworzone stanowiska(usunięte przez administratora)

Damian
@Riwal Poland Sp. z o.o.

wow szybka reakcja, ktoś tu trzyma rękę na pulsie :) A może, jednak ktoś bardziej obiektywny się wypowie.

Karolak

Moje pytanie. Czy rekrutacje na kierowców są prawdziwe, czy tylko badają rynek?

Lidia

Dużo opinii dotyczy pracy jako kierowca. Czy ktoś z Was pracował/pracuje w Riwal Poland jako Specjalista ds. Obsługi Klienta? Jeszcze trwa rekrutacja na to stanowisko do pracy w Szczecinie i Poznaniu. Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją?

kieroCE

Ktoś wie ile proponują kierowcy w Kielnie? Bo dowiedziałem się tylko, że codziennie w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Riwal Poland Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Riwal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Riwal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riwal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Riwal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Riwal Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.