Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Riwal Poland Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Riwal Poland Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-08 10:34:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chodząc do pracy w konkretnej firmie, można poznać nie mało tradycji panujących w tej firmie, pokaż ludziom jak wygląda firma w której pracujesz. Co sądzisz o pracy w Riwal Poland Sp. z o.o.? Pozostaw własną opinię, Rawa Maz. nie jest małym miastem z całą pewnością ktoś skorzysta. Co pozytywnego a co złego wiesz o tej spółce? Inni z wielką chęcią także o tym przeczytają. Sieć jest aktualnie największym źródłem informacji, dołącz się do tworzenia największego zaplecza informacji o pracodawcach.
zdjecie uzytkownika
torx - 2013-01-01 12:01:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może napiszecie jakieś konkrety na temat tej firmy? Interesują mnie zarobki rotacja szansa na pracę dłużej niż okres próbny itd. Chętnie poczytam opinie ludzi którzy tam pracowali.
zdjecie uzytkownika
popo - 2013-01-08 14:42:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
rotacja duża, obroty trzeba mieć max - jak zawalisz jeden miesiąc to wynocha, w dodatku pełny monitoring,
zdjecie uzytkownika
smutas - 2013-01-09 18:39:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
potwierdzam wyzysk człowieka nie wyrobisz planu to ........ i nie licz
na wcześniejsze osiągnięcia a kasa za taką tyrke wcale nie rewelacyjna chyba że na rawskie warunki
zdjecie uzytkownika
ideowiec - 2013-03-08 09:55:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na takich forach można spotkać tylko wypowiedzi hejterów i konkurencji... Firma Riwal sama się obroni. A jak ktoś poważnie myśli o pracy gdzieś to bierze poprawkę na takie anonimowe "opinie". Pozdro.
zdjecie uzytkownika
realista - 2013-03-09 23:40:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Konkurencji może i tak, może i kogoś kto nie był zadowolony i odszedł ? Konkurencja wynajmuje rzęchy 10 - 15 letnie za takie same pieniądze jak ty wieśniaku :). Wiecie co to amortyzacja? Handlowiec z ciebie jak z koziej d...py trąbka, bo jak byś kupił ten sprzęt to byś go wynajmował za większe pieniądze. Rynek psujecie w Polsce identycznie jak lider rynkowy z Łodzi.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Riwal Poland Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Riwal Poland Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x