Riwal Poland Sp. z o.o.

Rawa Mazowiecka

Opinie o Riwal Poland Sp. z o.o.

A.H 2016-11-13 23:38:52
W Łodzi mam możliwość pracy jako handlowiec ?Warto ?Czy lepiej na mazowieckim ? A.H
Agnieszka CzajHilton 2016-11-13 23:45:41
Pozdrawiam Sylwia Białystok
Roman z Puszczy Tucholskiej 2016-11-23 23:45:05
Chyba towarzystwo się kruszy odeszli najlepsi handlowcy pozostali konferencji
Koloborant z podestow Lowicz 2016-11-23 23:56:49
Jak na razie chaos pracuje parę ładnych dni i zero konkretów co robić
Przełożony nie zna się na sprzęcie i myli podesty z ladowarkami a wózki widłowe z dzwigami .
aldi 2016-11-28 20:29:49
serwis też się kruszy
nietopez 2016-11-28 20:33:59
bardzo dobra firma życie mi uratowała bo do dziś bym pchał starego ikarusa z wanglem po Gliwicach a dziś jestem pracownikiem biurowym
dyrektor 2016-11-28 20:54:55
dla wszystkich którzy planują karierę w tej firmie 9 grudnia odbędzie się wigilia po tym spotkaniu zamieszczę filmik jak pan dyrektor w podsumowaniu zachwala tę korporację w przemowie rocznej ja i tak 31-12-2016 kładę papier i nie tylko ja i wtedy drogi arku będziesz miał czas rozmawiać następny którego wyszkoliłem odchodzi chłopaki z trójmiasta mieli jaja pizgli papiery i finito pozdro dla kilera i gladkiego
Oksana 2016-11-28 22:37:41
przykro to słyszeć kruszy się też dział w centrali związany z IT.....szkoda bo miałam tam pracować w dziale marketingu.
Roman z Puszczy Tucholskiej 2016-11-28 22:44:50

Arku jeśli serwis się kruszy czyli najważniejszy dział w firmie to będzie tragedia i nawet Holandia R.Z nie będzie w stanie pomóc chyba czas na zmiany...spotkamy się penie na tym samym lofcie...:)
Adam Żoliborz 2016-11-29 22:32:21
Czekam aż znowu będą cięcia dla kierowców .
Jak na razie mobing i dyskryminacja starych pracowników.
Kris 2016-11-30 20:16:51
Witam
Szukam informacji na temat pracy w firmie Riwal
na stanowisku szkoleniowca. Proszę o konkretną i żetelną opinie. Jak wygląda ta praca?
Darek 2016-11-30 23:41:25
hej ja również szukam info o pracy na stanowisku specjalista d/s wynajmu
Miejsce pracy: Oddział Warszawa - Duchnice / Ożarów Mazowiecki
Szukają dwóch osób .
Bardzo proszę o uczciwą informację.
Nietoperz 2016-12-01 20:08:30
Teraz pisze prawdziwy Nietoperz, bo widzę, że ktoś się podszywa pod mój nick - nie ładnie NIETOPERZ JEST TYLKO JEDEN. Kolego, końcówkę piszemy przez RZ. Ikarus, gorzej jeździłem Vistulą ale ty oczywiście nie wiesz co to za sprzęt, a salony biurowe mnie nie kręcą ( bo widzę, że cię to boli ) w każdej chwili mogę siadać za kółko w Riwal i nauczę cię roboty a biuro dzisiaj jest a jutro może go nie być, dam sobie radę jest już człowiek, który może przejąć moje obowiązki więc spokojna twoja rozczochrana. Dziś mam równe 7 lat pracy w firmie i ani jednego dnia na L-4, bierz przykład ze starego pracownika to na pewno trafisz do biura.
Pozdrawiam
Robert G
Sahara saharoza 2016-12-02 00:22:41
I wtorek Nietoperze jest dobrym dniem na rozwiązaniem .Po co się chwalić ..lepiej zająć się rodzina...i tak więcej nie nauczysz niż umiesz ...a umiesz nie tyle dużo by być pewnym siebie
Rozeznana 2016-12-02 11:34:58
Szanowny Romanie z Puszczy - po czym wnosisz kruszenie się towarzystwa ?
z 10 osób odszedł jeden !!!!
Aga I Adam Żaba 2016-12-03 00:29:44
W ubiegłym miesiącu 3 osoby rzuciły papierem
W tym ma odejść jeszcze 5 osób ...;)
Nietoperz 2016-12-03 09:42:07
Widzę SAHARO, że masz jakieś ograniczenia w pisowni, widocznie brak ci pewności chyba jesteś tym uczonym co to ma tylko papier i nic więcej...........trzeba się cenić. Chyba żyłka ci w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze nie pękła.
O moją rodzinę nie musisz się starać mają się dobrze, w przeciwieństwie do twojej.
Sahara Saharoza 2016-12-04 00:14:24
Widzę że jesteś niezastąpiony tak ci się przynajmniej wydaje ...;) Prędzej tobie pęknie ...żyłka dobrze jest się wyslugiwac innymi .Ograniczony jesteś bo nie widzisz pracy jaka inni wkładają a ty czerpiesz korzyści przez te lata jak Sęp... wtorek jest doskonałym dniem na podsumowanie twojej kariery a ludzie są już przeszkoleni i przygotowani .Spoko trzymaj tak dalej
Nietoperz 2016-12-04 08:01:52
Chyba zrobili cię we wtorek bo masz złe informacje ale to twój problem. Zapytaj ludzi z moich oddziałów czy krzywda im się dzieje, bo chyba mają się dobrze zarobki też mają przyzwoite a jak trzeba to jestem z nimi na warsztacie. Po prostu żal ci .......... ściska i tyle. To jest moja ostatnia odpowiedź nie mam zamiaru pisać z byle kim "sahara" ale w głowie.
Przemo 2016-12-04 22:29:45
Widzę że będzie się działo wcale się nie dziwię ja jako mechanik rzucam robotę też w tym miesiącu .
Skończyło się wyzysk i oszukanstwo .
Ciekawe jak przebiegnie impreza świąteczna
Gumus 2016-12-06 14:14:34
Impreza jak zwykle na sztywno podzielone grupy stara grupa wie gdzie usiąść i z kim pogadać ale tej starej grupki to już tylko garstka bo reszta to nowe twarze prezes jak zwykle przechwalka o firmie a pan dyrektor opcinka no i może ktoś się rozpruje po pijaku kiedyś to był Tim teraz tylko jesteś kreska w statystykach
Pracownik RIWAL 2016-12-07 16:54:41
I znowu się można pośmiać.
Cóż za dokładne i jednakże błędne i nieprawdziwe dane podajesz.
Jak każdy pracownik RIWAL dostaję informacje z kadr o każdej zmianie i nie było 3 rzuceń papierami a raczej nowe przyjęcia. Wystarczy popatrzeć na www ile jest dodatkowych osób w działach sprzedażowych, wynajmu i obsługi klienta.
A ogłoszenia o nowe etaty są na pracuj.pl

BUCZO 2016-12-07 19:20:05
dałnie teraz jest tylko buc dyrektor a przed tą blondyną był jeszcze ajwar tego wykarmił i tak został i nie folguj tak że ty jesteś kimś w tej wychowalni korporacyjnych laleczek jak ten trzepnięty hanys przodowy ROBERCIK W TEJ FIRMIE TERAZ JESTEŚ SŁUPKIEM
BUCZO 2016-12-07 19:32:25
PRZEMO jesteś git pokarz tym korporacyjnym baranom jakie masz jaja pozdrawiam
niko 2016-12-07 19:59:39
robert myślałem że ty masz chociaż zalążek mózgu ale ty masz tyko jeden zwój więcej od kury i dlatego przechadzając sie po oddziale nie srasz gdzie popadnie tak tylko morze gadać człowiek co całe życie lał na koło i spał we budzie pozdrawiam i dalej baw się w kierownika
Gumus 2016-12-07 21:34:24
Facet widzę ze to Ty mało wiesz to co napisałem to tylko wtajemniczeni wiedzą o co chodź napisz kim jesteś to ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] osmaruje papraku
JonaszodJakubazPodlasia 2016-12-07 21:51:17
Miło mi będzie po tylu latach w Firmie wygarnac na spotkaniu świątecznym co mnie boli i spokojnie rzucić papierami ...dodatkowo podkapowac zlodzieji i złodziejki w Firmie pierwszy raz i ostatni.
Rozczochrane i ryzawy nietoperze-konfidencjii blond leslohnes wiedzą o kim mówię a i kozaczki lessraczki .Jak to mówił A.H buda koła nie rozwali a i tak zwalimy na wynajmujących...
Sahara Saharoza 2016-12-07 22:40:11
Ciebie to nie dorobili bo masz problemy ze sobą.Jak Ci nie wstyd robić takie świństwa,nie masz za grosz honoru ,a na warsztat to przylazisz żeby podkapowac.
Mam nadzieję że przy świątecznym stole pokażesz pokorę bo nasz dział już ma cię dosyć i tych twoich teorii o skuteczności .Ostatnio pokazałeś klasę przy zgłoszeniach aby tak dalej ...straciliśmy przez twoją głupotę dwóch dobrych klientow...i co teraz masz do powiedzenia serwis zawiódł,r eklamacje a może nowi handlowcy nie dopilnowali ,no chyba że dział marketingu nie dał skrobaczki do szyb gwizdka breloczka czy kubeczka ...pajacu
Aleksandra 2016-12-07 23:53:49
O kim kolego dokładnie piszesz?Bo mamy taki sam problem .Zero znajomości sprzętu po paru miesiącach .
Realista 2016-12-08 08:08:54
Wszyscy jesteście cienkie bolki, mocni w gębie tylko w wirtualnym świecie. Macie coś do tego człowieka to mu to powiedzcie albo zgłoście wyżej a nie wypisujecie hejty na necie. To nie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nikt was tam na siłę nie trzyma chyba, a tak się zachowujecie.
Dominika Poz 2016-12-08 10:49:41
Tak samo jak ty kolego A jesteś anonimowy.
Gdyby było wszystko o.k. to tylu komentarzy by nie było....
Realista 2016-12-08 10:59:14
Ale ja nikogo nie hejtuje. A jak mi się coś gdziekolwiek nie podoba to sobie po prostu zmieniam i tyle.
Dominika Poz 2016-12-08 11:11:40
Właśnie to zrobiłeś napisałeś na ludzi cienkie bolki ...jesteś taki sam tylko tobie na razie pasuje wszystko do czasu każdy ma prawo do wyrażania opinii i nie twoja sprawa jak to robi
JLG 2016-12-08 17:57:08
A dlaczego zwolnili z recepcji Kaśkę? Za dużo flirtowała ? Nie spodobało sie to tym na górze ?
Ogólnie dzieje sie źle na serwisie i to widać... Gdyby w Rawie otworzył sie duzy zakład z zapotrzebowaniem na mechaników zapewne sporo ludzi by odeszło...
WOLF 2016-12-08 18:22:06
do JLG zwolnili ją bo nie była z rodziny kierownika albo jak go teraz zwą kamienicznika nie miała kasia koligacji rodzinnych z nim , ale i on będzie niedługo kartofle charkał u sąsiada za miedzą
WOLF 2016-12-08 18:33:48
do nietoperza
tak czytam te twoje wypociny i zastanawiam się nad tym twoim stwierdzeniem że przez siedem lat nie byłeś na l4 to ja to bym chciał sprostować A pamiętasz ty hanysie durnowaty jak ci kręgosłup siadł jakieś dwa lata temu to ile siedziałes w domu na l4 i ne pitol tu wszystkim zgromadzonym jaki to ty jesteś bohater . Bardzo ładnie cię skwitowała SAHARA POZDRO.
I tak na koniec mam taką radę dla ciebie jak jutro będziesz mył rano ząbki to dopchnij jajami umywalkę i jak poczujesz opór to wtedy spójrz w lustro w tę zapyziałą i zakłamaną gębę i odpowiedz sam sobie na to jakim jesteś debilem .
mielony 2016-12-08 18:48:17
ciekawe co zrobi abwera w Holandii jak dowie się co tak wo gule dzieje sie w tej firmie
same stwierdzenia obersztund man dyrektora o afro Amerykaninie larsie co wdrażał de riwal way cytat ; nie będzie nam tu czarny mówił jak mamy pracować . Nie był on taki głupi morze nie znał polskiego ale miał dyktafon i wszyściutko nagrał i na najbliższej imprezie rączki dyrowi nie podał . A w łodzi ten oddział to dalej jest przechowalnia mercedesów
słomka 2016-12-08 18:49:19
wiadomo czemu kaskę zwolnili za duo wiedziała
wiadomo po co rodzinka i sąsiedzi panu P kamery i podsłuch wszędzie
pełna iwigilacja
wolf 2016-12-08 19:24:49
pan cwiartka pochodzi z bardzo szanującej sie rodziny
Dziakek w UB
Tata w SB
A Cwiartecze firma się rozdupczyła w 89 roku i poszedł do riwala
i tyle ma on jednak coś w sobie ten uśmiech jak by mu coś pod nosem śmierdziało i te jego dowcipy co on sam się z nich śmieje
Cichy 2016-12-08 21:10:16
Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi serwis Rawa się kruszy! Jest źle wyzysk pracowników za marne grosze! A jak się odezwiesz to wypad bo za bramą czeka na Twoje miejsce 30stu innych! Choć tak naprawdę to nikt ich nie widział.Ale nie ważne bo nasz kierownik ma na wszystko zawsze gotową odpowiedź i nie pogadasz! Atmosfera na firmie psuje się z dnia na dzień! Osobiście słabo widzę przyszłość serwisu! Pomijam już fakt że pracownicy serwisu traktowani są drugorzędnie!
Nietoperz 2016-12-08 21:49:27
Debil to cie zrobił, masz złe informacje co do L4 gnido. Ja to jeszcze patrzę w lustro rano, ale ty z taką zakazaną mordą to nie masz nawet lustra w domu.
Adam W. 2016-12-08 22:25:31
Wszystko się sypie kierownik ludzi ma za nic .Chcą rozwalić serwis w Duchnicach zwolnić Tadka.Ta blondsucz tak namieszala z Robercikiem i Wojtkiem , w Łodzi chcą też rozwalić ludzi z serwisu .Planują znów zatrudnić ludzi z konkurencji z firmy na B na R . Dział handlowy się rozp...zwalniają zatrudniają a najgorsze jest to że ludzie trochę popracuja i przechodzą do konkurencji z gotowa baza ...
To co się wydarzyło już na tyle zabolało nas starych pracowników ze nie ma mowy o naprawie .
Ja rzucam robotę i Idę do konkurencji i może mi Riwal naskoczyć...
Wam proponuje zrobic to samo szkoda stresu i pracy z padalcami.
Karolcia 2016-12-08 22:51:43
Niestety jestem zmuszona poskarżyć się na dwóch nowych typach z Poznania .
Zero pojęcia o sprzęcie i buce... bardzo nie miło traktują stałych klientów firmy .
Już paru straciliśmy dzięki temu .Mam wrażenie że cały Poznań Asystentka i handlowcy są z rodziny blondyny.Po tyłu latach w Firmie mogę teraz stwierdzić że zero sprawiedliwości i poszanowania.Dochodzi do szczucia i inwigilacji..Już nie warto być kierownikiem w dziale wynajmu w Firmie bo wszystko co złe zarzucaja potem tobie
Cichy 2016-12-08 22:55:55
Popieram!wszystko na dobrej drodze do godnej pracy!Jeżeli to prawda co piszesz Adamie W to szkoda tylko chłopaków z oddziału Duchnice! Bo ja osobiście przechowalnię mercedesów pozostawiam bez komentarza! Chyba każdy wie o co tam chodzi!
Wazelina 2016-12-09 09:25:51
Kto w tym roku zostaje pracownikiem roku 2016 $$$ znowu on jak co roku pan prezes
czarny Zawisza co wszystko slyszal 2016-12-09 11:18:54
Oczywista oczywistość a w planach ma być rozszerzenie działalności spółki o wypożyczalnie samochodów marki mercedes z centrala biura w Łodzi
Już blondi robi rekrutację na nowych specjalistów odpowiedzialnych za wynajem samochodów
A nietoperz szkoli mechaników z naprawy pojazdów.
Będziemy mieli teraz pełne ręce roboty
A może nietoperz nawet opracuje podest zintegrowany z osobowka mercedesa, napity wspominał coś o tym.
Niebawem blondi przeprowadzi szkolenie z tankowania mercedes ów w Łodzi oczywiście Będzie I konkurs z szybkości tankowania .Osoby które wygrają już są wybrane .Nagroda podobno wyjazd do Arabii Saudyjskiej .Chłopaki ze Śląska mają dodatkowo być Szoferami .
Podobno dziewczyny z Pomorza już po szkoleniach i nawet był już pierwszy wynajem
Wiec nowy rok da nam nowe możliwości ,rozwiązania
Najważniejsze że marka riwal się rozwija .
A i dział marketingu ma rozszerzyć swoje działanie o produkcje materiałów reklamowych
Kubeczki piłeczki skrobaczki podkładki katalogi kurteczki bluzeczki będą produkowane w Rawie jest już nawet przydzielony handlowiec do sprzedaży gadżetów reklamowych ze stajni sprzedażowej podestów pod kierownictwem M
dziwny jest ten świat 2016-12-09 12:49:49
Proszę Państwa
przeczytałem Wasze wypowiedzi, opinie o wyżej wspomnianej firmie i nasuwa mi się jedna myśl...
dlaczego w 99 % tych wpisów brak jest poprawnej polszczyzny, wypowiedzi są na poziomie klasy pierwszej szkoły podstawowej, pełno w nich wulgaryzmów, mieszania spraw prywatnych ze sprawami zawodowymi, obrzucacie się Państwo wyzwiskami , prezentujecie Państwo zupełny brak klasy, który niestety nie jest niczym usprawiedliwiony.
Moim skromnym zdaniem , każdy szanujący się człowiek w sytuacji jeżeli nie jest zadowolony np: z pracy , po prostu ją zmienia. A sztuką jest odejść z klasą, nie paląc za sobą mostów...
Czy naprawdę jesteście Państwo tak zakompleksieni, brakuje Państwu odwago cywilnej , że nie możecie iść do pracodawcy jak "normalni" ludzie , porozmawiać a jeżeli nie dojdziecie do porozumienia po prostu złożyć wypowiedzenie...Nie jestem w stanie zrozumieć tego jadu jaki Państwo wypluwacie, tego "rzucania papierami", włażenia z butami w prywatne życie innych pracowników a już te mercedesy pobiły wszystko...
Czy ten Pan te mercedesy parkuje na podwórku a może w garażu u piszącego tą wypowiedź?
Może czegoś nie doczytałem, że aż tak to boli tego Pana...
Szanowni Państwo idą Święta i z tej okazji życzę Wam klasy, zajmijcie się swoim życiem a przede wszystkim życzę Wam, aby Wasz przyszły pracodawca mógł się przekonać jacy jesteście cudowni, pracowici ale proszę mi wierzyć, świat jest mały i swoje brudy trzeba prać na swoim podwórku... Skąd macie pewność , że Wasi przyszli pracodawcy nie czytają tego, nie znają się z obecnym szefem...
I proszę mi wierzyć, że nie chciałbym zatrudnić nikogo z Państwa, bo brak Wam kultury a moi pracownicy jeżeli są niezadowoleni z pracy przychodzą z tym do mnie, szanuje ich zdanie , konstruktywną krytykę i jeżeli nie możemy dojść do kompromisu, po prostu rozstajemy się w sposób kulturalny, bez wyzwisk, anonimów itp...
I tego życzę Państwa obecnemu pracodawcy.
Wesołych Świąt...
Belt webbing 2016-12-09 19:26:04
Koleżanko podająca się za faceta ...błędy językowe popełniasz również i to nie małe.Opinie wynikają z podejścia dyrektora i kierowników do pracowników.Atmosfera jak wiesz bo pracujesz w firmie jest mega toksyczna.Pamiętaj ze Twój nowy pracodawca tez może mieć świadomość że pracujesz w firmie.
A zadowolenie i krytykę każdy może wyrazić.
Niestety w prywatne życie pracowników to Wy zaczęliście wnikać..
wolf 2016-12-10 08:43:46
ty nietoperz co naprawdę się stało z twoim bratem bliźniakiem to prawda że go psy na śmietniku wszamały a ciebie się brzydziły
pracownik Riwal 2016-12-10 22:01:58
No i stało się nie będzie dobrze w serwisie i dziale handlowym...towarzystwo się zbuntowalo....
taki prezent Świąteczny dla firmy.
Chyba już czas na zmianę pracodawcy.Szkoda czasu....
Zostaw swoją opinię o Riwal Poland Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Riwal Poland Sp. z o.o.