Riwal Poland Sp. z o.o.

Opinie o Riwal Poland Sp. z o.o.

Wojtek

Witam, pracowałem w tej firmie 3lata, złego słowa nie powiem, na początku było trudno a potem człowiek się nauczył maszyn ,ich obsługi, serwisu. Jeździłem busem serwisowym ,który stał pod domem:) Czasami po 12godzin a czasami nie było wyjazdów. Ze wszystkim szło się dogadać z kierownikiem,koordynatorami , na tych ludzi też złego słowa nie powiem, byli wporządku.Ale jak to mówią :jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Dzwonili ,że jest awaria i wsiadałem i jechałem ,a gdy ja potrzebowałem wolne to żadnego sprzeciwu. Jak chciałeś to szedłeś w sobotę do pracy ,jak nie to nie , nikt nie przymuszał.Wypłata zawsze na czas z premią i nadgodzinami. Jeśli chodzi o socjal to wszystko w jak najlepszym porządku, kaski, szelki, obuwie, ciuchy. Gdy się coś zużyło nie było problemu żeby kupić nowe. Posiadałem kartę płatniczą firmową i nawet sprzęt do busa potrzebny kupowałem. Pewnie padną pytania dlaczego już tam nie pracuje? Ano dlatego ,że dostałem ofertę w innej firmie za dużo większe pieniądze, których w tej firmie nie mogli mi dać a szkoda bo atmosfera i ludzie byli wtedy naprawdę super. Nie pracuję już tam ponad 2 lata więc mogło się pozmieniać. Pozdrawiam wszystkich pracujących w firmie Wojtek

Taki tam
@Wojtek

Czyli praca za fajne buty,szelki i możliwość parkowania pod domem....no chyba sie zdecyduje...

Pracus
@Taki tam

Nikt Ci nie każe. Ja pracuje w Riwal już blisko 6 lat i zlego slowa nie powiem. Za rzetelną prace otrzymuje fajne wynagrodzenie i nie narzekam. Ale nie jestem statystycznym Polakiem co lubi ponarzekac polezec posmiac sie i czekac na worek pieniedzy. Pozdrawiam malkontentow. Polecam!!!!

mati

Aplikowałen ostatnio na stanowisko kierowcy i byłem miło zaskoczony. Firma super, kierownik, który prowadził rozmowę rzeczowy, warunki na start przyzwoite. Szkoda że się nie dostałem.

Kopytko

Napisze coś więcej po rozmowie.

Someone
@Kopytko

A kiedy masz rozmowę? pozdr

kopytko

Witam. Może ktoś napisać coś o stanowisku kierowcy, zarobki czas pracy, itp. Jest rekrutacja we Wrocławiu, nie wiem czy warto startować.

Someone
@kopytko

Byłeś na rozmowie? Co proponowali?

someone
@kopytko

I jak byłeś na rozmowie? ew. jakieś opinie?

Ktos

Pytanko a jak się ma do tych wszytkich opini odzdział wrocław szukam pracy jako mechanik ??

Bolson
@Ktos

Praca ok. Umowa o pracę, pensja na czas no i płatne nadgodziny. Praca jak praca raz jest ciężko raz jest lżej. Ogólnie warto próbować.

kali

Tak czytam od wczoraj i pytam co się dzieje Pracowałem w firmie i nadal pracuje . Jestem z Rawy i oferty do pracy mam dużo lepsze a pytam o szczegóły no tylko lokalizacja mi pasowała ... a firma jak PGR działa nie ważne ze zrobisz dostaniesz za rok ...;)

Agnieszka Z Aleksandrowa
@kali

Wiadomo ze nie dostaniesz po po śmieci umowy...

Krzyś

Słyszałem o wielkich zmianach w Poznaniu mają pozostawić tylko najlepszy

mechanik

Witam pracuje w tej firmie od 2 lat , początkowo na stanowisku pomocnik mechanika po ok roku awansowałem na mechanika i moim zdaniem nie ma na co narzekać . Zarobki dobre atmosfera również za dobra prace otrzymuje odpowiednia premie . Wiec nie wiem skąd się biorą te chore opinie . Pozdrawiam

słodki h
@mechanik

widzę kolego że jesteś pewnie z Rawy bo tylko tam po roku mogłeś zostać mechanikiem po roku i zapewne z uprawnieniami co a wynagrodzenie masz za co 1-3 dni pewnie wiesz o co chodzi ja przez rok dostałem tylko jedną premie w grudni gdy wyszło mi 40 maszyn więc nie pisz mi o dobrej atmosferze i super zarobkach bo nie jest oceniany wkład jaki od siebie dajesz za niedługo zmienisz z danie chyba że jesteś z klanu kierownika ciężko ich zliczyć ilu ich tam pracuje (uważaj z kim tańczysz młody mechaniku )

mechanik
@słodki h

Witam nie jestem z Rawy i nie narzekam

pracownik Riwal

No i stało się nie będzie dobrze w serwisie i dziale handlowym...towarzystwo się zbuntowalo.... taki prezent Świąteczny dla firmy. Chyba już czas na zmianę pracodawcy.Szkoda czasu....

Belt webbing

Koleżanko podająca się za faceta ...błędy językowe popełniasz również i to nie małe.Opinie wynikają z podejścia dyrektora i kierowników do pracowników.Atmosfera jak wiesz bo pracujesz w firmie jest mega toksyczna.Pamiętaj ze Twój nowy pracodawca tez może mieć świadomość że pracujesz w firmie. A zadowolenie i krytykę każdy może wyrazić. Niestety w prywatne życie pracowników to Wy zaczęliście wnikać..

Realista

Ale ja nikogo nie hejtuje. A jak mi się coś gdziekolwiek nie podoba to sobie po prostu zmieniam i tyle.

Dominika Poz
@Realista

Właśnie to zrobiłeś napisałeś na ludzi cienkie bolki ...jesteś taki sam tylko tobie na razie pasuje wszystko do czasu każdy ma prawo do wyrażania opinii i nie twoja sprawa jak to robi

Darek

hej ja również szukam info o pracy na stanowisku specjalista d/s wynajmu Miejsce pracy: Oddział Warszawa - Duchnice / Ożarów Mazowiecki Szukają dwóch osób . Bardzo proszę o uczciwą informację.

Kris

Witam Szukam informacji na temat pracy w firmie Riwal na stanowisku szkoleniowca. Proszę o konkretną i żetelną opinie. Jak wygląda ta praca?

Oksana

nietopez

bardzo dobra firma życie mi uratowała bo do dziś bym pchał starego ikarusa z wanglem po Gliwicach a dziś jestem pracownikiem biurowym

Nietoperz
@nietopez

Teraz pisze prawdziwy Nietoperz, bo widzę, że ktoś się podszywa pod mój nick - nie ładnie NIETOPERZ JEST TYLKO JEDEN. Kolego, końcówkę piszemy przez RZ. Ikarus, gorzej jeździłem Vistulą ale ty oczywiście nie wiesz co to za sprzęt, a salony biurowe mnie nie kręcą ( bo widzę, że cię to boli ) w każdej chwili mogę siadać za kółko w Riwal i nauczę cię roboty a biuro dzisiaj jest a jutro może go nie być, dam sobie radę jest już człowiek, który może przejąć moje obowiązki więc spokojna twoja rozczochrana. Dziś mam równe 7 lat pracy w firmie i ani jednego dnia na L-4, bierz przykład ze starego pracownika to na pewno trafisz do biura. Pozdrawiam Robert G

Koloborant z podestow Lowicz

Jak na razie chaos pracuje parę ładnych dni i zero konkretów co robić Przełożony nie zna się na sprzęcie i myli podesty z ladowarkami a wózki widłowe z dzwigami .

Roman z Puszczy Tucholskiej

Chyba towarzystwo się kruszy odeszli najlepsi handlowcy pozostali konferencji

aldi
@Roman z Puszczy Tucholskiej

serwis też się kruszy

Roman z Puszczy Tucholskiej
@aldi

przykro to słyszeć kruszy się też dział w centrali związany z IT.....szkoda bo miałam tam pracować w dziale marketingu. Arku jeśli serwis się kruszy czyli najważniejszy dział w firmie to będzie tragedia i nawet Holandia (usunięte przez administratora) nie będzie w stanie pomóc chyba czas na zmiany...spotkamy się penie na tym samym lofcie...:)

A.H

W Łodzi mam możliwość pracy jako handlowiec ?Warto ?Czy lepiej na mazowieckim ? A.H

gvyu

@ józek z puszczy - słyszałam że pracuje sie nawet okej, ale najlepeij bedzie jesli sie sam o tym przekonasz i spróbujesz zaaplikowac na top stanwoisko

józek z puszczy

witam Wszystkich, powiedzcie mi łaskawie jak się pracuje jako przedstawiciel w oddziale we Wrocławiu?

Zostaw merytoryczną opinię o Riwal Poland Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Riwal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Riwal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riwal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Riwal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Riwal Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Riwal Poland Sp. z o.o.