Riwal Poland Sp. z o.o.

Opinie o Riwal Poland Sp. z o.o.

POZYTYWNA

Czytając opinie powyżej - mam wrażenie, że pracowałam w zupełnie innej firmie niż RIWAL. Tak się składa, że musiałam zupełnie zrezygnować z pracy, ale pracę w tej firmie oceniam na duże 5. Co do premii rocznej faktycznie jest taka i wcale bym się nie obraziła, gdyby w każdej firmie raz w roku ktoś przyszedł i dał mi 500 zł nawet z 200 zł bym się cieszyła - wcale bym się tego nie wstydziła. Co do narzędzi to miałam laptopa, smartfona, oczywiście internet, auto Chevrolet Cruze z możliwością korzystania prywatnie, karta płatnicza, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe i faktycznie odzież roboczą (z której ktoś żartował, mają fisia na punkcie bezpieczeństwa - kask, kamizelka, buty na budowę, nawet szelki musiałam mieć jak zrobiłam obsługę IP), piątek dzień biurowy. Jest dużo szkoleń - potwierdzam, w ciągu nie za długiego czasu miałam szkolenie nawet z obsługi klienta, narzędzi sprzedaży, negocjacji handlowych. Asystentka handlowa do pomocy. Sporo materiałów marketingowych, gadżetów dla klientów. Umowa o pracę żadnych kombinacji składki, podatki te sprawy, jak mi było potrzeba to paski z wynagrodzenia co miesiąc, coś ze składkami zus też dostawałam raz w roku ale nie wiem co to było - ja miałam okres próbny 3 m-ce, a później na czas określony. Zespół jest młody. Jest parę marud i takich co więcej udają niż robią, ale to chyba wszędzie się tacy znajdą - raczej nieszkodliwi. Pracuje się dużo to fakt. Pełno tabelek. Jest gdzieś wpis, że kasa to tajemnica czy jakoś podobnie - zależy co kto lubi, ja tam nie miałam życzenia, żeby ktoś wiedział ile zarabiam. Piszę to wszystko, bo gdybym miała możliwość to chętnie bym znów dla nich pracowała. Wydaje mi się, że nie ma idealnych miejsc. W każdej pracy są plusy i minusy i zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka i ciągle mu mało.

Agnieszka CzajHilton
@POZYTYWNA

Pozdrawiam Sylwia Białystok

Bobo

Czy opisze ktoś konkretnie jak wygląda praca handlowca?Jakie wynagrodzenie ,ile wizyt .Jakie auto sluzbowe? Jaka podstawa na netto? Podnosi są asystentki dla handlowca ??

MAŁY

włączę się w dysk. najlepsze na tych ich rozmowach to jest premie,dodatki,awanse znam kogoś kto tam pracuje jak łyknie sobie w gardło to prawdę powie bo na trzeźwo wstyd mają taką premie roczną czy coś dostają po 500 i mówią ci ty jesteś nasz taki korporacyjny bambino

PRACUS

O I (usunięte przez administratora)ROBOCZE DAJĄ PEŁEN SZACUN KOLEGO EDF TY CHYBA TAM JESTEŚ JAKIMŚ LALUSIEM PO PRANIU MÓZGU

klos

tak szukają kierowcy warszawa ,trojmiasto.wrocław za 2500netto

a

W sumie taki sprzedawca może liczyć na urozmaicone zarobki, bo zawsze jest szansa na odpowiednie premie.

Podobno tez szukają kierowcę na warszawe. Jak myślicie warto???

lols

z tego co słyszałem, to oczywiście, że są benefity socjalne i to całkiem niezłe, bo np. wczasy pod gruszą itp. plus fajnie, że zatrudniają na umowę o pracę

roses

Dobrze, że zapewniają takie narzędzia pracy, bo wcale nie trzeba się dostosowywać ze swoimi narzędziami. A pewnie są jeszcze jakieś benefity socjalne czyż nie? Pozdrawiam

waleczna

myślę że spokojnie możesz liczyć na takjie rzeczy jak samochód i telefon bo napisali w ofercie zatrudnienie że dają niezbędne narzędzie do pracy, no chyba że ktoś sprostuje

kortez

w sumie prawda dwa lata doświadczenia i komunikatywny angielski wydaje mi sie, że do ogarnięcia..ale mnie interesuje czy dadzą mi samochód i telefon slużbowy

ert

zawsze przeciez od czegos trzeba zaczac a uwazam ze takie stanowisko to dobra szansa jest :) a i widzialem ze wymagania nie sa wcale takie duze tutaj,.

Jacek

No właśnie. Bardzo fajnie, że można spróbować swoich sił, a do tego jeszcze podszkolić się i zdobyć przydatne doświadczenie. Dlatego też myślę czy nie złożyć cv jako zarządca kierownika działu wynajmu. Oczekują tylko roku doświadczenia w zarządzaniu zespołem i doświadczenia branżowego.

imso

Im większa odpowiedzialność tym większe zarobki, ważne że można jednak spróbować swoich sił na wyższym szczeblu.

sowa

no fakt odpowiedzialnosc duza ale przynajmiej oferuja stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

Herkko

Jak jest odpowiedzialność to i na pewno stres na stanowisku pracy. Ale dobrze płacą z tego co wiem i no ten pakiet dodatkowy jest na plus.

azak

To co widać to fakt - obecność w większych projektach jest zauważalna. Odnoszę wrażenie, że są oni w miarę stabilni, a do tego trafia się okazja zasilić ich szeregi. Poszukują zastępcę kierownika działu wynajmu. Odpowiedzialność spora, bo przed dyrektorem się odpowiada, ale realizując swoją robotę można liczyć na bogaty pakiet usług dodatkowych

obserwator

Na pewno firma sie rozwija. WIdac to po maszynach na kluczowych projektach w Polsce. Są obecni. Ale wiem z wewnatrz że niektóre stanowiska są tworzone sztucznie. Niektórzy zasuwają, a niektórzy udają, że pracują a ich rola jest jest przedstawona jako kluczowa dla wkladu w firme. Tak dzieje sie w firmach zarzadzanych spontanicznie a nie strategicznie...

torx

Może napiszecie jakieś konkrety na temat tej firmy? Interesują mnie zarobki rotacja szansa na pracę dłużej niż okres próbny itd. Chętnie poczytam opinie ludzi którzy tam pracowali.

Zostaw merytoryczną opinię o Riwal Poland Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Riwal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Riwal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riwal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Riwal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Riwal Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Riwal Poland Sp. z o.o.