Opinie o Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka w Pabianice

cześć, wolę się upewnić, firma normalnie działa, zgadza się? Od trzech już lat nikt niczego nie pisał w dodatku ostatni temat urwał się na tym, że podobno bywały jakieś problemy z finansami. To jak jest teraz? Przez ten okres czasu zaszły jakieś zmiany w kadrze zarządzającej lub pracowniczej? Wyposażeniu? Zainwestowano w coś?

A odnośnie jakich aspektów potrafiłeś się odezwać? Czy były one stricte związane z samą pracą? jeżeli tak to ciekawią mnie szczegóły tak na zaś. To potencjalne problemy, które można jakoś naprawić? Jakie występują? nie wiem czy to wyżej to jakaś sugestia względem wyposażenia?

Czy można liczyć w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka na prywatną opiekę medyczną?

Allegro Nowy wpis

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak wypłata na czas, (usunięte przez administratora) Nie szanują pracowników, poniżają, wyrzucają swoje frustracje(usunięte przez administratora) Jeden pracownik robi 5 rzeczy innych które nie należą do jego obowiązków np na szwalni lub magazynie. Lepiej traktowany jest Ukrainiec niż Polak. Tak jak ktoś wyżej napisał najważniejsze żeby było na nowy samochód albo sukienki ale wypłaty na czas nie uświadczysz. To prawda ze patrzą na pracownika z góry (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie nawet największemu wrogowi!

Zawiedziona

Niestety pracodawcy nie są godni polecenia. Idąc na rozmowę kwalifikacyjną byłam pełna entuzjazmu z wielką chęcią do pracy. Praca jest bardzo fajna tylko w złej oprawie. Niestety.(usunięte przez administratora) dużo obiecują a jak jest wypłata sytuacja diametralnie się zmienia, bo stawka jest niższa jak ustalaliśmy na rozmowie. Z tego co wiem nie byłam pierwszą osobą. Pabianice są małe i chyba o tym zapomnieli.(usunięte przez administratora) Pracując tam miałam okazję zaobserwować, że nie wolno wchodzić w drogę gdy szefostwo ma jakiś problem bo potrafią powiedzieć bardzo nie miłe słowa. Osiągnęli dużo napewno ciężka pracą ale nie mają szacunku do swoich pracowników. Traktują ich z góry i mają poczucie że są najmadrzejsi. Co dają często odczuć. Nikt im w firmie nie zazdrości tych pieniądzy jedynie żal tych ludzi ze patrzą na innych przez pryzmat swoich kiepskich wartości moralnych. Nie mają żadnych skrupułów zapłacić mniej niż mieli zapłacić. Nie interesuje ich że ktoś ma rodzinę i zobowiązania. Pracownik ma problem to sobie zaradzić musi. Ważne że auta w salonie już pomału gotowe do odbioru. Żal bo mogli by mieć zaufanych ludzi obok siebie co będą pracować na ich sukces. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy tam.

Anonim1
@Zawiedziona

Nie zgodzę się z Panią. Pracuje tam już kilka lat i wszystko jest jak było ustalone. Pracodawcy to tez ludzie, tez maja swoje zycie i każdy może mieć gorszy i lepszy dzień. Często również idą na rękę pracownikom w różnych sprawach.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Czy rozmowa rekrutacyjna w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka odbywa się również w języku angielskim?

Allegro

Raczej właściciele nie posługują się tym językiem :D

Angielski
@Allegro

Właściciel się posługuje i to biegle i nie tylko angielskim

@Angielski

Chyba inaczej rozumiemy słowo "biegle" :) Właścicielowi trzeba tłumaczyć wszystko z angielskiego "na nasze". Ma znajomość co najwyżej podstawową. Np. ciągle mu się mylą formy: he/she :)

Wy we
@Angielski

Łacina perfect

Co wchodzi w socjal Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka?

HelloSunshine

W Corinie nie ma czegoś takiego jak socjal. Jeśli jesteś szczęściarzem dostaniesz (usunięte przez administratora)pensję tydzień po terminie.

Wy we

Totalnie nic

Kto w firmie ustala grafik?

?

@Angielski czyli generalnie - wymagają czy nie?

@?

Zależy na jakie stanowisko. Jeśli będziesz zajmować się sprzedażą na rynki zagraniczne to tak, jeśli bedziesz szwaczką to nie :)

Luka

Sporo pytań bez odpowiedzi, szkoda bo na tym forum ludzie szukając pracy często zaglądają.

Igor

Od dłuższego czasu nikt nie korzystał z forum. Tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych?

Czy ktoś wie, jak jest w dziale kontroli jakości i krojowni? Pojawiły się nowe ogłoszenia na te stanowiska i do sklepu. Jaka jest umowa, wynagrodzenie, dni i godziny pracy? :)

Paulina

@An ja Ci na to pytanie nie odpowiem, bo niestety nie wiem. Zadałeś pytanie dawno. Czy zatem już jesteś po rekrutacji do dział kontroli w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka i chcesz opowiedzieć coś na ten temat?

An

A jak jest na dziale kontroli?

Paulina

@Ania odpowiesz na zapytania @kasia08? A może ktoś jeszcze pracuje w sprzedaży w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka i chciałby się wypowiedzieć? Pamiętajcie odpowiadając na pytania komuś możecie pomóc.

Paulina

@bielizna a co dokładnie się dzieje w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka? Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Sytuacje?

Słuchajcie a jak jest w pracy na magazynie?tzn praca przy komputerze dział wysyłek coś takiego?jak tam jest traktowany pracownik?kiedyś miałam tam pracować ale zaproponowali mi umowe na trzy lata i kursy za które będe musiała zapłacić jak się zwolnie w ciągu trwania umowy.Więc odpuściłam temat.

kasia08
@Ania

Witam. Mam pytanko pracujesz może w tej firmie ? w dziale sprzedaży ? jak tam jest teraz?

Paulina

@Honorata zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie informacji konkretnie chciałabyś poznać?

Honorata

Jak wam się pracuje w tej firmie?tylko szczerze,bo jak tam jest tak źle jak piszecie to czemu tam tyle ludzi pracuje?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Jak przebiegł proces rekrutacyjny? Podziel się radami z przyszłymi zainteresowanymi pracą w owej firmie.

nowa

ile zarabia tam szwaczka przecietna ile godzin pracuje dziennie i jak z sobotami

Zostaw merytoryczną opinię o Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka - Pabianice

• Jak się pracuje w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka?

Zobacz opinie na temat firmy Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corin Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Hanczka i Mariusz Hanczka?

1.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Podmiejska 103
    95-200 Pabianice