Opinie o Lecker M & G s.c. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lecker M & G s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lecker M & G s.c. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lecker M & G s.c. w Mikołów

Georg Nowy wpis

Dien dobry czy posiadacie panstwo jeszcze w asortymencie urzadzenie wielozadaniowe Vulcan Model XJ 8008 Pozdrowienia Georg Matzioschek (usunięte przez administratora)

Hanna Nowy wpis

@Ag, planujesz związać się z tą firmą na dłużej? Czy mogłabyś napisać, jak wygląda Twój dzień pracy w Lecker M & G? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w tej firmie? Polecacie aplikować osobom młodym, zbierającym dopiero swoje pierwsze zawodowe doświadczenie?

Sławek Nowy wpis
@Hanna

jeśli ktoś chce zacząć biznes od wciskania ciemnoty ludziom to dobre miejsce

Ag Nowy wpis

Witam W Lecker pracuje dłuższy czas. Mam umowę o pracę, wolne soboty,jest miła atmosfera i zarabiam kase niczego sobie Polecam

Hanna

Witam, na stronie głównej Lecker M & G znalazłam wiele ofert pracy, na przeróżne stanowiska, między innymi: przedstawiciel handlowy, czy pracownik działu wsparcia sprzedaży. W razie wątpliwości wklejam link--> http://leckerpolska.pl/team.html . Tak więc moje pytanie brzmi następująco. Czy polecacie angaż do tej firmy? Jak można się tam rozwijać, jaka jest tam ścieżka kariery?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lecker M & G s.c.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
Marianek

Sprzedają strasznie drogie opiekacze do kanapek starym ludziom na pokazach. Sprzęt warty maksymalnie 300 zł sprzedają za 4500 zł i do tego wciskają umowę kredytową Sam sprzęt podobny do wielu innych na rynku w cenie zawyżonej o ponad 10 razy

KINGA

miałam okazję być na wstępnym szkoleniu do umawiania spotkań. było wszystko legalnie (umowa zlecenie) kasa zgodnie z umową. ostatecznie zrezygnowałam. Polecam

Aśka
@KINGA

Wszystko było tak jak Pani Basia powiedziała, tylko ta praca nie dla mnie.

gość0000
@KINGA

Witam, a jak wyglądają zarobki?

admin

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie LECKER M&G S.C.? Napisz swoją opinię!

Maciek
@admin

Biorą wszystkich jak się tylko pojawi okazja. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie. Firma ta sprzedaje urządzenia za ponad 4000zł, które nie są warte tej ceny. W firmie jak już liczą się handlowcy, a telemarketing jest traktowany jak zło konieczne, które w firmie musi być, trzeba im płacić ale najlepiej to żeby dostawali jak najmniej. Osobiście odradzam, ponieważ ciężko w dzisiejszych czasach jest umówić na spotkanie a co dopiero sprzedać.

Kaśka

Bardzo miła atmosfera pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Lecker M & G s.c. - Mikołów

Lecker M & G s.c.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ludwika Waryńskiego 14
    43-190 Mikołów