VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski

Bydgoszcz

Opinie o VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski

nika 2013-10-15 22:00:14
Byłam tam na praktykach. Niczego mnie nie nauczyli. Dawali zajęcia typu "przynieś, wynieś pozamiataj". Choć powinnam nauczyć się przygotowania do druku, programów graficznych, zasad projektowania, ect, to ani razu nie usiadłam do komputera - praktyki powinny trwać parę miesięcy, ale powiedzieli wprost, że wolą mi podpisać zeszyt praktyk i żebym im dała spokój! Ciekawe czy w tej sytuacji po szkole przyjęliby mnie do pracy...
kor_15 2013-10-28 10:10:07
Rozmowa o pracę wyglądała obiecująco. Choć zaproponowali niewielkie pieniądze, obiecali za parę miesięcy podwyżkę, a tej, jak się później okazało nigdy nie było. Szefowie otwarcie mówili, że na pracownikach oszczędzają miesięcznie około dziesięciu tysięcy... Sami jeżdżą najdroższymi samochodami. Każdy pracownik bez względu na stanowisko jest od wszystkiego. Grafik chodzi po zakupy dla szefów, parzy kawę i robi za sekretarkę, kierowca jest zarazem montażystą, montażyści pracują non stop. Częstym zjawiskiem jest praca montażystów z jednej zmiany od razu na drugą. Szefostwo nie dba o badania wysokościowe (praca na wysokościach). Kilka osób pracuje na czarno, bez żadnej umowy i świadczeń zdrowotnych. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.
beata_88 2013-10-28 19:59:39
Chciałam iść tam na praktyki i się czegoś nauczyć, tym bardziej, że i tak muszę je odbyć ze względu na szkołę. Byłam u nich na rozmowie z zapytanie czy mnie przyjmą. Najbardziej chciałam nauczyć się InDesigna bo już mamy z tego zajęcia, podszkolić się z Corela i Photoshopa. Gdy przedstawiłam moje oczekiwania co do praktyk, odpowiedzieli, że InDesigna nie znają, a do komputera i tak mnie nie dopuszczą. Miałabym docinać jakieś wydruki, chodzić do drukarni po odbiór zleceń i tyle... Widać nie chcą niczego nauczyć i nie wiadomo po co w ogóle przyjmują na praktyki. Dobrze, że nie traciłam u nich czasu. Trafiłam do drukarni, gdzie nie dość, że świetnie znają interesujące mnie programy to chętnie mnie ich uczą.
marta 2013-11-27 14:32:02
Nie ma tam komfortu pracy, że pracujesz na swoim stanowisku - każdy robi wszystko. Grafik odbiera telefony, zmywa podłogi i chodzi po zakupy. Nie polecam.
były pracownik 2013-11-29 09:40:32
Częstym zjawiskiem jest praca montażystów z jednej zmiany od razu na drugą. Szefostwo nie dba o badania wysokościowe (praca przy montażu reklam na wysokościach). Kilka osób pracuje na czarno, bez żadnej umowy i świadczeń zdrowotnych. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.
byly pracownik 2013-12-30 23:14:34
(usunięte przez administratora)żałosna jesteś, powinnaś napisać że to ciebie zwolniono a nie ty się zwolniłaś. Nie ma miejsca dla przeciętnych w VST, najlepsi zostają a drzewa nie przynoszące owoców trzeba wyciąć aby nie infekowały sąsiadujących.
klient 2014-01-15 09:03:35
Nierzetelna firma. Otrzymałam niekompletną realizację zlecenia, wydruki były z błędami. Marna jakość wydruków. Nigdy więcej nie skorzystam i nie polecam ich usług.
klient 2014-09-10 22:59:27
Zgłosiłem się do firmy z konkretnym zleceniem wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na rozmowie było wszystko ładnie, ale czekanie na szczegółową wycenę oraz szczegóły realizacji przeciągało się tak długo, że po kilku telefonach (i ciągłych obietnicach "proszę dać mi jeszcze kilka dni") odpuściłem. Zleciłem innej firmie, zrobili szybko i sprawnie.
Sylwia 2015-03-20 10:18:31
Witam. Napiszę tak: firma działa na zasadzie 2 współpracowników. Zaczęłamwspółpracę, niestety z panem Maciejem. Jest to bardzo nieodpowiedzialny człowiek, obiecuje cudowne reklamy a prawda jest taka, że zapomina o terminach i co najważniejsze o reklamach co bardzo mnie sfrustrowało. Niekompetencja to za słabe słowo a istnieją takie rzexzy jak kalenarze gdzie można sobie wszystko zapisać. ..
Fazi 2015-08-08 08:45:25
Mam bardzo podobne spostrzeżenie. To pseudoartyści z wydumanym ego, jakość prac pozostawia wiele do życzenia. Biorą się za reklamy świecące a nie mają wcale o nich większego pojęcia.
Myślałam, że sami posiadają maszyny do obróbki a oni całe to szkło zamawiają tylko gdzieś i dokładają niebotyczne marże. Ogólnie bardzo nie polecam :(
Prisma 2016-02-19 13:10:53
Bardzo, dziękujemy za współpracę. Załoga bardzo kompetentna i znająca się w swoim temacie. Wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki Panowie.
Pozdrawiamy Prisma Dent
Prisma 2016-02-19 13:11:21
Pozdrawiamy Prisma Dent
swojak 2016-05-04 18:54:48
Michalku dlaczego tak slabo?
tomek k 2016-06-19 22:05:31
5 gwiazdek
Dumny ze współpracy z profesjonalistami.
Brzostek 2016-10-19 12:36:09
Ktoś dobrze to ujął: duże ego, nikłe umiejętności, słabo płacą swoim pracownikom więc nie można liczyć na dobrą jakość tego co oferują. Warto poszukać gdzie indziej, jesli liczycie na dobrze wykonaną pracę.
janek 2016-10-19 13:08:31
słuchajcie, a nie ma nowych ofert pracy od nich od jakiegoś czasu, wiecie co się dzieje?
Zostaw swoją opinię o VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski