Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Zdegustowany

Najgorsze w tym Dębogórzu to że koledzy emeryci poprzedniego kierownika ale nie tylko bo też zwykli pracownicy na przykład zastępczyni dowódcy udawali super przyjaciół a teraz przed kolejnym to samo robią i z tego co ty widać że to jescze taki emeryt jeden i drugi kolegów swoich z KMP podpiernicza do jakiegoś niespełnionego cywila, i tym się różnią wojskowi bo przynajmniej trochę więcej honoru mają i zawsze będą trzymać stronę swoich. Wogóle to Dębogórze najgorszy sort fałszywi ludzie i dlatego będzie tu bałagan.

Stara gwardia

No to chłopaki z Dębogórza bo już się robi gorąco z brakiem ludzi , 200 za święta a o sylwestrze potem a reszta niech się nie wychyla teraz bo jak frajerzy się wpiszcie a potem będą i tak pieniądze płacić no to chyba lepiej dostać ponad 400 niż 200 z małą górką? No i gwarantowane A, auto obok albo Pb z dowozem !

O21
@Stara gwardia

I co myślisz że ktoś będzie wam płacił może tu byli tacy ale reszta woli przyjść do pracy święta czy nie święta a poza tym to znam waszą koordynator z poczty z Gdańska i niech ktoś tylko przyjdzie za pieniądze w święta a na pocztę nie to oni się tam dowiedzą!

@O21

200 święta 300 sylwestra takie są stawki .

Poczta i tak wymiata.

@O21

Naprawde jesteś zabawny ale jak dla ciebie zrobie promocje dlatego że znasz Kordynator w Gdańsku to 180 zł dla ciebie.Tylko nic jej nie mów Ok.

Kurcze ty jesteś jednak dobry..Załatw kupli jeszcze jak ich masz i jeszcze dam ci promocje.Tylko nikomu nic naprawde nie gadaj. Wiesz taka nasza tajemnica Ok.

Sąsiad z OWC

Gdyby Francik nie przyprowadził ludzi z poczty do Dębogórza to całkiem inaczej by się z wami liczył kierownik tamten czy ten , dlaczego jak w OWC są miejsca to wszyscy mówią że nie ma? Bo tak każdy zdrowy na umyśle pracownik mówi a jak jest za dużo ludzi to kierownik pomiatać może . I nie pytajcie się o OWC bo dla naftoru jest droga zamknięta!

byłeś chyba w tej firmie to wiesz że ci fanatycy którzy tu pracują wiele lat swoją kulturą i ilorazem inteligencji nie odbiegają daleko od popularnego zwierzęcia hodowanego przez rolników - tylko współczuć

@1111

Ladny wpis ale jak się komuś cztery litery obrabia i to robi na forum to dlaczego nie można go troche potraktować chłodniej albo tak mu dokopać lepiej jak on to robi.Masz inne zdanie moze tak ale ja wychodzę tak oko za oko ząb za ząb.Proste.

wew
@.....

A NIE LEPIEJ JAK SE SAMI WYJASNIĄ ? DONOSIĆ I OBMAWIAC KUMPLI ZAWSZE BĘDA TO CI CO NAJGLOŚNIEJ KRZYCZA A POTEM KOLANA WYCIERAJĄ TACY POTULNI NIECH SAMI SIĘ ZAGRYZĄ . TYLKO NIECH DADZA NORMALNYM PRACOWAC A NIE AFERY KRĘCĄ JAK BY BIGOS NA ŚWIETA ROBILI Z PIEROGAMI :)

Wartownik
@1111

Najlepsze są te stare capy co się chwalą że 20 lat tam pracują , jakby było czym he,he,he

Przyjaciel
@Wartownik

To po co z nimi pracujesz.Posxedłbyś gdzie indziej ale nikt cię nie chce . Za 20 lat będziesz takim samym capem

Wartownik
@Przyjaciel

Myślałem że się zwolnią ale im Naftor życie uratował jak tobie

Stawka na święta 200 zł żeby zlecenie przyszlo Sylwestra 300 zł.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Baza C

To czemu kierownik nie sprawdzi kamer jak na portierni w Dębogórzu idą w nocy do budynku i tam na dwie albo i trzy godziny co niektórzy znikają a tylko C i Pb się uczepił !

......

Stawka na św 200 zł Sylwestra 300 zł..Zlecenie czeka na propozycje.

.....

Mowisz o sobie to napewno jest prawda .

.....

Ja bede siedział w domku I popijał gorzałkę a ty będziesz (usunięte przez administratora) na święta albo sylwestra sluzebke i z kolegą bedziesz śpiewał kolędy.

xxx
@.....

Zazdrościsz to sobie tez pośpiewaj i pij bo co ci zostało innego marudzenie tylko .

... baza Dębogórze

A jak Gocha czy Zbyszek tam chodzą do kierownika to może niech o podwyżki zagadają bo ceny rosną od nowego roku też samo paliwo do Dębogórza żeby się zwróciło no bo teraz to kto ma w tej sprawie coś załatwić? Związków nie ma a i tak nic nigdy nie załatwili te podwyżki kiedyś to bez nich by dali teraz jest szansa coś ugrać choćby z 500 zł coś się nam należy że ludzie na każde zawołanie tu przychodzą i cicho siedzą jak inspekcja pracy wypytuje. No i zleceniowców pogonić za kierownicę a nie obok!

Dorabiający
@... baza Dębogórze

I co myślisz że jak tam pójdą to poproszą o podwyżki? Chyba tylko dla siebie albo poskomleć i jakieś nadgodziny a ich planem już teraz jest szukanie zleceniowców na święta i Sylwester żeby nie przyjść do pracy jak co roku , jak to czyta kierownik to niech zobaczy co będzie bo jeszcze nie widział takiego bałaganu na święta a zleceniowcy pierwszy raz gdzieś będą mieli wasze wolne na święta co niektórzy to 100 zł płacą żeby za nich przyjść, w tym roku 200 i trzymajmy się tego solidarnie !

@Dorabiający

No proste święta dodatkowo 200 zł sylwestra 300 zł.Placicie i przychodzimy.

Dorabiający

Jak to jest w tym Dębogórzu że jak siedzisz na Pb to kierownik rozlicza cię co do minuty a z Bazy B sobie wszyscy wieczorem wychodzą o 18:35 czy tego na kamerach nie widać? Kto w tym czasie zanim następni wyjadą o 19:20 po wypiciu kawy ochrania rurociąg? To nas na Pb rzucają bez dojazdu po dziurach a na B sobie święte krowy wychodzą, nikt tam nawet do 18:45 nie siedzi a rano to tylko w tygodniu przy kierowniku ! Kto za to płaci? Przecież są kamery i karty wystarczy sprawdzić, może Warszawa zareaguje? Może WPA?

Boss
@Dorabiający

Odpowiedź na Twój problem jest oczywista i prosta. Panowie pracujący na B to elita . Wiec (usunięte przez administratora) teraz wiesz gdzie twoje miejsce ;)

Pan Boczek

Dębogórze Baza 21 Po co Gocha była u kierownika?

#####################
@Pan Boczek

Sam sobie odpowiedz na zadane pytanie --WIADOMO aby dzień nie był stracony.

@#####################

Masz podsłuch u kierownika ze wiesz po co była?

ki
@Pan Boczek

Z rogalami :)

Bhu

Facet ma układy i załatwił sobie.

Panowie kiedy w tym roku będzie na święta i jaka kwota wiadomo .

.....

To zależy który bedziesz w kolejce i ile doniesiesz na kumpli z roboty.

Ochroniarz na 3 etaty

Ten nowy na Dębogórzu G. to wtyczka kierownika, też w Solidizie robił, uwaga : nagrywa, tak , że panowie z Pb lepiej przy nim flaszek nie wyciągajcie !

@Ochroniarz na 3 etaty

Jak nie wyciągać flaszek pić sie chce a kac męczy.

Kierowca

Dajcie spokój już z wyzwaniem od parówek lepiej niech w końcu się kierownik weźmie za zleceniowców bo tylko obok kierowcy by chcieli spać albo na A co to Dębogórze jakaś sypialnia czy co? Każdy gdzieś do drugiej roboty chodzi a oni tu przychodzą się wyspać w końcu niech ich dają na auto (usunięte przez administratora) przyszły i śpią czy Warszawa to czyta ? Gdzie związki? Co robi w tym kierunku kierownik? A dowódcy to im tylko w tyłki włażą pewnie coś dostają za dobre posterunki !

Leń

Misiu na b to wy będziecie ladnie tam siedzieć bo my ze zlecenia jesteśmy zarobieni

To nie ladnie z jego strony ale słyszałem że on to już mam we krwi i chory jest jak nie doniesie taki nawyk

Stary Wyga

Sami jesteście parówy z Dębogorza niby chodzicie tam na bazie B do kierowania a później za plecami mu donosy dowódcy robią bo tylko stołek patrzą by przejąć a kto ostatnio jeździł po bazach i gadał że warszawa już szuka nowego kierownika to teraz niech to czyta i won paluchy od Kaszubów!

Kierownikowi z Dębogórza to raczej wypada podziękować bo w takim (usunięte przez administratora) teraz siedzieć jak tam jest kolega mi wysłał zdjęcia co się przed bramą dzieje, ja i nie tylko się dziwię że tyle roboty w okolicy a niektórzy jescze nie wiadomo skąd tam dojeżdżają. Lepiej sobie w owc albo gdziekolwiek robotę wziąć tym bardziej że jakiś niedowartościowany kierownik wam nad głową nie będzie brzdąkał. nie pozdrawiam!

Leń

To czekamy na tą kasę z utęsknieniem .

OO====OO

Jak ktoś rezygnuje z pracy w Dębogórzu to znaczy że w końcu nabrał szacunku dla siebie, niektórzy szczególnie emeryci mogą sobie wieczorem spojrzeć w lustro i plunąć w twarz bo dają się pomiatać jak (usunięte przez administratora) za kromkę chleba. Pozdrawiam!

@OO====OO

Mocne.

Wartownik K.

Najwięcej jęczą w Dębogórzu emeryci i ta reszta co 2 etaty ciągnie albo i trzy jak ktoś kupuje auto za 100 tyś i ma enerytury prawie 5 to najbardziej płacze o podwyżki a reszta to samo auto za 50 tys i dwa etaty . Jeżeli to centrala czyta to nie dać żadnych podwyżek bo się w głowach tu przewraca niektórym i jescze sprawdzić jaki dochód wpisują w bonach świątecznych.

@Wartownik K.

Mlocie jeden co cie interesuje kto ile ma ile zarabia i jakie mają emerytury nic nie zrobiłeś to nic nie masz.(usunięte przez administratora)

Ochrona

Kierownik z Dębogórza to też na łatwiznę idzie bo przyjeżdża na kontrolę żeby rano w korkach nie stać w środku tygodnia a wystarczy w wolne dni pojechać na Pb to by widział co tam się wyprawia albo śpią w swoich autach zleceniowcy albo się domyślacie co innego wystarczy zajrzeć za budynek ile butelek jak oni z rana jeżdżą na kacu do domu to ja nie wiem na C dawno jest spokój od kiedy kamera jest

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.