Opinie o Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk w Piła

D37wwa Nowy wpis

Pracuję kilka miesięcy, spokojne obiekty, nie wiem jak inni, ja robie swoje, hajs zawsze na czas, 0 problemów. Nawet nie wiedziałem, że jakas inna firma chyba Dragon Polska psuje renome firmy, w której obecnie pracuje. Ludzka zawiść nie zna granic, zamiast budować swoje to się niszczy kogoś innego. Czytałem kilka komentarzy z poprzednich lat, ludzie jadą na właściciela i firme, tylko właściciel, adres i nazwa firmy nie jest taka sama. Pytanie czy są tacy głupi czy to specjalnie czy o co chodzi? ;)

Tonik Nowy wpis

Czy ma ktoś wiedzę o ewentualnej pracy, jakie zarobki i umowa na starcie?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk?

Mirka Nowy wpis

Nie robią dziadostwa, wszystko wypłacają co do grosza.

Karol

Informacje o pracy w firmie zawsze są bardzo dużym wsparciem dla tych, którzy szukają pracy. mam nadzieję, że dobrze się pracuje i dlatego od dawna nikt nie korzystał z forum?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk? Jeśli jesteś pracownikiem chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia. Jakie są największe plusy pracy w firmie?

koldon

Praca na pewno zła nie jest @toff tym bardziej, że nie jest ona nie wiadomo jak wymagająca, niektóre osoby dostają nawet umowę o pracę. Trzeba jednak popracować nieco dłużej bo na początku jest umowa zlecenie

łukasz

@Kuba, a co dokładnie jest takie słabiutkie w biurze ochrony Dragon? możesz jakos uargumentować swoja opinie, by była pewność, że to nie wpis od konkurencyjnego biura.

Kuba

Słabo słabiutko odradzam poważnie !!!!

@Daniel, tak to ta sama firma, zwłaszcza, że tamten drugi temat to Opinie Biuro Ochrony Dragon (usunięte przez administratora) Warszawa, więc różnica to jedynie miasto. Trudno szukac kilku biur o nazwie Dragon. Zreszta widac nawet po ocenie, że to ta sama firma, ocena jeden na sześć w obu tematach. Chyba lepiej zachować ostrożność.

...

Jak latwo zidentyfikowac adres IP i imie i nazwisko..

Alex

Smieszne jest to ze prawda az tak boli i te kilka osob wlacznie z Ptysiem na czele wypisuja bzury powolujac sie na Stara Ekipe i na tzw wszystkich itp itd Panowie przeciez wszystcy wiemy kim jestescie z imienia i nazwiska..Mozecie pluc na innych szkalowac firmy ale wszyscy wiemy dlaczego nikt z wami nie chce pracowac..mimo to pozdrawiam i was..A

Stara Ekipa

Dragon odsunal wszystkich tzw ochraniaczy typu pijaki,cpuny i zlodziej ktorzy wstyd przynosza nam wszystkim to ci ktorzy w pieciu bija batonami nielatow na koncertach obwieszeni gadzetami udajacych komandosow innym zazdroszczac nie spelnionych swoich snow i marzen:)taka prawda panowie znamy sie jak lyse konie dlatego z fanklubikiem nie chcemy miec nic wspolnego wstyd..dno kompletne zerao ..Szacun dla Dragona..Pzdr Stara Ekipa

Damian

Oj taka prawda Biuro Ochrony Dragon (usunięte przez administratora) to jedyna solidna firma ktora po robocie od razu kase wyplaca,jak na warunki rynku tej branzy ochroniarskiej to przyzwoite stawki placa..Pozdro Wszystkich..D.

kibol

bzdury! Miałem możliwość pracy na przystanku woodstok 2014 i bardzo chwalę sobie współpracę z ów firma a przepracowałem trochę więcej niż festiwal gdyż uczestniczylem w zabezpieczeniach technicznych. Kierownicy (liderzy) wykazywali duży profesjonalizm. Na Pana Roberta nie powiem złego słowa, otwarty, pomocny i przesympatyczny człowiek. Kwestia spania w Kostrzyniu? Wygoda kwestia własnej organizacji, chodz warunki zapewnianie nie są tragedia. Dziękuję za możliwość pracy, ciekawa przygoda i mnóstwo przydatnego doswiadczenia

Ernest

Tragicznie kiepsko lipa.

gosc

Witam serdecznie! Na pewno został Pan zapytany czy chce Pan wyrobić nadgodziny, które były dodatkowo płatne. Proszę podzielić kwotę 200 zł na 12h, wyjdzie Panu dokładnie 16,66 zł - czyli kwota którą Posiada Pan w umowie, chyba że został Pan nauczony innej matematyki... Namiot został przez firmę dragon wynajęty, nie był ich własnością. Istniała możliwość zabrania własnego namiotu, dlaczego Pan tego nie zrobił? Obiadokolacje oczywiście do poprawy, ale myślę że zdaje Pan sobie sprawę, że pracownicy firmy Dragon ich nie gotowali. Wynagrodzenie wypłacone. Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!

on11

Ktos tu myli dragony, ktorych w Warszwie jest kilka... Zenujacy jestescie, nawet nie wiecie w jakiej firmie pracujecie...

janek

Ja z licencją mam dobrą stawke. Na forum chyba tylko pseudoochroniarze się wypowiadaja...

Jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Pile? Ja od kilkunastu lat pracuję w agencji ochrony i jest bardzo dobrze. Moja żona jest nauczycielką, córka zaraz po studiach znalazła pracę jako stomatolog, syn pracuje w zawodzie, którego się wyuczył. Może warto czasami spojrzeć na swoje predyspozycje co do zawodu, a dopiero później wypowiadać się na temat ofert pracy?

Beata23

Roger- orientujesz sie doskonale jak wyglada sytuacja na rynku pracy w Pile i wykorzystujesz to zeby pisac komentarze takiego typu. Wychamuj i lepiej płac.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk - Piła

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk?

Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk