Europejskie Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Europejskie Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o.

admin 2015-08-19 22:59:15
Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Europejskie Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o. na naszym forum.
Jacoń 2015-11-04 10:53:27
EKF Wrocław ciekawe ogłoszenia o pracę niestety niewiele mające wspólnego z rzeczywistością. Brak przygotowania, brak wsparcia no i tak naprawdę jeden drogi produkt którego trzeba sprzedać naprawdę wiele żeby zobaczyć dodatkową kasę.
dyr. 2015-11-22 13:53:09
Nie polecam. Firma nastawiona tylko na wysokie prowizje dla siebie i tanią siłę roboczą. Brak perspektyw.
krakowianka 2016-05-15 22:22:13
@ergh niestety na chwilę obecną nei przewidują rekrutacji na wymienione przez ciebie stanowisko. Ale warto na bieżąco przeglądsć oferty, codziennie wpdada coś nowego nie zdziwi mnie jak za kilka dni cos sie pojawi. Wtedy trzeba szybko wysyłać CV ;-)
Mariusz 2016-12-02 08:36:31
Bylem na rozmowie. Praca marzeń - przynajmniej tak się wydaje na rekrutacji.
Na szczęście dotarłem do osób tam pracujących i dowiedziałem się jak jest w realu.

Naprawdę nieźle można wtopić.
Mariusz 2016-12-02 08:36:59
Bylem na rozmowie. Praca marzeń - przynajmniej tak się wydaje na rekrutacji.

Naprawdę nieźle można wtopić.
Karol 2016-12-09 10:14:23
Napisz coś więcej, bo widzę, że temat świeży.
W czym jest problem? Ściemniają w ogłoszeniach?
Zostaw swoją opinię o Europejskie Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o.