Jambor Firma Handlowa Marek Jambor

Częstochowa

Opinie o Jambor Firma Handlowa Marek Jambor

pracownik 2012-05-09 00:08:30
Praca sama w sobie przyjemna lecz towarzystwo i atmosfera do wymiany .... zgadzam się co do [usunięte przez moderatora] a także [usunięte przez moderatora] - największe wazeliny .... zero szacunku dla ludzi, praca za minimum i jeszcze bądź im wdzięczny bo zus za Ciebie płacą .... phi też mi firma .... dorobkiewicze i tyle ....... sam właściciel pan [usunięte przez moderatora] nawet w porządku gość ale w pakiecie z [usunięte przez moderatora] ..... brak słów .... rotacja pracowników i częste ogłoszenia rekrutacyjne mówią same za siebie
jack 2014-09-20 08:06:23
przyjalem sie w lutym 2006roku po 8 dniach pracy dostalem 100zl i do widzenia-Pani wlascicielka robi wszystko aby miec o firmie dobre zdanie, co lepsze-uwazam ze ona nie szuka pracownika a kogos innego. PRZESTRZEGAM Wlasciciel w porzadku, towarzystwo i atmosfera-masakra
jeep 2015-08-11 15:38:52
Super firma jeśli chodzi o dostepnopść towaru, a gdy nie ma na miejscu sprowszą w dwa dni, no i jest tam super sprzedawca tako Pan Piostr który wiele rzeczy potrafi sprzedać taniej niż na sklepie tylko odbiór od niego z bagażnika i nie ma faktury ale połowa ceny przemawia za wszytkim
Chandler 2016-07-27 18:52:54
usuwają komentarze
BOLO 2016-10-08 09:13:30
Firma nierzetelna. Tylko zysk za wszelką cenę. Oszustwo i matactwo.
Robercik 2016-11-21 17:32:36
Firma nastawiona na zysk za wszelką cenę. Takie pojęcia jak uczciwość , rzetelność czy etyka handlu nie są im znane. Przy jakiekolwiek próbie reklamacji pójdą w zaparte i niezależnie od okoliczności wina zawsze będzie leżeć po stronie kupującego.
Zostaw swoją opinię o Jambor Firma Handlowa Marek Jambor - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jambor Firma Handlowa Marek Jambor