Aksel PHU

Pruszków

Opinie o Aksel PHU

anonim 2011-06-23 04:12:17
Firma 1 osobowa prowadzona przez [usunięte przez moderatora] bez żadnych skrupułów moralnych. Zarobki żadne, trzeba prosić się o wypłatę. [usunięte przez moderatora]
Aksel00 2013-05-03 21:15:42
Prosze o wiecej danych i wyjaśnienia
anonim 2014-06-24 10:06:47
Potwierdzam co napisał poprzednik, pracodawca(usunięte przez administratora) Interesuje go tylko własny interes.
Jak najdalej od tej firmy.
ano 2015-09-03 09:48:00
mała firma, siedziba to przybudówka koło domu, generalnie firma nieperspektywiczna, prowadzona przez małżeństwo, szef w sumie ok, szefowa to już zupełnie inna sprawa - tragedia. kasa raczej zawsze była na czas tyle ze naprawdę skromna, generalnie nie polecam, tylko dla początkujących chcących zdobyć doświadczenie zawodowe, unikać
ano 2015-11-04 13:47:37
jakie magazyny, jedyny magazyn jaki mają to garaż koło domu i kanciapka :)wsiądź w auto i pojedź na guzikową 28 to zobaczysz te ich magazyny :)
Francz 2016-04-20 20:58:05
No ja też nie rozumiem czemu tak uważają @anna. Firma cały czas się rozwija, jak będzie miała pieniądze na ogarnięcie magazynu to z pewnością to zrobi.
Zostaw swoją opinię o Aksel PHU - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aksel PHU