Opinie o Planta w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Planta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Planta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planta w Tarnów

Wafel

koledzy 10 na reke!!! prosty sposób liczenia 200 godzin 2000zł, 300 godzin 3000zł i niech nie mówią ze ich nie stac bo to nie sa zadne kosmiczne kwoty za nasza prace!!!!

plaenciarz

Podwyżka na kraju musi być ale tu nie chodzi o podwyżkę o 50zł jak to za pewne szefostwo sobie myśli inaczej nie będzie miał kto jeździć zresztą już niema. W ciągu około 2 tygodni chyba 5 osób poszło jak dobrze liczę.

kierowca _2

musi być zebraniem i kasa musi wrócić tak jak był w zeszłym roku na trirach a na kraju muszą cos podnieś bo nie będzie ludzi do jazdy, a i zróżnicować płace tym co już robią dłużej by poczuli się wreszcie docenieni a nie tyle samo co ten który z ulicy przychodzi i tyranie na tej samej stawce.

dobry duch

ale jak by tylko był sens tego a tak to czasu to zajmuje mnóstwo goście po dniu czy trzech dniach , tygodniu (to Ci wytrwali) się zwalniają. Stara ekipa się wykrusza , za niedługo to na kraju więcej nowych niż tych co już tam robią chwile

Operator Wózka Widłowego

Nie odbyła się z powodu rozmów telefonicznych rekrutera

Zero

grafi

niektórzy to myślą że jestem Ksieciunio mam Tołdiego i Ogry które na mnie robią, tak to tylko w gumisiach było. W rzeczywistości szacunek dla ludzi!!!! Bajka się skończyła, pracownik ma swoje obowiązki z których jest rozliczany ale i tez ma swoje prawa, godność i szacunek!!! I nikt nie pluje na firmę, nie ubliża tylko chce byście słowa dotrzymywali!

anioł

a mi szkoda(usunięte przez administratora)bo chłopak wysłuchuje od klientów ze czemu towar nie dotarł, a czemu tak długo, a czemu kurier tak późno dojechał jak towar miał o 8 rano na aucie itd. Przedstawiciele też pewnie maja ciekawie.(usunięte przez administratora)trzymajcie się chłopaki i byście wreszcie mieli ekipę która wystawia się na trasę i jest wszystko zrobione jak za dawnych czasów, bo niczemu nie jesteście winni a musicie wysłuchiwać, by uśmiechy powróciły:) a rano witając się by wreszcie atmosfera wróciła do kilku miesięcy wstecz , do jutra Panowie

Baron

Bibi dokładnie tak.

Baron

jeszcze tak nie było w Plancie jak jest teraz!!! Jeszcze niech zaczną odchodzić magazynierzy, ludzie w biurach to będzie jedno wielkie BOOM!!!

mały

Na Wojniczu Raben szalej, solówki i zestawem

łukasz

A Rabenem towar wysyłają !!! Mieć swoje auta i nie umieć tego wykorzystać. Spedytor bo bani, załogi nie szanują to postawia auta pod siatkę i będą oglądać je na placu. A dziś tyle roboty na giełdzie ładunku pełno towaru czy to na zestaw czy na solówke

kierowca planty

pracuje w plancie, załoga się sypie z każdym tygodniem ktoś odchodzi ze starej ekipy, nowi koledzy przychodzą odchodzą nawet nie jesteś w stanie zapamiętać imienia i już gościa nie ma:( nie jest dobrze , była zgrana załoga pracowali to szefostwo obcięło kasę i jest jak jest. Pretensje mają że wpisów pełno, ale sami do tego doprowadzili!!! Czy w tamtym roku był choć jeden wpis? NIE!

driverr

Dalej niech tak robią, zwolnią się następni

Baśka

Mój mąż też już tam nie robi , pracuje w innej tarnowskiej firmie i niedawno też dołączył do niego kolega z planty, śmigają po Europie tygodniówki weekendy wszystkie wolne.

tracker

Kto był w tylnej części magazynu to wie że to dzicz*

tracker

To co tu kierowcy piszą to całkowita prawda, większego(usunięte przez administratora) niż planta chyba niema. Tyrasz od świtu do nocy i nic z tego nie masz. A jak wrócisz wcześniej to się dowiesz że jeszcze gdzieś jedziesz porażka. Gorzej niż w zoo, zresztą kto był z towarem albo zwrotem w tylnej części magazynu to wie że to dziś. Na szczęście ja już tam nie pracuję i nigdy bym nie wrócił tam. Pozdrawiam

kamil

ciekawe jaką stawkę macie na godzinę po kraju

to

Prawda że czy nowy pracownik czy ten co robi 10 lat taka sama stawka, a jak to nowy niczym się wdrąży w prace pozna punkty to Ci co wiedza robią za dwóch "bo nowy nie wie" i jak się przyjmuje bez doświadczenia to tez by pasowało by gość chwile pojeździł z kimś i nabrał wprawy a nie od razu wymagać, najpierw to musi pojeździć by wprawy nabrał ciężarowym , poznał punkty a później może gonić, teraz to nowi są tacy ze po pierwszym dni już dziękują jak zobaczą o co chodzi jakie podjazdy są na punkty. Szefostwo postawiło na taktykę ze to nowi to samo zrobią wiec ludzi nie szanują ale im nie pykło

kierowca :)

ciekawy w plancie na tirach bez większego znaczenia czy sezon czy nie, w sezonie więcej towaru na firmę zwozisz albo śmigasz na spedycji dostarczysz towar i wysyłają cię do rolnika po nasiona trawy itp. Najwyżej po sezonie z krajówki chłopaki siadają w podwójną obsadę na tira i śmiga się na pełny zegar według czasu pracy w podwójnej. Ale na kraju jest co robić cały rok, okres przed świętami i nowym rokiem trochę luzu, choć goni się z solą drogową bo wszędzie potrzebna na już. Godzin mniej to i wypłata lipna całkiem.

ciekawy

cytuje wpis OBIEKTYWNGO "jedna bardzo ważna rzecz w tej chwili jest szczyt sezonowy i rzeczywiście jest ciężko, ale WSZYSTKIM nie tylko kierowcom, nikt z Was nie wspomni o tym, że po głównym sezonie praca wygląda zupełnie inaczej " Czy moze ktos napisac jak wygląda praca u was po sezonie

michał

oj coś naprawdę jest na rzeczy ta stronka już chwile jest a w tym roku gorąco o tej firmie, ale dobrze że pracownicy dają znać innym niczym się zatrudnią

Zostaw merytoryczną opinię o Planta - Tarnów

• Jak się pracuje w Planta?

Zobacz opinie na temat firmy Planta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Planta?

Kandydaci do pracy w Planta napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Planta
1.5/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A
    Tarnów