Adidas Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adidas Poland Sp. z o.o.

były pracownik 2013-04-07 16:28:41
Jako były pracownik Adidas Sp. z o. o. w Złotych Tarasach muszę powiedzieć, że niestety to co udało się na Zachodzi nie koniecznie sprawdza się u nas w Polsce. Z zewnątrz firma chce być profesjonalna, dbająca o klientów a w rzeczywistości zwyczajnie wykorzystuje pracowników. Kładzie nacisk na wiedzę pracownika, zgoda... tylko szkoda, że istnieje tu brak jakiegokolwiek awansu. Za biurkami zasiadają ludzie którzy "podobno" wiedzą na czym polega praca zwykłego szaraka, a tymczasem siedzą na stołkach i kombinują jak więcej wycisnąć z pracowników żeby był zysk. Współpracownicy - super, gorzej z kierownictwem. Praca tu jest dobra na rok bo po tym czasie za dużo się już wie na temat tego co się dzieje w firmie. Ogólnie - nie polecam.
czara 2016-05-15 22:39:09
to światowe przedsiębiorstwo gigant więc o wypłąty możesz być spokojny. a teraz nawet nie tylko sprzedawców ale także recepcjonistek szukają do0 Warszawy, warto korzystać z takiej oferty póki dobrodzieje dają
Zostaw swoją opinię o Adidas Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adidas Poland Sp. z o.o.