Adidas Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adidas Poland Sp. z o.o.

były pracownik 2013-04-07 16:28
Jako były pracownik Adidas Sp. z o. o. w Złotych Tarasach muszę powiedzieć, że niestety to co udało się na Zachodzi nie koniecznie sprawdza się u nas w Polsce. Z zewnątrz firma chce być profesjonalna, dbająca o klientów a w rzeczywistości zwyczajnie wykorzystuje pracowników. Kładzie nacisk na wiedzę pracownika, zgoda... tylko szkoda, że istnieje tu brak jakiegokolwiek awansu. Za biurkami zasiadają ludzie którzy "podobno" wiedzą na czym polega praca zwykłego szaraka, a tymczasem siedzą na stołkach i kombinują jak więcej wycisnąć z pracowników żeby był zysk. Współpracownicy - super, gorzej z kierownictwem. Praca tu jest dobra na rok bo po tym czasie za dużo się już wie na temat tego co się dzieje w firmie. Ogólnie - nie polecam.
czara 2016-05-15 22:39
to światowe przedsiębiorstwo gigant więc o wypłąty możesz być spokojny. a teraz nawet nie tylko sprzedawców ale także recepcjonistek szukają do0 Warszawy, warto korzystać z takiej oferty póki dobrodzieje dają
nick 2017-02-20 15:34
Omijajcie tu prace szerokim łukiem !!!
Patrycja 2017-08-12 08:54
@nic, może uzasadnisz dlaczego, tak jest twoim zdaniem? Rozumiem, że możesz być niezadowolony jednak napisz co jest tego powodem czy chodzi o proces zatrudnienia? Czy może o atmosferę w firmie?
obecny 2017-09-02 14:53
zgadzam się z "byłym pracownikiem". Firma woli zatrudnić np. na stanowisko kierownika osobę z zewnątrz niż awansować wewnątrz firmy osobę, która ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę o marce, obsłudze, itp.
Brak tu jakichkolwiek awansów. Zarobki marne w stosunku do wymagań. Lepiej zarabiają sprzedawcy w Biedronce czy Lidlu. Pracownicy odchodzą do konkurencji bo dostają lepsze propozycje finansowe.
Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Adidas Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adidas Poland Sp. z o.o.