Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Tarnowskie Góry

Opinie o Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

nowy 2013-11-04 21:53:28
Witam ! Czy pracował ktoś lub nadal pracuje w tej firmie i zechciałby coś napisać o zarobkach atmosferze itp. Dzięki.
były pracownik 2013-11-21 18:02:42
Nie polecam.Pracowałam przez kilka dni.Pracodawca nie daje umowy a stawka godzinowa pozostawia wiele do życzenia przy czym lista obowiązków jest długa. Atmosfera w pracy to ciągły krzyk na pracownika.Stres i zmęczenie.Niech to będzie przestroga dla innych.
Ali 2016-04-28 10:41:57
Jak to jeśli się posiada umowę w tej firmie @kilkis? Przecież zapewniają umowę i to w dodatku o pracę, więc nie jakieś tam śmieciówki. Wiem, że szukali kiedyś sprzątaczki i wymagali doświadczenia, więc też nie zatrudniają byle kogo, a takim osobom należy się umowa o pracę.
Zostaw swoją opinię o Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe