Dental Tree

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dental Tree

obecny.pracownik

Pracuję w DentalTree od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Pracę rozpoczęłam na magazynie, ale po dwóch miesiącach pracowałam już w biurze na umowie o pracę. Wypłata zawsze na czas, z urlopem też można się zawsze dogadać szczególnie w wakacje, czy w inne wolne. Polecam wszystkim tym którzy chcą przyjść do pracy żeby pracować, można wtedy na prawdę wiele osiągnąć.

Mała
Kandydat

Witam. Byłam w tej firmie na rozmowie bardzo fajnie. Wszystko jasno przedstawiają. Polecam bez stresu.

ada
Klient

firma wprowadziła trochę fermentu w swojej branży i za to ją cenię

nowyzprodukcji Nowy wpis

polecam prace na produkcji, fajnie zarządzana firma

Tatiana
Kandydat

Byłam na rozmowie z 3 tygodnie temu. Rozmowa z pracodawcą przebiegła bardzo dobrze. Wszystko ok. Powiedział, że odezwę się do końca tygodnia. Nadal cisza ????. Trochę lipa z ich strony :/

@Tatiana

Jeszcze nie myślałaś o tym, żeby do nich zagadać i się upewnić o co chodzi?

Pracodawca

@Tatiana

Tak, jak zdecydowana większość firm po pierwszym etapie kontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy zostali zakwalifikowani do podjęcia pracy w naszej firmie. Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej informujemy kandydata, o wyznaczonym terminie zakończenia procesu rekrutacji w którym zostają wyłonieni kandydaci. Informujemy wprost, że jeżeli do danego dnia nie zadzwonimy, nie jesteśmy zainteresowani rozpoczęciem współpracy. Z pewnością została Pani o tym poinformowana, podczas przeprowadzanej rozmowy. Pozdrawiamy :)

Kasia
@Dental Tree

Mija się to z prawdą, na mojej rozmowie też powiedziano mi że skontaktuje się ktoś ze mną do piątku z wiadomością czy jesteście zainteresowani współpracą, i cisza. Proponuje mówić konkretnie, że jeśli nie odezwiecie się do piątku to nie jesteście zainteresowani.

@Kasia

Dokaldnie ,- u mnie tak samo " do piątku się skontaktujemy z informacją czy jesteśmy zainteresowani współpracą czy nie " i cisza....piatek minął i informacji nie ma. Nie polecam. Ogólne wrażenie po rozmowie bardzo kiepskie.

@Praca

Pytanie tylko czy sama rozmowa nie odpowiadała czy to wynik rozczarowania po prostu? Jaki konkretnie był jej przebieg?

do Kasia
@Aneta

ja byłam dzisiaj na rozmowie i powiedzieli mi że rekrutacja trwa do piątku i w poniedzialek będą kontaktować sie tylko z wybranymi osobami z którymi będą chcieli pracowac. Koleżance która była ze mna to samo powiedzieli że dzwoniom tylk odo wybranych wienc nie wiem o co chodzi . ale mam nadzieje że sie dostane bo wszystko było fajnie wytłumaczone na rozmowie i pokazali mi dokładnie na czym polega praca a tak na rozmowach nigdy nie pokazujom !!!

Aneta Nowy wpis
@do Kasia

o czyli na świeżo jesteś? a dasz znać jak rozmowa aktualnie tutaj wygląda? sprawdzają coś? ogólnie to na jakie stawisko szłaś jeśli można dopytać?

Pracownik Nowy wpis
@Aneta

Byłam na rozmowie jako pracownik magazynu i się dostałam. Narazie jestem zadowolona bo miła atmosfera i fajni kierownicy a praca dobrze zorganizowana. Ja pozatym nie lubię siedzieć w miejscu więc praca mi odpowiada.

Aneta Nowy wpis
@Pracownik

o to spoko jak Ci odpowiada. a opowiesz troszkę o specyfice samej w sobie, jaki czynności wykonujesz i to już stały schemat? zastanawiam się czy to monotonne może

aga

fajna firma, w porżądku atmosfera i wszystko dobrze zorganizowane.

Ewa

Wpadłam na ogłoszenie o prace na Operatora maszyn przemysłowych. Podali zmianę od 6 do 14. A wiecie czy jest szansa z czasem na przejście na te popołudniowe zmiany lub mieć naprzemienne zmiany?

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dental Tree? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Denon

Świetna firma polecam, mega się rozwijają.

obecny.pracownik

no nie wiem
@obecny.pracownik

Słyszałem, że jest inaczej i porównując opinie również obecnego pracownika, uzyskałem trochę sprzeczne informacje na temat stanowiska biurowego. Niestety osobą zainteresowanym pracą biurową okresie próbnym odmawia się obiecanego stanowiska a cały czas szukacie kogoś nowego. Może Pani miała szczęście :).

obecnypracownik
@no nie wiem

Prace na stanowisku biurowym rozpoczyna się po okresie wstępnym na magazynie, aby mieć pojęcie o produktach które sprzedaje firma. Wszystko miałam omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej z szefem. Zależało mi na tej pracy, i miałam to szczęście że chciałam się zaangażować. Jestem teraz bardzo zadowolona, bo przychodzę do pracy z przyjemnością. Może to potwierdzić wielu pracowników którzy pracują już w tej firmie kilka, a nawet kilkanaście lat.

@no nie wiem

Po aplikacji na stanowisko biurowe także przekazano mi informacje o tym że trzeba zacząć od magazynu - jak długo - niewiadomo . Wynagrodzenie minimalne a ptlremie wg uznania " jaka praca taka płaca " trochę kiepsko podjąć pracę ze świadomością że tak na prawdę nie wiadomo jakie warunki trzeba spełnić aby uzyskać peremie a pracowac za najniższą krajową można wszędzie. Nie wspomnę o braku kontaktu po rozmowie kwalifikacyjnej - pomimo podania konkretnej daty do kiedy mieli się skontaktować niezależnie od decyzji

Kandydat

Po rozmowie kwalifikacyjnej nie było odpowiedzi zwrotnej ,pomimo zapewnień że do określonego terminu skontaktują się ze mną. Najniższa krajowa plus premie - " jaka praca taka płaca " - informacja uzyskana na rozmowie. Po aplikacji na stanowisko biurowe przekazano informacje że zaczyna się od magazynu - nie wiadomo na jak długo. Co do zapytania o godziny pracy - biura 8-16/9-17/10-18 " lepsze są późniejsze godziny 9 lub 10"

Czy urlop w Dental Tree jest płatny 100%?

Dejvv

wszystko pozytywnie, fajna atmosfera

Aneta D.A.
Kandydat

Rekrutowałam się na stanowisko asystenta menagera zarządzającego z możliwością awansu na menagera zarządzającego. Ciekawa firma widać, że bardzo rozwojowa. Praca którą oferują jest tylko dla naprawdę twardych i ambitnych osób. W firmie widać, że osoby zarządzające zajmują się dosłownie wszystkim, co akurat niekoniecznie jest plusem bo czasami wynika z tego nie małe zamieszanie i niedociągnięcia ale nie jest to firma z 40 letnim stażem napewno z czasem świetnie skompletują swój team i wszystko będzie szło bardziej sprawnie. Na rozmowie bez mydlenia oczu wszystko klarownie wyjaśnione. Praca na tym stanowisku to nie małe poświęcenie (urlop tygodniowy raz na trzy lata, nawet 500 godzin miesięcznie pracy bez dnia wolnego na kontrakcie menadżerskim lub samozatrudnieniu) ale za to bardzo dobre warunki finansowe, możliwość awansu oraz rozwoju. Jeśli jesteś rekinem sukcesu to zaaplikuj i spróbuj, może to idealna szansa na rozwój dla Ciebie i firmy. Jedyna czerwona lampka która mi się zapaliła podczas rozmowy kwalifikacyjnej to fakt, że pracodawca wspomniał, że szukają na te stanowisko pracownika już kilka lat! To naprawdę sporo, chociaż może to wynikać z faktu iż jak to wspominają na rozmowie szukają pracownika które będzie dla nich jak część rodziny (pewnie z uwagi na czas który spędzają razem w pracy). Życzę powodzenia firmie w dalszym rozwoju bo wyniki jakie osiągacie są naprawdę imponujące!

Nick
@Aneta D.A.

Przy założeniu że miesiąc trwa średnio 720 godzin, odejmując od tego 6 godzin codziennego snu, na życie i wydawanie tych ogromnych zarobków zostaje 40 godzin miesięcznie..tydzień urlopu raz na trzy lata? Maszyny się częsciej przegląda i oliwi, jakim więc trzeba być robotem by ciągnąc takim tempem? Dziękuje za ten komentarz, gdybym nie posiadał rodziny, znajomych, hobby i czasem nie chciał wyjechać choćby na kilka dni, to może zastanowilbym sie nad tą ofertą. Poza tym za 40 lat caly zespół sie już wymieni, wiec nie jest to usprawiedliwienie dla chaosu organizacyjnego. Nie mniej jednak życzę powodzenia w branży.

Rene
Klient

Firma nie dba o klienta , obsługa młoda gubi się kombinuje , dostawy po około ztygodniu Zamówiłam krzesła do firmy i dostałam bez śrub Dzwonię od miesiąca i panie mnie tylko informują , ze firma będzie dział reklamacji do mnie dzwonić i pisac ,Już miesiąc i ciagle dzwonię i nic Nie polecam

Trut

Wszystko super! nie ma nudy , muza leci , wszyscy w miare uśmiechnięci i pomocni , ciagle nowi ludzie ( rotacja jest) więc na nowe znajomości można liczyć. Są regularne szkolenia. Awans do biura tylko dla ambitnych i z potencjałem ale czasem jak sie spojrzy na prace w biudze to wydaje sie to przereklamowane. Firma sie rozwija , płaci na czas , do podstawy podstawy daje premie ( uznaniowe ) wiec przed dziesiątym moze być stres . Dla studentów spoko bo na zleceniu możesz chodzić jak chcesz. Gorzej z umową o pracę, a na umowe na stałe naprawde trzeba se zasłużyć. Mają ją chyba tylko starzy weterani. Opieki medycznej, dofinansowań do sportu brak za to nadgodziny mile widziane.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dental Tree?

olka
@Pytanie

Każdy praktycznie na wyższych stanowiskach to osoba wyuczona przez właściciela na wyższe stanowisko , ma cierpliwosc i dużo uczy. Jak się chce to zawsze można dostać awans bo dają dużo szansy.

@olka

No a te ścieżki awansów tutaj ze względu na stanowiska to jak wyglądają?

Ola Radzionków
Kandydat

Mam pytanie: czym konkretnie zajmują się osoby zatrudnione na stanowisku pracownik biurowy i czy w tym momencie macie jakieś oferty pracy.

Czy w Dental Tree możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

olka

pozytywna

Kandydat

@pytanie czy firma oferuje pracę na umowę zlecenie bądź na pół etatu?

@11

Raczej pracownicy mają umowę o pracę na pełnym wymiarze godzin, ale wiem że mamy też kilku studentów którzy przychodzą czasem pomóc na magazynie i oni mają zlecenie bo przychodzą tylko czasem jak mają wolne na uczelniach.

Jolanta
@anka

Na etacie na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy jest tylko stała pensja czy dodatkowe motywacyjne premie ? Jakieś dodatkowe pozapłacowe benefity?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dental Tree?

@Pytanie

Tak!!! Jak niewiele firm. Można powiedzieć że właściciel to łowca talentów i każdemu daje szansę. Każda osoba na wyższym stanowisku to pracownicy zaczynający od pracy magazynowej a szef widząc ich zaangażowanie uczył i dawał możność awansu. Ogólnie bardzo polecam bo wystarczy chcieć a nawet bez doświadczenia czy wykształcenia można daleko zajść.

Jakie są godziny pracy?

@Kandydat

Magazyn od 6 do 14, 14 do 22. Biura od 8 do 16, 9 do 17, czasem do 18.

Filip

@mark a jak wyglada sprawa z grafikiem? Także elastyczny?

karo
@Filip

jak tam pracowałam zawsze było wszystko do dogadania, nawet jak się spóźniłam przez busa nie było problemu tylko zostawałam dłużej. wolne też zawsze miałam w wakacje jak chciałam

Mikołaj
@karo

A jeśli ktoś chciał nadgodzin trochę złapać?

karo
@Mikołaj

jeżeli ktoś potrzebował to wiem że zawsze szefostwo organizowało mu dodatkową prace

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Tree - Tarnowskie Góry

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dental Tree?

Zobacz opinie na temat firmy Dental Tree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dental Tree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dental Tree
Przejdź do nowych opinii