Dental Tree

Tarnowskie Góry

Opinie o Dental Tree

...

JA SŁYSZAŁAM ZNÓW, ŻE PRACY JEST BARDZO DUŻO I TO RÓŻNORODNEJ. BY DOSTAĆ SIĘ DO BIURA TO TRZEBA NAJPIERW PRZEJŚĆ PRZEZ MAGAZYN. TROCHĘ MNIE TO ZRAZIŁO- NIE UKRYWAM- DLATEGO TEŻ ZREZYGNOWAŁAM Z ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ WŁAŚNIE NA TO STANOWISKO. TERAZ SIĘ ZASTANAWIAM CZY DOBRZE ZROBIŁAM BO KOLEŻANKA, KTÓRA ZDECYDOWAŁA SIĘ PÓJŚĆ NA ROZMOWĘ W SPRAWIE PRACY BYŁA BARDZO ZADOWOLONA. OD RAZU POKAZANO JEJ CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO JEJ OBOWIĄZKÓW. WSZYSTKO ZOSTAŁO JEJ JASNO WYTŁUMACZONE. W DODATKU PRACODAWCA BARDZO MIŁY...

Zadowolony

Jestem jednym z pracowników tej firmy i nie mogę narzekać. Praca jak każda inna. Atmosfera fajna, pracodawca w porządku, zawsze można się dogadać w każdej kwestii i co najważniejsze- wypłata jest na czas. W poprzedniej firmie musiałem się prosić o pieniądze bo zawsze dostawałem z opóźnieniem, a tutaj tego problemu nie ma.

Zostaw opinię o Dental Tree - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dental Tree