Dental Tree

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dental Tree

Mała
Kandydat

Witam. Byłam w tej firmie na rozmowie bardzo fajnie. Wszystko jasno przedstawiają. Polecam bez stresu.

ada
Klient

firma wprowadziła trochę fermentu w swojej branży i za to ją cenię

obecny.pracownik

Pracuję w DentalTree od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Pracę rozpoczęłam na magazynie, ale po dwóch miesiącach pracowałam już w biurze na umowie o pracę. Wypłata zawsze na czas, z urlopem też można się zawsze dogadać szczególnie w wakacje, czy w inne wolne. Polecam wszystkim tym którzy chcą przyjść do pracy żeby pracować, można wtedy na prawdę wiele osiągnąć.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jakie są godziny pracy?

11 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

@pytanie czy firma oferuje pracę na umowę zlecenie bądź na pół etatu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dental Tree?

Filip

@mark a jak wyglada sprawa z grafikiem? Także elastyczny?

karo
@Filip

jak tam pracowałam zawsze było wszystko do dogadania, nawet jak się spóźniłam przez busa nie było problemu tylko zostawałam dłużej. wolne też zawsze miałam w wakacje jak chciałam

Mikołaj
@karo

A jeśli ktoś chciał nadgodzin trochę złapać?

karo Nowy wpis
@Mikołaj

jeżeli ktoś potrzebował to wiem że zawsze szefostwo organizowało mu dodatkową prace

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dental Tree? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
kociq

polecam, nawet w covidzie jak było mniej zamówień szef starał się nam zorganizować pracę za co go szanuje

izka

wszystko super, duża możliwość rozwoju a co najważniejsze firma ma stabilną sytuacje na rynku

Mikołaj
@izka

Czyli jakieś szkolenia też firma oferuje, tak? Chyba że co innego rozumiesz jako rozwój...

Ta
@Mikołaj

Możliwość rozwoju mówi sama za siebie

jaro99

Byłem dzisiaj na rozmowie, wydaje się być na prawdę spoko. Wszystko jasno omówione, a warunki wydają się być dobre. Mam nadzieje że mnie zatrudnią.

Jak jest z pakietem medycznym w Dental Tree? Można dołączyć rodzinę?

tgx

Pracuję od 2 miesięcy, ale jest mi tu dobrze. Atmosfera jest miła i przychodzę do pracy z uśmiechem.

Czy można liczyć w Dental Tree na prywatną opiekę medyczną?

s.kos83

wszystko pozytywnie widać że właściciel dba o firmę

agnes

byłam na rozmowie i wszystko jasno wytłumaczone, na razie pierwszy dzień ale wszyscy mili i dokładnie tłumaczą a praca przyjemna

Mała
Kandydat

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dental Tree?

Micki
Kandydat

Macie nabór na stanowiska biurowe?

ada
Klient

firma wprowadziła trochę fermentu w swojej branży i za to ją cenię

Jak szefostwo w Dental Tree? Spoko traktują ludzi?

Karo
@Pytanie

Jeżeli chcesz iść na magazyn (usunięte przez administratora)to może przedłużą umowę a jeśli złożyłeś Cv na stanowisko biurowe czyli kontakt z klientem to tez przejdziesz przez magazyn żeby poznać towar ale już drugiej umowy mogą nie dać bo szef stwierdzi, że jednak nie szukają. Rotacja ludzi jest spora (usunięte przez administratora)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dental Tree? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Mark
@Pytanie

Temat nadgodzin praktycznie nie występuje, a jeżeli już są, to rozliczenie jest elastyczne - można je odebrac, albo wypłata, można się dogadać

obecny.pracownik

no nie wiem
@obecny.pracownik

Słyszałem, że jest inaczej i porównując opinie również obecnego pracownika, uzyskałem trochę sprzeczne informacje na temat stanowiska biurowego. Niestety osobą zainteresowanym pracą biurową okresie próbnym odmawia się obiecanego stanowiska a cały czas szukacie kogoś nowego. Może Pani miała szczęście :).

obecnypracownik
@no nie wiem

Prace na stanowisku biurowym rozpoczyna się po okresie wstępnym na magazynie, aby mieć pojęcie o produktach które sprzedaje firma. Wszystko miałam omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej z szefem. Zależało mi na tej pracy, i miałam to szczęście że chciałam się zaangażować. Jestem teraz bardzo zadowolona, bo przychodzę do pracy z przyjemnością. Może to potwierdzić wielu pracowników którzy pracują już w tej firmie kilka, a nawet kilkanaście lat.

...

JA SŁYSZAŁAM ZNÓW, ŻE PRACY JEST BARDZO DUŻO I TO RÓŻNORODNEJ. BY DOSTAĆ SIĘ DO BIURA TO TRZEBA NAJPIERW PRZEJŚĆ PRZEZ MAGAZYN. TROCHĘ MNIE TO ZRAZIŁO- NIE UKRYWAM- DLATEGO TEŻ ZREZYGNOWAŁAM Z ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ WŁAŚNIE NA TO STANOWISKO. TERAZ SIĘ ZASTANAWIAM CZY DOBRZE ZROBIŁAM BO KOLEŻANKA, KTÓRA ZDECYDOWAŁA SIĘ PÓJŚĆ NA ROZMOWĘ W SPRAWIE PRACY BYŁA BARDZO ZADOWOLONA. OD RAZU POKAZANO JEJ CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO JEJ OBOWIĄZKÓW. WSZYSTKO ZOSTAŁO JEJ JASNO WYTŁUMACZONE. W DODATKU PRACODAWCA BARDZO MIŁY...

Xyz
@...

Niestety ja nie odniosłam pozytywnego wrażenia. Miałam iść na stanowisko biurowe ale na początku również poszłam na magazyn. Po tygodniu okazało się, że nie chcą mnie na tym stanowisku a na biurówke już mają komplet (mimo, że pracowników szukali i nadal szukają). Firma nie jest rzetelna ponieważ mimo, że już tam pracowałam to Pani z biura zadzwoniła do mnie i ponownie zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną. CV na stanowisko biurowe złożyłam 3 miesiące wcześniej po czym byłam na rozmowie a następnie zadzwonili kolejny raz więc podsumowując skontaktowali się ze mną 3 razy. Śmiech na sali.

Pracodawca

@Xyz

Szanowna Pani XYZ, przepraszamy za zamieszanie związane z dwukrotnym dzwonieniem do Pani – mamy okres urlopowy i zdarza się, proszę mi wierzyć nie tylko u nas, że pracownicy przekazując pomiędzy sobą listę spraw do załatwienie podczas absencji urlopowej robią to czasem z pewną niedokładnością, co w sumie zrozumiałe – jeden „żyje” już przyszłym urlopem, a drugi jeszcze dopiero co zakończonym. Co do samej pracy, to zgadza się – cały czas szukamy nowych pracowników i do biura, i do magazynu. Nasza firma wciąż się rozwija, przez co poszukujemy zdolnych i ambitnych osób - zarówno do biura jak, i do magazynu. Niedawno powiększyliśmy biuro, o kilka (jeszcze wolnych) miejsc. Zdarza się, że nie każdy zostaje w naszym zespole, ponieważ zależy nam, aby wszyscy pracownicy (aktualni i nowi) tworzyli jedną, zgraną ekipę - musimy nadawać na tych samych falach ;). Aby rozpocząć pracę w biurze, trzeba przejść przez magazyn. Dzięki temu pracownicy mogą zobaczyć, jak funkcjonuje firma od podstaw i zaznajomić się z naszym asortymentem - nie wymagamy znajomości produktów, wszystkiego uczymy w trakcie pracy. :) Długość tego etapu nie jest ściśle określona, wszystko zależy od nowego pracownika - jego zaaklimatyzowania się, oraz ujawnienia swoich atutów i umiejętności. Analizujemy zawsze w czym taka osoba jest dobra, aby przydzielić obowiązki tak, aby wykonywana praca sprawiała przyjemność. O wszystkim oczywiście rozmawiamy otwarcie, przedstawiając ofertę dalszego rozwoju.

Xyz
@Dental Tree

Wiedziałam od początku, że musiałam przejść przez magazyn żeby się zapoznać z produktami. Nie był to dla mnie problem ale problem tkwi w tym, że magazyn a biuro to zupełnie różne stanowiska więc ktoś może się nie nadawać na magazyn ale może świetnie sobie radzić w innych aspektach pracy biurowej. Za każdym razem słysząc się "tak magazyn to konieczność, trzeba poznać towar" a kiedy "okres przejściowy" wygasa to następuje odmowa ze strony pracodawcy pod pretekstem "nie na magazyn". Dobrze, nie na magazyn to akurat świetnie się składa bo składałam CV na pracownika biurowego 2 lub 3 miesiące wcześniej ale i tak nic z tego ponieważ teraz nie szukamy. Widzę sprzeczność skoro Państwo już te 2, 3 miesiące temu szukali. Podsumowując, wygląda to tak jakbyście szukali kogoś tylko na magazyn a jeśli taka osoba nie podoła - zakończyć umowę nie dając szansy nowemu pracownikowi.

Pracodawca

@Xyz

Szanowna Pani XYZ, Zgadza się, że praca magazynowa różnie się od pracy biurowej. Jednak, tak jak informowaliśmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz podczas szkolenia wstępnego, aby rozpocząć pracę biurową (czyli pracę z naszym towarem) trzeba go poznać. Pewnie zgodzi się Pani z nami, że ciężko byłoby przyjmować zamówienia i odpowiadać na specjalistyczne pytania klientów dotyczące towaru, nie mając wiedzy. Pracę rozpoczynamy tylko wtedy, gdy pracownik zgodzi się na proponowane warunki - pisaliśmy we wcześniejszej odpowiedzi, że zależy nam, aby wszystkie strony były zadowolone. Etap magazynowy, dla pracowników, którzy mają pracować w biurze różni się, od zwykłej pracy magazynowej. Takie osoby pracują w innych godzinach (w godzinach biurowych), mają więcej pracy z towarem. Nie wymagamy zapoznania się z towarem i branżą przed znajomością pracy, jak inne firmy - my uczymy Państwa samodzielnie, z resztą o tym już też wspominaliśmy. Okres na magazynie trwa indywidualnie, cały czas próbny trwa do 3 miesięcy, najczęściej jednak po 3 tygodniach podpisujemy umowę o pracę. Oczywiście, przed jej podpisaniem, pracownicy biurowi już działają z nami w biurze. Nigdy się nie zdarzyło, że po mimo ogłoszenia o pracę, informowaliśmy o braku miejsc na ogłaszane stanowisko. Życzymy Pani wszystkiego dobrego w życiu prywatnym, jak i zawodowym. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Tree - Tarnowskie Góry

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dental Tree?

Zobacz opinie na temat firmy Dental Tree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dental Tree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Dental Tree?

Liczba opinii klientów firmy Dental Tree, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Dental Tree