5 Dodaj opinię
5 81 14 5 1

Opinie o Dental Tree

obecny.pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję w DentalTree od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Pracę rozpoczęłam na magazynie, ale po dwóch miesiącach pracowałam już w biurze na umowie o pracę. Wypłata zawsze na czas, z urlopem też można się zawsze dogadać szczególnie w wakacje, czy w inne wolne. Polecam wszystkim tym którzy chcą przyjść do pracy żeby pracować, można wtedy na prawdę wiele osiągnąć.

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy Dental Tree zatrudnia studentów?

Tak1Nie1
...

JA SŁYSZAŁAM ZNÓW, ŻE PRACY JEST BARDZO DUŻO I TO RÓŻNORODNEJ. BY DOSTAĆ SIĘ DO BIURA TO TRZEBA NAJPIERW PRZEJŚĆ PRZEZ MAGAZYN. TROCHĘ MNIE TO ZRAZIŁO- NIE UKRYWAM- DLATEGO TEŻ ZREZYGNOWAŁAM Z ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ WŁAŚNIE NA TO STANOWISKO. TERAZ SIĘ ZASTANAWIAM CZY DOBRZE ZROBIŁAM BO KOLEŻANKA, KTÓRA ZDECYDOWAŁA SIĘ PÓJŚĆ NA ROZMOWĘ W SPRAWIE PRACY BYŁA BARDZO ZADOWOLONA. OD RAZU POKAZANO JEJ CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO JEJ OBOWIĄZKÓW. WSZYSTKO ZOSTAŁO JEJ JASNO WYTŁUMACZONE. W DODATKU PRACODAWCA BARDZO MIŁY...

Tak69Nie3
Xyz
@...

Niestety ja nie odniosłam pozytywnego wrażenia. Miałam iść na stanowisko biurowe ale na początku również poszłam na magazyn. Po tygodniu okazało się, że nie chcą mnie na tym stanowisku a na biurówke już mają komplet (mimo, że pracowników szukali i nadal szukają). Firma nie jest rzetelna ponieważ mimo, że już tam pracowałam to Pani z biura zadzwoniła do mnie i ponownie zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną. CV na stanowisko biurowe złożyłam 3 miesiące wcześniej po czym byłam na rozmowie a następnie zadzwonili kolejny raz więc podsumowując skontaktowali się ze mną 3 razy. Śmiech na sali.

Tak2Nie4

@Xyz

Szanowna Pani XYZ, przepraszamy za zamieszanie związane z dwukrotnym dzwonieniem do Pani – mamy okres urlopowy i zdarza się, proszę mi wierzyć nie tylko u nas, że pracownicy przekazując pomiędzy sobą listę spraw do załatwienie podczas absencji urlopowej robią to czasem z pewną niedokładnością, co w sumie zrozumiałe – jeden „żyje” już przyszłym urlopem, a drugi jeszcze dopiero co zakończonym. Co do samej pracy, to zgadza się – cały czas szukamy nowych pracowników i do biura, i do magazynu. Nasza firma wciąż się rozwija, przez co poszukujemy zdolnych i ambitnych osób - zarówno do biura jak, i do magazynu. Niedawno powiększyliśmy biuro, o kilka (jeszcze wolnych) miejsc. Zdarza się, że nie każdy zostaje w naszym zespole, ponieważ zależy nam, aby wszyscy pracownicy (aktualni i nowi) tworzyli jedną, zgraną ekipę - musimy nadawać na tych samych falach ;). Aby rozpocząć pracę w biurze, trzeba przejść przez magazyn. Dzięki temu pracownicy mogą zobaczyć, jak funkcjonuje firma od podstaw i zaznajomić się z naszym asortymentem - nie wymagamy znajomości produktów, wszystkiego uczymy w trakcie pracy. :) Długość tego etapu nie jest ściśle określona, wszystko zależy od nowego pracownika - jego zaaklimatyzowania się, oraz ujawnienia swoich atutów i umiejętności. Analizujemy zawsze w czym taka osoba jest dobra, aby przydzielić obowiązki tak, aby wykonywana praca sprawiała przyjemność. O wszystkim oczywiście rozmawiamy otwarcie, przedstawiając ofertę dalszego rozwoju.

Tak7Nie5
Xyz Nowy wpis
@Dental Tree

Wiedziałam od początku, że musiałam przejść przez magazyn żeby się zapoznać z produktami. Nie był to dla mnie problem ale problem tkwi w tym, że magazyn a biuro to zupełnie różne stanowiska więc ktoś może się nie nadawać na magazyn ale może świetnie sobie radzić w innych aspektach pracy biurowej. Za każdym razem słysząc się "tak magazyn to konieczność, trzeba poznać towar" a kiedy "okres przejściowy" wygasa to następuje odmowa ze strony pracodawcy pod pretekstem "nie na magazyn". Dobrze, nie na magazyn to akurat świetnie się składa bo składałam CV na pracownika biurowego 2 lub 3 miesiące wcześniej ale i tak nic z tego ponieważ teraz nie szukamy. Widzę sprzeczność skoro Państwo już te 2, 3 miesiące temu szukali. Podsumowując, wygląda to tak jakbyście szukali kogoś tylko na magazyn a jeśli taka osoba nie podoła - zakończyć umowę nie dając szansy nowemu pracownikowi.

Tak1Nie4
Nowy wpis

@Xyz

Szanowna Pani XYZ, Zgadza się, że praca magazynowa różnie się od pracy biurowej. Jednak, tak jak informowaliśmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz podczas szkolenia wstępnego, aby rozpocząć pracę biurową (czyli pracę z naszym towarem) trzeba go poznać. Pewnie zgodzi się Pani z nami, że ciężko byłoby przyjmować zamówienia i odpowiadać na specjalistyczne pytania klientów dotyczące towaru, nie mając wiedzy. Pracę rozpoczynamy tylko wtedy, gdy pracownik zgodzi się na proponowane warunki - pisaliśmy we wcześniejszej odpowiedzi, że zależy nam, aby wszystkie strony były zadowolone. Etap magazynowy, dla pracowników, którzy mają pracować w biurze różni się, od zwykłej pracy magazynowej. Takie osoby pracują w innych godzinach (w godzinach biurowych), mają więcej pracy z towarem. Nie wymagamy zapoznania się z towarem i branżą przed znajomością pracy, jak inne firmy - my uczymy Państwa samodzielnie, z resztą o tym już też wspominaliśmy. Okres na magazynie trwa indywidualnie, cały czas próbny trwa do 3 miesięcy, najczęściej jednak po 3 tygodniach podpisujemy umowę o pracę. Oczywiście, przed jej podpisaniem, pracownicy biurowi już działają z nami w biurze. Nigdy się nie zdarzyło, że po mimo ogłoszenia o pracę, informowaliśmy o braku miejsc na ogłaszane stanowisko. Życzymy Pani wszystkiego dobrego w życiu prywatnym, jak i zawodowym. :)

Tak5Nie3
Aldona

Ale to jest wątek dotyczący Warszawy. Super firma i polecam pracę.

Tak5Nie1
xxxx

Rekrutują na Warszawę?

Tak2Nie

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Dental Tree. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Tak1Nie1

Ninka

Ceny konkurencyjne,gprzej z dostawą.Zamówienie po przedpłacie nie jest wysyłane następnego dniai do tego bardzo nieuprzejmni ( delikatnie mówiąc) kurierzy DHL.To bardzo zraża.Zastanowię się czy jeszcze skorzystsm z zakupów .

Tak2Nie1

@Ninka

Z całym szacunkiem, ale opinia dotyczy bardziej firmy DHL, a nie Dentaltree. Jako sklep internetowy dbamy o najlepsze ceny dla naszych klientów - co Pani zauważyła pisząc " ceny konkurencyjne" - za co dziękujemy. Natomiast korzystamy tak jak wszystkie firmy i hurtownie z usług zewnętrznych firm kurierskich i nie mamy wpływu na to jaki kurier obsługuje Pani miejscowość, ale Pani ma możliwość wybrania przy następnym zamówieniu innej firmy kurierskiej (współpracujemy oprócz DHL z DPD).

Tak8Nie1
Halina

@Zadowolony czy od czasu Twojego ostatniego wpisu zaszły jakieś zmiany w firmie Dental Tree? Podziel się swoimi wnioskami na ten temat. Może kojarzysz, czy obecnie poszukują ludzi do pracy, jeśli tak to na jakie stanowiska? Będziemy wdzięczni za informacje w tej sprawie.

Tak5Nie

Zadowolony

Jestem jednym z pracowników tej firmy i nie mogę narzekać. Praca jak każda inna. Atmosfera fajna, pracodawca w porządku, zawsze można się dogadać w każdej kwestii i co najważniejsze- wypłata jest na czas. W poprzedniej firmie musiałem się prosić o pieniądze bo zawsze dostawałem z opóźnieniem, a tutaj tego problemu nie ma.

Tak89Nie1

Zostaw opinię o Dental Tree - Tarnowskie Góry

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie