Sferis Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Sferis Sp. z o.o.

figa 2011-09-21 10:26:35
figa z makiem ze zarobki takie rewelacyjne... moze w samym punbkcie sferis bo jesli chodzi o wyspy to rewelacji nie ma
Gość 2012-01-18 09:09:49
figa - 2011-09-21 10:26:35

W punkcie sferis zarobki rewelacja - ale w snach. Masa obowiązków za śmieszne pieniądze.
TakieRzeczyTylkoWsnach 2012-06-26 20:27:54
Nie ma jak opinia pracownika Sferis i to pewnie jakiegoś kierownika regionalnego. Praca za marne grosze, wysokie wymagania, targety tak zaplanowane aby ich nie osiągnąć, czyli żeby nie wypłacać premii. Praca dobra dla gościa po szkole średniej na góra rok czasu. Nie polecam.
ank 2016-03-30 10:48:20
Teraz nie widziałam żadnych ofert pracy, wczesniej poszukiwali sprzedawców do salonów, chyba wszystko jest już zajęte, może na weekendy będa kogoś poszukiwać, fajnie bo oferują szkolenia ze wszystich produktów jakie mają w asortymencie i wyposażeniu sklepów.
Zostaw swoją opinię o Sferis Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sferis Sp. z o.o.