Opinie o Kowdent Przychodnia Stomatologiczna w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kowdent Przychodnia Stomatologiczna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kowdent Przychodnia Stomatologiczna o rekrutacji.

Branże: Dentyści
Dentyści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowdent Przychodnia Stomatologiczna w Kraków

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kowdent Przychodnia Stomatologiczna?

jezu chryste nawet tutaj bzdury pisze stały pracownik kowdentu z protekcji oczywiście bo jak ktoś tam sie dostał nie z "rodziny" to dobrego słowa o nich nie powie, traktowanie okropne,z pracownikiem sie nie liczą,chaos totalny i brak organizacji,nie polecam, jeśli ktoś chce pracować w uczciwej firmie wystarczy wejść na portal (usunięte przez administratora) i poczytac opinie niezadowolonych pacjentów. A osobie która pisze takie głupoty jacy to oni są super to chyba już brakuje nowych certyfikatów do przybijania i ma za zadanie promować kowdent w necie bo na normalną reklame niestety ale kasy im brak!!

Zaptoid Nowy wpis

Nikt nie pisze z specjalnie negatywnych opinii. W tej firmie w pierwszej dekadzie 2000-lat było"nienormalnie". Może teraz jest inaczej, ale kiedyś było wbrew przyjętym standardom. Atmosfera ciężka dzięki 2,3 osobom, jakość usług fatalna i do tego sceny sporów rodzinnych. Bardzo smutne miejsce.

Agata Nowy wpis

Macie wiedzę na temat tego jak wygląda praca w firmie Kowdent Przychodnia Stomatologiczna? Być może ktoś z Was pracuje lub pracował u tego pracodawcy i posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy, a także mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami na jej temat?

Aga Nowy wpis

Nie polecam Kowdentu jako pacjent. Większość zębów leczonych do poprawy. Całych zębów nie leczą, każdy ubytek osobno i za każdą plombę 200zl, a plomby wypadają niestety bo zakładane byle jak. Nie chodźcie tam!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kowdent Przychodnia Stomatologiczna? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
kw

Wykonałem usługę dla kowdetu i do dnia dzisiejszego nie zapłacił za wykonaną pracę.

Natalia

Czy coś dzieje się w firmie? Taka cisza od miesięcy nie wiadomo co myśleć.

Agata

Jak wygląda obecnie sytuacja z wypłatami, czy są one na czas? I jakie są zarobki pracując w Kowdent Przychodnia Stomatologiczna? Pozostawiając takie informacje, pomagacie tym, którzy chcą aplikować do firmy.

a,al

nie wiem czy z awansem tutaj tak łatwo idzie. Jednak to fakt, że presja czasu jest ogromna :) wg mnie może to działać na pracownika demotywująco niestety

klik

Ja byłem pacjentem. Tragedia odradzam. Dużo by opisywać. Na zwrot pieniędzy za źle wykonaną usługę przyszło mi sporo czekać, wykonać sporo telefonów.

dioptaz

Też tam oracowałam.to jakaś masakra.totalny chaos i bałagan.asystentki były OK, młode lekarki również.A co do familii- to jakaś rodzina Adamsów,którzy przy pacjentach i pracownikach się awanturowali ( mam na myśli 2 osoby). Córka szefa psa przyprowadzała i zamykała w pokoju z kartami pacjentów i kiedy chciało się wejść po kartę, pies próbował wybiedz a to wilczurek.kabaret, o którym można długo opowiadać.śmiech przez łzy.a i jakość pozostawiała wiele do życzenia- nie raz pacjenci przychodzili z reklamacją.przykre miejsce.

anonim - 2011-07-14 00:12:30 ola - 2011-02-12 08:07:31 Szef nie wypłaca na czas wypłat, trzeba do niego chodzić jak rzep i prosić o wynagrodzenie a i tak całej sumy nie zapłaci. Wypłaca do ręki nie przez konto. Jest tak bezwstydny, że chciał mnie oszukać i nie wypłacić końcówki wypłaty- marnych 92 zł ;/;/;/;/ to się w głowie nie mieści. Asystentki stomatologiczne są tam zerem WITAJ OLU bardzo chcialabym sie z toba skontaktowac prywatnie w sprawie pracy w kowdencie (usunięte przez administratora) Kowdent -Beznadziejne traktowanie szef nie wypłaca kasy trzeba się prosić ogólnie poniżanie i brak szacunku :(((((((

ola

eva

Pracowałam w kowdencie miesiąc- tragedia. Szef nie szanuje pracowników totalne (usunięte przez administratora). Człowiek się stara i jest ciągle niedoceniany a wręcz poniżany. Tam jesteś nikim jak nie masz tytułu lekarza

Zostaw merytoryczną opinię o Kowdent Przychodnia Stomatologiczna - Kraków

Kowdent Przychodnia Stomatologiczna
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Józefa Dietla 85 lok. 1
    31-050 Kraków