Opinie o Gromgaz F.H.U. w Sosnowiec Prądnicka 81

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gromgaz F.H.U.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gromgaz F.H.U. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gromgaz F.H.U. w Sosnowiec Prądnicka 81

Kazek

Jak już robią naprawy to naprawdę dobrze. Nie ma problemów z dotrzymaniem terminów, polecam!

AlicjaM

Szybki kontakt, sprawna diagnoza i montaż nowego piecyka. Polecam

Krzysztof

Polecam! Dobry kontakt, pomocny serwis.

Bożena
@Krzysztof

Super! Dzięki za opinie. Wiesz może jak wygląda kontakt między pracownikami? Udało Ci się zaobserwowac jako klient? Akurat szukam pracy i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda tu atmosfera?

Daniel

Szybko i konkretnie rozwiązane problemy z zapłonem piecyka. Byli na czas, bez zbędnego przekładania godzin.

Czesław
@Daniel

Byli? To znaczy że na serwis lub naprawę przyjeżdża kilku pracowników? Wiesz w jakich godzinach pracują? W sobotę też można się umówić?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gromgaz F.H.U..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
AdrianM

Dobre terminy, profesjonalne podejście. Dotrzymują ustalonych warunków!

Rafał

Mił obsługa naprawdę dobrze znają się na swoim fachu i mają serwisantów z dużym doświadczeniem.

@Rafał

Dobrze to czytać. Wiesz może czy pracują tam osoby tylko z dużym doświadczeniem? Czy może sa tez młodsi pracownicy. np praktykanci? syn uczy się za mechanika i szuka praktyki w zawodzie, stąd moje pytanie :D pozdrawiam!

Zori

Duże zaangażowanie, doświadczenie i brak problemów z dogadaniem terminu oraz ceny naprawy.

Maciek

Konkretni, terminowi i co najważniejsze mają racjonalny cennik, także nadal opłaca się naprawiać stary kocioł gazowy aby był gotowy na cały okres grzewczy.

Daria

Konkretna firma specjalizująca się w urządzeniach gazowych, także bardzo dobra pomoc przy zakupie nowego modelu.

Jonek

Dobra firma od urządzeń gazowych. Przystępne ceny, dotrzymane terminy przyjazdu.

@Jonek

Ale chodzi o montaz czy serwis?

Teresa

Świetnie, że wszyscy tacy zadowoleni z usług. A czy jest ktoś zadowolony z pracy tutaj? Na jakie umowy tutaj pracujecie? Mój mąż właśnie szuka pracy.

Krystian

Wyróżnia ich świetne podejście, doświadczenie i dotrzymywanie ustalonych warunków oraz terminów. Przystępny cennik!

Karol

Po prostu dobra firma z doświadczonymi serwisantami urządzeń gazowych.

@Karol

A serwisów to ile już macie za sobą? Cenowo jak to wychodzi

Lucjan

Warto szukać w tym zakresie doświadczonej firmy o dobrych reomendacjach, aby móc cieszyć się wygodą i niską awaryjnością użytkowania.

@Lucjan

Ano, to na pewno. A ta firma taka właśnie jest czy piszesz tak ogólnie? ;p

Romek

Pełen profesjonalizm i znajomość tematu.

Teresa

W zeszłym roku szukali stażysty, ale nie wiem, czy do montowania piecy, czy kogoś do odbioru telefonów od klientów. Może ktoś wie, czy dalej ta firma bierze młodych na staże?

Bartłomiej

Wieloletnie doświadczenie, szybki kontakt.

Czy jako osoba bez kompletnie żadnego doświadczenia mam szansę na zatrudnienie? Zauważyłem, że klienci piszą o doświadczonych pracownikach i jestem ciekaw jak to wygląda od wewnątrz.

Seweryn

Konkretni i terminowi, poprawy kontakt. Jak szukać to takich serwisów z doświadczeniem.

Grzesiek

Jest okey, można ich polecić

Zostaw merytoryczną opinię o Gromgaz F.H.U. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gromgaz F.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy Gromgaz F.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gromgaz F.H.U.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gromgaz F.H.U.
3.9/5 Na podstawie 157 ocen.

Gromgaz F.H.U.