Opinie o Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek w Płock

Mira Nowy wpis

Polecam od lat jestem pracownikiem firmy ,która bardzo się rozwinęła -nowe inwestycje ,rozbudowa zakładu ,zmiana kadry kierowniczej Ludzie zaangażowani w rozwój zakładu .Zarobki dobre i zawsze na czas, ciężka praca premiowana.

Olga

Pracownicy dość ogólnikowo i krótko odnoszą się do pracy tutaj. Grunt, że polecają, ale to co konkretnie? Podobno dobrze im tu płacą i mają co do nich dobre podejście. A co z innymi aspektami? Jak w ogóle tutaj wygląda codzienna praca, relacje z szefem i innymi ludźmi? Opowie ktoś o tym bardziej szczegółowo?

Roxa
@Olga

Niestety ale nie mogę polecić pracy w tej firmie. Przestrzeganie zasad BHP jest na bardzo niskim poziomie. Wynagrodzenia są bardzo niskie, wyzysk osób niepełnosprawnych pomimo że jest to zakład pracy chronionej, mało uczciwe podejście do pracowników. Jakość produkowanych produktów niska, duża awaryjność sprzętu. Osoby zarządzające nie stronią od używek i są podstępne, oszukują szefostwo we wszystkim co możliwe, a to powoduje konflikty wśród pracowników.

@Roxa

No takiej odpowiedzi to się nie spodziewałam...Jeśli o bhp chodzi to rozumiem, że jeszcze nie doszło do jakiegoś większego wypadku? Piszesz o tym, że w jakiś sposób kręcą wobec szefostwa, z czym konkretnie i jakim cudem tego nie widzą?

Karolina Nowy wpis
@Roxa

Chyba nigdy tam nie pracowałes/aś skoro piszesz takie rzeczy...

Andrju Nowy wpis

Polecam, dobre pieniądze, stala praca

Urszula Nowy wpis

Hejka, widziałam ogłoszenie na Kierownika Magazynu. W ogłoszeniu które widziałam było napisane o licznych premiach. Wiecie jak często są premie? I ile one wynoszą? One są uzależnione od wyników czy godzin pracy, czy jakoś uznaniowo czy jak?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Polecam pracę, kasa na czas

Kalbar

Dobre podejście do pracownika

@Kalbar

Tzn.? Bo widzę, że na pewni dobrze płacą, a coś jeszcze ciekawego robią w tym dobrym podejściu?

Dobrze płacą, co dzisiaj jest żadkością

Katarzyna
@Andrzej

O, szok, naprawdę. I totalnie się zgadzam. To ile tam masz i na jakim stanowisku?

Wieloletni pracownik

Pracuje w tej firmie od lat. Potrafią docenic zaangażowanie i to mi się podoba najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek - Płock

• Jak się pracuje w Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek?

Pphu Rolpot sp.j. Królewski i Panek
  • Wyszogrodzka 21 C