Opinie o Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o. w Szczecin

Gość Nowy wpis

Strasznie drogo w piekarni w Outlecie , i taka miła Pani potrafi z usmiechem na twarzy wcisnąć stare ciasto .Jakoś tam ciągły nieład , i nie jest za czysto .Jak widze brudną szybe a za nią brudną blache z ciastem to wychodze .Mlode tam pracuja ale widać ta praca nie jest ich powołaniem .

Xyz Nowy wpis
@Gość

A ja się z tym nie zgodzę, widać że dziewczyny tam pracujące starają się by był porządek na sklepie, szyby zawsze umyte, nie raz widziałem jak były czyszczone w trakcie czasu wolnego, a blachy? To chyba oczywiste że ciężko jest obsłużyc 10 klientów tak, aby pozostała 9tkq się nie rozmyślila długim oczekiwaniem, trochę zrozumienia ludzie, tam nie pracują roboty, tylko młode dziewczyny które wykonują 5czynnosci na raz. Ale nie wszystkim da się dogodzić. Pozdrawiam.

Gosc Nowy wpis

Witam,,NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ PRACOWAŁAM PRZEZ 6 LAT Z przyczyn osobistych zrezygnowałam, atmosfera i praca w porządku. Najlatwiej szkalowac przez internet niż prosto w oczy niejasności wyjaśnić. Szczerze polecam,normalini ludzie, miła atmosfera.

Alicja Nowy wpis
@Gosc

Dzień dobry, z którą opinią się nie zgadzasz? I który konkretnie sklep Arion-Polbak tak sobie chwalisz? W jakiej lokalizacji?

Janusz

Czy wystarczą zaprezentowane umiejętności, żeby zostać przyjętym na stanowisko piekarza? Czy trzeba mieć tzw. 'papierek'? I jakie warunki pracy są oferowane?

Dziewczyny jaki styl panuje w Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.?

Kaczucha

Zależy o jaki punkt chodzi.W auchanie na struga załoga świetna ale szefowa Basia strasznie mąci obgaduje i oczernia pracowników jeśli chodzi o punkt w Outlecie poza Panią Basią relacje między pracownikami psuje jedna ze sprzedawczyń

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Adrian

To była bardzo dobra firma na przełomie millenium. Teraz podobno tragedia. Szkoda bo to jedyna firma jaką darzę sentymentem.

Alicja

Kto z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.? Jak przebiegł ten proces, jakie pytania usłyszeliście? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może na tę chwilę mielibyście jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

xoox

Mimo, że maja sporo swoich oddzialów @barbi, to chyba i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. TO dobry znak na to, że się dobrze dzieje, bo zależy to od atmosfery.

Alo

Raczej marne szanse na zatrudnienie w tym zakładzie,firma zredukowała w 2015 zatrudnienie do minimum a ludzie co zostali w zakładzie pracują z tego co się orientuje dla firmy partnertrans czy jakoś tak

bursztynka

Nie było tak źle również pod względem finansowym, przynajmniej w tych latach kiedy pracowałam w tej firmie w mieście-Grudziądzu z bardzo dużym bezrobociem...

piekarka

mniej niz zerioooooooooooooo

piekarz70
@piekarka

Zgadzam się z twoją opinią całkowicie.

Roland

Pracowałem tam prawie rok i bardzo polubiłem jednego zmianowego i mozna powiedziec ze sie zaprzyjaznilismy mowie oczywiscie o moim serdecznym kumplu Wiraszce Dla przyjaciół Wiri .A najwieksza suke jaką tam poznałem To Wielka PAni Ania .Tech

piekarz70
@Roland

Nie polecam...Wyzysk,jeszcze raz Wyzysk.Pieczywo marnej jakości,kierownictwo myśli tylko jak nabić sobie więcej kasy,wykorzystując i zastraszając pracowników.Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

[usunięte przez moderatora] ludzie, omijajcie arion polbak szerokim łukiem!!!! nie polecam!!!

olala

Kiedys to moze była firma dzis nie zostało juz nic oprócz tałatajstwa ludzie dla nich to zera z nikim sie nie licza. ale to wszystko znajdzie swój kres i oby spadli tak nisko jak mysla ze sa wysoko.

hacker6077

Marzena, to się pytasz czy stwierdzasz, ze jest fajnie ?

marta

ja,pracuję w tej piekarni 6 lat i gdyby mi się nie podobało odeszłabym. Tam traktują ludzi z szacunkiem a nie jak w innych zakładach.

kwiatuszek

Bardzo dobra atmosfera.

Super firma,nic tylko dziękować Najwyższemu za taką pracę.Żeby zarobić 1200 trzeba pracować dwa tygodnie w nocy i jeszcze z osiem nadgodzin załapać.[usunięte przez moderatora] i nic więcej.Atmosfera do [usunięte przez moderatora] ,przełożeni bez pojęcia o kierowaniu zespołem.

Wszystko stoi na głowie ludzi sie wyzyskuje i upokarza na każdym kroku ludzie sa dla przełóżonych jak zabawki DO CZASU!!!!!!!!!

gelo

Oto jak firma robi sobie dobra reklame a ludzie sa traktowani jak smieci pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o. - Szczecin

Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • łukasińskiego 110
    71-215 Szczecin
  • NIP: 8520010629 KRS: 0000046789

Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.