Opinie o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

xxxx

Każda firma ma obowiązek przeciwdziałać mobbingowi. Jeśli się to nie uda, pracodawca ponosi konsekwencje tego. Jeśli przełożony krzyczy i poniża pracowników, mogą oni domagać się odszkodowania w wysokości co najmniej minimalnego wynagrodzenia. W myśl art. 943 kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu go, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Niestety, mobbing znacznie trudniej udowodnić niż dyskryminację w miejscu pracy. W razie nierównego traktowania to firma musi się bronić przed sądem, że nie stosuje kryteriów bezpodstawnie różnicujących pracowników. Jeśli zaś chodzi o mobbing, to na zainteresowanym spoczywa obowiązek udowodnienia, że padł jego ofiarą. Ma to duże znaczenie, zwłaszcza że pracownicy często mylą mobbing z dyskryminacją. Najczęściej do mobbingu dochodzi, gdy kierownik poniża podwładnych w obecności innych osób i używa wobec nich obraźliwych słów. Bywa, że przełożony narusza prawo w nieświadomy sposób. Gdy np. ignoruje osobę wyznaczoną do zwolnienia, co prowadzi to do rozstroju jej zdrowia (wy- rok Sądu Najwyższego z 18 marca 2010 r., sygn. I PK 203/09). Wiele osób myli mobbing i dyskryminację, którą łatwiej udowodnić Nie zawsze jednak izolacja jest niezgodna z przepisami. Szczególnie jeśli wynika z wcześniejszego zachowania danej osoby. Sąd Najwyższy w wyroku z 14 listopada 2008 r. (sygn. II PK 88/2008) w sprawie nauczycielki, która popadła w konflikt z dyrektorką szkoły i pozostałymi nauczycielami, stwierdził, że „towarzyska" alienacja osoby skłóconej ze współpracownikami w szkolnym środowisku wcale nie stanowi mobbingu. Samo udowodnienie mobbingu, a zwłaszcza jego długotrwałości, z czym pracownicy mogą mieć największy kłopot, nie stanowi jeszcze podstawy do wypłaty rekompensaty. W myśl przepisów konieczne jest jeszcze pogorszenie stanu zdrowia zatrudnionego w związku z atmosferą w pracy lub zwoln ienie się z pracy z powodu ciężkiego naruszenia obowiązków przez pracodawcę. W razie utraty zdrowia przez pracownika z powodu nękania lub zastraszania w miejscu pracy powinna ona zostać potwierdzona przez lekarza. Z diagnozy powinno wprost wynikać, że utrata zdrowia (najczęściej stany lękowe czy depresja) pracownika została spowodowana przez atmosferę w miejscu zatrudnienia. Inną formą starania się o odszkodowanie z tytułu mobbingu jest zwolnienie się z pracy w trybie natychmiastowym na podstawie art. 55 ust. 11 kodeksu pracy (z powodu ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika). Zainteresowany powinien wtedy zadbać, aby w oświadczeniu rozwiązującym umowę znalazła się przyczyna związana z nękaniem lub zastraszaniem przez przełożonych. Pracownik ma możliwość starania się o odszkodowanie, nawet jeśli do rozwiązania umowy doszło za porozumieniem stron. W myśl wyroku SN z 2 października 2009 r. (sygn. II PK 105/09) w takim wypadku podstawę do dochodzenia roszczeń powstałych w wyniku szkód majątkowych związanych z mobbingiem stanowi art. 415 kodeksu cywilnego.

oslhd

totalne dno jesli chodzi o ta piekarnie nikomu nie polecam tam isc , zapieprz caly czas bez ani jednej przerwy to nie do pomyslenia , nawet wysikac nie ma sie kiedy , wyzysk pracownikow i atmosfera pracy beznadziejna.

maja

5zł na godzine.Ale znieść Kobyłę tylko dla odwaznych i zdesperowanych.

marcin

zaczynasz prace na magazynie??? nie ździw się jeśli powiedzą że pierwszy dzień jest za darmo, a i tak robisz jak inni. przez pierwszy miesiac dostajesz 5 za godzine boś nowy, pozniej 6 złotóweczek (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
***

Nowi ludzie, nowe wyzwania... (usunięte przez administratora)

firma

WITAJCIE W FIRMIE ROGALA!!!!! WIDZĘ ŻE NIE TYLKO NA SKLEPACH SIĘ DZIEJĄ CUDA. CO TEN DYREKTOR HANDLOWY I REGIONALNE WYMYŚLAJĄ??(usunięte przez administratora) POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZRZESZONYCH W FIRMIE Z BOBOWEJ!!! :)

mikro

jakiś czas temu szukałem pracy , zaniosłem CV akurat kogoś szukali .Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjna no i udało się przyjęli mnie !!! co się zmieniło od tej pory ?? teraz wystarczy że masz 2 lewe ręce od czasu do czasu za kontaktujesz a wiecie czemu tak upadł ten zakład ?? -raz straszny wyzysk -dwa nadgodziny robimy za darmo i praca nieraz w ekstremalnych warunkach -trzy kto tylko może wyjeżdża z tego chorego kraju gdzie 83 % idzie dla państwa w postaci podatków

izik

Jak ja pracowałem to było fatalnie ale teraz to dramat a ja pracuje w piekarni koło Gorlic jest dobrze . Pozdrawiam uciemiężonych przez kierowniczkę

strajk

organizujemy protest na piekarni początkiem marca (Strajk generalny )zapraszamy reporterów z Bobowa24 będzie się działo .Koniec z tym bezprawiem

papadopulos

Chcemy takiej pensji jak w UE nie 1600 zł a 1600 EURO .Precz z tym zdzierstwem

wojownik

Ludzie przejrzyjcie na oczy tak dalej być nie może !!!Zróbmy to co ludzie na Ukrainie zrobili z majdanem .

misia

Ludzie dajcie już spokój!!!!!!!!!!!!!

hipcio

pewnie praca za biurkiem to się nie dziwie że Pan nie widzi . warunki na piekarni są idealne do rozwoju wszelkich szkodników , w każdym koncie brut gdzie by nie popatrzył !!! Może pasowało by wezwać pana od myszek tego co chodził i wąchał nochalem gdzie myszą jest haha!!! zarobił ponad 2000 tys za parę wizyt które i tak nic nie dały !!!

Bzdura... Pracuję na piekarni prawie rok i nigdy nie widziałem tam myszy...

xvxvxv

Pewien człowiek miał dwóch synów. Młodszy przyszedł do niego, poprosił o połowę należnego mu majątku i udał się w świat. Gdy wydał już całe swoje pieniądze, w kraju w którym przebywał nastał głód. Najął się do pasania świń, chciał się nasycić strąkami, którymi żywiły się zwierzęta, ale nikt mu ich nie dawał. Pomyślał wtedy, że w domu jego ojca nawet najemnicy mają chleba pod dostatkiem i postanowił pójść ukorzyć się przed ojcem i poprosić go o pracę. Gdy był już niedaleko domu, ujrzał go ojciec, wzruszony wybiegł mu naprzeciw i ucałował z radością. Kiedy syn zwrócił się do ojca z pokorą, mówiąc, że zgrzeszył i nie jest godzien nazywać się jego synem, ojciec rozkazał sługom przynieść najlepsze szaty, pierścień i sandały dla syna, po czym ogłosił ucztę powitalną.

szalone lata 70

Po wstępnych rozmowach z kierownikami czy z główną kierowniczką (usunięte przez administratora) myślisz ze idziesz pracować do zakładu normalnego a tu niespodzinka. Masz robic 9 godz max! A przeważnie trzeba siedzieć po 12 godz a czasmi nawet po więcej.(usunięte przez administratora)

marzena

byłam raz kupić chleb na piekarni podeszłam do wózka z tym gorszym chlebusiem po 1 zł, miałam sobie wybrać jaki mi odpowiada .Gdy wracałam do biura zapłacić przez ta wielką chale przebiegła mysz !! Taka porządna firma a z gryzoniami nie potrafi sobie poradzić , coś tu jest nie tak

dlaczego

dlaczego komentarze są usuwane ?? ktoś się boi prawdy ?? łamanie praw pracownika jest fer ??wykorzystywanie sytuacji ludzi którzy nie maja innego wyjścia i muszą pracować żeby utrzymać rodziny jest na miejscu ?? dlaczego za nad godziny nie ma płacone 100% więcej ??

palikot

pracowałem parę dni w piekarni , ale nie dało się tam wytrzymać .najpierw każą jedno zrobić za chwile z krzykami przylatują czemu tamtego nie robię !!! haha bez przesady co miałem niby klona przyprowadzić .chyba jako nowa osoba powinienem zostać jakoś przeszkolony a nie od razu z hasłami " rób coś a nie że się plątasz " to się pytam kulturalnie co mam teraz robić odp brzmiała tak "cokolwiek " raz karzą robić wszystko raz cokolwiek .ciągłe krzyki o wszystko . Nie polecam tego zakładu za te parę dni wypłacili mi po 5 zł za h

jarek kaczyński

z moich obserwacji wynika że głównym celem tego zakładu jest zniszczyć człowieka psychicznie , człowiek to terapii piekarnianej jest oddany bezgranicznie swojemu panu ( kierowniczce Pani (usunięte przez administratora)) pracuje za pół darmo , oddaje cześć swojej pensji jako ofiarę ,składa swemu panu hołd .pracuje ponad normę . za nadgodziny on płaci by tylko mógł pracować !!!! A teraz na poważnie jeśli dalej będzie się działo jak się dzieje w tym zakładzie to będzie trzeba sprowadzić chińczyków do pracy -im wystarczy te dwa chleby z deputatu +plus jakiś dach nad głową Pamiętajcie Jakość to przyszłość

Zostaw merytoryczną opinię o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska - Bobowa

• Jak się pracuje w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Zobacz opinie na temat firmy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska