Opinie o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

do damiana

to ten pan Jozef to musi byc ciekawa osobowosc

Damian

Przyjęcie do pracy bez żadnej umowy, badań lekarskich i szkolenia BHP, po paru dniach gdy pytasz o umowę, dowiadujesz się że się nie nadajesz i pan Józef Nika wypłaca ci ochłap, po przeliczeniu wychodzi 5,8zł za godzinę. Skrzynki z towarem brudne od błota i piachu tak że trzeba go później wytrzepywać z chleba i bułek. Rogala, wielki "byznesmen" ma ponad 60 sklepów a nie stać go żeby uczciwie zatrudnić ludzi. W miesiącu wolne tylko 3 niedziele. Obóz pracy, brakuje tylko drutu kolczastego i wartowników z psami.

do tomi

To ten Twoj znajomy to chyba obecny kierownik ds sprzedazy ewentualnie jego przelozona

do tomi

Atmosfera ? To wedlug Ciebie atut? Widac albo wymyslasz albo naprawde nie miales okazji rozmawiac z pracownikiem tej firmy . Rada to sie zatrudnij tam na miesiac i wtedy wystaw swoja opinie

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
aaaaaa

bardzo ale to bardzo jest tam sympatycznie i stawka jest odpowiednia

aaaaaa

jak może być 3 zł za h najniższa krajowa to 6.80 wiecie miałam starz w tej piekarni powiem szczerze że to bardzo ciężka praca i współczuję ale mi się podobało

piekarz

ida zmiany ida era obecnych rzadow sie konczy mama i syn ida w swoje miejsce tylko pytanie bedzie lepiej czy dalej rownia pochyla w dol

jurek

tak 3 zł za h to dobra płaca? i bez jakiej kol wiek umowy?

asia

w blaszaku nie ma poprawy chleb na ziemi leży,masakra

kris

Najlepsi pracownicy odeszli z firmy w ciągu ostatniego roku... Bez urazy dla tych którzy zostali, zostało kilku bardzo dobrych pracowników ale... Zobaczymy jak długo...

jadzia

Tak ciezko dostac prace w naszej firmie gdyz tyle podan czeka ale wszystkim tak dobrze w naszej piekarniczej rodzinie ze zawsze zostaniemy jej wierni...

@jadzia

Szyderstwo bijące z wypowiedzi użytkownika o pseudonimie ,, JADZIA " o stosach czekających podań świadczy o podszywaniu się przez kogoś pod Panią Kierownik piekarni... Nieładnie...

@jadzia

,,JADZIA" powinien dodać: zostaniemy wierni do końca... Raczej nie naszego tylko JEJ...

xxxxxcxxxxx

Jesli chodzi o kontakt w sprawie dostaw to najlepiej zadzwonic na piekarnie i poprosic o kontakt z panem Pawlem on udzieli szczegolowych informacji

asia

w blaszaku jest horror,raz się drze ten paweł a potem kazuje po chlebie łazić

asia

ten pan paweł z blaszaka jest okropny.opryskliwy.

barabarabaraba nic dobrego

Baru

Zgadzam się z Majką w 100%, pracować, pracować i jeszcze raz pracować, ale za nadgodziny nie zapłacą. Ciągłe niezadowolenie przełożonych. Osoby zarządzające zachowują się tak jakby mieli do czynienia z analfabetami.

Majka

Centrum rogala najgorsze co moze byc.. pracowalam tam ponad rok a potem zwolnili mnie za nic... do dzis nie wiem za co...pracownicy sa wykorzystywani ponad godziny... najlepiej by bylo jak zostawali i robili za darmo... ciagle zle nigdy nie sa zadowoleni....a zatrudniali kompletnie osoby ktore nic nie robia stoja na kasie i pachna...Porazke nie polecam!!!!!!!!!!!

antyprywaciarz

Chleb wypiekany z tej piekarni po 2 dniach nie nadaje się nawet dla Świń bo po prostu śmierdzi. Chleb kupiłem w nowym centrum w Bobowej. Obsługa w tym sklepie to jakiś dramat same małolaty bez grama doświadczenia. Klienta traktuje się tam jak bydło wykładam zakupy za ponad 300 złotych na ladę a kasjerka zamyka kasę i robi przez 15 minut rozliczenie inne kasy w tym momencie nie czynne i stoisz jak BARAN i nie ważne że może ci się spieszy.

AAA

PRZECZYTAJ SOBIE TO DOSŁOWNIE JEŻELI TO CI NIE DA NIC DO ZROZUMIENIA Z TA GĘBA NIE WYPARZONA , TO JA CI POWIEM (IC SIE LECZYC) POROZMAWIAMY W CZTERY OCZY A JAK NIE TO OPISZE WSZYSTKO NA TEJ STRONIE A MAM DOBRY TEMAT DO BOBOWA 24 DO ZODACZENIA DO ZOBACZENI W CENTRUM PRZY KASIE BENDZIE UBAW JAK DOSTANIESZ ZJEBE

rrr

Przerwa na spożycie posiłku DO DYREKCJI PIEKARNI Pracownikowi przysługuje 15-minutowa przerwa wliczana do czasu pracy, jeżeli jego dobowy wymiar wynosi co najmniej sześć godzin (art. 134 k.p.). Prawo do przerwy związane jest z faktycznym czasem wykonywania pracy w danym dniu, a nie z wymiarem czasu pracy danego pracownika. Taka sama przerwa (15 minut) przysługuje zatem pracownikowi, którego dobowy wymiar czasu pracy wynosi 12 godzin, jak i pracownikowi zatrudnionemu w niepełnym wymiarze czasu pracy, który tylko w niektóre dni pracuje sześć godzin (wówczas w te dni pracodawca jest obowiązany zapewnić mu przerwę w pracy). Przerwa na posiłek przysługuje bez względu na to, czy pracownik rzeczywiście spożywa posiłek podczas tej przerwy czy nie. Wprowadzenie jej nie może oznaczać skrócenia dobowego wymiaru czasu pracy, czyli opuszczenia pracy wcześniej o 15 minut. Jest ona niezależna od innych przewidzianych prawem przerw w pracy, np. przerwy po godzinie pracy z komputerem. POZDR

Zostaw merytoryczną opinię o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska - Bobowa

• Jak się pracuje w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Zobacz opinie na temat firmy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska