Opinie o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

donald tusk

co do wypłat to jest jakiś nie smaczny żart przykład pierwszy -piekarz praca na akort ile upieczesz tyle zarobisz wypłata waha się w granicach 1800- 2500-zależy jakiego stopnia zajmuje się stanowisko ,jedna cała wolna sobota i niedziela w miesiącu - magazynier stawka godz 7zł za nocki 7,5 liczba godzin miesięcznie ponad 230 h jedna sobota i niedziela w miesiącu wolna resztę dni w pracy ,urlop dostajesz tylko wtedy jeśli ma ktoś za ciebie przyjść inaczej zapomnij kierowca ile wywieziesz tyle zarobisz no chyba że nie wyrobisz targetu u co za Peszek !! i już pensja do obcięcia a kasiora zostaje w piekarni ,praca nawet i po 16 h ale to różnie zależy od trasy i czy się jedzie w dany dzień na dowóz - pakowacz praca nawet i po 12 h cały czas w ruchu stawka na akord tylko sobota wolna resztę dni w pracy pensja w granicach 1500-2000 + - zł - fatalna atmosfera zero organizacji powiedzcie mi jak może dojść do sytuacji gdzie pakowaczce dostaje się od kierowcy za to ze nie ma na czas drożdżówki której nie zdarzyła upiec zmiana no chyba cos tu jest nie tak -wyrzucenie pracownika z roboty za 2 brzydkie chleby na sklepie albo kilka kajzerek można ?? a można przecież ludzie do piekarni pchają się drzwiami i oknami , sytuacja sprzed ok 2 tyg , wzięli gimnazjalistę na jeden dzień bo nie miał kto przyjść , to są jakieś jaja !!! chcesz stracić zdrowie za marne grosze polecam piekarnie bobowską

donald tusk

witam ten zakład pracy to jakaś porażka !!!! podam kilka przykładów które mnie osobiście rozbawiło (autentycznych ): -przychodzi nowy pracownik i ucieka po paru godzinach to jest to (takich przypadków było kilkanaście w przeciągu paru dni ) -zatrudnienie doświadczonego piekarza i za pierwszy miesiąc zapłacenie mu po 5 zł za h (tłumaczenie "bo jest nowy ")- to na pewno go zachęciło do dalszej współpracy , wiecie co zrobił wziął to co mu dali do koperty i więcej się nie pokazał -akcja świąteczne -bardzo duże ilości chleba w tym czasie się sprzedaje (jeśli piekarze nie nadarzają piec to do koszyków idzie wszystko , brzydki nie dopieczony popękane gumiak itp jeśli jest za dużo to się wyrzuca nawet te dobre po przecież motto piekarni brzmi "jakość to przyszłość " -sczytywanie koszy -najgłupszy pomysł w historii istnienia piekarni ,po cholerę to jest w ogóle robione jak ten system nie działa (nalepiają jakieś kody które i tak z przyczyn atmosferycznych odpadną -(płacą za to jakiejś osobie ) magazynier i tak nie zdarzy tego wszystkiego "sczytać "bo nie tylko to jest jego obowiązkiem od mnie taka propozycja sprzedajcie ten sprzęt zostawcie te kosze w spokoju nie trzeba ich upiększać naklejkami (chyba że odblaskowymi )nie tracie kasy na klej a wejście kupcie zeszyt policzcie i wpiszcie w niego ile kto przywiózł i wywiózł koszy potem możecie w klepać to w komputer i będziecie mieli wszystko czarno na białym -czystość na piekarni -wizyty sanepidu są bez celowe i tak kierowniczka dostaje cynk kiedy ich się można spodziewać nie ma konkretnego dnia ale przybliżona data to i tak dużo (usunięte przez administratora)

WIKLINA

Poza tym brak koszy na pieczywo... to skandal... pieczywo na sklepy trafia wielokrotnie w kartonach albo koszach wiklinowych bo nie ma go do czego spakować a asortyment musi zostać wydany...!!!!!! To prawda brak koszy to tak naprawdę główny powód bardzo wielu kłótni między pracownikami...jak również między pracownikami, a kierownikami oraz między samymi kierownikami co stwarza bardzo nie przyjemną atmosferę w pracy, która wielokrotnie doprowadziła kilka osób do płaczu... Zresztą jak można pracować i dobrze wykonywać swoją pracę kiedy nie ma się podstawowych "narzędzi" w tym przypadku KOSZY... to tak jak by stolarz przychodząc do pracy nie mógł pracować, bo nie dostałby desek...!!!!! Przecież to chora sytuacja...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że w końcu ktoś to zrozumie...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda tylko, że dystrybutory są trzy... jeden w biurze, drugi zepsuty, a w trzecim zalęgły się myszy zresztą w tym drugim pewnie też jeśli nie brzydzisz się pić takiej wody to smacznego...:)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
PRACOWNIK

"dlaczego skoro jest wam tam tak źle to się nie zwolnicie???" to bardzo proste większość osób które pracuje na piekarni to albo osoby że się tak wyrażę starsze dla których niestety większość drzwi u innych pracodawców jest pozamykane, (dlatego tam pracują bo chcą zwyczajnie dociągnąć do emerytury) albo po prostu są jedynym tzw źródłem dochodu i muszą myśleć już nie tylko o sobie ale także o swoich rodzinach... Zresztą mamy teraz taki rynek pracy jaki mamy więc chcąc nie chcąc większość ludzi jest zmuszona na znoszenie takiego a nie innego traktowania przez kierownictwo które tylko ciągle wymaga wymaga i wymaga... nic nie dając w zamian pracuję tam już dość długo i niestety nigdy o żadnej premii żeby zmotywować pracownika nie słyszałam... wręcz przeciwnie ciągle są narzucane kary pieniężne i to bardzo wysokie co powiecie na przykład o karze 500 zł za dwa brzydkie bochenki chleba jakie kierowniczka [usunięte przez administratora] znalazła na sklepie...??? Czy to normalne...???? ale takich przykładów jest dużo dużo więcej... gdyby tak zliczyć moje kary to że tak powiem jedna wypłata poszła się j....!!!! Poza tym brak koszy na pieczywo... to skandal... pieczywo na sklepy trafia wielokrotnie w kartonach albo koszach wiklinowych bo nie ma go do czego spakować a asortyment musi zostać wydany...!!!!!!

WNER-KLIJENT-13

CO WARTO ZMIENIĆ W PIEKARNI NA LEPSZE 1-STOSUNEK PRZEŁOŻONYCH DO PRACOWNIKA 2-PRZESTRZEGANIE CZASU PRACY 3-NACHALNE TRZEBA WMAWIAĆ KIEROWCOM ZE SAMOCHODY SA WŁASNOŚCIOM FIRMY ....(ZAMYKANIE I POZOSTAWIANIE W PRZYPADKOWYCH MIEJSCACH BEZ POWIADOMIENIA KIEROWNIKA NA CO PRZYMYKA SIĘ OKO- BO ONI SA PANAMI NA PIEKARNI) 4-[usunięte przez administratora] 5-DURZA ROTACJA PRACOWNIKÓW-CZYLI ZŁA ORGANIZACJA KIEROWNICTWA PIEKARNI -ZWALNIANIE ZA JAKSOM GŁUPOTĘ A NOWY PRACOWNIK WDRAŻANY JEST KILKA DNI I PRZYNOSI STRATY!!! (WKRÓTCE NASTĘPNE NOWE TEMATY )

załamana

Pracowałam w tej frmie 6 godzin bez przerwy jako pakowacz ciastek.Gorąco, nie ma wody do picia ani nawet gdzie rak umyć.Miejsce pracy na odwróconych pojemnikach na pieczywo.Jak obliczyłam to za 6 godzin pracy zarobiłam 10 zł(350 pudełek po 3 grosze za sztukę)

maslak

macie pyszny pszenny chlebuś ;) placuszki palce lizać ale ciut taniej żeby było

anka

aj tam czasy na lepsze czy gorsze... wszedzie dobrze ze nas nie ma.

jinko

Tylko jak dawno tam pracowałeś? Bo niestety czasy się zmieniają - na złe

michał

BO SIĘ OŻENIŁEM I POSZEDŁEM MIESZKAĆ DO ZONY:)

obrzut

najsmaczniejszy chleb jest tylko z Bobowskiej Piekarni panie Rogala pozdrowiam była mieszkanka Bobowej

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

do michal to skoro tak dobrze ci bylo to czemu nie pracujessz juz

michał

z tego co wiem kierowcy całkiem nieźle zarabiają- wiem co mówię. pracowałem jako kierowca:). Fakt praca nie jest łatwa bo trzeba w nocy wstawać ale wyplaty kolegów były w granicy 2000-3500 tys.wiec jak na kierowce to bardzo dobre.

zxcvbnm

pracownik - 2013-02-11 21:47:28 aaa - 2013-02-01 00:08:23 i także dobitnie wie jak zabrać drugiemu pieniądze z wypłaty byle tylko kierowca nie wyrobił targetu - główne założenie naszego kierownictwa. Jaki tylko problem, zaraz do wypłaty kierowcy, [usunięte przez administratora]wie komu się przewala w portfelu, zresztą na budowę musi miećmnie sie wydaje że po prostu wykonuje polecenia, taka jego rola- ma zalozenia odgórne ktore musi egzekwować. tak mi sie wydaje. bo jaki mialby inny cel, przecież sobie nie bierze, no bez jaj.to niech trochę myśli a nie kosztem kierowców którzy muszę jeździć po 18 godz co druga niedziela robocza i zarabiają po 1500zł. Nie mówiąc jak wykroi samochodem i przyjdzie z tych pieniędzy jeszcze naprawić

aaa - 2013-02-01 00:08:23 i także dobitnie wie jak zabrać drugiemu pieniądze z wypłaty byle tylko kierowca nie wyrobił targetu - główne założenie naszego kierownictwa. Jaki tylko problem, zaraz do wypłaty kierowcy, [usunięte przez administratora] wie komu się przewala w portfelu, zresztą na budowę musi miećmnie sie wydaje że po prostu wykonuje polecenia, taka jego rola- ma zalozenia odgórne ktore musi egzekwować. tak mi sie wydaje. bo jaki mialby inny cel, przecież sobie nie bierze, no bez jaj.

aaa

i także dobitnie wie jak zabrać drugiemu pieniądze z wypłaty byle tylko kierowca nie wyrobił targetu - główne założenie naszego kierownictwa. Jaki tylko problem, zaraz do wypłaty kierowcy, [usunięte przez administratora]k wie komu się przewala w portfelu, zresztą na budowę musi mieć

BARDZO FAJNYM KIEROWNIKIEM JEST PAN [usunięte przez administratora], ZAWSZE WYSŁUCHA ZAWSZE POMOŻE, JEST PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEKIEM POGODNYM I DLA LUDZI- A TO W ZAKŁADZIE PRACY JEST BARDZO DUŻO:) CZASEM POWIE COŚ DOBITNIE ALE TAK TEŻ TRZEBA:)

dzięki

Chciałem podziękować 2 byłym magazynierom[usunięte przez administratora] Z wami super się pracowało byliście najlepsi pod każdym względem . Dzięki za wszystko pozdrawiam pracownik produkcji

bibka

tak to prawda praca w kamieniołomie może nie jest łatwiejsza ale zato napewno przyjemniejsza

Zostaw merytoryczną opinię o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska - Bobowa

• Jak się pracuje w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Zobacz opinie na temat firmy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska