Opinie o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

baba

KOKOSZKA - 2012-03-28 18:03:56 chyba nie wiesz co piszesz tam jest taki [usunięte przez administratora] ze aż włosy staja dęba na głowie .Firma solidna buahahah piekarze nawet nie maja porządnego odkurzacza do pieca .Najlepsze to że piece nie maja całego roku a co chwile się psują Zgadzam się z przedmócą to jest [usunięte przez administratora] a nie zakład pracy,o każde zapracowane pieniądze trzeba się prośić a kierowniczka [usunięte przez administratora] t o nie człowiek tylko potwór

JOLA

Witam ja również pracuję w Piekarni. uważam że praca może nie lekka, ale nigdzie za leżenie nie płacą. A jak jest fajny skład w pracy to super się pracuje i czas szybko leci. a że niby ludzie padaja jak muchy??? przecież są dystrybutory z woda- TRZEBA TYLKO DO NICH PODEJŚĆ:)

karol

jeden zarobi więcej drugi mniej logiczne gdzie leży prawda ?? pasowało by spytać samych pracowników ale nie jednego tylko wszystkich każdego z osobna bez świadków .

pracownik produkcji

zgadzam się z przedmówcą. Jak można takie głupoty wygadywać!!!! to jest mocny zarzut i jednocześnie mocne nadużycie. Na miejscu kierownictwa Piekarni zająłbym się ta sprawą. Pracuję na Piekarni w Bobowej i takie rzeczy nie mają miejsca. Normalną rzeczą jest fakt iż na Piekarni jest gorąco- to logiczne chyba.Trzeba być idiotą żeby myśleć że trzeba założyć klimatyzacje u piekarzy bo jest im goraco- pomyśl że ciasto musi mieć odpowiednią temp etc). Ze niby wody nie ma??? hmmm sa przecież dystrybutory. A wywlekanie ile kto wziął na wypłate i pisanie o tym na forum publicznym to już cios poniżej pasa. JAk wam źle zwalniajcie się. Ludzie codziennie przychodzą pytać o pracę. szukajcie lepiej płatnych. Ja pracuje juz trochę lat na Piekarni i jest ok- o niebo lepiej niz na starym obiekcie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
piekarz

wina zawsze leży po obu stronach wina maszyn i ludzi .Ale wszystko idzie w dobrym kierunku .osoba wypowiadająca sie przed mną najwyraźniej chce zaszkodzić opinii piekarni

ania

no pszennego akurat nie jem. Chleb zwykły bardzo dobry , natomiast ciemne maja rewelacyjne: żytni łaciaty, moc ziaren.

Klient

Z tym \"pysznym\" pieczywem niestety kolego przesadziłeś. W porównaniu z innymi piekarniami pieczywo pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim smak np. chleba pszennego, jeśli można go w ogóle porównywać z chlebem pszennym, a skończywszy na niespodziankach w nim zawartych.

janek piekarz

ja osobiście muszę powiedzieć że praca w każde piekarni nie należy do łatwych. pracuję jako piekarz w jednej z sadeckich piekarni, i nie sądzę aby w Bobowej był wyzysk i obóz pracy jak piszecie- wręcz przeciwnie- z tego co pracuje tam kolega po fachu jakoś jest to poukładane, macie piękny zakład, fajne zaplecze, więcej miejsca niż na starej piekarni i Jak ktoś tu powiedział jak tak się wszyscy skarżą ze jest tak źle to dlaczego nikt nie odchodzi, tylko płaczecie po kątach? i to ludzie dorośli. Więc radzę się zastanowić co piszecie bo mogliście trafić naprawdę w gorsze miejsca.

katarzyna

macie bardzo dobre pieczywo, jestem ze srodkowej Polski i jak tylko jadę do Zakopanego lub Krynicy zawsze wstepuje do was kupując chleby.Są PYSZNE.!!!!TAK TRZYMAĆ-POLECAM

PRAKTYKANT

BARDZO LUBIĘ KIEROWNICZKĘ [usunięte przez moderatora] JEST NAJLEPSZĄ KIEROWNICZKĄ NA PIEKARNI. POZDRAWIAM ŚCIEMNIACZ.

PRAKTYKANT

SĄ TUTAJ ŁADNE SEKRETARKI. [usunięte przez moderatora] POZDRAWIAM SCIEMNICZ.

Nie jest źle:-P

karol

Ja powiem tak, ile ludzi tyle opinii o pracodawcy- z tego co wiem opinie o morderczej pracy w piekarni i wyzysku są mocno przesadzone. Zawsze znajdzie się ktoś lub coś co komuś po prostu nie spasuje. Abstrahując od pracy na piekarni- pieczywo macie pyszne!

ania

witam, j pracuję na piekarni i nie zgadzam sie z opiniami. może na początku jak przechodzilismy ze starej piekarni był lekki chaos ale teraz jest stabilizacja, prscujemy na akord co mobilizuje do działania. Zakład zatrudnia 100 osób i nikt nie odchodzi więc niewiem skąd są zle opinie. wiekszości tu dobrze. pozdrawiam

Witam pracowalem w tej firmie 7 miesiecy [usunięte przez moderatora] Po skonvczeniu umowy regionalna przez 3 tygodnie obiecywala ze bede mial przedluzona po czym z dnia na dzien mi podziekowali, Ta firma to smiech na salim Dawno powinien sie tym jakis reporter zainteresowac i pokazac jak [usunięte przez moderatora] traktuja ludzi!!!!

Łukasz Żywczyk

witam całkowicie zgadzam sie z Toba pracowalem tam ponad rok, ludzie traktowani sa jak smiecie nie wiadomo jak sie do kogo odezwac a najwazniejsze sa kierowniczki regionalne i najbardziej sie nosza... a kiedys same pracowaly np. na sklepie i byly pomiatane,to samo jezeli chodzi o wynagrodzenie co miesiac ma byc niby lepiej a tak naprawde jest gorzej......

bibuła

ej je jej muszę wam powiedzieć że jak pracowałem jeszcze na starej piekarni to było naprawdę bardzo miło szefostwo wyrozumiałe po prostu wszyscy byli jedną wielką rodziną i taka praca to czysta przyjemność a jak jest teraz to nie wiem ...........

KOKOSZKA

chyba nie wiesz co piszesz [usunięte przez moderatora] Firma solidna buahahah piekarze nawet nie maja porządnego odkurzacza do pieca .Najlepsze to że piece nie maja całego roku a co chwile się psują

Zostaw merytoryczną opinię o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska - Bobowa

• Jak się pracuje w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Zobacz opinie na temat firmy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska