Opinie o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska w Bobowa

Loczek

Nie polecam, traktowanie okropne, okropna atmosfera. Kierowniczka masakra

Kierowca

Kiedy otwarcie zakładu w Wojniczu i od kiedy rekrutacja ?

Piekarnia Gala
@Kierowca

Rekrutację prowadzimy na bieżąco. Cv prosimy przesyłać na praca@piekarniagala.pl.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Janek

Uciekaj poki mozesz , szerokim łukiem omijaj ta firme,brak jakichkolwiek zasad, brak szkolenia ,tylko jak obszarowa przyjedzie to zmieszaja czlowieka z blotem a same kierowniczki regionalne siedza na kawie pol dnia i gadaja o pierdolach.A pozniej zeby wybronic cztery litery to pracownicy sa Ci najgorsi,zero profesjonalizmu,nikt nikomu nic nie mowi,zleca.Potem tylko chca aby cicho siedziec przy Szefostwie ,a i po co sie odzywac.I tak rotacja pracownikow duza,a co lepsze to wsrod kierownictwa najwieksza.

Dawid
@Janek

Napisałeś, że zatrudniony pracownik nie przechodzi szkolenia przed objęciem stanowiska, ponieważ szkoleń jest po prostu brak. Chcę ustalić, w jaki sposób nowo zatrudniona osoba jest zapoznawana z zakresem swoich obowiązków? Daj znać, czy jest to w stylu rzucenia po prostu na głęboką wodę. Czekam, co napiszesz.

Bylapracownica

Nie polecam pracy w DC wykorzystuja czlowieka później nie przedłużają umowy nie podajac powodu dlaczego taka decyzja i za nadgodziny nie jest wyplacane trzeba sie upominać i isc do inspekcji pracy oraz praca po 11 lub 13 godzin to norma w tym sklepie

On
@Bylapracownica

Jak piszecie o Dc to piszcie na Dc a nie na piekarni

Ask30
@Bylapracownica

Nie zgodzę się że nadgodziny są nie płacone, jeżeli kierownik nie podał do biura to z nim trzeba to wyjaśnić? Fałszowanie ewidencji jest karalne

Ada
@Ask30

Co znaczy ze kierownik nie wpisze?To jest lista ewidencji czasu pracy czy nie?Z tego co slyszalam to tam sa szczeble kierownictwa i chyba kazdy za cos odpowiada?Chyba nie ma co szukac pracy w tej firmie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Firma porażka

Firma porażka. Nie szanująca człowieka. Nie polecam pracy u rogali w dc

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mateo

Etapów? Omijaj szerokim łukiem

Robciu

Słuchajcie ludzie Będąc w sklepie Rogali Słyszałem jak kierownik sklepu straszył pracownice że jak pójdzie na chorobowe to ja zwolni Przypominam że jest pandemia Moim zdaniem jak kierowniczka taka mądra to niech stanie na kasę i bez rękawiczek bez żelu Antybakteryjnemu bez jakich kolwiek zabezpieczeń (usunięte przez administratora) 8godzin A nie siedzi w biurze Dodam że ona ma rękawiczki ponoć prywatne

Hanna

Dzień dobry. Interesuje mnie stanowisko sprzedawczyni na 1/2 etatu, czy taka oferta jest możliwa do rozpatrzenia czy tylko pełen etat? Pozdrawiam, Hanna

dodoni

Centrum delikatesy w Bobowej to jedno wielkie nieszczęście dla ludzi którzy robią tam zakupy.To typowy sklep dla ludzi pokroju DZIADOW a w szczególności tych z BIESNEJ , którzy rękami prosto z obory dotykają ,przewracają ,próbują, plują.No i jak robić zakupy ,jeżeli się to wszystko widzi.przechodząc koło tych ludzi czuć smród, a zresztą spredawczynie to z rodzin patologicznych

micha
@dodoni

jesli chodzi ci o sprzedawczynie to jest tam bardzo mila obsluga, nie spotkalam sie jeszcze z jakimis niedogodnosciami a uwazajac ze to sklep dla ludzi pokroju DZIADOW to juz przesada bo dla ciebie najlepiej bylo by sie wrocic do czasow kiedy wszystko bylo na kartki, ciekawe czy wtedy byl bys taki wylewny w slowach jak caly dzien bys stal za kilogramem cukru, wtedy stal bys ty sie dziadem bo nogi by ci do d... weszly od tego stania. dla dziadow to jest wlasnie takie pisanie jak twoje, bo nazywajac te sklepy tym okresleniem przedstawiasz siebie jako jednego z nich czyli prawdziwego dziada, ktory dziadujac i piszac te bzdury dalej tam lazi i czeka tylko aby wymyslec cos nowego i tworzyc noiwe banialuki, a poza tym jesli ci nie odpowiada sklep i obsluga to otworz swoj biznes i badz dziadem sam dla siebie i ciekawe kto do dziada przyjdzie, a poza tym gdyby nie te dziady z roli ktorzy pracuja na nierobów to byscie trawer skubali na sniadanie obiad i kolacje, a tiwierdzenie ze sprzedawczynie sa z rodzin patologicznych to sobie wsadz bo zadna praca nie chanbi a jeszcze zle ze niedziele i swieta masz wszystko w sklepie i mozesz kupic?????????????? te patologiczne sprzedawczynie musza obsluzyc kazdego i nie patrza na ciebie czy masz gruby portfel lub czy pachniesz czy smierdzisz tylko podaja ci wszystko pod nos to i tak dalej k........... zle.a i nazywajac je patologami robisz blad bo te kobiety z dc zapierniczaja na okraglo by klient mial dobrze. pozdrawiam wszystkie panie i panow z dc bobowa stacja.

Siepacz
@dodoni

Zalecam naukę ortografii

Davale
@Siepacz

Zalecam zajęcie się własnym życiem;)

Hubert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaka atmosfera i jakie zarobki?

Anka
@Hubert

Lepiej tam nie idz do pracy. Zarobek 2300brutto czyli minimum. Pracuje sie wszystkie soboty . pracownika makja za nic. Kaza sprzpedawac wrecz wciskac ludziom przeterminow0any towar. Przerabiaja smierdzace zepsute mieso i sprzedaja ludziom

Pracujący
@Hubert

Tak prowadzi- zarobki adekwatne od wykształcenia, zajmowanego stanowiska

Były Pracownik

Znakomity pracodawca. Kasa zawsze na czas, doskonale traktuje swoich pracowników. Pan Jerzy to też bardzo dobry człowiek i nie rozumiem tych negatywnych ocen. Jeśli ktoś jest sfrustrowany, że nie zarabia 20000zł/m-c, to niech idzie na polityka, lekarza, czy księdza. Albo niech sobie sam założy swój biznes i wtedy zobaczy, jak to jest mieć na głowie Urząd Skarbowy, ZUS i nieuczciwych kontrahentów. Ja osobiście zawsze będę dobrze wspominał czas pracy u Pana Jerzego, w tej pracy zyskałem olbrzymie doświadczenie i nauczyłem się pracować z ludźmi.

Iwona

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Ela
@Iwona

Smieszna jesteś Kochanie????????????

Obserwator
@Iwona

Ktoś kto nie umie znaleźć sobie sam pracy przez tyle lat a w dzisiejszych czasach wciska się na stanowisko po znajomości i za przysłowiową flaszke nie powinien zabierać głosu . Żałosne to wszystko w tym zakładzie pracy.

Kominiarz

Najbardziej (usunięte przez administratora) jest kierowniczka Iwona. Posadę dostała po znajomości. Nic nie potrafi zrobić nie ma o niczym pojęcia a rozkazuje. Moim zdaniem do rządzenia powinien być ktoś kto się na tym zna. A nie zona kominiarza która nic nigdy w życiu nie widziała. Zwalnia ludzi ktorzy się potrafią sprzeciwić ze tego się tak nie robi. Tylko inaczej. Niektórzy mają ponad 10 lat pracy w piekarni bobowskiej to znają się trochę lepiej niż ta idiotą Iwona.

Hania
@Kominiarz

Nie chodzi o same znajomosci, bo bycie kierownikiem nie jest prostą sprawą. Ale będąc tym kierownikiem trzeba być człowiekiem i traktować ludzi żeby czuli sie doceniani, choć pracują przez lata za małe pęsje. I pracowac bedą bo nie maja wyjscia. Przykre jest to że nie można miec swojego zdania..masz swoje zdanie , grozby jak Ci sie nie podoba to sie zwolij itp. Nikt nie chce być traktowany jak parobek a tak można sie czuć pracując tam. Nikt nikomu nie zazdrosci, tylko każdy chcę godziwie pracować i żyć..a Traktowanie Iwony jest bardzl nietaktowne i nie ma się co oburzać kochana tylko troszkę zastanowić nad wszystkim. Bo nie lepiej było by żyć w zgodzie z praconikami w pozrozumieniu , nikt nie musiał by pisać tutaj negatywów. Dobrze ż jest owo miejsce pracy ale trzeba coa zrobic zeby bylo lepiej. I nie chodzi o pieniadze które są słabe i bedą .tylko o poszanowanie człowieka..żeby do.pracy chciało soe przychodziic.Iwonka pozdrawiam.i życze mimo wszystko sukcesów;)

konsument

Dwa razy kupiłem chleb z tej piekarni i dwa razy zakalec . Trzeciego razu nie będzie , można się rozchorować . Pieczywo upieczone powinno zachowywać się jak gąbka i po ściśnięciu wrócić do poprzedniego kształtu , a to z Bobowskiej zachowuje się jak glina . Z zewnątrz skórka ładnie przypieczona , a w środku zakalec. Wysoka temperatura , zbyt krótki czas w piecu. Piekarz nastawiony na ilość , a nie na jakość. Podobnie jak konsumenta , traktuje się pracownika .

Były ja

Pracownicy tzw wyzszego szeblu czyli kierownicy i glowny szef sa bardzo nie slowni. Praca na sklepie jest udreka psychiczną. Chleby na firmowki sa przewożone w brudnych ubloconych koszach. Ciasta rowniez z syfem na wierzchu. Jesli chodzi o prace to sprzedawca na firmowce ma robić wszystko za najnizsza kase i jest sam na sklepie. Wszystko ma byc wypieczone i zrobione dla klienta w przeciągu pol godziny zanim sie otworzy sklep a ja nie to obcinaja pensje. Premii za utargi nie jest sie w stanie wyrobic bo maja chore zalozenia ze dziennie sklep powinnien zarabiac co najmniej 2-4 tys co jest nie mozliwe bo klient tez glupi nie jest i nie bd kupowal ochlapow. Produkcja nie wywiązuje sie z danych zamowien, a obrywa sie sprzedawcy ze niby my nie zamowilismy czegos nawet jesli udownodni sie im to na papierze. NIE POLECAM Z CALEGO SERCA PRZYJMOWANIA SIE NA ŻADNE STANOWISKO DO TEJ FIRMY(Rogala)

niko

Do Damiana! Pracowałem tam i gość mówi prawdę... Masz ręce i nogi? To się zapieraj się jak tylko się da byle nie do "Bobowskiej". Pozdrawiam p.Basie z bureau

Arnold

Witam wszystkich. Na ten moment nie chcę opisywać i ujawniać mojego związku z tą firmą ale jest to firma niekompetentna i niesłowna. Kierownicy pracujący w siedzibie firmy w Bobowej to wielcy ignoranci i przypuszczam że nie do końca znają swoje role w tej firmie. Co się tyczy Pana Rogali, to muszę podkreślić wszystkim że jako właściciel odpowiada przed wszystkimi za stan i sytuacje w Jego firmie.Rola dobrego szefa nie opiera się tylko na ekspansji i analizach finansowych ale również na sprawnym zarządzaniu zespołami a tego w tej firmie nie ma!

asia

nic dobrego

6na9

Pewno Jozef stoi na czele tegoz dzialu

6NA9

damian nie zmysla on pisze prawde

Zostaw merytoryczną opinię o Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska - Bobowa

• Jak się pracuje w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Zobacz opinie na temat firmy Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rogala Jerzy Piekarnia Bobowska