SEKO S.A.

Opinie o SEKO S.A.

mam nadzieje ze atmosfera dopisuje bo dla mnie to jest mega wazna przynajmniej..przecież tam wlasnie w pracy spedza się dużo swojego czasu wiec relacje poiwnny być przyjacielskie w takiej atmosferze szybicje czas plynie i jest lepsza efektywność tez

Taki Tam
@344

Tam brak jajiejkolwiek dobrej atmosfery!!!Zbieranina Ludzi z różnymi problemami...Napewno nie chętnie bedziesz wstawać do pracy!!!To (usunięte przez administratora).

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o SEKO S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Bajbus

Ten zakład pracy ogólnie jest OK...Tylko, niektórym władza uderza do głowy.... Ktoś kto ma ,,wylane" na pracę to mu to lata....mi to nie lata....Szacunek w pracy powinien działać w dwie strony...to moje pierwsze takie złe doświadczenie...tego jeszcze nigdzie nie przeżyłem!!!Szacunek,Szacunek i jeszcze raz,Szacunek do pracownika!!!!Szanuje to że mam w moim miescie tak potężną Firmę...tylko co z tego,że wyjście do pracy to:stres,myśli co dzisiaj komuś odbije itd...Więcej uśmiechu,swoje problemy zostawmy przed bramą zakładu,a i pracownik z chęcią będzie szedł do pracy...To co piszę może mi zaszkodzi!!!ale wiem jak się jest szczęśliwym i efektywnym w pracy jak uśmiech jest na twarzy...

gość 12

Witam.Ktoś się orientuje ile wynosi stawka dla poczatkujacego operatora ? W ogłoszeniu jest ze obowiązuje system , jak ten system wygląda ?Sa 2 zmiany , rano i popołudniu ? Pozdrawiam

Diego
@gość 12

Wydaje mi się że może to być 20 zł na godzinę

Black 123

Witam,interesuje mnie praca na produkcji w firmie Seko ,Możecie mi podpowiedzieć jak tam jest? Jak atmosfera w pracy? Czy wogóle warto aplikować. Z góry dziękuję.

Kolo z Seko
@Black 123

Praca jak każda inna z tym że przy żywności. Czasami trzeba na prawdę zapieprzać ale znajdzie się też czas na chwilę wytchnienia. Jak najbardziej polecam

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SEKO S.A. na stanowisko PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Black

Witam, interesuje mnie praca w Seko .Możecie mi podpowiedzieć jak tam jest?

Koku

Odradzam pracę kierowcy w oddziale seko w Straszynie . Rąbią na kasę jak mogą , przemiał kierowców spory . (usunięte przez administratora) Produkty to jest taka chemia że się w pale nie mieści . Przestrzegam przed tą zgrają , ci którzy zechcieliby tam pracować niech się porządnie zastanowią

Ajax
@Koku

Czy mógłbyś jakieś szczegóły podać? Na temat oczywiście pracy kierowcy i kasy? Dzieki

@Ajax

Rozważasz aplikowanie do pracy w tej firmie na stanowisko kierowcy? Ciekawi mnie jakie masz oczekiwania wobec tego pracodawcy. Może zdradzisz to na forum?

thorn86

Jadłem ostatnio rybę po grecku ze srebrzyka, wraz z sosem i warzywami wszystko bardzo smaczne. Rodzicom też bardzo smakowało, byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Wczoraj w jednym z marketów była promocja na rybę po grecku ale ze śledzia. Okazało się, że każdy kawałek ryby zawiera bardzo dużo ości. Bardzo twardych ości. Próbowaliśmy je wybierać podczas jedzenia ale to gorsza męka niż z wigilijnym karpiem, a i tak skończyliśmy z podrażnionymi gardłami. Niezjedzoną resztę wyrzucimy pewnie do śmieci. Takiego produktu to nie wziąłbym nawet gdyby był za darmo.

Ciekawa

Powaznie az taka tam tragedia na produkcji ?czy to tylko opinie bylych pracownikow

Maja
@Ciekawa

Chyba warto jest samemu się przekonać i wyrobić swoje zdanie - ja zawsze wychodzę właśnie z takiego założenia. Wiem, iż Seko pracownikom produkcji oferuje: talony okolicznościowe, pakiet szkoleń, piknik rodzinny, dofinansowania do karnetów na basen/ siłownię i wiele innych. To chyba fajne warunki - nie sądzisz?

Lewa
@Maja

Nie ma talonów, nie ma szkoleń, nie ma wigilii, nie ma karty multisport. Nie wspomnę już o wdrożeniu pracowanika. Ta firma nie jest w stanie zaoferować za wiele. To co jest napisane w ogłoszeniu nijak ma się do rzeczywistości. Dostajesz raz do roku 50 zł z socjalu, raz w roku jest piknik z kiełbaskami i tyle.

Mały

Kupiłem śledź w garalecie beznadzieja nie polecam a po drugie strach teraz rybę kupować

michal.geisler11@wp.pl

Ryba po grecku bardzo dobra ale tylko partia. 304 N. nie mam pojencia ile jest tam zmian ale na tej zmianie ryba jest wypieczona super bo trafia się że jest zbyt wypieczona i smakuje jak łyko czyli podeszchwa jak trafię tą partię to napiszę ten numer parti co zbyt mocno wypieka rybę

@michal.geisler11@wp.pl

Dziękujemy za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Otrzymana od Pana informacja jest dla nas bardzo ważna i zajmiemy się jej zbadaniem. Uprzejmie prosimy o przesłanie przez Pana numeru partii produktu na adres bok@sekosa.pl.

Młody

Kupiłem koreczki więcej cebuli niż ryby nie polecam .

Ciczy

Nie muszę reklamować bo i tak nie będę już kupował z tej firmy wolę kupić świeżą i sam sobie zrobić .

Cichy

Nie dobre wyroby sama chemia a płat smażony rozlatuje się i nie tylko nic wspólnego z zdrową żywnością. Masakra koszmar

Maja
@Cichy

@Cichy Są rzeczy, które jednemu będą się podobać, drugiemu nie wpadną one w gusta. Zastanawia mnie, czy SEKO szuka osób na wolne stanowiska pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Cichy

Prosimy o przesłanie reklamacji na adres bok@sekosa.pl, podając nazwę produktu oraz numer partii

Kamil

Śledzie w sosie musztardowym - masakra, zakupione w Dino, nie da się tego jeść, pali strasznie i smakuje jak lizol, cała biksa wylądowała w hasioku, do końca gwarancji pozostało jeszcze miesiąc... Takie zdrową żywność nam oferuje SEKO.

Seba

Wyroby sama chemia ludzie nie czytają etykiety tylko wsuwają a potem się dziwią że chorują.

Rafal

Witam jak wyglada praca jako operator lini jaka atmosfera w pracy i czy warto aplikowac?Dziekuje za informacje

Sylwia

Jest to forum przeznaczone dla pracowników SEKO, jednakże opinie Klientów również sobie tu cenimy. Czy zgłosiłeś swoje zastrzeżenia bezpośrednio do centrali firmy? Zainteresowanym jednocześnie przypominam, że SEKO właśnie ogłosiło nabór pracowników. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.sekosa.pl/pl/praca Wona wakaty to chociażby: Specjalista ds. jakości, Mistrz zmianowy, Brygadzista, a także Technolog. Może widzicie coś dobrego dla siebie i zechcecie aplikować? Czekam na Wasze opinie!

Widziałam, że firma SEKO prezentuje na swojej stronie internetowej ciekawe przepisy na dania z wykorzystaniem oferowanych produktów: https://www.sekosa.pl/przepisy Czy przygotowują je pracownicy SEKO, jakieś specjalnie delegowane do tego osoby, czy też jakaś zewnętrzna firma? Co sądzicie o tego typu działaniach? Czy Waszym zdaniem znacząco wpływa to na postrzeganie marki i sprzedaż produktów? Napiszcie proszę, jak to widzicie!

wio

wypowiadam się jako konsument w rybie po grecku czarny włos nie za długi

Kukia

Ja pracuje w seko 5 lat zwyczajnie na produkcji. Nikt mnie jeszcze nie pobil o nie wyzwal:-) Mogę się wypowiedzieć. Jest nie raz ciężko ale napewno nie tak jak to było z 15 lat temu. Nie pracuje już się na akort i standard pracy jest ok. Jak ktoś chce pracować a nie ściemiać i brać kase za nic to zapraszam.

@Kukia

Jesteś zatem pracownikiem z dość długim stażem pracy. W swojej opinii pozytywnie oceniasz poszczególne aspekty zatrudnienia w SEKO. Chcesz także powiedzieć, że pracownik, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, zostanie doceniony w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o SEKO S.A. - Chojnice

• Jak się pracuje w SEKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SEKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEKO S.A.