SEKO S.A.

Opinie o SEKO S.A.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SEKO S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

---

Od widzimisię prezesa. Jak się ktoś zwolni to wskakujesz na jego miejsce do pierwszej wypłaty wtedy uświadamiasz sobie, że to nie jest miejsce dla Ciebie

---

To nie jest korporacja! Zapomnij o ładzie korporacyjnym,nie ma żadnych etapów, ludzi zatrudnia vc prezes. Ostatnio nawet płacili za przyprowadzenie kandydata, widziałem plakat.

Agata
@---

Nawet już plakaty z takimi cudami robią? A właściwie co na to inni pracownicy? Każdy godzi się z takimi warunkami i wszyscy milczą?

Były

Szefostwo ani nie potrafi zmotywować, ani docenić. Choć od nauki zarządzania zasobami ludzkimi bym zaczęła... Nie ma narzędzi do pracy, brak marketingu i promocji. Firma długo tak nie pociągnie... Z taką rotacją pracowników i tak złą opinią... Brak kompetencji zarządu jest porażająca.

el
@Były

Jak wygląda tam rekrutacja? Może celowo osoby kompetentne są odrzucane przez rekruterów z HR i przyjmują tylko takich bez doświadczenia i kompetencji? Ciągle na te same stanowiska szukają, a ci co mają doświadczenie nie są zapraszani na rozmowy.

Były
@el

Nie sądzę. Ci co się szanują i mają kompetencje albo w ogóle nie są zainteresowani albo jeśli już się zdecydują to szybko odchodzą. Tak niestety często bywa w firma rodzinnych. Stanowiska kierownicze przejmują członkowie rodziny a nie osoby kompetentne, specjaliści. W firmie panuje chaos a pracownikami zarządza się poprzez strach.

Były II
@Były

święta Prawda

Klaudiusz

Czy to rozwojowa firma?

@Klaudiusz

Firma jest rozwojowa twoim kosztem. Prezesi widzą grosz, Ty przy wypłacie Nie!!

Alicja
@---

Ale jak to, nie dostajecie wypłat czy co? Powiedz dokładnie, o co chodzi.

@Klaudiusz

To jest największy ból w tej firmie, choćbyś nie wiem jak się starał i ile z siebie dawał, system jest tak skonstruowany, że o rozwoju finansowym możesz zapomnieć. Widzisz jak firma rośnie a u Ciebie nic się zmienia.

Ngk

Szanowni Państwo - zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Vice Prezes Tomasz K to kombinator. Nie jest w stanie potwierdzić warunków zatrudnienia na piśmie pomimo licznych obietnic.

Grażyna ta prawdziwa.
@Ngk

Prezes lubił często zmieniać zasady podczas gry. A wszystko po to, aby Ci za dużo nie wyszło do wypłaty.

@Grażyna ta prawdziwa.

Niestety prawda, wzorowy "janusz biznesu"

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SEKO S.A. na stanowisko PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Kolorowo nie jest, jak to w pracy, ale nie jest też źle. Jak ktos pisze negatywne opinie, to chyba mu się pracować zwyczajnie nie chce i przez to mu wszystko nie pasuje. Ja tu robię pół roku i jak ktoś ma chęci do pracy to mu się tu spodoba. A wynagrodzenie jest bardzo przyzwoite.

Nikt
@Michał

Gdyby wynagrodzenie było "bardzo przyzwoite" to by się pracować chciało. Kolorowo nie jest, ponieważ wymagania są, jakie są za wynagrodzenie bardzo zbliżone do najniższej krajowej. Rozumiem, że dla niektórych w Chojnicach to mogą być "bardzo przyzwoite pieniądze". Ludzie w tej firmie pracują do momentu znalezienia lepiej płatnej pracy. Nie wiesz, ilu ludzi w ostatnich miesiącach się zwolniło. Brak perspektyw placowych. Poza tym, gdy tam pracowałam był zakaz pracy w nadgodzinach, bo za nie i tak nie zapłacą. Zaraz się przekonasz, że za Twoje "chęci" nikt więcej nie zapłaci i Ci się szybko odechce. Gdybyś jeszcze był prawdziwym pracownikiem w seko.

Prawdziwy

Proszę nie ufać pozytywnym wpisom, bo są one (usunięte przez administratora). Nikt nie chce tam pracować, dlatego ktoś w obłudny sposób, próbuje wybielić zniszczony wizerunek tej firmy. Wiem co piszę, bo jestem byłym pracownikiem.

Wtajemniczony w produkcję
@Prawdziwy

Widać że te wszystkie wpisy pisane są żeby poprawić wizerunek firmy. Nigdy ich tyle nie było a teraz każdy od razu wypowiada się w samych superlatywach

@Wtajemniczony w produkcję

Znowu seko zatrudniło jakąś tanią firmę od Pijaru? Zamiast normalnie płacić pracownikom.

Ja z tej firmy jestem bardzo zadowolony. Dobrze tu traktują człowieka, płaca też jest godziwa. Co najważniejsze nikt tu nikogo nie wykorzystuje, obowiązki są dopasowane do stanowiska.

Prawdziwy Michał
@Michał

Tak na serio, szczerze to jest jest zupełnie odwrotnie.

Dziedzictwo Mondiniego

Praca na stanowisku operatora maszyn to orka na ugorze. Brak jakiekolwiek zaplanowania produkcji. Każą ustawić maszynę na czerwony olej, a gdy to zrobisz to przychodzą i mówią że pojedzie olej biały. Podobnie było z rybą w sosie. Nie ma danego dnia pracy na twojej maszynie? Żaden problem wyślemy cię na obsługę. Gdy inny operator ma wolne a jest praca na jego maszynie? Żaden problem pójdziesz tam mimo że nie przechodziłeś szkolenia.

Kowalski

Szczerze odradzam pracę na stanowisku operatora. Premie dostajesz za to ile wyprodukujesz. Czasem się zdarza, że nie ma zamówień, lub twoja maszyna ma awarie. Wtedy stajesz się operatorem paleciaka, składasz kartoniki albo robisz konserwacje, a premia przelatuje ci koło nosa. Na wypłatę okazuje się że główno zarobiłeś bo miałeś mało produkcji. Kiepsko jest również z urlopami. Czasem przychodzisz rano do pracy, a brygadzista mówi ci że masz iść na urlop, bo nie ma dla Ciebie pracy. Sytuacja powtarza się na tyle często, że większość urlopu masz zmarnowane na takie akcje. Marnujesz go siedząc w domu, a kiedy faktycznie potrzebujesz wolne, to jest kręcenie nosem. Do tych minusów dochodzi kompletny brak organizacji, aroganckie zachowanie brygadzistów itd. Tragedia

Marcel

Ja akurat nie mam większych uwag odnośnie pracy. Może to dlatego, że pracuję od niedawna... nie wiem. Jak na razie mi pasuje wszystko.

@Marcel

Jaki jest system pracy?zmianowy czy jedna zmiana?

nick

Dwie zmiany zdarza się w sezonie trzecia.

Iza

Witam. Czy pracując na produkcji czuć jakies nie przyjemne zapachy? Jestem dosyć wrażliwa na zapach ryby i nie wiem czy nie zrobiłam błędu aplikując

Jacek

Praca mi odpowiada. Zależało mi, żeby więcej zarabiać i mieć pewną umowę- i tak jest. Szczerze polecam.

Emil

Bardzo miła atmosfera panuje w tej firmie. Nie ma zazdrości oraz obgadywania między pracownikami. Polecam każdemu spróbować

Kiti
@Emil

Nie zgadzam się z miłą atmosferą w pracy, płacą za godziny a pracuje się na akord. Jest zazdrość i faworywanie osób które liżą cztery litery

Tomasz
@Kiti

Nie znasz @Emila? Przecież to król sarkazmu w naszej firmie.

Ona

Pracowałam w biurze. Pracowałam w kilku firmach na przeróżnych stanowiskach jednak w Seko kompetencje zarządzających są poniżej jakiekolwiek poziomu. Nie liczcie na socjal bo go tam po prostu nie ma. Dzisiaj zajmujesz się czymś jutro zajmujesz się czymś co kompletnie wykracza poza Twoje obowiązki, nie ma mowy o żadnych premiach bo takie tam nie istnieją za to mile widziane jest donoszenie na współpracowników. Narzędzia pracy? Stary komputer, który ledwo co chodzi. Telefon, często po kimś. W ogłoszeniu było info o karnetach na basen. W takiej cenie kupisz sam. Szkolenia? chyba ty ich będziesz szkolił. Duża firma fajna gdy jesteś po studiach to może załapiesz podstawy pracy biurowej, ale nikomu innemu nie mogę polecić. Raczej omijać szerokim łukiem, żeby się nie zniechecic do pracy w firmie, która cos produkuje.

Tomasz
@Ona

Trzeba nie mieć do siebie szacunku i honoru albo wyboru żeby pracować w tej firmie.

Weronika

Ja akurat jestem zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wreszcie mam dobrą atmosferę w pracy, wynagrodzenie jest przyzwoite. Poza tym można liczyć na awans.

Patryk
@Weronika

Na awans możesz liczyć, powodzenia. W normalnej firmie awans wiąże się z podwyżka wynagrodzenia, ale w Seko wolą wymienić człowieka niż mu więcej zapłacić.

Joanna

@Patryk @Marcelina @Weronika. Wiedzę, że SEKO robi z ludzi idiotów nawet na GoWorku. Zamiast zacząć ich dobrze traktować i opłacać. Jeśli przyszli kandydaci uwierzą w te brednie to idealnie pasują do tej firmy.

Marcelina

Podoba mi się w tej firmie. Wynagrodzenie jest odpowiednie, jak za taką pracę. Panują tu też dobre relacje pomiędzy pracownikami oraz szefami.

Patryk

Bardzo polecam. Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu. Oferują stabilne wynagrodzenie, które jest zawsze na czas. Jednak pieniądze to nie to jedyny plus pracy w tej firmie.

Szymon

(usunięte przez administratora) pani kierowniczka z magazynu to nie wspomnę ciagle nie zadowolona wielka pani a sama Ma Dwie lewe Ręce nie polecam tfuuu!!!

Sandra

Jestem zadowolona z warunków oferowanych przez tą firmę. Umowa o pracę, wynagrodzenie na czas bonusy do wypłaty. Atmosfera jest też przyjemna w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o SEKO S.A. - Chojnice

• Jak się pracuje w SEKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SEKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEKO S.A.