SEKO S.A.

Opinie o SEKO S.A.

RKS

Witam, ponoć szukają RKS-a na podkarpackie. Jakie warunki firma oferuje i jakie narzędzia. duża roszada wśród PH? dzięki

raz kupilem w sklepie zakladowym produkty z seko to wogole nie nadaje sie do jedzenia powinni zmienic tych co zajmuja sie smakami tz technologow lepiej wziasc pierwsza babke z produkcji to zrobi to lepiej i bez problemu bo w domu tez robia takie potrawy i o wiele lepsze

to jest chojnicki (usunięte przez administratora) dzieki brygadzistkom

Igor

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum? Czyżby wakacje odciągnęły niektórych?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SEKO S.A. na stanowisko PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
jws

Kupiłem w Selgrosie makrelę z warzywami w galarecie. 1/3 to skóra-nie polecam. Jak można robić taką garmażerkę! Kto tam może pracować produkując takie produkty?

@Gutek czy jesteś zainteresowany pracą w SEKO S.A.? To początek Twojej kariery czy może szukasz już stanowiska wymagającego określonej wiedzy i doświadczenia? Zajrzyj na: http://www.sekosa.pl/pl/praca a jeśli zdecydujesz się aplikować, podziel się swoimi wrażeniami o procesie rekrutacji na forum.

Gutek

Szkoda, że pracownicy nie piszą. Miałem nadzieję na najnowsze informacje o pracy!!

Ostatnie komentarze dotyczą produktów firmy Seko S.A. Są to bardzo ważne opinie, jednak to jest forum opinii o pracodawcach i głównie użytkownicy zaglądają tutaj, by dowiedzieć się czy dobrze pracuje się w firmie i czy warto aplikować. Zatem czy pracownicy zechcieliby się podzielić swoją opinią?

Tora.Tora.Tora

W dniu dzisiejszym zakupiłem w sklepie firmowym notatenię mrożoną . Po powrocie do domu ok 50 km rozmroźiłem rybę . W większości śmierdziała przy przedniej części. Zakupiłem tego cały karton 6 kg. W Chojnicach byłem przy okazji wizyty u lekarza. Jutro niestety pracuję więc niemam jak oddać towaru a do 16 nie zdążę dojechać z Czarnego.

Dzisiaj na śniadanie otworzyłam beczkę śledzi z olejem wiejskim SEKO 550g. W słoiku jest dużo cebuli a pomiędzy cebulą znalazłam CZARNY WŁOS !!!!!!!!!!! Dodam że ja jestem blondynką więc na pewno nie był mój. Cała ta sytuacja obrzydziła moje śniadanie i wolałam być głodna i nie jeść już nic. Masakra!

Zenobia

W dniu 10 czerwca 2017 roku w Auchan Kraków - Bonarka miałem nieszczęście kupić 2-słoiki Rolmopcy marynowane z datą gwarancji 26 czerwca 2017 r oznaczone 082S /drugi słoik ze złości wyrzuciłem/ Takiego świństwa to jeszcze nie widziałem, po otwarciu zakrętki. Tego rolmopsa nie można było wyjąć bo rozlatywał się w rękach. Po odkręceniu zakrętki na wierzchu rolmopsa była jakaś maż, o kolorze popielato-brązowym. To jest skandal że coś takiego nazywacie Państwo rolmopsem !! Powiadomię również Kierownictwo Auchan w Krakowie, o złożonej opinii w SERWISIE KLIENTA .

zz
@Zenobia

jA JADŁAM RYBĘ PO GRECKU ... świństwo to mało powiedziane ...sam tran i czarna skóra ryb

@gość a możesz powiedzieć dlaczego? Po samym stwierdzeniu ciężko stwierdzić czy nie polecasz pracy w Seko S.A. czy zaś produktów tej firmy. Nie wiem czy wiecie, ale firma Seko S.A. w tym roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zdobyła nagrodę Gazela Biznesu.

gość

nie polecam

Kate

Hej, opisuję Radę Nadzorczą i Zarząd w kontekście powiązań rodzinnych w firmie Seko, czy ktoś coś wie na ten temat - czy członkowie rodziny wnoszą realną wartość do spółki czy raczej są hamującymi rozwój?

ivo099

Poczytaj wcześniejsze opinie. Wszystko to prawda.

df potrafisz czytać?

@ivo099

ivo099 widać że masz wiedzę, więc proszę o szerszą opinie na temat firmy i ludzi. Firmę budują ludzie, więc patrząc na wyniki to nie powinno być chyba tak źle. Proszę o pomoc .

Nowak

Dawno tutaj nie zaglądałam ale widzę że się posypało . Kiedyś tam pracowałem i widzę że się nic nie zmieniło haha odradzam szkoda czasu

ivo099

@ertg Ty tak z nudów tu zaglądasz tak regularnie, czy starasz się wybielić oblicze tego cyrku? XD

kaszub

Spróbuj jak się dostaniesz to nam powiesz jak było i czy te wszystkie opinie to wylewane frustracja zwolnionych pracowników czy prawda . Ale powiem Ci, że to wszystko prawda bo mamona się liczy a nie człowiek Ty masz się narobić a nie zarobić bo to prywatny folwark więc zastanów się 2 razy

ivo099

Ki akunt która to wymiana na stanowiska KAM-a w ciągu roku? Zdaje się, że trzecia xD nikt tego nie ogarnie, bo zarząd na to nie pozwoli. Zarzad tj ludzie bez żadnego doświadczenia w handlu- od małego wychowani na dywaniku w biurze tatusia i kompletnie nie znający realiów rynku. Ich głowny cel, to oszukiwanie. Pracowników, klientow. Bajze. I tyle

Zostaw merytoryczną opinię o SEKO S.A. - Chojnice

• Jak się pracuje w SEKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SEKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEKO S.A.