Opinie o SEKO S.A.

Mariusz

Bardzo dobra praca. Atmosfera panująca w firmie jest dobra, co powoduje że chce się tu przychodzić. Kolejnym plusem jest oczywiście wynagrodzenie.

Czy w SEKO S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nick

Premia wydajnościowa , dodatek dyspozycyjny , dodatkowo każde stanowisko jest dodatkowo premiowane i inne .............

Mag
@nick

Bzdura. W tej firmie nie szanuje się pracowników. Wynagrodzenie to najniższa krajowa

Nie są wypłacane dodatkowe nagrody.

PAN Tomasz.

Praca w SEKO jest nagrodą.

Ludwik

Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Warunki są naprawdę dobre. Nie ma problemów z dniem wolnym lub l4. Dla mnie super

Pracownik_misiąca

@Grażyna Słyszałam o tej firmie wiele dobrych opinii. Postanowiłam spróbować i pracuje tutaj od kilku miesięcy i jest ok. Bardzo polecam @Patryk Jestem bardzo zadowolony z zaproponowanych warunków pracy. Mam stabilne wynagrodzenie oraz miła atmosferę. Na co narzekać? @Krol Bardzo polecam tą firmę. Atmosfera jest super, wynagrodzenie też. Poza tym spodobało mi się, że nie robią problemów, gdy coś wypadnie i trzeba wziąć urlop. @Mark Bardzo dobra firma o stabilnej pozycji. Oferują wynagrodzenie na porządnym poziomie, poza tym panuje dobra atmosfera. Polecam Pani Karolino lub Tomaszu zjedz SNIKERSA! jak widać nie jesteś sobą !! Dlaczego w ostatnich tygodniach ludzie hurtowo opuszczają wasza firmę? A Wy to macie nie powiem gdzie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SEKO S.A. na stanowisko PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Grażyna

Patryk

Jak się pracuje z ludźmi z SEKO S.A.?

Kamila

Z kim????Tam brak Ludzi...Same roboty!!!Jeden głupszy od drugiego. Tragedia!

Taki Tam

Baaaaaaaaaaardzo źle, idąc tam do pracy trzeba mieć dobrego psychologa...

Kamila

Też miałam nieprzyjemność pracować i obserwować tą,,Panią kieriwnik" jest bardzo wybuchową,zła to Kobieta...bynajmniej tak Ją zapamiętałam...

Justyna
@Taki Tam

Skąd taka negatywna opinia? Czy we wszystkich działach Seko atmosfera jest negatywna? Zastanawiam się, czy to pracownicy nie mogą się dogadać, czy chodzi raczej o relacje pracownik- przełożony. Będę wdzięczna za przedstawienie konkretów.

---

Z ludźmi z seko pracuje się przecudownie, co z tego jak prezesi mają wszystkich za podludzi. Już jeden taki był.

---

Z ludźmi z seko pracuje się przecudownie, ale zarząd traktuje wszystkich jak podludzi. Jeden już taki był.

Siwy

Ja się dziwię że Ludzie tam pracują chyba sama Ukraina tam robi gdyby nie oni nie było komu robić Kiedyś tam pracowałem i mam naprawdę złe wspomnienia z tą firmą (usunięte przez administratora) i tyle

ewelina

NIE POLECAM!!! Pracowałam w tej firmie 4 miesiące i o 4 za długo.

Гость

Я не знаю, туда ли я обратилась, но очень хочется поделиться впечатлениями о работе в Seko. На первый взгляд, все очень солидно и приятно, новая чистая одежда, правда, минимум условий как переодеться и как оставляешь свои вещи. Но это все ерунда, по сравнению, с тем, что ожидает в самом цеху...шумно- это полбеды, холодно...но никто и не обещал жаркие страны))). А вот что касается, отношения руководства...это вопиющее пренебрежение, крики промывание, складывается впечатление,что находишься в концлагере. Улыбаться, говорить....переминаться с ноги на но...это оказывается нарушение! С криками ...отправляют домой, как нашкодивших школьников! Раболепие, согнутые шеи, опущенные вниз глаза.....вот что приносит радость руководству! Им бы плётки выдать они бы ещё секли нас за любые косые взгляды!

Robert z Chojnic
@Гость

Jest mi bardzo przykro jako polakowi ,że ci tak zwani ludzie ...tak traktują pracowników...jest to zwykły mobing i nadaje się na policje...zamknąć takich na rok do więzienia...niestety nie tylko w seko tak jest...a zagranicą nie jest lepiej...tylko lepsze pieniądze

Najedzony
@Гость

Pracowałem w tej firmie w tym czasie co ta osoba, odszedłem z pracy z nerwicą w pakiecie więc bardzo źle wspominam. Może przez te pare lat cos się zmieniło?

Chmarz
@Najedzony

Nie jest lepiej, już nie będzie

Siwy

Pracowałem 10 lat nie polecam tam pracy człowiek się nie liczy słabe zarobki szkoda czasu i nerwów nie polecam

John

Aktualnie firma korzysta z usług Pana od optymalizacji. Na opowiadał na spotkaniach z zarządem jak to pięknie potrafi optymalizować pracowników i ile pieniędzy można na tym zaoszczędzić( ma dobry bajer). Więc facet bierze kasę i optymalizuje. Pomimo że cały ten proces trwa już jakiś czas, ja nie widzę żadnych pozytywnych efektów, tylko zamieszanie i stracony czas na bezsensowne szkolenia, które niczego nie wnoszą.

Sylwia
@John

Rozumiem, że jesteś uprzedzony, jeśli chodzi o wizytę wspomnianej osoby w SEKO. Ale chyba warto spojrzeć na zaistniałą sytuację z drugiej strony. Dzięki niemu będziecie mogli przecież w odpowiedni sposób określić kluczowe zadania, realizowane przez poszczególnych pracowników na wybranych stanowiskach. I może być tak, że efekty zobaczysz nieco później. Powiedz mi jeszcze, jak długo i na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie?

@John

A czy ten pan od optymalizacji ma może na imię (usunięte przez administratora)?

Franciszek
@Anonim

Na publicznym forum Gowork.pl nie można podawać danych osobowych innych osób. Dotyczy to także imion, po których te osoby mogą być rozpoznane. Mógłbyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia w firmie? Uważasz, że są satysfakcjonujące? Liczę, ze dodasz swoja opinię i mi odpowiesz.

John
@Sylwia

Minęło dużo czasu i gdzie te efekty? Nie ma po nich śladu jak i po Panu od optymalizacji :)

Jacek

Dlaczego zmniejszy liście ilość śledzi po kaszubsku o dwa? Jest 8 zamiast 10, środek jest zapełniony olejem, wcześniej tego nie miało miejsca. Cena pozostała ta sama. Tak oszukujecie konsumentów!

@Jacek

Ilość śledzi jest uzależniona od wielkości ryby. Pilnujemy by w każdym produkcie była odpowiednia waga ryby, pomaga nam w tym system wag, który waży naważkę ryby i wagę brutto każdego opakowania.

Bum

Czy ktoś może napisać coś o działach związanych z technologią(technologia, R&D, laboratorium, kontrolą jakości, itp)? Dzięki!

ivo099

Opieka medyczna? Od kiedy? A nawet jesli to np pakiet w pzu (a chyba nie muszę tłumaczyć jakie powiązania mają seko i pzu) to koszt 50pln/mc. Ngi- z całym szacunkiem- pracownik, który nie ma stabilizacji emocjonalnej (a na to w seko nie ma co liczyć) czy będzie piąty, czy dziesiąty na danym stanowisku - nic nie zmieni na lepsze. Owszem, możesz iść-zaznaj tego miodu xD A potem koniecznie nam opowiedz czy widziałeś Yeti (czytaj premię) :-)

kolo
@ivo099

A od kiedy to pakiet medyczny jest za darmo ??? Oszalałaś ??? Za 5 dych masz sporo do wykorzystania !!! Z NFZ-u tyle nie dostaniesz !!! Banda wyciągająca ręce do wszystkiego za darmo !!! Poza ubezpieczeniem grupowym , zapłacisz o wiele więcej !!!

@kolo

Proszę, byśmy zachowali kulturę wypowiedzi na forum. Najbardziej pomocne komentarze to takie, które zawierają jak największą ilość merytorycznych informacji. Wobec tego, w SEKO pracownik może liczyć na prywatną opiekę medyczną za odpowiednią opłatą? Jakie inne benefity pozapłacowe są dostępne dla pracowników?

@kolo

Zgadza się normalna stawka za ubezpieczenie grupowe :)

Krzysztof
@ivo099

Żeby opisywac pakiet ubezpieczeniowy to trzeba wiedziec co to ubezpieczenie obejmuje , a potem zabierac głos.Pozdrawiam

henryk

Witam wszystkich Państwa. Zdecydowałem się napisać na tym forum opinię o produktach firmy SECO, gdyż nie zgadzam się zupełnie z opiniami konsumentów o złej jakości produktów. Po raz pierwszy w życiu korzystam z takiej możliwości, ale musiałem. Przetwory , które są w ofercie sklepu DINO w Bysławiu, smakują rewelacyjnie. Uważam, że ryby użyte do sporządzenia tych dań są najwyższego sortu, a wypełnienie opakowania nimi jest zdecydowanie najbardziej obfite z znanych mi podobnych produktów innych firm. Pozdrawiam pracowników i całą firmę. Henryk Hoppe

kasia
@henryk

W tym momencie jem sledzia smazonego w zalewie octowej, kupilam bo mialam ochote, a zanim zrobilabym po swojemu ochata by mi przeszla. Jeszcze nigdy od ponad 50-ciu lat nie jadlam tak okropnego ;"sledzia w zalewie octowej"po pierwsze to sa chyba jakies szprotki takie malutkie, po drugie moze cukier jest tanszy od octu. Okropnosc!!!!!

Franciszek
@kasia

Drodzy użytkownicy przypominam, iż jest to wątek, w którym dyskutujemy na temat pracy w firmie SEKO, a nie o produktach, które firma oferuje. Każdy ma inne preferencje związane ze smakiem danego produktu, dlatego tego typu oceny nie są miarodajne. Obecnie firma poszukuje pracowników na kilka ciekawych stanowisk https://www.sekosa.pl/pl/praca Ktoś z Was mógłby pokrótce scharakteryzować poszczególne stanowiska? Zachęcam.

Nikita
@Franciszek

Pracowałam w Seko około 5 lat oczywiście z dużymi przerwami. Firma daje umowy na 3-6 miesięcy i fora ze dwora. Żenada. Rotacja jak w każdym zakładzie, już nikt nie patrzy na dobro pracownika

Justyna
@Nikita

Skoro - jak napisałeś - firma daje umowy a ok. 6 miesięcy i potem ich nie przedłuża - to Tobie udało się tam popracować bardzo długo (nawet, jeśli weźmiemy pod uwagę przerwy). Kwestię rotacji na razie chcę zostawić, bo interesują mnie tamtejsze zarobki. Czy są one adekwatne do obejmowanego stanowiska?

Krzysztof
@Nikita

Nieprawda. Kłamstwo czystej wody. Zacząem pracę w SEKO w 2012 r. Pierwsza umowa -okres próbny 3 m-ce, druga umowa -3 m-ce. Nastepna umowa na cas nieokreslony-do dzisiaj,Nie ładnie kłamać. Ponadto umowy na czas próbny obejmowaly pełne ubezpieczenie cały ZUS oraz wszystkie przywileje pracownicze.Tak więc prosze nie pisac bzdur

Ogólnie

nie polecam, zakład bardziej jak nie najbardziej nastawiony na obcokrajowców + brak jakiejkolwiek koordynacji, zaplanowania .

Wojtek

Fatalnej jakości produkty, nie polecam. Zakupiłem dwa słoje śledzi w rzekomo zalewie pomidorowej (woda z tłuszczem i konserwantami z małą ilością koncentratu pomidorowego), jak wielkim fanem śledzi w każdej formie jestem, muszę przyznać... że produkt SEKO był po prostu paskudny. Zapach odtrącał, po nałożeniu okazało się, że ponad połowa produktu to rybie skóry, smak był naprawdę nieprzyjemny, właściwie to zmuszałem się do jedzenia. Niestety po skonsumowaniu kilkunastu kęsów pobiegłem do łazienki, ponieważ wzięło mnie na wymioty. Pozostałości produktu zostały również spłukane w kiblu. Drugiego słoja nawet nie otwierałem, poszedł do kubła. Po tym traumatycznym doświadczeniu na pewno nie sięgnę po żaden produkt SEKO w przyszłości, ktoś, kto projektuje ten skład odwala fatalną pracę, głowię się jakim cudem utrzymał swoje stanowisko.

Rafi

kupiłem rybę płat śledziowy opiekany nie da się tego jeść rozpada się nie polecam wyrobów z tej firmy

Młody

Zła organizacji czasu pracy kierowców przeładowane samochody ITD powinno się przyjrzeć tej firmie nie przestrzeganie czasu pracy kierowców a logistyka transportu powinnaś być wysłana na szkolenie lub na kurs przewóz rzeczy . Nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednim stanowisku pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o SEKO S.A. - Chojnice

• Jak się pracuje w SEKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SEKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!