SEKO S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o SEKO S.A.

Adam Nowy wpis

Nie polecam pracy na magazynie wyrobów wyrobów gotowych gdysz pracuje Tam osobnik z rudą broda który nie nadaje się do pracy zespołowej kierownictwo mu na wszystko pozwala bo dobrze przekazuje im informacje co dzieje się w pracy

WL Nowy wpis

Na ten magazyn wyrobów gotowych o którym ktoś wspominał to były gdzieś wystawiane może teraz niedawno oferty? na stronie tylko widzę opcje dla automatyka, więc zastanawiam się czy mimo odradzania nie ma tam jak na razie rotacji? pomijając atmosferę to jak się tam robi? jak płacą?

TH Nowy wpis

Atmosfera zdaje się być gorsza? Tak widzę przynajmniej w tych ostatnich opisach. Chciałbym dowiedzieć się na jakich warunkach zatrudnia się teraz automatyk. Nie wiecie przypadkiem jakie są stawki? Na stronie nie piszą wprost tu też cos za dużo aktualnych komentarzy nie ma

CM

Pracownicy to maja jakiś większy wpływ na jakość produktów? Zastanowiła mnie ta ostatnia opinia dotycząca tego gdzie one w sumie trafiają. Swoją drogą ktoś pisał o tym, że zamierza aplikować a ja jakoś ofert nigdzie nie widzę. Nabory teraz są czy to jakaś poczta pantoflowa?

@Stokrotka
@CM

Nie wiem, czy jest jakiś wpływ na jakość produktów ze strony pracowników. Praca na prawdę jest super, ale atmosfera między pracownikami tragedia.

BB
@@Stokrotka

Co do atmosfery to widzę, że opinie są podzielone. Są też głosy, że jest naprawdę spoko. Z czego może wynikać ta różnica zdań? Są stanowiska na których pracuje się w większym spokoju czy jak? Nie macie żadnych imprez integracyjnych, które mogłyby wpłynąć na poprawę atmosfery?

Stokrotka Nowy wpis
@BB

Nie ma żadnych imprez integracyjnych. Odpowiadając na pytanie: to w moim odczuciu, nie ma stanowisk pracy na których pracuję się spokojniej. Jeśli mam być szczera, to na tzw "nowym zakładzie" jest lepiej. Każdy robi swoje i tyle. Niezależnie od tempa wykonywania pracy, nie ma głupich podtekstów OD PRACOWNIKÓW STARSZYCH STAŻEM I WIEKIEM...! że ktoś musi pracować za kogoś, bądź na kogoś - tak jak ma to miejsce na starym zakładzie. Jestem świadoma tego co zaraz napiszę, ale byłam świadkiem (usunięte przez administratora) Nie był on w wysokiej fazie, natomiast byłam świadkiem. I kilka razy mówiono przy mnie niemiłe rzeczy w moim kierunku. Także jeśli posiada Pan/Pani nerwy ze stali, to proszę złożyć aplikację do firmy Seko :-). Dopiszę tylko, że jeśli chodzi o "stary zakład" to tylko dwie kobiety były dla mnie bardzo dobrze, po prostu normalne, ludzkie. No i może dwóch znajomych... A reszta to masakra.!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SEKO S.A. na stanowisko PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SEKO S.A.?

Pepol

W kryminalne dają ryby tej firmy polecam:):)

@Pracownica

Dzień dobry. Chciałabym napisać kilka DOBRYCH.! słów na temat pracy w firmie Seko. Otóż w wielkim skrócie - byłam sceptyczna, bałam się czy sobie poradzę, ponieważ nigdy nie pracowałam na danym stanowisku. Ale zarówno przełożeni, jak i koleżanki/koledzy są bardzo wyrozumiali dla nowych osób. Atmosfera jest na prawdę w porządku, więc zastanawiam się, skąd te nie fajne komentarze. Atmosfera na prawdę jest bardzo dobra. !!!???????????? I praca również - to tylko kwestia wprawy. :) osobiście bardzo polecam. Na prawdę.! :)

Mery J

Kto to pisze atmosfera spoko przecież praca ok ale atmosfera o ratunku jedno wielkie (usunięte przez administratora) przełożeni tzwane zielone z łapanki o ratunku pognał bym to towarzystwo na cztery wiatry a młodzi kto chce z młodych pracować przyszedł w poniedziałek a we wtorek już się nie pojawił jak zobaczył ten cały cyrk właściciele niech przyjrzą się pracy kadry brygadzistów bo (usunięte przez administratora) ich w biały dzien

@Mery J

A co takiego zauważasz w ich pracy, że polecasz się temu przyjrzeć? Tak technicznie pytając to jakie warunki musiałabym spełnić, żeby móc brygadzistką zostać? jakie są na to realne perspektywy?

@Agata

To całe tałatajstwo stosuję (usunięte przez administratora)w stosunku do pracowników, nie dość że nie potrafi zorganizować pracy to jeszcze grozi konsekwencjami za źle bądź zbyt wolną pracę na zupełnie innym stanowisku nie związaną z twoim zatrudnieniem zresztą na które nie masz przeszkolenia.. Przez takich ludzi odchodzi mnóstwo naprawdę dobrych osób zwłaszcza przez taką panią "brygadzistkę" z nowego zakładu co imię zaczyna się na K

@Mery J

Na prawdę jest tak źle???. Niebawem zamierzam podjąć pracę w tej firmie...

IF
@@Pracownik

To uprzedzisz widzę mojego partnera, on od kolejnego roku będzie mógł jeśli już ale jak na razie tylko po firmie patrzymy. Na kogo idziesz i ze względu na co się decydujesz? On generalnie zbyt dużo doświadczenia właśnie nie ma, wiec pytanie jak tu się odnajdzie?

Agata

Widzę, że ktoś na forum w ostatnim czasie zainteresował się pracą przy obróbce ręcznej, a na temat zatrudnienia na stacji paliw coś wiecie? Widziałam ogłoszenia w Internecie, że szukają kogoś do Straszyna. Jaka atmosfera może tam obecnie panować w zespole? I z jakiej przyczyny jest ta rotacja? Była jakaś wzmianka na temat bezpłatnych szkoleń. Czego dotyczą?

Tu i Tam
@Agata

Atmosfera jest spoko. Kierownik również jest w porządku. Rotacja jak wszędzie. Zazwyczaj pracują młodzi ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą. Czasem trafi się jakaś owieczka. Także ogólnie polecam.

@Tu i Tam

a jak jest ze stanowiskami kierowniczymi? zajęte wręcz na stałe czy jest dla niektórych pracowników jakaś perspektywa na awans, skoro piszesz o młodych osobach? zastanawiam się czy występują jakieś punkty motywacyjne

bll
@Tu i Tam

kierownik spoko ? też tak myślałam ale tak nie jest jest spoko tylko dla ulubieńców zresztą on ma wszystko gdzieś byle ktoś za niego przyszedł bo o 14 zawija sie do domu mimo ze powinien robić i swoje godziny i nocki jak kazdy a z nockami to też jedni maja po 10 a inni po 2 ..i zdarza się ze przychodzisz do pracy a kierownik ci mówi ze bedziesz dziś sam i siedziszv sam w nocy na otwartej stacji a bywa róznie wiadomo jest okienko ale co z tego jak terminal nie sięgnie wiec tak klient musi wejsc do srodka.

nikola
@Agata

Spieszę z odpowiedzią , bezpłatne szkolenia dotyczą : szkoleń które pracodawca ma obowiązek wykonać z osobą pracującą na stacji paliw! prosz

IE
@nikola

A cos więcej o tym zakresie napiszecie, jak już temat został odkopany? Po takim czasie zakres szkoleń nie mógł się tez czasem zwiększyć? Jakiegoś rozwoju w ogóle można oczekiwać?

FQ
@nikola

Wy tu piszecie o szkoleniach dla osób ze stacji paliw? A jaki ich zakres przeznaczony będzie obecnie na produkcji? widzę ze teraz oferta właśnie wisi, próbuje się rozeznać po komentarzach w warunkach, jednak milo jest być na bieżąco. Jak mnie teraz wdrożą jeśli zdecyduje się papiery podesłać?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SEKO S.A.?

Dzień dobry, użytkowniku, który nadajesz sobie różne Nicki (brajan, nikola, xxx i inne), piszesz różne informacje na temat pracy w oddziałach firmy SEKO S.A. i często sam sobie odpowiadasz na zadane (przez siebie) pytania: zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z przełożonymi i/lub Zarządem firmy. Pozostałe komentarze w wątku zostały zarchiwizowane. Cenimy sobie prawdziwe informacje, staramy się wyciągać wnioski i stale ulepszać. Zapraszamy do kontaktu.

MP

Ta firma to porażka pracy nie ma ciągle urlopy ludzie nie mają już urlopu na letnie wyjazdy z dziećmi ani dnia żeby móc wziąć urlop na telefon wyrazie sytuacji koniecznej cieszą się bo ludzie biorą bezpłatny traktują nas jak zło konieczne do napychania portfela czemu nie dadzą urlopu postojowego a te zielone dbają tylko o swój interes zamiast stanąć za ludźmi

J23

Ja ja bym był przyjacielem przełożonych zielonych to o nic bym się nie martwił miałbym duża premie bo wpisali by mnie w linie na których są one najwyższe miałbym też premie za dyspozycyjność bo chodziłabym stałe do pracy a nie ciągle urlop no i urlopu by mi starczyło na letni wypoczynek tak się dzieje w seko ciągle urlop i to zawiadamianie o tym esemesem

Technolog

Ktoś coś może napisać o dziale technologicznym? Dlaczego od kilku lat ogłoszenie na to stanowisko wisi niemal cały czas? Aż taka rotacja? Jestem zainteresowany. Będę wdzięczny za info.

Tomasz.
@Technolog

Przeczytaj wcześniejsze komentarze. Niestety sporo jest usuwanych. Pozytywne prawdopodobnie piszą sami prezesi. Odpowiedź sobie na pytanie, czy utrzymasz się za mniej więcej najniższa krajową. O atmosferze szkoda nawet pisać.

Katarzyna
@Tomasz.

Bo za takie pieniądze jest mega odpowiedzialność, (usunięte przez administratora)to norma, ciągłe zebrania, kontrole szefostwa. Telefon służbowy to smycz pracodawcy rownież po godzinach pracy. Premie... są na papierze bo w rzeczywistości dostaje je kilka osób z działu. I do tego kompletny brak szacunku do człowieka

Julia
@Technolog

Bardzo nie profesjonalne podejście zarządu do człowieka. Prace badawczo rozwojowe które mają być dodatkowo premiowane z US są po takim okresie że nikt nie wytrzymuje tak długo. Brak instrukcji stanowiskowych powoduje to że o wszystko musisz się pytać innych i od ich ilości czasu, obłożenia pracą czy aktualnego focha zależy czy udzielą Ci informacji -pomocy. Brak opisów bieżących produktów powoduje to że biega się po halach magazynowych by się "upewnić" co było w poprzednim produkcie, jak by nie mogło być rzeczywistej bazy etykiet ułatwiającej pracę handlowcom i technologom oraz ograniczającym chodzenie po halach magazynowych i przenoszącym mikozanieczyszczenia na produkcję. Wynagrodzenie niezbyt imponujące jak na taką odpowiedzialność, kompletny brak możliwości rozwojowych, zarząd wręcz zniechęca do jakichkolwiek np. studiów podyplomowych.

Szukam pracy

Jakie zalety i wady pracy na stanowisku obróbki ręcznej ryb i prace przy taśmach produkcyjnych, bo nie wiem czy pisać CV ?

Bezrobotny

Szukają 10 osób do pracy do obróbki ręcznej ryb i prace przy taśmach produkcyjnych, jakie zalety i wady. Proszę o opinie.

Techniczny

Witam Jak wygląda praca na stanowisku technika utrzymania ruchu w Seko? Jestem po studiach inżynierskich i na tym stanowisku chciałbym rozpocząć pracę.

@Techniczny

Pracuję już kilka lat i polecam.

Franciszek
@Marcin

Fajnie że polecasz ale przydałoby się więcej szczegółów. Powiesz ile płacą na tym stanowisku? Też chce aplikować ale nie chce się rozczarować kasą na rekrutacji dlatego wcześniej pytam :)

Obserwator
@Techniczny

W seko nie znajdziesz zatrudnienia w dziale technicznym, po studiach inżynierskich. Czasem możesz okazać się mądrzejszy od dyrektora technicznego. On nie lubi pracowników mądrych i kreatywnych. Pracownik mądry zadaje pytania, wyciąga wnioski, za dużo dyskutuje. To nie jest tam mile widziane. Pracownik ma wyłącznie wykonywać polecenia. Najważniejszy jest wizerunek dyrektora przez zarządem. Reszta to sprawy drugoplanowe.

Mefistofeles
@Marcin

Pracowałem kilka lat, praca bardzo rozwojowa, jak ktoś chce może się bardzo szybko rozwinąć, poznać nowe technologie- nowoczesna firma. Pieniądze na czas , z minusów to tempo i kilka wrednych bab, ale to produkcja więc norma.

Mirosław
@Mefistofeles

Te osoby o których wspominasz to są z jakichś wyższych stanowisk?

Ten prawdziwy
@Mefistofeles

Praca rozwojowa w nowoczesnej firmie? Mefistofeles zjedz snickersa bo gwiazdorzysz

Ilona
@Ten prawdziwy

Czyli co, sugerujesz że on nie mówi prawdy? A jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Agata

Może jednak coś dodać? To, że ktoś dyskutuje wcale chyba nie sugeruje z marszu, że jest bardzo mądry? Z czego także wynikają te rozbieżności w ocenie rozwoju w firmie? Chodzi o różne stanowiska? Na którym jest najlepszy?

Agatka
@Agata

Widzi Pani, właśnie usunęli komentarz na który Pani odpowiadziała.

Współpracuje z tą firmą 4lata,przedstawiciel przemiły tyle, że nadchodzi czas świąteczny bądź jak teraz śledzik lub Wielkanoc i co? Połowa towaru nie dojeżdża. Chciałabym mieć jednogo dostawcę i skupić się na swojej pracy ale nie mogę!!

Były Klient
@Anna

To jest jakaś kpina widzę nie tylko u mnie. W najważniejszym dla mnie czasie zostaje bez towaru. Dlaczego nie macie solonego rozumiem żeby miał 3 dni terminu a nie 3 miesiące! Kolejne święta niemiłe zaskoczenie. Szukam innego dostawcy!

Prawda, nie polecam warunków pracy. Pani kierownik oraz dyrektor nie mają kompetencji do zarządzania ludźmi, a próbują poprzez zwany mobbing wpływać na pracowników. Wymuszać na nich nadgodziny, skracać przerwy, pytać, dlaczego ktoś wychodzi do toalety. Takich przypadków więcej. Nic tylko uciekać. Gonienie praktycznie z biczem nad pracownikiem, że robi ktoś coś wolniej, a w czasie wirusa kazanie ludziom pracować i nie chodzić do lekarzy, bo po co. Komentarze na bieżąco usuwane z strony

Ciekawy

Administracja dba o klienta. Dziękujemy.

Mery J

Ta firma to pucuj dziada praca nie jest zła tylko ci którzy tzwbrygadzisci i kierownicy ta ludzie zupełnie nie nadający się do rządzenia ludźmi wzięli ich jak z łapanki nie potrafią zachowywać się jak na przełożonego przystało mają swoje grupy pupili a reszta to popochadla a facetów traktują jak skarby a kobiety robią najcięższe pracę a panowie kleją kartoniki a szefostwo płaci im za to wstyd

Agata

i jak to funkcjonuje... przed wyjściem poważnie taki zeszyt stoi sobie? ludzie przyczajeni pewnie to nie skomentują nawet? są jeszcze jakieś inne warunki, do których trzeba będzie się stosować?

Zostaw merytoryczną opinię o SEKO S.A. - Chojnice

• Jak się pracuje w SEKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SEKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEKO S.A.