Opinie o Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Pegwan Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. w Lubartów

drukarka

firma (usunięte przez administratora)jak i cały zarząd zmuszanie pracownika do pracy 7 dni w tygodniu w sezonie za marne pieniądze to śmiech na sali przez "mistrzów produkcji" co łażą i udają że coś robią haha śmiech dosłownie, o urlopie w okresie letnim to zapomnij 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli ((usunięte przez administratora) szkoda życia zdrowia i czasu na pracowanie w tym (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracować pieniądze to najniższa krajowa i tyle ani grosza więcej a za soboty to takie pieniądze że śmiech na sali

@drukarka

Hmmm a co jak ktoś nie chce przyjść do pracy w dodatkowe dni? Czy to grozi zwolnieniem? I jak trzeba pracować nawet 7 dni w tygodniu, to dlaczego ludzie nadal tu pracują? Czemu się nie zwalniają, jak faktycznie firma wymaga ciągłej pracy i za kasę, która ich nie satysfakcjonuje??

Administrator Nowy wpis

Szukam (usunięte przez administratora) i interesuje mnie zatrudnienie na Grafik. Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

drukarka

@drukarka

Co to znaczy, że zmuszanie do pracy w sezonie 7 dni w tygodniu? Jeśli pracuje się więcej, niż etat, to jak płacona jest każda jedna dodatkowa godzina pracy?

Drukarka

Oni liczą sobie po swojemu za pracę w weekendy i tak się nie doliczysz i tak "mistrz produkcji" mówi masz przyjść i koniec nie raz kończysz o 6 rano a ma 14 każą ci przyjść bo kogoś nie ma

Hanna Nowy wpis
@drukarka

Rozumiem, że pracujesz na umowie zlecenie? No inaczej to nie dałoby się pracować 7 dni w tygodniu. A jest w ogóle możliwość przejścia na umowę o pracę? No bo nie da się pracować na dłuższą metę bez urlopu, bardzo mi na tym zależy. Są chociaż jakieś dodatki stażowe?

@drukarka

Ciekawi mnie to, że napisali, że dają możliwość rozwoju zawodowego w firmie jak zaczyna się od stanowiska Drukarz fleksograficzny - offsetowy Ok, ale w jaki sposób? Jaka jest kolejna posada, na którą można awansować? I czy firma pomaga w tym awansie, np. daje dodatkowe kursy, czy to tylko ma by c taka zachęta, ale realnie nie do osiągnięcia? I czy na tę posadę to preferują mężczyzn?

Ksjsjs Nowy wpis

Wszystko to pic na wodę, kobiety też zatrudniają ale tyrają jak woły szkoda zdrowia

Koks

Bardzo świetna drukarnia polecam bardzo serdecznie :*

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drukarnia Pegwan Sp. z o.o..
Ciekawa

Witam czy ktoś z pracujących w Pegwan może podac zarobki mniej wiecej?

Bożena
@Ciekawa

Cześć, jesteś zainteresowana pracą w drukarni Pegwan? Jeżeli wysłałaś do nich CV i byłaś na rozmowie, to bardzo fajnie by było, gdybyś napisała, jak ona wyglądała. I czy ogólnie była jakaś informacja zwrotna po wysłaniu aplikacji. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ola
@Bożena

Ja byłam na rozmowie o pracę i nie jestem zadowolona, dowiedziałam się tylko jakie wolne jest stanowisko i zostałam wypytana o moja poprzednia pracę a sama musiałam dopytywać co trzeba robić na proponowanym dla mnie stanowisku, ile można zarobić, jak wyglądają zmiany i czy są jakieś premie

@Ola

I pewnie niczego na ten temat nie było w ogłoszeniu? Ciekawe czy rekrutował Cię ktoś nowy czy po prostu ta osoba miała jakiś gorszy dzień... To ktoś z HR czy osoba z innego stanowiska?

@Bożena

Ja również byłam na rozmowie w drukarni no i rozmawiałam z jakimś Panem kierownikiem z którym nie dało się w ogóle rozmawiać, również musiałam się o wszystko sama pytać ,a on się głupio podśmiewał pod nosem, zachowywał sie jak (usunięte przez administratora) na rozmowie, więc podziękowałam.

@Monika

Kierownik i tak by się zachowywał? A kiedy to tak właściwe było, możliwe, że kogoś już zatrudnili?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Drukarnia Pegwan Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ex

Brak ludzi na stanowiskach, co powoduje zwiększenie zakresu obowiązków oraz zbyt dużą liczbę nadgodzin które nie są wymuszane lecz gdy nie chcesz tych nadgodzin możesz właśnie zostać zwolniony. (Mówię o pracy 7dni w tygodniu)

@Ex

Ale co do wyrabianych nadgodzin chyba są jakieś limity, których należy przestrzegać? To ich już tu nie przekraczają? Weekendy są lepiej płatne?

Tt

Najniższa krajowa umowa zlecenie i stąd efekty

@Tt

Serio tylko śmieciówki oferują? Chyba, że to od stanowiska zależy?

Tt
@Justyna

1.5 miesiąca zlecenie później o pracę są niby dodatki za nad godziny i weekendy ale się nie doliczysz liczą po swojemu

@Tt

Serio po swojemu? Czyli jak przykładowo to wychodziło u Ciebie ostatnim razem? Ta o pracę to już na stałe, tak?

Czy firma Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bb

Tu nie ma żadnych szkoleń tylko starszy pracownik Cię przyucza Za okres wrażenia masz płacone normalnie

Justyna

Witam. Chciałbym się w jakie tygodnie się pracuje i po ile godzin?

pracuś
@Justyna

Teoretycznie 8h 5dni w tygodniu Gdy jest sezon 8h 7dni w tygodniu a jak kogoś nie ma to i 12h.

Daria

Czy drukarnia zatrudnia na sezon?

sidoa

Ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu się pracuje?

Xyz
@sidoa

8godz 5dni w tyg

Całkiem spoko, pieniadze tez niezle dla tych którzy chcą pracować a nie udają. Niby nie długo pracuje się ale podoba mi się. Nowy budynek, spoko robota, kasa na czas, możliwość zarobienia extra wiec co chcieć wiecej.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. - Lubartów

• Jak się pracuje w Drukarnia Pegwan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drukarnia Pegwan Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Strefowa 4
    21-100 Lubartów
  • NIP: 7142044821 REGON: 61692683 KRS: 0000512885

Drukarnia Pegwan Sp. z o.o.