Opinie o Korff Isolmatic Sp. z o.o. w Wojnarowice Lotnicza 12

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Korff Isolmatic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Korff Isolmatic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korff Isolmatic Sp. z o.o. w Wojnarowice Lotnicza 12

Jeszcze to istnieje?

Oj moje korfiontka. Najgorsza firma, w której pracowałem. Problemy z alkoholem, brak perspektyw i zaniżona samoocena z najniższą krajową odejmuje pracującym tam pracownikom chęć do życia. Firma bazuje na pobliskich miejscowościach w poszukiwaniu taniej siły roboczej bo normalna osoba nie spojrzy nawet na te budowle z początku XX wieku. Życzę wszystkim Wam lepszego życia i szukania innej pracy.

Alka
@Niedoceniany

To jakich narzędzi najczęściej tu brakuje? A miałeś zaległy urlop kiedy odchodziłeś? Jeśli tak to dostałeś za niego kasę?

Byc moze to ja

Po ile godzin dziennie trwa praca w waszej firmie?

@marcin

O, naprawdę, a często się taka możliwość zdarza, żeby przyjść w dodatkowe godziny? Zawsze opcja, żeby dorobić. I czy one są w formie przedłużonej zmiany czy trzeba po prostu przyjść w dodatkowy dzień?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Korff Isolmatic Sp. z o.o.?

Tom
@Ktoś

A od czego zależą tutaj premie? Czy jest jakiś regulamin ich przyznawania? Czy raczej pełna uznaniowość? Bo ta druga opcja chyba słabo motywuje.

Korfiontko

Tak! Pracownicy z uśmiechem na ustach wychodzą po pracy do domu.

ten typ co z pilnikiem stoi
@Korfiontko

Hahaha nie zawsze ostatniego najbardziej

Natalia
@Korfiontko

To super, że pracownicy są zadowoleni z pracy w Korff Isolmatic. Wnioskuje, że także jesteś pracownikiem firmy skoro się tu wypowiadasz. Zgadza się? Może więc dodasz coś jeszcze na temat zatrudnienia w tym miejscu? Jak oceniasz warunki?

Nie pracownik

Dobre atmosfera w tej firmie,tam nie ma atmosfery no chyba że ktoś się (usunięte przez administratora)jak zobaczy kierowniczke, tam kobiety to albo się opierdalają i inne muszę zapierdalać na te keserki ,albo l4 co 2 czy3 tygodnie co niektóre potrafią (usunięte przez administratora), wiec taką jest atmosfera ,w tej firmie ktoś na stanowisku kierowniczym zapomnial co to jest (usunięte przez administratora)ale jeszcze trochę poczekamy i będzie zgłoszona ta osoba do PIP

@Nie pracownik

Czyli co, jak ktoś jest ciężko chory, to firma nie zostawia tak tego człowieka z jego dolą? Póki co to poznałem jedynie, że masz żal do tej osoby. Ale pracują tam też chyba inni, to może dowiem się od Ciebie, jak ogólnie udaje się współpracować z pozostałymi? Nie chcę trafić w otoczenie osób, które mają jeden do drugiego zawiść, wszystko jedno z jakiego powodu. I żeby też nie było tak, że zaraz po przyjęciu jestem zostawiony sam sobie, bo nikt nie ma nawet czasu wprowadzić i wytłumaczyć, co i jak robić?

Ktoś Nowy wpis

Ta firma to jest jakieś nieporozumienie dziwię się ludziom pracującym tam że nic nie robią z pewnymi naduzlżyciami,zaniżają premie ,jak mają wypłacić bonus roczny nagle premii nie ma,(usunięte przez administratora) ,nie ma w tej firmie żadnej perspektywy rozwoju,nie ma tam nawet dobrej współpracy pomiędzy pracownikami (usunięte przez administratora)

Tom Nowy wpis
@Ktoś

Znalazłem zapis o przejrzystych zasadach wynagradzania, premiujących osiągane wyniki. To z oferty zatrudnienia dla magazyniera, z firmowej strony. Na czym więc polega premiowanie wyników w tego typu pracy, no i co to za pieniądze i z premii i z podstawy wynagrodzenia? Wreszcie, czy ktoś może rozwinąć zapis o bogatym, ciągle rozszerzanym pakiecie świadczeń socjalnych? Z czego można korzystać i na przy jakiej odpłatności po stronie pracownika?

Czy w Korff Isolmatic Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Cześć, widzę po nazwie stanowiska, że kobiety też są chyba mile widziane w firmie. Konkretnie chodzi o stanowisko operatorka maszyn na produkcji. Tylko jak otwieram ogłoszenie z tej ich strony to nic się nie wyświetla. A obowiązki jak wyglądają i zarobki dla pani?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Korff Isolmatic Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Ktoś

Najlepiej mają ci którym się udaje ślizgać bo na ich dziale nie ma dużo zleceń: parami spacerować i niby dużo robić kawka ,cherbatka międzyczasie i śmieją się za plecami, że innym dokładają więcej obowiązków a sami mają luzik - czas na ploteczki bo co robić przez 8 godzin a pensja wpływa normalnie.Firma z wypłatami nigdy nie miała problemu są na czas, ale dobrzy i pracowici ludzie to powoli odchodzą bo ile można być niedocenianym.

Czy w Korff Isolmatic Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@znany

tak, frekfencyjne, premie,bonusy i bony na święta..teraz na książki dla dzieci kaska poszła..

Natka
@@znany

Podasz ile konkretnie wynosi każdy z tych dodatków? Fajna sprawa z tą kasą na książki, ale czy jak ktoś ma dziecko w przedszkolu to też się załapie? Pytam, bo córka w przedszkolu ma karty pracy kupowane na cały rok.

@inny
@Natka

Przyjdź na rozmowę tam wszystko mówią

Jeszcze to istnieje?

Irena
@Jeszcze to istnieje?

A ten problem z alkoholem to wśród pracowników na niższych stanowiskach czy na wyższych także? Ktoś gdzieś kiedyś próbował to w ogóle zgłosić, firma się tym problemem w ogóle nie interesuje? Najniższa krajowa mówisz a na premie można chociaż liczyć jakieś?

Niedoceniany
@Jeszcze to istnieje?

Cześć Pracowałem tam jakiś czas temu. Zgadzam się Jedna z nieciekawych firm w której pracowałem Brak planu szkolenia,brak wdrazenia, nie wspomnę już o narzędziach do pracy. Rozmowa o pracę ok nie było źle Można mówić wiele ale też to co się powie trzeba zrobić Atmosfera Ok Ciekawi ludzie chodź nie do końca czułem się tam dobrze. Jeśli się zwalnia pracownika to nie w taki sposób Nikomu tego nie życzę Na moim stanowisku oczekiwano abym umiał wszystkiego Gdy ktoś jest od wszystkiego jest od niczego I to się sprawdza Ta firma to bardziej rodzinna firma Pracują tam całe rodziny Gdy odchodziłem nawet nikt o tym nie wiedział oprócz mnie kadr no i mojego szefa Omijać szerokim łukiem jak najdalej

Alex
@Niedoceniany

Czyli osoby bez doświadczenia to raczej na zatrudnienie liczyć nie mogą, tak ? Wnioskuję po braku wdrożenia i szkoleń, o których wspominasz. Bo jak taki nowy pracownik ma się czegoś nauczyć? Od tych starszych stażem?

zzz
@Niedoceniany

@Niedoceniany a jak długo tam pracowałeś?

Alka

Byc moze to ja

Po ile godzin dziennie trwa praca w waszej firmie?

@Byc moze to ja

Po 8

Maja

A zdarzają się jakieś wyjątki, nadgodziny itp?

@Maja

Ile zmian?

Gerard
@Wiktoria

@Gerard

Dość skąpo odpowiadasz na pytania :) Powiesz jakie umowy proponują tu na początek? Bo zależy mi na normalnej z płatnym urlopem a nie zleceniu.

Pytanie - odpowiedź ;-) umowa od pracę

@@Gerard

A po jakim czasie można liczyć na umowe na czas nieokreslony?

plastuś
@Łukasz

Nie dają zleceń tylko normalna umowę o pracę.

@plastuś

Dzięki za info. Ktoś wspominał o nadgodzinach. Można wtedy dostać wyższą stawkę? Wiesz coś?

korab

Można jak ustalisz.

@korab

W jakim sensie się ustala? Na jakiej zasadzie

Ktoś
@Byc moze to ja

@Ktoś

Godzin? To już było powiedziane, że jest 8 godzin właśnie, z tego co tutaj czytam. Mnie by interesowała ta kwestia nadgodzin, bo w sumie nikt nie zapytał, jak są wynagradzane. Czy oddają je jako godziny do odbioru?

Halina

Okej, rozumiem :) a jakbym chciała odmówić czasem przyjścia do pracy na dodatkowe godziny to będą jakieś problemy ze strony pracodawcy czy luźno podchodzą do tego? Chodzi o opiekę nad dzieckiem, nie zawsze mogę sobie pozwolić na długą pracę. Dobrze tam traktują matki ogółem?

marcin
@Halina

Nadgodziny są dobrowolne

@marcin

Halina

Szukają właśnie operatorów frezarki 3d / waterjeta. Czytałam, że na hali panowała kiedyś nieciekawa atmosfera, jak jest teraz, lepiej? No i interesuje mnie kwestia wynagrodzenia, czy faktycznie jak ktoś ma doświadczenie to można więcej zarobić?

Kk

jakie są zarobki na stanowisku operatora produkcji ?

@Kk

Pytasz bo chcesz się przyjąć do pracy? Zarobki pewnie zależą od doświadczenia. Ty je masz?

@Łukasz

Pytam bo widziałam ogłoszenie, a mieszkam godzinę drogi od tej firmy więc jeśli jest to najniższa krajowa to wiadomo, że nie będzie się opłacać dojeżdżać. A pracowałam w różnych miejscach, na produkcji również.

Kris
@Kk

O zarobkach na forum się nie dowiesz bo obowiązuje klauzula poufności ewentualnie na rozmowie o pracę.

@Kris

Chodzę na rozmowy o prace i nawet na tych rozmowach nie mówią jakie zarobki bo to dopiero pierwszy etap rekrutacji, a przed nami jeszcze 2.......

Ja Anna
@Kk

Na rozmowie mówią wszystko dokładnie o zarobkach.dziwne, że nie mówią na pierwszym etapie rozmowy ..gdzie tak jest?

@Ja Anna

No chyba na starcie lepiej wiedzieć, żeby przez przypadek nie zmarnować swojego czy czyjegoś czasu. Ale to poważnie tutaj jakąś klauzulę się podpisuje? Jakieś jeszcze zasady są?

@Ja Anna
@Maja

Szukasz pracy czy tak sobie piszesz?po co Ci klauzule..?nikt nie napisze kwoty bo jutro możne być nieaktualna, czy piszesz na forum ile zarabiasz?!?!marnujesz czas; -)

Jung
@Łukasz

Nie trzeba wielkiego doświadczenia. Przuczają.

Czy Korff Isolmatic Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ktoś

właśnie trwają

@ktoś

Jakie to szkolenia? Trzeba za nie podpisywać lojalkę czy każdy ma je w pakiecie za darmo? Chce się przyjąć i pytam bo liczę na rozwój. Kasa też jest w porządku?

kkk

zależne od stanowiska..

Jak w Korff Isolmatic Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Witek

Dla kobiet nie ma możliwości awansu, dla facetów jest. Najpierw jesteś na czyszczeniu kształtek a potem jak się starasz to idziesz na zalewanie. Ale to bardzo rzadko , bo ktoś musi wypaść z ekipy .

Bolo

Dla kogoś kto nie udaje , że pracuje to nie ma na co narzekać. Spoko firma i normalna praca.

Natalia
@Bolo

Bolo, podpowiedz , czy na Pracowników produkcji przyjmowane są również kobiety? I czy warto rekrutować?

@Bolo

Spoko firma dla kogoś bez perspektyw a normalna praca to jest ale na bramie jako ochrona o.O

Jagoda
@Natalia

Tak przyjmowane sa kobiety.

Jestem ciekawa jak wygląda praca w tej firmie dla kobie??

Nikt
@Gość

Kobiety w tej firmie robią wszystko w zależności od zapotrzebowania ostatnio zajmują nawet stanowiska dla mężczyzn bo ich brak więc zapraszamy.

Macie karty żywieniowe? Jak one działają?

@Karolina

120 zł za cały mc bez l4, z l4 60zl . Tylko do restauracji . Czyli mak, kfc itd

@Karolina

Działają w restauracji

@2

@2

w tej chwili 190 zł

Ile jest zmian w Korff Isolmatic Sp. z o.o.?

Ona

Śmigło a wiesz ile zarabiają mniej więcej biurowi ?

Śmigło
@Ona

Nie , ale padło , ze mniej niż ja a ja miałem 5500brutto

Śmigło

Firma na pozór robi dobre wrażenie. Karty żywieniowe , imprezy , koncerty , grupa biegaczy , bony świąteczne , wyprawki dla dzieci i Teraz słyszałem , ze doszło becikowe!!.. ale jak już pracujesz dłużej to widzisz jak każdy jest traktowany jak śmieć . Miałem okazje pracować w tej firmie i nie polecam . Miałem doświadczenie a rzucili mnie jak śmiecia na operatora, po mimo , ze zatrudnili mnie na inne stanowisko. Szkoda mi osób, które tam zostały . Najgorsza jest ta cała „Pani kierownik”. Udaje , ze się przejmuje pracownikami , żeby podlizać się Pani prezes . a jak nikt nie widzi tylko patrzy jak Cię (usunięte przez administratora) za nic Albo Podj.bac do kierownika . ona nawet nie szanuje swoich ludzi z biura i każe im nosić skrzynie , zamiatać podłogi i sprzątać hale a pracownicy patrzą i się śmieją . Masz studia i trafisz do niej do biura to będziesz zarabiać mniej niż ja tam zarabiałem i będziesz zamiatać hale.

Martyna

Czy tutaj zatrudniane są także kobiety?

Ryszard

Czy firma działa bez zmian? Czy powód tej ciszy to dobra praca?

@Ryszard

Bez zmian. Po co pisać jak nie ma o czym.

Zostaw merytoryczną opinię o Korff Isolmatic Sp. z o.o. - Wojnarowice

• Jak się pracuje w Korff Isolmatic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korff Isolmatic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Korff Isolmatic Sp. z o.o.