Opinie o Termo Organika w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Termo Organika. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Termo Organika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termo Organika w Siedlce

Szukam pracy

Czy ktoś wie, kiedy w Grudziądzu będą zatrudniać to Termoorganiki.

??
@Szukam pracy

Ponawiam pytanie. Czy można prosić o stronę lub link, przez który można aplikować?

Szukają pracownika do kontroli jakości, możecie zdradzić czy naprawdę idzie dostać tu stabilną pracę, czy tylko w ofercie tak napisali. Mam nadzieję że nie ma rotacji, bo chętnie bym się przyjął, skoro od zaraz zatrudnienie jest możliwe. Ktoś z was pisał o słabych pensjach, a coś więcej niż najnizsza krajowa można wyciągnąć?

Kkok Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy jest tu ktoś kto pracował w biurze obsługi klienta w tej firmie ? Jak wyglądają realne zarobki? Możliwość rozwoju? P

W 2021 i 2022 r. pojawiły się komentarze, że wynagrodzenie to najniższa krajowa. Do tego weekendy podobno nie były dodatkowo płatne. Mogę prosić o aktualizację - jak jest teraz? Na ile można liczyć na start? Oferują cokolwiek więcej jeśli pracuje się w sobotę i/lub niedzielę?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na specjalista ds. jakości. Termo Organika szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Termo Organika.
Oburzenie

W tym roku nas dyrektor wymyślił że nasz urlop który mamy jeszcze pod koniec roku wykorzysta nam sam bez rozmów z nami i nie obchodzi go ze ktoś chciał wykorzystać w inny sposób swój urlop on nam będzie co tydzień robił wolne według uznania ????????

@Oburzenie

A dało się odebrać urlop w formie pieniężne, skoro nie można było sobie go wziąć wtedy, kiedy się chciało? To taka jednorazowa sytuacja, czy co roku tak jest?

Szukam pracy

Czy ktoś wie, kiedy w Grudziądzu będą zatrudniać to Termoorganiki.

??
@Szukam pracy

Laborant dostaje faktycznie umowę na czas nieokreślony? Tak widzę w ogłoszeniu, ale czy możliwe, że to od pierwszego dnia? Nigdy się nie spotkałam z firmą, która by oferowała taką od samego początku, dlatego wolę Was zapytać.

Witam, szukam pracy w okolicy. Czy ktoś wie czy przyjmują na produkcje albo będą przyjęcia w najbliższym czasie? Ktoś napisał ze nie przyjmują kobiet. To prawda? Pomimo tego ze posiadam jakieś doświadczenie? Jak wyglada sprawa ze strojem roboczym? Oferują taki? Dajcie znać czy sami piorą czy dopłacają do wypłaty za pranie ?

Ta firma robi się coraz gorszą zero szacunku do pracownika że stażem tylko nagonka że to źle tamto źle i patrzą gdzie zabrać tej premii uznaniowej dzień zachorujesz i bierzesz minimalna pensję a potem jeszcze na koniec roku ci zabiorą z nagrody rocznej bo żeś zachorował A młodych to by po (usunięte przez administratora) całowali żeby tylko kilka miesięcy przepracowali bo ludzi nie mam do pracy

Jak ktoś nie choruje to ile jest nagrody rocznej na rękę, dobre są to pieniądze? Są jakieś konkretne obowiązki lub zachowania, za które można dostać tą premię? Wtedy to macie zapisane w regulaminie wewnętrznym?

Niektórzy chwalą zarobki ale są też głosy że płacą minimalną. To jak jest teraz? Jest najniższa krajowa i można dorobić premią czy nikt nie ma wpływu na wysokość zarobków? Dajcie aktualne info zebym wiedział czy rozważać podjęcie tu pracy.

Johny Bravo
@Michał

Słabe pensje to ciągle mocna strona tej firmy...

Miki
@Johny Bravo

Mocna? Chyba słaba bo niskie pensje to dla mnie minus. Dla ciebie nie? Ale czytałem że są premie i można dorobić w soboty. Ile to podwyższy wypłatę? Opłaca się?

Cześć Mam pytanie do ludzi z działu sprzedaży, jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciel handlowy ? Targetu realne ? Szefowie ok ? Ile wizyt ? GPS w aucie ? Czy da się zarobić 7000 pln na rękę ? Z góry dziękuje za Wasze opinie

ALEX

Jest ok. nie narzekam. Solidna pensja, szef sprawoedliwy

kokon
@ALEX

Hahaha najnizsza krajowa to solidna pensja

Ogórek

Podejście do pracowników zmieniło się z chwilą odejścia pierwszego szefa produkcji ,a przejęciem jego obowiązków przez obecnego . Obecny szef produkcji nie ma swojego zdania nie potrafi zarządzać ludźmi,ma tylko swoich wybrańców których potrafi doceniać i przyznawać im najwyższe premie reszta to totolotek.Z tego co wiem to mistrzowie są spoko nie zabierają premi starają się żeby dawać tak zwanego maksa wszystkim .Dyrektor zakładu też jest ok .,zawsze pomocny i można z nim porozmawiać o różnych sprawach każdy pracownik może na niego liczyć.Odnośnie zarobków nie ma co narzekać bo całkiem nieźle jak na rynku Siedleckim.

Mopsik
@Ogórek

Co ty ćpasz jaka dobra kasa najniższa krajowa ???? A weekend trzeba robić bez dodatków

Ogórek
@Mopsik

Ślubu nie brałeś jak Ci nie pasuje to trzeba zmienić.

Herman
@Ogórek

Co (usunięte przez administratora) Najniższa krajowa to dobra kasa?

Unknow

Firma jak to firma. Obiecują cuda wianki 3000 to minimum co zarobisz - STOP nie zarobisz tyle, w ciągu prawie 3 lat 3 razy miałem powyżej 3. Przychodzi zima i pensje cięte do najniższej krajowej hahahahah bo sezonu nie ma. Otóż ubzdurali sobie że sezon jest od września. Sezon panowie zaczyna się gdy dziennie wyjeżdża ponad 16 samochodów. A to już od marca. Same wymówki, jeśli któryś z kierowników/mistrzów/magazynierów coś chce trzeba by na baczność ale gdy pracownik coś potrzebuje to odsyłanie każdego z nich do pozostałych. Tak było w moim przypadku. 6 niedziel pracujących pod rząd - proszę bardzo czemu nie. Kierownik tylko się uśmiechnął i stwierdził że dał stówkę więcej do wypłaty ale uwaga badam tsssss jest to kwota brutto czyli około 79 zł netto za 6 niedziel pod rząd gdzie ustawowo są 3 ????. Praca dla młodych odpornych na głupotę niektórych z magazynierów. Jedyne co pozytywne w tej firmie to pracownicy ale wiadomo nie wszyscy. Sprzedawczyków jest bez liku. Dlatego raz się przejedziesz będziesz uważać. Ładowacze są spoko chlopaki. Moje kwoty podane są z perspektywy "ładowacza" czyli najbardziej niedocenianego pracownika można powiedzieć "Afroamerykanina". Wchodzenie pod plandekę 45 stopni robi cuda ????. niektórzy kierowcy otwierają plandekę kilka minut wcześniej ale w większości tak nie jest. Pozdrawiam. Były pracownik "murzyn" magazynu siedleckiego.

Unknown
@Unknow

Zapomniałem dopisać że jak kończy się umowa to nie licz na jakąś premie. Dostajesz gołą wypłatę nawet gdy dyrektor/kierownik/mistrz powie inaczej. Długo się zastanawiałem nad napisaniem tych słów ale słowo się rzekło. Pozdrawiam fajnych ludzi tam pracujących. A i z tego co wiem przemiał spory

Parasol
@Unknow

Robie w tej firmie trochę już. I nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią bo odkąd przeniesiono mnie na operatora przy stawce 3100 brutto, przez cały rok na wypłaty nie schodziłem poniżej 3200 ☺️

A.

Czy pracują w tym zakładzie kobiety?

Dobrodziej
@A.

Nie

NICK

Mowa o tym szefie produkcji który był kiedyś operatorem? Fakt nie zna się na niczym. Kiedyś schodził ze stanowiska godzinę albo pół godziny wcześniej żeby umyć nogi w umywalce albo się wykąpać bo szkoda wody w domu. A teraz gania pracowników jak opuszczą stanowisko pracy pięć minut wcześniej. Szkoda gadać na temat takich ludzi. Jak był fizyczny to narzekał jak reszta. Jak jest szefem to ludzi ma za nic i do tego bezczelnie ich oszukuje i próbuje wykorzystać. Tępić taką patologię. O firmie złego słowa nie powiem. Myślę że jest jedną z lepszych na Siedleckim rynku pracy. Po prostu potrzeba w niej odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach.

Astra

Zarobki bardzo niskie. Niby dają premie i 13. pensje, ale w ujęciu rocznym nawet nie umywa się do średniej krajowej. Wykorzystują okres pandemii do swoich celów. Sprzedaż rekordowa, a pracownicy traktowani są jak murzyni.

Krasnal

Co może szef produkcji Jak dyrektor widzi tylko tabelki i rankingi i gdzie by tu komu zabrać premię Tam powinna być wyższa podstawa a nie mydła oczy premiami Latem zarabiasz dobrze a teraz 1000zl mniej jak żyć przez okres zimowy za 2000zl każdy ma jakieś kredyty rodzinę a on twierdzi że to nie okres handlowy i firma nie zarabia ale na nowe auta ich stać W grudniu dali tak zwana 13 pensje i już 3 miesiące robimy bez żadnej premi A steropian idzie tak samo latem i zimą teraz I dyrektor powinien płacić cały rok tak samo a nie wymyślać i się czepiać wszystkiego Był kiedyś tak samym pracownikiem jak my więc powinien wiedzieć jak się odbywa produkcja i załadunki

Cyrk

Bardzo się zepsuło podejście do pracownika i wynagrodzenie

Lidia

Od bardzo dawna nikt z pracowników nie wypowiedział się na forum. Osoby poszukujące pracy często poszukują opinii na temat przyszłego pracodawcy. Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami. Każde pozytywne słowo pozwoli użytkownikom na aplikację do firmy. Czy możemy sądzić, iż za brak wpisów na wątku odpowiedzialna jest poprawa sytuacji w firmie? Czekamy na wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Termo Organika - Siedlce

• Jak się pracuje w Termo Organika?

Zobacz opinie na temat firmy Termo Organika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termo Organika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Termo Organika
  • Bolesława Prusa 33