Termo Organika

Siedlce

Opinie o Termo Organika

Man 2011-11-22 08:05
Firma do [usunięte przez moderatora] szczegulnie ta w siedlcach!! Dyrektor to [usunięte przez moderatora]! Kierownik tak samo! Banda głąbów!
Anty termopanika! 2011-11-22 08:13
Zarobki marne! Dyrektor totalny [usunięte przez moderatora] a niby magister inżynier! Bu ha ha koń by sie uśmiał!
anonim 2011-12-07 12:40
Jest tam taki gruby magazynier wielmożny pan [usunięte przez moderatora] co mu słoma z butów wystaje. Fałszywa [usunięte przez moderatora]!
peha 2014-07-10 21:06
fajne mają blondyny jako dyrektorów handlowych regionów, to wszystko siostry bliżniaczki czy klony?
Kow 2014-07-25 13:40
Witam:)Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca przedstawiciela handlowego lub doradcy technicznego
Leon 2014-09-05 21:14
Blondyny to były fajne ale dobre naście lat temu :-) Teraz to są już stateczne panie, hihihi :-)
yyy 2014-12-06 08:02
Firma na poczatu ok ale tylko przez okres probny pozniej pretensje o wszystko zabieranie premii,a jak potrzebujesz cos zalatwic i musisz miec papiery z firmy lepeij zalatwiaj je szybciej. Jesli ma sie wybor lepeij wybrac druga opcje. zwlaszcza jesli chodzi o zaklad w Glogowie bo to co tu sie dzieje to"smuech na sali " delikatnie mowiac. .
kris 2016-04-04 13:55
Witam.
Jakie są zarobki w Głogowie?
ligotjunj 2016-05-17 20:02
heaven,ale powiedz mi - czy te premie to pewniaki czy ktoś gdzieś coś słyszał i mało w tym prawdy ? Dzięki
kropek 2016-11-27 21:41
Dziwię się Prezesowi spółki, że dobiera sobie takich top menedżerów, którzy ze swoimi kompetencjami nadają się jedynie do pasania owiec, a nie do zarządzania ludźmi.
Pseudo dyrektor fabryki w Siedlcach jest tego przykładem. Gość jest totalną pomyłką, nie odróżnia śrubki od nakrętki. Jest mega obsrany, co widać, słychać i czuć.
Ogólnie jest wielkim pośmiewiskiem dla załogi zakładu, a także dla wszystkich osób współpracujących z tym zakładem.
Kto go zna ten wie o czym mówię.
robotnik produkcyjny 2017-02-10 21:35
HAHAHA Misiewicz TO, nawet podobny....
anonim 2017-03-10 15:27
dyrektorowi w Siedlcach od***ało! ludzie się starają- on ich każe, obciąża ich za swoje błędy finansowo.
jep 2017-04-13 11:21
Nie dość obciąża za swoje bledy to jeszcze na urlopach ludzi oszukuje.
Kiedyś to było normalnie, a teraz to cyrk na kółkach, wielkie tajemnice, knucia i inne g..na.
Stworzyl sie fajny zespol a ten to wszystko popsuje i rozwali sie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o Termo Organika - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termo Organika