Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

WPK

Witam, podobno Ukraińcy wracają do pracy. Czy to prawda ? Nagle wielkość zamówień wraca do normy ?

@WPK

ukraina juz pracuje a zamowienia byc moze wzrosly razem ze wzrostem zwalnianych pracownikow ze stalymi umowami wiec jak na razie nieciekawa sytuacja

Kamil

Liczył już ktoś ilu Ukraińców wróciło do roboty ?

Evel
@Kamil

Podobno 35

@Kamil

podobno ok36osob

Czy praczują w Zf nadal ludzi z Ukrainy?

Coptyk55

Witam, chciałam się zapytać jak się pracuje w Trw Częstochowa i jaki jest tam klimat w pracy ? Jak można tam się dostać ? Na ile dają umowę oraz jakie są warunki tej umowy? Proszę o odpis

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
logo firmy Kontroler Finansowy
Częstochowa
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ciekawski

Czy pracownicy mają zniżki na zakup części produkowanych przez "ZF" ?

Bara

Zgadzam sie calkowicie i caly sercem z opinia "pan usmiechniety"ja pracowlam 12 lat przez agencje pracy jak przeszlam do trw to dostalam 1 umowe na 9 miesiecy 2 na 2lata a potem dzieki i spadaj zostalisy ie tylko ja potraktowani jak smieci(mam nadzieje ze p Ewa i inni podobni dostana teraz w tylek)pozdrawiam wszystkich bylych

pewnie
@Bara

Coś kręcisz po 36 miesiącach umowa staję się automatycznie umową na czas nieokreślony. A jeżeli tak nie jest należy się udać do Państwowej Inspekcji Pracy.

@pewnie

2 lata i 9 miesięcy to nie 3 lata. A praca przez pośrednika się nie wlicza

@pewnie

Policz sobie pierwsza umowa na 9 miesiecy druga umowa na dwa lata czyli 9 plus 24to ile jest?o ile umie liczyc to jest 33miesiace a nie 36 ty "pewnie "naucz sie liczyc ok!!!a dopiero pisz ze krece pisalam ze 1 na 9 miesiecy 2 na 2 lata i do widzenia naucz sie liczyc!!!

Bara

Na ile dostales umowe na czas nieokreslony? A poza tym to policz ile to jest 9 plus 24 to jest 33 a nie 36 i to w trw

Bara

Przeczytaj dobrze co pisalam nie u posrednika tylko w trw i nie 36 a 33(9 plus 24 to jest 33)pozdrawiam

@Zupa

Ludzi czytajcie!!!!co sie pisze 9 miesiecy i 2lata w trw !!ni u posrednika !!!to jest 33 miesiace!!!a nie 36 !!-ale macie porady zal mi was !!!

@Bara

Człowieku! Pisałem do gościa, który pisał, że kręcisz bo źle policzył więc jakby cię broniłem....Dodałem okres twoich umów (2 lata 9miesiecy) i zaznaczyłem, że umów w agencji się nie wlicza by dostać w trw umowę na czas nieokreślony.

ktostam
@Bara

To w takim razie wszystko jest zgodnie z prawem i nie rozumiem o co ci chodzi. Firma to nie instytucja charytatywna i jeśli jesteś tylko balastem to firma się ciebie pozbywa, niektórzy tutaj zachowują się naprawdę jak dzieci. Dopóki obie strony wywiązują się ze swoich umów wszystko jest jak najbardziej w porządku. Powiedz mi mój drogi czy kiedykolwiek pracowałeś dla jakieś firmy za darmo? Bo ty teraz oczekujesz od niej tego samego, firma nie ma dla ciebie pracy ale ma cie trzymać zatrudnionego i ci płacić? Socjalizm w Polsce skończył się w 89 (przynajmniej formalnie).

Bara

Zgadzam sie z opinia "zupa"moze nareszcie lalunie zobacza co to praca zapraszamy na hute szkla 16 tysiecy butelek na 8 godzin to pogadamy i przestana jeczec ze w trw jes zle!!dac je do nas te lale a dekoratornie! !!!!

Dekoracja
@Bara

Najlepsza jest 4 brygada na hucie szkla . Zapraszamy wszystkie lalunie. Zapraszal ja - wielki ogier.

Sedes

Zwolnienia grupowe, uciekajcie na L4!!!!

@Sedes

Osoby mało elastyczne stanowiskowo (statystystycznie kobiety) mogą się już żegnać

Cześć szukam pracy w okolicach Częstochowy słyszałem o trw że przy taśmie jakąś praca funkcjonuje.ja doświadczenie mam z zakładów z niemiec Holandia tylko nie wiem jak to tutaj się odbywa

Nowe informacje

Produkcja się kurczy. Nie przedłużają umów, tymczasowych i Ukrainy już nie ma. Następny etap to redukcja liderów. Niektórzy z nich wrócą na produkcję. Będzie ciężko... Teraz pilnują bardzo norm i przy tym pajacują z wypiętą piersią, a niedługo sami ponownie będą te normy wyrabiać

Hajto

Cwaniacy chcą wysłać na urlop jak się komuś umowa kończy

WPK

Jak wygląda sytuacja w zakładach na Legionów ? Wiadomo jakie plany ? Proszę o opinie głównie osoby które ostatnio pracują normalnie na zakładzie.

Ktos
@WPK

No jak to jakie, ostatnio produkcja zrobiła się harda, ale teraz jak się jej troche zwolni to się uspokoi.

@Ktos

Co miałeś/aś na myśli harda ?

Wika

Dla mnie chore jest to,że ocenia się przyszłego pracownika po jakiś chorych testach.Pracowałam na różnych produkcjach z dobrymi wynikami i bez zastrzeżeń.Przyszłam na te testy z dobrymi chęciami i nastawieniem do pracy.Niestety trochę się denerwowałam stawianiem jakiś chorych kropek.Ciekawe czy poradziliby sobie ludzie na wyższych stanowiskach? Nie obrażając nikogo.Ale osoby które zdają testy nie koniecznie są lepszymi pracownikami od tych co odpadli.:(

Kajman
@Wika

Haha ,przecież te testy to by nawet szympans zdał xDD

keke

jak w tym roku z zyskami wie ktos?

korpoludek_z_gory
@keke

Tam na dole to zwolnienia sie raczej szykują a nie zyski :)

Johnny

Byłem, na rozmowie kwalifikacyjnej. Ogólnie pozytywne wrażenia. Przedstawię proces rekrutacji w kilku zdaniach. Najpierw luźna rozmowa telefoniczna z bardzo miłą Panią Rekruter. Później już trochę bardziej konkretna rozmowa + interview w języku angielskim przez telefon. Po kilku dniach zaproszenie na rozmowę. Na start testy do rozwiązania - wszystko w języku angielskim - programowanie w C\C++, wiedza techniczna z zakresu elektroniki - godzina czasu. Później miła rozmowa z Panią rekruter a następnie wisienka na torcie przyszli Panowie inżynierowie - 5 mądrych głów i zaczął się prawdziwy dojazd z wiedzy technicznej. No niestety nie bylem w stanie odeprzeć ataku i poległem. Po godzinnej rozmowie nie wiedziałem w jakim miejscu się znajduje, a co już mówić o pisaniu programu w języku C\C++. Miło spędzony dzień - rozmowa na 12, wróciłem do domu 18. Sądząc po wymaganiach na to stanowisko to podejrzewam, że praca za 15k na miesiąc przynajmniej. Przemiła i sympatyczna Pani rekruter namawiała mnie abym spróbował jeszcze raz ale nie wiem czym chciałbym przechodzić jeszcze raz od początku ten koszmar.

On

Jak wygląda praca na dziale UR w ZF? Warto aplikować?

Jakie są mocne strony pracodawcy TRW?

Stary

Nie ma żadnych, bo nie ma już TRW.

Sylwia
@Stary

Zmienili nazwę? Teraz jest ZF? Zgadza się?

1night

Witam. Chciałbym Was zapytać jak wygląda praca na magazynie w zf. Przyjęcia są przez work service? Ktoś coś wie?

Są soby zadowolone z tegorocznej podwyżki odezwijcie się jak to widzicie

marek

Witam pisze szczerze jak jest w trw nie o jakiś małpkach jak piszą inni bo to bzdura totalna kierownicy liderzy często są liniach jeśli wyczuja albo idze sie do domu jesli czuc mocno sa oswiadczenia o czyswosci wysałnie na badania a nawet wzywanie policij a co o kasie produkcja niet około 11.15 na reke plus ok 10% premi 50%za nocki a praca zalezy gdzie sie trafi sa linie badzo ciezkie i sa luzniejsze linie ale praca jes zawczaj od do na reke z nockmi około 2200 do 2400 zaleznie jak nocki wypadno nadgodziny sa ale nie czesto

@marek

Dość szczegółowo wytłumaczyłeś zasady przyznawania premii i wysokość wynagrodzenia. Mnie jeszcze interesuje rodzaj umowy o pracę, która jest proponowana nowym pracownikom. Możesz dodać te informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW