Baumat Sp. z o.o.

Oborniki

Opinie o Baumat Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 10:25
Czy Twoim zdaniem w firmie Baumat Sp. z o.o. panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.
Asik 2016-10-30 02:00
Mam pytanie jak wyglądają zarobki w firmie Bauman. Ile zarabia pracownik produkcji i ile majster produkcji? Jak pracuje się w tej firmie?
Serafin 2017-01-04 08:09
Śmieszne zarobki,oszukuja ludzi na każdym kroku, masakra
Serafin 2017-01-16 11:08
Zarobki do 1800zl, a premie są takie, ze trzeba robić nadgodziny, które są wpisane jako premia.Pseudo kierownik wciąż gra w jakieś gry, a dopiero potem wychodzi do ludzi. Jego przypadek jest szczególny, gdyż jego wykształcenie nie idzie w parze z rozumem. Każdy nowy , który się przyjmuje musi sam zapłacic za badania( oni nie zwracają) , a do nich to należy.Pobierają kaucję bezzwrotną za kaski.Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, bo to oszuści!!!!!!!!!
Robol1235 2017-06-20 08:22
Baumat Bydgoszcz i Toruń to jedna firma. Wszędzie tak samo. 1800zl maks 1900 dla fachowcow. Praca w nadgodzinach lub sobotach bez 50% i 100%. Robota raz jest raz nie ma. Współpracownicy i majstrowie na plus. Umowa o pracę na plus. Zarzad i wsparcie pracownikow w tej firmie tragedia. Żadnych dodatków ewentualnie 100-200zl premii. Praca w przemyśle głównie klient zagraniczny a zarobki żenujące. Firma ratuje się pracownikami ze Wschodu.
Robol1235 2017-06-20 08:27
Wszystkiego brakuje, faktury niezaplacone brak przygotowania produkcji.
Zostaw swoją opinię o Baumat Sp. z o.o. - Oborniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baumat Sp. z o.o.