Opinie o Biprowłók Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biprowłók Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biprowłók Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biprowłók Sp. z o.o. w Łódź

Hanna

opowie mi ktoś coś na temat pracy jako specjalista ds ochrony osób i mienia? pytam, bo kiedyś pisali, że jest to dość zbędna praca tutaj. chcę się dowiedzieć czy to prawda a jeśli tak to dlaczego. obecnie to stanowisko jest zajęte?

Kruszynka
@Hanna

Nie mam pojęcia. Przejmują obiekty, nie wiedząc nawet jak pracownik ma przyjść do pracy ( na którą godzinę)zero szkoleń z ppoż . Porażka i dyrekcja godna pożałowania. Plus do tego zero zaplecza socjalnego typu czajnik , na 17 godzin

Kowal459 Nowy wpis

Jest to świetny zakład pracy, gdzie wresczie ludzi traktują jak ludzi a nie jak bydlo. Pensja jest zawsze na czas i uczciwie wyplacana, nie ma juz ludzi ktorzy sie migali od roboty, jest tak jak powinno.

Czy pracownicy w Biprowłók Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Biprowłók Sp. z o.o.?

Kruszynka Nowy wpis

Jeśli chodzi o ochronę, to cokolwiek nie odpowiesz to i tak nie będą wiedzieli co mówisz . Bo nie mają pojęcia o ochronie

Kruszynka
@Hanna

Stanowisko zbędne zwłaszcza jak ktoś nie ma pojęcia o pracy jak obecny pan zastępca dyrektora. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) . Bez słowa tłumaczenia. Nie polecam

@Kruszynka

Piszesz, że niepotrzebne zwłaszcza jak ktoś nie ma pojęcia o pracy, a co w przeciwnym przypadku? Jak wtedy praca by tu wyglądała i co jednak do firmy wnosi?

Kruszynka Nowy wpis
@Hanna

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biprowłók Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
TADEK

Podobno .zwolnili SPECJALISTE .OD OCHRONY OSOB I MIENIA ....ale to dobrze bo był zbędny na zbędnym stanowisku...

TADEK

To jest dobra firma ..do przeczekania do EMERYTURY ..LUB .DLA EMERYTOW .....jak ktoś chce to POLECAM ....

Jak w Biprowłók Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Tester

Tam nie dostaniesz żadnego awansu ...bo nie ma takiego stanowiska .......Awans może być taki ze zadzwoni ci SPECJALISTA od spraw zbędnych..I wyślę cie na Dyżur na inny obiekt........

Leonard

Dlaczego firma nie chce zwrócić mi choć połowy kosztów za pieluchomajtki?

TADEK

Odradzam prace .no chyba że jesteś EMERYTEM /RENCISTA (usunięte przez administratora).Nie wiem kto specjaliście dal funkcje specjalisty od Ochroby Osób i Mienia .jeżeli sam nie potrafi zabezpieczyć obiektu przed pracownikami biurowca i osób wchodzących i wychodzacych(chodzi o dostęp do kart wejsciwych )KTO CHCE TO WEJDZIE KTO CHCE TO WYJDZIE .....Wszystko na gębę..Jeśli chodzi o godziny .to robisz NORME ...ale nie jest powiedziane ze specjalista nie ściągnie cie na literkę D .jako dyżur.(usunięte przez administratora) załatwi sobie wolne ......nie jest tak do końca że jak masz 150godz....to zapłacą Ci całość..poprostu dadzą cie na inny obiekt .żebyś dorobił do NORMY......Firma nie chce płacić nadgodzin...Specjalista od ochrony TZW..próbuję robić test .Bieganie na 14pietro ...chodzi o System przeciwpożarowy....tylko nie chce tego dać na papierze ..PODPIS SPECJALISTY I PODPIS DYREKTORA Z BHP...ciekawe kto by odpowiadał jak by ktoś dostał udaru zawału .ktoś by nogę złamał.......Odradzam prace

Maciej

Co to za polityka firmy jak ciągle zmieniają się pracownicy ochrony na obiektach ?

Jan

Co to za jakiś specjalista od ochrony? Przecież to nie wie na jakim świecie żyje . Pewnie ma grupe dlatego go zatrudnili

Grzegorz

Jak najbardziej nie polecam . Ten co ma się opiekować obiektami to nieogarnięty typek chyba ostatni z miotu grafiki jakieś osobowe nie wiadomo nawet z kim pełni się służbę . Umundurowanie z innej epoki..... wstyd

admin

Wiesz coś na temat firmy Biprowłók Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Prawy
@admin

Jeżeli chodzi o osobe pełniącą nadzór nad obiektami chronionymi to jakaś masakra . Ten człowiek nie ma żadnej nawet podstawowej wiedzy z zakresu przyjmowania osób do pracy nic się nie można od niego dowiedziec . A na zadawane pytania coś burczy pod nosem bez sensu .

Krzysztof
@Prawy

Ja musiałem kilka razy przyjść bo mały chudzielec cały czas czegoś zapominał

Zostaw merytoryczną opinię o Biprowłók Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Biprowłók Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biprowłók Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biprowłók Sp. z o.o.?

Biprowłók Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Al. J. Piłsudskiego 12
    90-051 Łódź