Opinie o Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H. w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H. w Biała Podlaska

Łasy na pieniązki

Podobno solary na dachu mają sobie postawić:D Ciekawe czy Hewalexa wybiorą?:D

laszuck dreser pajace

Przedsiębiorcy z ppuh rapid budują siedzibę kolejnej firmy. Szukają podwykonawców do rypania także zgłaszanie się. Kontakt amj centrum.

Podwykonawca

Czy ktos juz otrzymal wyplate za podwykonastwo?

seszele
@Podwykonawca

na razie tylko prezesi...

adwokacina podwykonawcina

Podwykonawca, który jest zgłoszony i wykonywał robotę zgodnie z umowa jest na dobrej drodze do odzyskania pieniedzy, to jest Wasza wina, że do tej pory nadstawiacie ucha tu i tam i czekacie, że ktoś za was zrobi wszystko i pieniążki spłyną same na konto. Typowe działanie podwykonawców, którzy zawsze liczą, że sprawy formalne ktoś za was załatwi(znam to z autopsji), ludzie idźcie do dobrych prawników i załatwiajcie swoje sprawy a nie na forach mądrości wypisujecie, którymi można sobie tyłek wytrzeć, w tych kwestiach jesteście sobie winni nie pilnujecie spraw formalno papierkowych, , gorzkie ale prawdziwe, wiem wiem zaraz odezwa się pokrzywdzeni ale ja wam odpisze spokojnie,

Partaszeff
@adwokacina podwykonawcina

Jezeli chodzi o sprawy formalne to juz dawno jest wszystko zalatwione,tylko gmina ciagle odwleka wyplaty.Bo co taki podwykonawczyna moze im zaoferowac tylko zwykle dziekuje,co innego producent materialu on ma duzo utopionej kasy .Cala sprawa smierdzi .Urzad marszalkowski twierdzi że nie potrzebuje tylu kopi tych samych dokumentow I że juz dawno gmina powina wyplacic kase podwykonawcom .Wiec dlaczego tego nie robia?Jaki jest cel ciaglego odwlekania wyplat przez gmine.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Biała Podlaska
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Sprawiedliwy

Wszyscy podwykonawcy tak jak Hewalex są na tej samej pozycji. Z tym, że ten drugi wygrał sprawę w sądzie o zwrot należności. Nie rozumiem skąd pomysły faworyzowania jednych, kosztem drugich. Zapłacić należy wszystkim bez wyjątku. W Hewalexie pracuje wiele osób i pieniądze dla nich uzależnione są przede wszystkim od kondycji spółki. Ciekawe jakby żona jednego lub drugiego tam pracowała i nagle zostałaby zwolniona bo firma nie mogłaby odzyskać należności za wyprodukowane zestawy. Winnym jest firma z Białej, która nie wypłaciła nikomu należności i to tam należy kierować swoje żale.

Hmm

A pudło. Nie z Rapidu, ale dzięki za naświetlenie błędu. Jeszcze raz napiszę: "Hewalex rozkwita." Lepiej napisz kiedy podwykonawcy swoją kasę dostaną. Ty pewnie wiesz.

chude pośladki

"Nick i Hmm" to ktoś ważniejszy z Rapidu bo piszą o sprawach o których mało kto wie, wyskakują z kwestiami o których na forum dawno nie było pisane i najeżdżają na dostawcę materiałów, niech napiszą czy zapłacili dostawcy za dostarczony materiał za który już wzieli pieniądze od Gmin? Wzieli pieniądze a dostawcy nie zapłacili a teraz próbują brednie wypisywać, jeszcze nazwę dostawcy piszą z błędem, żeby nie było na nich jakby co, głupkowate cwaniaczki szukający taniej sensacji.

Hmm

Ja myślę, że tym wszystkim przetargom, dostawcy materiałów i nadzorującym inwestycje urzędnikom powinien zająć się ktoś jeszcze. Firmy prawie nie ma, podwykonawcy swoich pieniędzy na oczy nie zobaczą, tylko Hewaleks rozkwita. Poza tym ta nagonka na Rapid i wszystko co z tym związane. Ale to tylko taka luźna uwaga i nic nie sugeruję.

Partaszeff

Czy moze jest ktos zorientowany czy te obzdzidragi z parczewa zaczeli wyplaty bezposrednie dla podwykonawcow ,bo ja dzwonie I nikt nie jest zorientowany .Totalna olewka , nie jest wiadomo czy zaplaca czy nie.Urzedas odpowiada ze najsmieszniesze jest to że my te pieniadze mamy Na koncie(ale mi to nie jest do smiechu).Ciekawe czy jakby to on czekal and pieniadze czy by mu bylo do smiechu.Moze ktos wie cos w tej sprawie?

"A może warto byłoby przyjrzeć się dlaczego to tak wójtowie bardzo dbają o Hewalex czyli dostawcę kolektorów skoro nie wiąże ich z nim żadna umowa?" pewnie hewalexowi płacą za te pseudo kolektory...

anna

Gminy muszą pamiętać o Hewalexie bo jeżeli zapłaciliby Rapidowi to pieniądze wtopione. Musieliby drugi raz wypłacać kasę Hewalexowi jako podwykonawcy[dostawcy].

Antyhewale
@anna

Rapidowi to chyba gmina nie zaplaci szybciej komornik przejmie kase.Pani Ania dobra rada Ciekawe dlaczego tak sie troszczy o finance hewalexa ,kròl solaròw nie da sobie w kasze napluć.Co maja zrobic podwykonawcy ktorzy kasy przez kilka miesiecy nie ogladaja(to sa zwykli ludzie ktorzy ledwo koniec z koncem wiażo).

dedektyw spółeczek

AMJ Centrum, CRG, Spart, Impart, Thezaurus, Grupa Rapid, Rapid, Sagitar, ma tych samych właścicieli/udziałowców, po co to wszystko?

leszczek
@dedektyw spółeczek

Impart ma nieruchomości wszystkich spółek więc tam są pieniądze. Może jeszcze CRG i Spart coś ma. Wszystko inne to wydmuszki. Z tego co wiem nie był to skok na kasę bo takie rzeczy inaczej się organizuje. Upadek Rapidu wynika z bezmyślności i krótkowzroczności.

zenuś spadochroniarz&dresler matematyk

Zrobiliśmy skok na kasę, obliczony i przemyślany, jesteśmy w tym dobrzy, nie wiemy tylko czy wszystko wyjdzie tak jak trzeba.

Partaszef

Prawo daje przyzwolenie takim pseudo firmom jak rapid robic podwykonawcow I wszystkich w kolo w jajo .Sp.z.o.o nikt nie Bierze za nic odpowiedzialnosci .Jakim cudem taka firma wygrywala przetargi ,gdzie te zabezpieczenia ktore sa wymagane przy przystapieniu do przetargi.Kazdy patrzy jak drugie zrobic Na kase.Ten system jest chory ,musi upasc jak rapid .

ana
@Partaszef

Zabezpieczenia to nie problem, bank wystawi gwarancje. Problem jest taki, że firma bierze przetargi z krótkimi terminami realizacji nie mając podwykonawców. Przy minimalnych marżach. Na zasadzie, jakoś to będzie - musimy być liderem solarów. Później szuka podwykonawców nie mogąc zaoferować odpowiedniej stawki. Mało podwykonawców, czas mija, harmonogram się sypie, wpływów nie ma żeby zapłacić za towar, dostawca solarów przestaje dostarczać towar. Naprawdę ciężko zrozumieć w jakim świecie żyli prezesi decydując się na branie przetargów za wszelką cenę. Budowa to nie słupki w excelu. Ale rzeczywiście sp. z o.o. bez majątku i można kombinować bo za nic się nie odpowiada.

Poszkodowany

Wiesz, wszystko zależy kto jest w jakiej sytuacji. Jeżeli byłeś zgłoszony do urzędu jako podwykonawca i urząd wyraża chęć zapłaty to lepiej się dogadać w taki sposób. Niestety dostawcy i właściciele magazynów nie są w tak komfortowej sytuacji i trzeba wyegzekwować swoje w sądzie. I to jak najszybciej!

Poszkodowany

Wyrok sądu na pewno uzyska się szybciej - są umowy, faktury więc sprawa nie powinna być skomplikowana. Poza tym z wyrokiem sądu łatwiej będzie wyegzekwować należności bezpośrednio od Rapidu przy pomocy komornika lub od gminy w razie gdyby pierwsza opcja nie powiodła się. Z tymi gminami też tak prosto nie jest - zanim uruchomią swoje procedury (jeżeli będą chciały oczywiście)może minąć sporo czasu, a tak sprawa w sądzie będzie się już toczyć. Poza tym co mają zrobić dostawcy części, właściciele magazynów itp. którzy zgłaszani nie byli? Nie ma co się zastanawiać tylko brać sprawy w swoje ręce! Koszty sądowe wbrew pozorom nie są aż takie wysokie jak się wydaje! Walczmy o swoje!

podwykonawcca
@Poszkodowany

Dzięki za rady, ale logicznie myśląc łatwiej będzie uzyskać pieniądze od gmin, bo jeszcze ich nie wypłacili Rapidowi i je mają na swoich kontach, niż od Rapidu, który nic nie ma nawet jednej maszyny. Po co iść do kogoś kto nie ma i nic nie wypłaci. Umowy mają i gminy, więc wiedzą ile są nam winni. W Biłgoraju wypłacili, w Parczewie i Radzyniu też niedługo wypłacą.

panJan

Proponuje wszystkim wierzycielom zgłaszanie się na e-mail: wierzyciele.rapidu@gmail.com, trzeba razem sprawę skierować do sądu!

podwykonawcca
@panJan

Ja wolę poczekać na płatności bezpośrednie z gmin, bo jak sprawa pójdzie do sądu to zanim sąd wyda jakiś wyrok to minie z 3-4 lata, a gminy nie będą mogły zapłacić, bo będą miały związane ręce bez wyroku sądu.

laszuk z rapitu

Spokojnie podwykonawcy i dostawcy wasze pieniadze są ulokowane w sagitar jabłonowo, grupa rapid i impart, nie wiem czego taki szum robicie,

Prezio

Proszę Państwa po co te nerwy, nie lepiej tak jak ja wykupić sobie wczasy na Dominikanie i odpocząć od tego bałaganu? A no tak zapomniałem, nie dostaliście pieniędzy za montaże :P

gd0808

Pieniędzy o gmin nie dostaniecie ponieważ wszystkie neleżności przejmie bank , który inwesycje kredytował.

słodki laszuk

Witam, tam są wasze pieniadze: (usunięte przez administratora) ha ha ha, sprawdzcie kto jest wykonawcą, inwestorem i biurem sprzedaży, zobaczcie kto jest włascicielem wszystkich spółeczek, odbierzecie pieniądze w biurach, których nie ma, ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H. - Biała Podlaska

Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H.