EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Polska to mój dom

Ukraincy zaczynaja walczyc o swoje stanowiska i robią Polaką na zlosc i zniechecaja polakow pracy przełorzeni tego niepilnujä cala firma już upada.

Rodo

A Ty chcesz w sądzie wyladowac za te imiona i skrot nazwiska? To co piszesz to juz przestepstwo, proponuje opisanej pani to zglosic na policjie i owa zawistna osoba ma kłopoty

Taaa
@Rodo

Wam już całkiem mózg odjęło z tym rodo. Przestępstwo? Człowieku to ledwo wykroczenie i to takie że sąd że 5 lat rozpatrzy bo ma ważniejsze sprawy na przykład deptanie trawników. A wyrok to PRZEPROSIC tą osobę i tyle. Więc przestań już straszyć

@Taaa

Wszędzie tylko straszyć potrafią. W pracy to CCCPogania. Ta firma tonie jak Titanic taka jest prawda

Pytanie...?

Czy pracownicy agencyjni z Ukrainy mogą jeździć autobusami firmowymi?Jeśli tak to dlaczego?Skoro to agencyjni to agencja powinna im zapewnić transport...chyba tak?!

Zło

Dyrektor kierownik brygadzista klamią ludzi

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

nobody

W tej firmie liczy się tylko wynik nie człowiek

no tak
@nobody

Wynik nas utrzymuje...i Ci daje pracę.

@no tak

To przyjdź i wyrób te normy.

Tak

Madrzy ludzie juz uciekli.A zostali ......

@Tak

Bo to prawda.

Zło złe zli zły

Mam starz pracy 10 Lat a zarabiam tylko 3 tyś zł zabierają ludzią urlopy bez dyskusji wakacji niemorzna sobie zrobic zastraszają zwolnieniem z pracy brakuje materialu do produkcji i niemorzna wyrobic swojego akordu dlatego mało zarabiamy ludzie kłucą się robią sobie na złosc jeden drugiemu czas uciekac z firmy euroline

Xxx

Witam .Odnośnie pieniędzy na święta co roku była to kwota 400 zł plus ponad 900 na święta grudniowe .Dzieci dostawały tez pieniądze na gwiazdora .Pracodawca w liście tak bardzo chwali się pieniędzmi wydanymi na cele charytatywne domy dziecka ????????a co z naszymi dziećmi one mogą nie dostać nic .A my polary ????????????. Gorszego pracodawcy od obecnego ta firma nie miała.

Za chwilę były już pracownik

Nie martwcie się, byłem złożyć wypowiedzenie i kierownik mówił że będą podwyżki od stycznia 10-15% a na pytanie czy pensji czy stawki odpowiedź była oczywista że stawki godzinowej

Jetto5

Proponuje uciąć spekulacje o sprzedaży lub zamknięciu firmy. Takie plotki psują tylko atmosferę. Przedsiębiorstwo mogło by wydać biuletyn informacyjny. Póki co pracujmy i starajmy się robić swoją prace jak najlepiej.

@Jetto5

Najlepiej jak by zamknęli firmę i zamknęli właściciela firmy za wykorzystywane Polaków płacąc grosze.

Oo
@Jetto5

To jest prawda że zamykają. Proponuję szukać sobie pracy żeby nie zostać na lodzie.

@Jetto5

Atmosferę psuje zarząd swoimi decyzjami.

Pytanie do pracodawcy, jak długi jeszcze każecie nam pracować za darmo w soboty po 12 godzin itp jak długo zabronicie wypisywać urlopy na wolne dni? Jak długo agencyjni będą mogli pracować sobie po 12 godz za pieniądze a Polacy będą mieli tego zabranianie? Jak od nowego roku nic się nie zmieni po 5 latach prawie będziemy się niestety żegnać bo to już przesada że my zarabiamy tyle samo albo mniej niż agencyjny który nic prawie nie robi bo mu się nie chce.

Tak czekamy na odpowiedź.

Żal

Tapicer w Niemczech zatabia 2700 euro netto.i zaden Niemiec by tak sie niepozeolil traktowac

Jak można tak traktować pracownika-(usunięte przez administratora)!!!!!!Zarobki to żenada!!!!!Jak ta firmę przejaoł Niemiec to wszystko zabrał!!!??Polaczek niech zapierdziela za (usunięte przez administratora)!!!!!!

Nit

Czy będzie jakieś świąteczne

Nit

Czy będzie jakieś świąteczne

Pipi

Posluchajcie nigdy nie widzialam by kierownik chodzil ze scyzorykiem w kieszeni na widoku to niejest kierownik w firmie euroline.

Kicia
@Pipi

Jak nie jest kierownikiem z euroline to po co tu piszesz ? ;)

Kkk
@Pipi

Też noszę, wiadomo czego tam się spodziewać?

Tamara

A mienia się podoba 25zl netto i charaszo i godziny dodatkowe i super

nobody

Nie polecam pracy w tej firmie. Nawet ukraina nie wytrzymuje tych warunków

Nbhguyt

To jest prywaciaz on musi zarobic a my jak mało zarabiamy powinnismy poszukac lepszej pracy bo szkoda zyciowego czasu nie ma co tam dyskutowac tylko podiac konkretna decyzje i uwolnic sie cieszyc się zyciem.

Xyz

O co chodzi z tym nowym progiem premiowym

Jony
@Xyz

Nowy próg 11% więcej trzeba zrobić A kasa ta sama wszystko drożeje A oni jeszcze premię obcinają (usunięte przez administratora) ale niemartw się 300 zł na święta dostaniesz żal

Kornad
@Xyz

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi

Tak
@Xyz

Robią nas za (usunięte przez administratora) Czyli ryneczek Lidla więcej za mniej

Co po nowym roku z firmą Europie,ma się coś zmienić?????Nikt nas nie informuje!!!!Niby mamy nas ma przejąc Eurokonfort aGroup!!!Że mają nas sprzedać!!!?Jako pracownik jestem zaniepokojony ta sytuacja!!!Jakie mamy mieć zarobki po nowym roku!!!

Pseudo

co to za plotki ? Przecież każdy wie, że nic takiego nie ma miejsca. Może jeszcze EC zacznie meble robić :) To może być całkiem ciekawe. Nie wiesz ile będziesz zarabiać w przyszłym roku ? Nic się nie bój, najniższa idzie w górę ;P

Tuna

Ta firma mobbingiem żyje. Dyro zamiast firma się zajmować to za samochodami na parkingu się kryje czy ktoś 3minuty przed czasem nie wychodzi a potem że firma upada bo nie jest zarządzana.

Poniewaz jest prawda

Hulk
@Tuna

Zamykają firme i niechcą płacic redukcji

Joanna

Jak to zamykają firmę? Już nie będzie ona funkcjonować? :O

neneno

przestań siać ploty

rock
@Joanna

Przecież to zostało zdementowane conajmniej kilka razy

rock
@Joanna

Nie ma co wierzyć w jakieś dziwne plotki

Bobo Frut
@Joanna

W wołowie zamykają firme od listopada 2022 szkoda bo fajnie się pracowało zarobki były dobre chodz mogły by być lepsze połowa gruzinów już ze stolarni zabrała waliski paru gosci tylko zostało będziemy walczyć jeszcze w pazdzierniku by ta produkcja jakaś była tapicerów zucają na stolarnie bo nie ma już ludzi pare osób się już zwolniło. dyrektor powiedział na zebraniu ze drogi jest gaz i dlatego zamykaja fire euroline szkoda i to bardzo niektóre kobiety płakały bo pracy terez gdzie znajdą a dojazdy do leszna wstawać 3 rano to tragedia. Nawet odprawek niedadzą odszkodowania tylko każą dojejdzacz autobusem firmowym a jak się nie podoba to mamy się zwolnić.

Kruk
@Tuna

Teraz morzecie sobie robic co chcecie już karzdy ma wszystko gdzies tak jak pracownika mają gdzies wszyscy szukają lepszej pracy.

Kruku
@Tuna

W tej firmie nie ma czlowieka odpowiedzialnego z zadzacych jak cos się w firmie dzieje to nikt z tym nic nie robi a pracownicy powinni sie szanowac a nie robic co chca dla tego firma ma zla opinie bo nikt tego nie pilnuje co sie dzieje w firmie dlatego pracownik szuka pomoc od kogos innego a nie od przelozonych.

Kruku
@Hulk

Szkoda mi szfaczek bo to najlepsze szfaczki w tej firmie dokladne i wspaniale kobiety szkoda mi Was kobiety zycze wam powodzenia i szczescia w lepszej firmie.

Iti
@Tuna

(usunięte przez administratora)według MOP to: obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników.

Sankcja

Zamykają Firme w Wołowie napewno nie dlatego ze gaz drogi zadajcie sobie pytanie co to jest sankcja.

@Sankcja

zgadza się. Wielkopolska nakłada sankcje na woj. Dolnośląskie przez co mamy taki efekt..

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 531.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 93 to opinie pozytywne, 120 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.