EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Płace

Podstawa jest teraz 2700 zł a na fiszkach pracownikow tapicerów napisali tak podstawia 2100 zł a reszte to premia np 600 zł i taką kazdy tapicer ma wypłate co mieciac a teraz pomyslcie co by było na oswrut kto odpowie za takie (usunięte przez administratora) czas pokaze.

Cvv

To że wami rzucają działami wasza zasługa , że dajecie się manipulowac. Agencyjni/magazynierzy pracują bo postawili się , a z was/nas robią pośmiewisko dlatego że zgodziliśmy się na ich propozycje . Albo pracują wszyscy lub nikt Co zarząd wymyśli nowego tylko poklepujemy po plecach że jest fajnie itd. a przy kolejnych wypłatach robią cięcia. Ile osób pisze że się zwonilo lub zwolni. A praca i tak wykonana mniejszym kosztem Więc firma ma się dobrze o przetrwa kryzys, ale wy nie

Fgh
@Cvv

To że idzie magazyn to jest raczej logiczne, przecież ktoś te meble musi wydawać.

T

Jak to jest cała firma miała mieć przerwę od poniedziałku a tu szwalnia idzie DPS1 idzie i agencyjni

Cała firma stoi.

T

Parę osób idzie na dps1

Cały czas zucaja ludźmi na różne działy bo nie ma ludzi jak (usunięte przez administratora) a potem się dziwią ze na drugi dzień pracownik do pracy niewraca. Czas z kończyć z tym niewolnictwem ale w całej Polsce to już koniec niewolnictwa.

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

Bułka

Dyrektor potrzebuje takich ludzi do pracy co wykruszają się jak sucha bułka i jeszcze tom bułkę dobia tuczkiem by całkiem się rozkruszyła i żeby został ostatni okruszek. Jak już nie będzie ludzi w tym zakładzie to ostatnie jego slowo to będzie krzyczał wygrałem wygrałem.

Brygadzisci są beszczelni w stosunku do ludzi np: z wydawaniem materaialu nie mają dla pracownika czasu zbywają pracownika trzeba sobie samemu wszystko załatwiać nie ma nawet dyskusji z takim człowiekiem zachowanie jak człowiek od puga oderwany zero szacunku kierownicy też zbywają pracowników pracownicy już stracili nerwy do tego zakładu zło za zło.

Czerwony

Ja juz od dawna mówię że pracownicy utrzymują produkcję w tym zakładzie bo kierownicy i brygadzisci nie wiedzą co się dzieje.

Xyz
@Czerwony

To zapraszam na stanowisko brygadzisty Zobaczymy co potrafisz Zarabiacie 200zl-400zl mniej A przychodzicie na 8h I macie wszystko w ... A my odpowiadamy za wasze zachowanie pracę itd Zastanów się co piszesz Kierownicy i menadżerowie owszem są jak gbury

Taaa
@Xyz

Weź sobie już nie dodawaj kolego. Pracuje tu od dyrektora Rybarczyka i 99% z was podostawalo koszuli za donoszenie do kierowników (np. Słynna gra dwóch brygadzistów X i Y gdzie X donosił na pracowników Y i odwrotnie i kto więcej doniesie), i każdy stary wie o kogo chodzi. Nikt ogarnięty nie pójdzie na niebieskiego sam zwłaszcza teraz pod tym pseudozarządem.

Alonso
@Xyz

Z tego co wiem to tapicerzy już zarabiają więcej niż brygadzisci. Ale to dobrze, bo brygadzisci nic nie robią, powinni mieć tylko najniższą krajową :)

Szukam pracy
@Alonso

Poszukuję pracy jako tapicer, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć pracując u was w firmie?

@Szukam pracy

Na 18,7zl brutto na godzinę czyli mniej niż najnizsza krajowa. Do tego trochę premie żeby wyrównać. Idziesz na chorobowe to premie całą zabierają i 80% wyliczają z gołego 18,7zl brutto. Czyli z 2tys na rękę zarobisz jak zachorujesz. Chyba że jesteś z Indii czy pakistanu to praca po 12 godzin kiedy i ile chcesz i wyplata od 4tys w górę. Jak polak to nawet się nie ładuj w ten zakład bo my się tylko zwalniamy nie przychodzimy tutaj.

Dps
@Szukam pracy

Zakres od 3000 do 5000 na rękę. Wynagrodzenie zależy od umiejętności.

Xx

Dokładnie tak. A jak jestes na innym stanowisku to nawet 17,7 zl/h brutto zarabiasza + nędzna premia. Ledwo odbinasz od najniższej jak jest dobry miesiąc. w moim przypadku tak niestety jest

Yyy
@Dps

5000zl na rękę? To są zarobki AGENCYJNYCH Turków hindusów itp oblicz mi 5tys na rękę z 18zl brutto + teraz po podwyżce 800zl premi. To masz NIECALE 4TYS BRUTTO I POLAK WIECEJ NIE ZAROBI BO POLACY MAJA ZAKAZ NADGODZIN!! q i tak stawki podałem na 3 poziomie a nowy zaczyna z 1 poziomu to jeszcze sporo mniej.

Ookjh
@Xx

Wy serio tyle zarabiacie ? Co to za dział ? Nie słyszałem żeby ktoś u nas zarabiał poniżej 3 tys, tapicer.

Jjj

Za 2700

Szary

Jakieś żarty. Musimy składać pozwolenie na krew,tydzień wcześniej,a mogą też odrzucić. Co tu się dzieje. Bezprawie

@Szary

I tu się kłania znajomość waszych praw: § 12 rozporządzenia: „Pracodawca jest obowiązany zwolnić od pracy pracownika będącego krwiodawcą na czas oznaczony przez stację krwiodawstwa w celu oddania krwi. Pracodawca jest również obowiązany zwolnić od pracy pracownika będącego krwiodawcą na czas niezbędny do przeprowadzenia zaleconych przez stację krwiodawstwa okresowych badań lekarskich, jeżeli nie mogą one być wykonane w czasie wolnym od pracy”. My mamy tylko POINFORMOWAC kierownika o dniu oddania a odmówić on NIE MOZE. Chyba że ktoś wykonuje pracę gdzie w danym dniu jego nieobecność jest pilna a takiej pracy my nie wykonujemy. Tu chroni nas kodeks pracy.

Szkoda ze na DPS-2 to tak nie wygląda

@Szary

Wygląda wygląda tylko boicie się domagać waszych praw. Jak by wam powiedzieli ze za darmo ten miesiąc będziecie pracować to byś się domagał wypłaty? Domagałbyś ponieważ prawo jest po twojej stronie tak samo jak krew. Zakład jedyne co może określić przy krwi to ile dni wcześniej i w jakiej formie poinformujesz o swojej nieobecności. Informacja sprawdzona przez inspekcje pracy, jeżeli masz termin nie może Ci odmówić wizyty.

Ech...
@Szary

Przestańcie się tak wszystkiego i wszystkich bać kiedy łamią wasze prawa kolego. Ale patrząc na to to naklejki z szafek już też dawno poskrobaliście po albo przed pracą co? Ewentualnie zamiast odpoczywać na przerwie?

Szary

Kierownik ustawił termin oddawania krwii - trzeba poinformować 7dni do przodu. Tyle że w Lesznie można tylko 7 dni do przodu zrobić rezerwacje i to nie zawsze się uda.

Rozwiazanie:
@Szary

Informujesz nawet dwa tygodnie wcześniej że w danym tygodniu idziesz na krew a na szczegóły ma sobie poczekać do udanej rezerwacji i wtedy podajesz dokładny dzień. Informujesz wcześniej? Informujesz. Proste? Proste. Ale fakt że teraz będzie trochę czasu wolnego i się wybieram i tak do inspekcji pracy to dopytam i o to czy regulamin wewnetrzny może utrudniać oddawanie krwi, bo to akurat niezgodne z kodeksem pracy.

Ooo

Widocznie zarabiają inne pieniądze ;) A uwierz mi, na jednej hali różnica u pracowników dochodzi w wypłatach nawet do tysiąca .

Zodiak

Słabo płacom tapicerom już nawet nie ma całej premi a płacą tylko 2800 zl w dobrej kategorii a wymagają produkcję jakość kosmiczne wymagania dlatego zwolnji się jeszcze 25 tapicerów dany tapicer ma już dość cieszkiej pracy ludzie są załamani takimi słabymi wypłatami dlatego szukają lepszej pracy skura pęka na dłoniach od kosmicznych wymogów.

Niki

Brygadzisci kierownicy traktują ludzi jak swołocz niewspułpracują z ludźmi i niechcą znikam rozmawiać unikają pracownika i niedają sobie rady rozkojarzeni całe życie.

Kkk
@Niki

Traktuj ich tak samo. Oni się niczym nie wyróżnili w tym zakładzie, mieli tylko większy zapas wazeliny niż inni.

Kiero

Jaki dział ?

Tuna
@Kiero

On nie wiem, my (3osoby) dps2

Agencyjni mają więcej do powiedzenia niż my. Albo bd 12stki albo odchodzę no i mają 12stki. Brawo firma brawo dyrektor że ich bardziej szanujecie od nas.

X

Kto mądry chce pracować 12 h ? Szanujcie się trochę...

Nie ma roboty

Znow firma zabiera ludziom urlopy w lutym od 6 do 10 2023 r. Przeganiaja ludzi z pracy.

Xxx
@Nie ma roboty

Arot pracuje

Zuzanna
@Nie ma roboty

Czyli przestój będzie? Ile takich w ciągu roku może być? Gdzieś kiedyś czytałam że połowę dni urlopowych mogą tak zabrać? Prawda to? Jak było w poprzednich latach?

Czerwony
@Zuzanna

Według prawa wszystkie dni moga ci zabrać jeśli je wcześniej zaplanują

@Zuzanna

U nas zabiera w sumie caly i kiedy mu się podoba. Już w tym roku zabiera 15 dni, teraz 5 i 10 na dwutygodniowy. Czyli masz całe 5 dni jak nie masz 26 dni dla siebie na rok. Fajnie co?

Ccc

Bez przesady, nie jest tak źle.

Inwigilacja

Naszym marzeniem jest by dyrektor nas zwolnił z jego firmy bo niechcemy byc dalej oszukiwani na wypłatach robią zebrania ze w styczniu podwyzka a zadnej podwyszki nikt nie dostał. Czekamy na papuery. Gut bay

X
@Inwigilacja

Haha a sam się zwolnić nie możesz ?

Alonso
@Inwigilacja

To róbcie mniej niż zwykle, pracujcie tak by Was nie potrzebowali :) w końcu stwierdzą, że nie jesteście im potrzebni ;)

ooo
@Alonso

Strajk włoski – forma strajku aktywnego polegająca na wykonywaniu przez pracowników obowiązków służbowych w sposób skrajnie drobiazgowy, co powoduje blokadę działania zakładu.

Taaaa
@ooo

Już widzę tapicernie ???? wielki strajk dopóki Darek już jacek nie przyjdą i już dziewczynki mają pelne spodnie i każdy winny tylko nie oni. Chłopie przerabiane to było kilka razy. Sami namawiają robią a co do czego to innych wkopią. Za dużo fałszywych i wystraszonych tu pracuje.

2h

(usunięte przez administratora) mnie w tej firmie kilka razy przy wypłacie w przeciągu dwóch lat. Kierownik wybiera się pod koniec roku na urlop do Afryki, a jego pracownicy muszą brać bezplatny, bo zamiast zapłacić za przestój to wysyłają na bezpłatny lub drugą świetna opcja jaką sobie wymyślili jest DARMOWA sobota za dzień wolny ???? Nikomu nie polecam, na szczęście już mnie tam nie ma wśród tych fałszywych lisów ???? t co zostali życzę, żeby poszli po rozum do głowy ????

Mikołaj

Ta firma to jest żart :) szukajcie innej pracy, dobrze Wam radzę, bo zrobią z Wami co zechcą. Naprawdę nie widzicie że tańczycie tak jak Wam zagrają? Ja z kumplem odeszliśmy i była to najlepsza decyzja w ostatnim czasie. NIGDZIE nie zarobicie mniej niż tutaj. Nie rozumiem co Was trzyma? Przyzwyczajenie? Strach przed nową pracą i ludźmi? Pracy jest mnóstwo. Podstawa z wypłaty nie ma nawet wartości najniższej krajowej. Podwyżkę powinniście dostać od nowego roku minimum 300 zł NA RĘKĘ. Dostaliście? No właśnie... Naprawdę uciekajcie z tego zakładu pracy. Może być tylko lepiej. Nie bójcie się zaryzykować. Tam dobrze to już było. Będzie tylko gorzej. Świat stoi dla nas otworem. Wierzę w Was! Dacie radę! :) do dzieła!

XoX

Nie rozumiem fenomenu tej firmy, każdy pracownik nie nawiedzi tu przychodzić a ta firma jakoś funkcjonuje... Ledwo bo ledwo ale funkcjonuje. Cud jakiś.

Oo

Ja się chętnie zaopiekuje twoja wypłata.

Kijek euroline

Zwalniam się bo od Paru miesiecy jestem oszukiwany przez firme na kasie. Wciaz ludzie odpowiedzialni za produkcje oklamuja ludzi ze wszystkiego brakuje i niedarady zarobic kasy. Np: ze tir złapał kapcia i niedojechał albo zapomniał srubki albo nie te przywiuzł. Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 531.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 93 to opinie pozytywne, 120 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.