EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Dżejms

Słuchaj bolo robisz straszne błędy ortograficzne. Poćwicz w domu że słownikiem a potem dopiero na forum. Co za dno

X

Ortografia !! Ręce opadają...

Edyta

Serio nie domyśliliście się, że to z premedytacją było? Spójrzcie jakie poruszenie tym zrobił... A do merytoryki ktoś się odniesie?

Oo
@Edyta

Jak napisze poprawnie to się odniesie, na razie nikt go poważnie nie bierze.

Trawolta

Czytam tu opinie i myślę ze ktoś kto stworzył kodeks pracy stworzył go dla szefow firmy jakiej kolwiek a nie dla pracowników kodeks pracy morzecie wyzucic do smieci jest tyle wart co szanowanie czlowieka w jakiej kolwiek firmie by człowiek pracował czlowiek w dzisiejszych czasach pracuje jak zegarmiszcz czas mija przychodzi nastepny ale nie wie ze dzwi które są falszywe bo widzi złote dzwi przez kture wchodzi zabieraja mu czas i to koniec.

Ni
@Trawolta

To prawda. Dlaczego nie ma postojowego. Dlaczego zabrano nam cały urlop. Czy to jest zgodne z prawem pracy?

Hania

Jak to jest ze Nas Polaków na urlopy a agencyjni po 12godz i jeszcze robią jak robią każdy wie i widzi) (no dyrekcja chyba nie) może najpierw agencyjnych na wolne

Euroline to fajna firma

Tu w Wołowie ludzie dobrze wiedzą ze ludzie z firmy Steinpol z wołowa mszczą się nanas wypisując tu głupoty i nie prawdę bo w naszej firmie euroline w wołowie jest ok wszyscy zesobą wspułpracują. Nikt się niekłuci niczego nam niebrakuje nikt się tu nie bije (usunięte przez administratora) foteli wszyscy się dzielą dogadują z klejarzami i jest ok to moja najlepsza firma i zawszę będę tu pracował na zawsze i niezmienie pracy. brygadzistę mamy fajnego i kierownik też jest ok. Wołów pozdrawia.

keto
@Euroline to fajna firma

Niech se gadają, my swoje wiemy

zły
@keto

dokładnie, jak zawsze najwięcej mają do powiedzenia ci, co tu nigdy nie przepracowali dnia

Kk
@zły

Szkoda tylko że wystawili Was na sprzedaż :-)

@Kk

A co z załogą za bramę ?

@Kk

Skoro Uskorz wystawili na sprzedaż to może ktoś poinformuje jaki los czeka pracowników..Jeżeli hala zostanie zakupiona to chyba nie z ludżmi.

Bobo Frut

Tu Wołów Pracujemy do Pazdziernika i kto chce morze dojejzdzac do firmy busem do leszna ale watpimy w to ze ktos będzie wstawał o 2 w nocy do pracy ludzie chcą zasiłek i wolą być zwolnieni to niewypali. Niezwalniają nas ale dojast o takich godzinach jazda do pracy 3 godziny nie wypali.

Kira
@Kk

Szkoda szkoda ale większość firm tapicerskich powoli już pada drogi gaz i powoli brak drewna i innych surowców.

Pseudo
@Kira

Niby tak ale ktoś te meble musi produkować ;)

@Kk

Sprzedali nas a dlaczego gaz drogi chodzenie na L 4 co tydzien niemorzna bylo zarobic kasy przez to ze niebyli ludzi i bardzo dobrze zrobili maja racje ale szkoda i szkoda mi tapicerow bo to najlepsi tapicerzy potrafili wyrobic z dodatkiem po 40 42 38 foteli jak dann tapicer zaczoł dann dodatek np: 33 fotele to juz na drugi dzien niebylo ludzi bo byli na l 4 i tak co tydzien niech teraz jezdza do leszna. Powodzenia

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

Hania

Witam czy ktoś słyszał jakieś info o upadłości euroline?? Takie chodzą słuchy więc może wypadało by żeby dyrekcja i kierownictwo odniosło się do tej plotki albo skomentować i co dalej nas pracowników czeka

@Hania

Odnieśli się niżej, że to plotka

@Hania

zastanawia mnie po co ktoś rozpuszcza takie plotki w ogóle...

@Hania

jakiś sabotaż od konkurencji czy co?

mini mini
@Hania

Tak upadłość firmy w Wołowie do końca Pazdziernika 2022r. Z powodu dyrektor ogłosił oficjalnie dla całej firmy Euroline ze jest zadrogi gaz i niestać firmy na to utrzymanie szkoda bo fajnie się pracowało zarobki niebyły takie złe ale jak wojna to wojna putina narobiło się trzeba szukać innej pracy. Ludzie z Wołowa mają się zastanowić czy będą dojejzdzacz do firmy Euroline do leszna a jak tam uwas w Lesznie jest to my niewiemy nic. morze brakować materiału.

Mam pytanie do pracodawcy-czy prawda jest ogłoszenie upadłości firmy z końcem roku???????

Dzień dobry - to są tylko plotki. Wątek ten nie będzie ze strony firmy komentowany.

Dziękuję za odpowiedź!

@EUROLINE Sp. z o.o.

To może skomentujecie wątek podwyżek których defacto nie bylo w tym roku i powiecie kiedy będą

Koń
@EUROLINE Sp. z o.o.

Mam pytanie czy w tym roku będzie organizowana impreza zakładowa dla pracowników EUROLINE ?

Miras
@Koń

Od 3lat nie organizuje firma żadnych imprez firmowych co się stało z pieniędzmi ?

@Miras

(usunięte przez administratora) wszystko zabrał.

Kruk

Firme zamykają w Wołowie do końca Pazdiernika koniec i będą dojejzdzacz kto chętny do firmy w Lesznie Euroline

stolarz

jakie macie stanowiska tutaj w firmie? bo ogólnie jestem stolarzem i szukam pracy, ale nie wiem czy coś takiego się tutaj znajdzie dla mnie

fifi
@stolarz

może spróbuj zadzwonić i zapytać czy wgl miałbyś szansę

@fifi

pewnie finalnie to zrobie, ale najpierw poczekam aż ktoś może tutaj odpowie

Nicku

Ci z UKRAINY co są w eyro zatrudnienia to ok ale agencji to większości (usunięte przez administratora)

@Nicku

A tak właściwie to czemu?

elu
@stolarz

jest dział stolarski, ale czy teraz kogoś szukają to nie wiem, musisz sprawdzić

@stolarz

Na stolarni robotę raczej dostaniesz od razu.

@Nicku

ale co to ma do mojego pytania?

@elu

ok, sprawdzę jakoś

@X

ok, super, dziękuję

@X

A w jakich godzinach pracuje stolarnia?

klis

z tego co wiem to cały zakład na dwie zmiany 6-14 i 14-22

klis
@stolarz

ale to tylko znajomy mi mówił wiec nie bierz tego info za pewnik ale może go dopytam następnym razem

neneno
@klis

no większość ma dwie zmiany

Kruk
@Nicku

Ukraincy tu pracują nie od 6 godz tylko jak się wyspią to przychodza do pracy nie ma odpowiedzialnego człowieka żądzącego w tej firmie wszystko jest rozwalone.

Czes

Firma Euroline zmusza ludzi na urlopy przymusowe w takim czasie kiedy człowiekowi to nie pasuje nawet pracownik wakacji nie miał nie płacą wczasów pod grószą talonów nie dają już to już koniec. wojna trwa pianki nie ma dla tapicerów produkcji nie ma i firmy tapicerskie padaja powoli szkoda.

Dlaczego kierownicy w tej firmie są dla ludzi oschli i traktują pracowników jak by byli nikim dla nich.

Dzień dobry

Bardz dziękuję za współpracę . Myślałam że firma potrzebuje pracowników z doświadczeniem ale tak nie jest popracowałam do 3 umowy i (usunięte przez administratora) umowa na stałe NIC Z TEGO powód niby przez wojnę tralala po prostu tylko chodzi o to aby przedłużać a nie zostawiać. Begata z Wolowa

@Dzień dobry

Mam pytanie .Czy tylko pracownicy z Uskorzu nie mają przedłużanych umów ? Jak jest w Lesznie?

@Dzień dobry

Swiete slowa Banda (usunięte przez administratora) Nie wiem jak w Wolowie ale w Lesznie wywieszaja normy na tablicy I (usunięte przez administratora) z Ciebie robia szyjesz szmelc norma kiepska (usunięte przez administratora) szczegollnie panie z grupy angielskej siedzace pierwsze na linii,robote zawsze dobra maja a jak kiepska to dopisuja szczegollnie pani (usunięte przez administratora).,no ale pani kierowniczka tego nie widzi

Najgorzej jest kapować...

Lola

Anglia zawsze była nie łatwa do szycia, pracy sporo, wciąż inny mebel, by zrobić normę naprawde trzeba się napracować, pomocny jest też tablet, nie zawsze w nim jest niestety czarne na białym, wciąż trza się domyślać co do czego, a z kolei Ikea - prosty mebel, tylko do przodu, wciąż to samo, i PANIE ZBIERAJĄ ŻNIWA w postaci BONUSA, natomiast Panie ANGIELSKIE raczej nie są doceniane, czasem któraś dostanie bonus od Beaty i trza się cieszyć choć z tego bo pracodawca raczej tego nigdy nie doceni.

rower

dzięki za dodatkowe stojaki!:)

siemo
@rower

gdzie je postawili, bo nie widziałem?

pseudo
@siemo

na parkingu od spółdzielczej 51

remo

Nie ma teraz żadnych ofert pracy czy nie potrafię znaleźć?

Tonto

Nie ty jeden

Bolek

Czy w Lesznie przedłużają umowy?

justek
@Bolek

no jak są zadowoleni ze współpracy to chyba logiczne, że przedłużają

Pseudo
@Bolek

Z tego co wiem to nie

pseudo

A to prawda, że nie ma byc ogrzewania zima lub zmniejszone??

@pseudo

W zeszłym roku już było wyłączone to co dopiero teraz, będziemy się cieszyć jak ciepła woda bedzie

Do PRACODAWCA

Mam pytanie do Pracodawcy...skoro EuroComfort,Euroline i TB to jedna wielka firma z jedną księgowością to dlaczego Eurocomfort i TB mają zawsze wcześniej wypłaty a Euroline zawsze później?Dyskryminacja?

@Do PRACODAWCA

Witam, wynagrodzenie jest przelewane na konto zgodnie z obowiązującym regulaminem do 10 każdego miesiąca. W żaden sposób nikogo nie dyskryminujemy w tym temacie.

@Do PRACODAWCA

proste. Każda firma ma inne kadry/płace oraz inną ilość pracowników przez co czas ten jest dłuższy lub krótszy.

Tuna
@EUROLINE Sp. z o.o.

Kiedy nam zaczniecie płacić za nadgodziny? Agencyjnych za kasę zostają a my mamy za darmo? Litości....kto wam na to pójdzie?

Tak
@Tuna

Sami jestesmy sobie winni

Xxx
@Tuna

Nadgodziny są dobrowolne, jeśli chodzisz za darmo to jest to tylko twój problem.

Stolarz
@EUROLINE Sp. z o.o.

Mam pytanie kiedy będzie podwyżka?

Dzień dobry

Mam żal do firmy bo z poprzedniej pracy po 20 latach się zwolniłam i przyszłam tu i miałam nadzieje że będzie lepiej niż tam ale co 3 latka i na bruk?! To chyba lepiej jest tam gdzie jest źle ????????

Hej, mam pytanie. Czy w firmie pracuja kobiety i daja rade? Ile jest hal? Moze byc tak, ze rzuca mnie na jakas hale, gdzie jest ciezko i pracuja glownie tam mezczyzni czy na kazdej hali jest mniej wiecej to samo?

gene

kori
@gene

jakie obowiązki?

Edyta

No ale spytał jakie stanowiska, to może jak ktoś wie niech wymieni? Myślę że jest to Ciekawe dla wielu osób

Aga

Czy to prawda że nie umowy nie są przedłużane?

@Aga

Jeśli nie przedłuża umowy to nie muszą się martwić tym że za jakiś czas musieli by tego samego pracownika zwolnić z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, a z agencji dziś jest jutro nie ma i nie ma problemu

@Aga

Tak ja mam do 16.09. 2022r i papa

Reksio

Długo już pracujesz od przedłużenia umowy?

Picer

Bedzie jazda znowu bo ponoć spisali nazwiska z palarni -na życzenie Krzycha z rzadką ksywką.......Ja sie uwolniłem z tej firmy i mam spokój,w życiu już tam nie wróce do tego (usunięte przez administratora)

@Picer

Jakie nazwiska z palarni?

hm

a co ty taki ciekawski?

Dps

Kowal

Czyli wgl

termolo

gratuluję umiejętności myślenia

tremolo

za to u mnie dzisiaj z tym gorzej i własny nick przekręciłem

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 531.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 93 to opinie pozytywne, 120 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.