EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Janosik

Jaka płaca taka praca a kijki za złotowkę

XxX

Kierownik przekazal ze firma chciala zwolnic 200 osob ale nie chca tego robic wiec wstrzymuja firme na tydzien. Wszystko zrozumiale. Ale czemu na portfalach sa zamieszczane nowe oferty pracy w naszej firmie? …

Tak
@XxX

Bo to jest kit zeby cicho bylismy.A niech sobie zwolnia te 200 osob.Moze i ja tam w tych 200 bede.To jest straszenie zeby niechodzic po podwyzke.

@XxX

Który kierownik ? Bo na dps1 mówili że magazyny są pełne i czekają na odbiór przez firmę ikea.

@Tak

Też mogą mnie zwolnić tak zapomogę dają.

Agent

To dlaczego tam pracujesz? Przykuli cię łańcuchem… misiek jak jest tak zle to się zwolnij a nie gitarę zawracasz…. Fakt tez bym chciał lepiej zarabiać i się nie narobić… ale tu jest POLSKA, i jeśli chcesz coś mieć to musisz (usunięte przez administratora) na dwa etaty. Każdy jest kowalem swojego losu.

On
@Agent

Mógł zwolnić hee tak na początku agencyjni

Xxx

Firma straszy ,że będzie musiała zwolnić 200 osób takie info przekazują kierownicy albo tydzień postoju. Gdzie sens i logika. Agencja robi po 12 h ,Arot żadnej przerwy nie ma .Będzie pracował normalnie .Nam nie wolno ROBIC NADGODZIN ZAMIENIC SIE ZMIANAMI MIEDZY SOBĄ ,URLOP 3 DNI NAPRZÓD WYPISAC TRZEBA ,OPIEKE NA DZIECKO ZDROWE 3 DNI NAPRZÓD .Najlepiej żeby Polak wytrzaskał się z urlopu i (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) i odrabiał w sobotę. A co do premii 250 zł zamiast do godzinowki .Fajne to takie może się nie połapią głupie Polaczki ,że tu podniesiemy normy tam zaniżamy premie i wyjdziemy na swoje .A głupcy będą się cieszyć, że dostali 250 zł.

@Xxx

Dlatego u mnie na dziale wychodzimy naprzeciw problemom i sami się zwalniamy. Dwie osoby już złożyły papiery do innej firmy ja będę na wiosnę składać i prawdopodobnie jeszcze dwie ze mną odchodzą. Więc się dyro martwić nie musi. Sami się zwolnimy a on swoich ukochanych agencyjnych będzie miał już wszędzie.

@Xxx

Poczekaj jak l4 się posypią na urlopach.

Premia

Kierownik zrobił zebranie i mówi ze od stycznia 2023 dostaną pracownicy podwyzke 250 zl ale nie podwyzke tylko wieksza Premie a ludzie wiedzą ze całej premi nie ma bo nie ma na to warunkow.

I co
@Premia

Ja bym chcial zarabiac 4000 zl na reke przy bardzo realnych normach.Ludzie to my zyjemy w kosmosie .Biale dlugie kawtany i dobre piguly.

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

Zwykly pracownik

Pytanie do dyrektora i kierownikow? Dlaczego pracownicy zza wschodu i Indii pracują po 12 -16 godzin a nie ma zleceń i jesteśmy wyrzucani na urlopy bo nie ma zamówień produkcyjnych. Nie rozsądnie by było by każdy pracował po 8 godzin by praca była dla każdego ,i nie było przymusowego zamykania zakładu ? Planowanie nie działa w tej firmie ?

Serio?
@Zwykly pracownik

Wymagasz od nich inteligentnej rozmowy i tego żeby pomyśleli? Wywalają na urlopy bo miejsca nie ma ale spróbuj zrobić jeden komplet mniej! Kolorowi robią ile chcą a my won bo pracy nie ma! To mówi samo za siebie o ich inteligencji

Jacek

Witam pytanko czy w lutym jest przewidziana przerwa od pracy postój ??i kiedy letni urlop ?????

Fgh
@Jacek

Od 6 lutego tydzień, a letni ostatnie 2 tygodnie czerwca jedna zmiana i 2 pierwsze tygodnie lipca druga zmiana

Kris
@Fgh

Dzięki a jeszcze jedno skoro ma być postój w lutym to dlaczego Ukraińcy i inni wschodni chodzą do pracy po 12godz??np(magazyn )skoro my nie możemy pracować to tym bardziej Oni

Oo
@Kris

Bo magazyn musi wydawać meble, produkcja jest tylko wstrzymana.

Bjghdgfgvdxv

Czy tu będzie podwyzka czy nie mam to gdzieś!! w takim zakładzie z takimi warunkami nie ma co tu robic myslałem ze będę zarabial co miesiac z 4000 zl do widzenia euroline gut bay kazdy chce zyc i przezyc

Podwyżka do premi a na dps 1 już czas mierzą by normy podnieść

Kkk

Już się nawet z tym nie kryją że nas robią...

werbel

Mówicie co chcecie, ale nie jest źle...serio, chyba nikt z was nie miał do czynienia z naprawdę złą firmą...

@werbel

I to dobrze, ale to nie oznacza, że trzeba od razu wieszać psy an tej, zwłaszcza, że nikt nikomu nie każe tutaj pracować

pietras
@werbel

jakaś jedna normalniejsza opinia, trudno się dogrzebać tu do takich

@pietras

Niestety, gowork się rządzi swoimi prawami...ale nie zamierzam siedzieć cichy, tylko dlatego, że jestem w miejszości

nn
@werbel

to w tej mniejszości jestem z tobą w takim razie

nn
@werbel

i też cicho nie będę siedział

@werbel

Wiele razy pisalam I nigdy komentarza nie bylo. No prawde usuwaja

Zgadzam się z tą opinią

Bolo

Tak bo tak

T

Ktoś coś wie ile dostaniemy podwyżki.......

Ooo
@T

To nie ma znaczenia ile, po podwyżce zostanie obniżona premia i wyjdzie na to samo.

Taaa
@T

Jak co roku od 3 lat, na najniższym poziomie wyrównają do najniższej a resztę oleją. Ewentualnie dadzą 100zl do premii i utną tyle samo z procentów jak rok temu. I tym sposobem w tym roku na 3 poziomie po 10 latach zarobisz tyle samo co nowy pracownik na dzień dobry ????

250 zł brutto do premi

Pseudo
@T

Ale podwyżki wody, prądu czy gazu? Bo chyba na nic innego nie liczysz ? ;)

Ej
@Taaa

Kolego te poziomy to (usunięte przez administratora) na meblach i nie tylko

@T

250zl brutto do premi I znów bd mogli nas (usunięte przez administratora). jak bd chcieli na tym. Normy znów liczone po parę szt dodadzą i zabiorą z premi więcej niż ci Dali.

Normy w gore
@T

Dostaniemy ale podwyzszone normy hehe i tyle w temacie

Jaki początek taki koniec

Od stycznia bedą podwyrzki w zakładach pracy Od stycznia w sklepach wszystko podrozeje Od stycznia bedziemy zarabiać tyle co 5 lat temu takie bedą podwyszki. Nie ma ludzi już do pracy normy nikt juz takiej niewyroby co w roku 2020 to już koniec nadzieji.

Tak
@Jaki początek taki koniec

Normy podkrecili i sami sobie jestesmy winni.Brak wyrobienia normy .mniejsza kasa a podwyzki tak niebedzie .Wiec po co gonic robote jak najnizsza krajowa idzie w góre a najnizsza musza Nam dac wiec warto robic powolutku i oni na tym gorzsj wyjda bo kontrakty sa podpisana .A ja jak dostane najnizsza krajowa to przetrwam.A taki co niedotrzyma umowy to straci

Sofa
@Tak

Ooo ale analiza…. Tylko kto na tym „gorzej” wyjdzie? Jak stracą zamówienia to my stracimy prace…:/ a z pewnością nieroby…;)

Oo
@Sofa

Prace za najniższą zawsze znajdzie :D

Prawda
@Sofa

Prawda ale jesli ktos chce to znajdzie prace.I to lżejsza za te same pieniadze albo i troszke wiece .No i z lepszym traktowaniem przez pracodawce .A naszemu pracodawcy nalezy sie nauczka.

Mam pytanie do pracodawcy czy jeśli od nowego roku została podniesiona najniższa krajowa czy można to wszystko wliczać w premię czy jest to zgodne z przepisami.

porada

tak. pracodawca nie musi ci podnosić stawki na umowie. może to pokryć premią. Więc z premią możesz zarabiać płacę minimalna... zadowolony?

@porada

Na jakiej podstawie się to dowiedziałeś?

A propos..

Czy to prawda że pracownicy agencyjni nie mogą jeździć autobusami firmowymi?

L
@A propos..

Prawda

A propos..
@L

To dlaczego sobie nimi jeżdżą?I zabierają innym ludziom miejsca w autobusie?

Edyta
@A propos..

mnie bardziej zastanawia dlaczego mówiąc wprost "nie mogą"? tu jest serio jakiś zakaz gdzieś wprowadzony czy to raczej forma benefitu i dlatego twierdzicie, że nie wypada?

@Edyta

Bo oni mają swój transport, nie są pracownikami euroline tylko wynajęci od zewnętrznej firmy. To że są przez euroline lepiej traktowani niż my to inna kwestia

Tuna

Niestety, ja na 5 dniach l4 straciłem 800zl!!!! A że na korytarzu koło szatni jest 11 stopni to już dyrusia nie interesuje! Dlatego wraz z nowym rokiem leci wypowiedzenie, o jedną krople za dużo już było.

Żal

Czas sie przyzwyczaić do zimna.My jestesmy pingwinami .

Bardzo dobrze napisane-sama prawda!!!!!!??!!

Golonka

Tak jest to jest wszystko prawda tak dużej być nie może

Pseudo

Kto tu zarabia takie pieniądze ? Robią tyle bo przez agencję pracy muszą tyle robić, takie prawo w Polsce. To wszystko tak ładnie tylko na papierze wygląda.

W punkt.

Dokładnie tak jest w tej firmie!!!?Zarobki żenada,ciagłe tłumaczenie czymś bo to,po tamto!!!!!!?Myślą że zwykli ludzie to barany?!!!!

Gg

A jak pokombinował i z socjalem!!!!Z premi pozabierali i już jest na ten niski socjal!!!!Miastrzowie świata w kombinowaniu!!!!!!!!!

Perpan

hahaha dobre, chcesz tyle zarabiać ? To też pracuj codziennie po 12 godzin, nie zapomnij jeszcze o weekendach i nie ma że boli, katarek, nie katarek trzeba do roboty chodzić. Urlopik ? Chyba tylko w niedzielę bo nikt z agencji Ci go nie da- nie ma tam czegoś takiego. Gadać każdy głupio potrafi, ale pracować tak jak oni bez chorobowego czy urlopu to nagle nikt nie chce...

@Perpan

Bardzo chętnie się z agencyjnym zamienię bd jechać godziny a nie jakieś chore normy i kierownik (usunięte przez administratora) nie bd mi truć i brygadzista że mało zrobione. A zarobię więcej od polaczka Ameno

@Perpan

Jesteś z agencji? Ulotki kłamią?

@Perpan

Agencyjnych mogą brać wolne kiedy chcą baranku. Tylko u nich jest darmowy urlop co przy 80 nadgodzinach można poświęcić. A ty przy swoich 0 nadgodzinach weźmiesz taki żeby stracić całe 100zl dniówki?

Ks
@Pseudo

A kto im każe tyle pracować chłopie!!???!Sam ich wybór że tyle pracują!!!!!Zagłębiłem się w ten temat,także nie pisz (usunięte przez administratora)

Żal

Ludzie na akordzie widza kase a na starosc kolo 50 lat beda na wózkach śmigać bo pare lat predzej widzieli zlote gory a teraz po lekarzach.GRATULACJE

Pochwal sie gdzie takie pieniądze dostałeś?

Zenek
@Żal

Powiedz to tym beduinom z stolarni -tam jest kilka elitarnych którzy długo pracuja i jeszcze nie zrozumieli jak działa system norm w tej firmie hihi

Tak tak

5900zl na reke przy 200 godz pracy w Agro jest

X
@Tak tak

Jak bym robił 200 godzin w euroline to też tyle zarobię :D

On

W Wielkanoc na swieta nic nie dali bo niby na gwiazdke -ludziom nie przedluzyli umów i tak sie wymigali z wyplata premii swiatecznej.... Brak słow!!!

Justyna
@On

Przykre słowa. Ciekawią mnie właśnie benefity w tej firmie. Wpadłam w necie na ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji i technologii. I szukam info o dodatkach finansowych i pozapłacowych na tej posadzie. Wiecie coś, może poza dodatkami na święta, inne są? Pytam dla chłopaka

@Justyna

Nie ma nic. Najnizsza krajowa wiele obiecywania nic poza tym. Po 3-4 latach wejdzie na 2 poziom o ile będzie co tydzień się ubiegał o niego i zarobi wtedy z 300zl brutto więcej niż najniższa. Może też być kapusiem i donosić na każdego spowiadając się na kolanach kierownikom wtedy może na brygadzistę awansuje.

Polski pracownik

Kurna ludzie znajdzie inną pracę!!!!Ja już składam wypowiedzenie,za taką pracę w innej firmie dostanę więcej i nie muszę napierdzielac na akord!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przekonałem się jak ta firma płaciła mi za taką pracę. _ marne pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!

Czerwony

(usunięte przez administratora) Nawet przepisowych temperatur wg prawa nie ma. Te polarki to niech sobie dyrekcja i kierownicy noszą i robią niedługo za (usunięte przez administratora) Normy non stop w górę bo oszczędności szukają. (usunięte przez administratora) co brali najwyższe dodatki pokazali jak robić na 150 i wiecej% by brać po 1200 i 1600 zł dodatkow Ludzie w tej firmie sami siebie wyniszczą. Amen

Jetto

Pracuje w Euroline 7 lat. Mam stresująca prace połączona ze sporą odpowiedzialnością. Czasami czuje niedosyt z braku wyzwań ale też dynamiki wzrostu wynagrodzeń. Niemniej cenie swoją prace oraz firmę, mam nadzieje że problemy jakich doświadczamy obecnie są przejściowe i nie będzie koniecznie szukanie nowego zajęcia.

@Jetto

Ja pracuje 16 lat i z roku na rok robi się coraz gorzej więc nie ma liczyć żeby coś się polepszyło w tej firmie.

Zuzanna
@Jetto

A jak to jest z tą dynamiką wynagrodzeń? Chociaż minimalne podwyżki są planowane? Jak to jest? Indywidualnie trzeba rozmawiać czy dany dział otrzymuje równomiernie?

W punkt

Polska to mój dom

Zaczyna sie tak dziac w firmie euroline ze ukraincy nieszanuja polaka zle się zachowuja w stosunku do polakow jak cos sie komus stanie to zglosze to na policje bo nikt ich nie pilnuje robia sobie co chca.

@Polska to mój dom

Właśnie też to zauważyłem że Ukraince do Polaków zaczynają się źle odzywać ja tu jestem najważniejszy my Polacy nie mamy nic tu do gadania.

@Polska to mój dom

Polak Polaka też nie szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 531.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 93 to opinie pozytywne, 120 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.