CWT eCenter

Opinie o CWT eCenter

darth vader

Do jakich czasów my dożyliśmy, że poziom szacunku do pracownika mierzy się umową o pracę, której podpisanie to psi obowiązek KAŻDEJ firmy. Cóż, standardy pokolenia Y, pardon - gimbazy, wciąż żywe.

qwerty
@darth vader

Akurat pokolonialne Y, to Ci urodzenie po '81 roku, a wówczas gimnazjum jeszcze nie było!

gonzo

@henryk W mojej wypowiedzi wyraźnie zaznaczyłem że chodzi o Rzeszów i 2000zł brutto pojawia się już we wcześniejszych wypowiedziach.

gonzo

Zdecydowanie nie polecam tej pracy w Rzeszowie, dopiero człowiek na rozmowie dowiaduje się że była mowa o kwocie brutto a nie netto (lekko więcej niż minimalna) i że tydzień pracy ma 7 dni i nocki. Jak już się zacznie prace to żeby z niej szybko zrezygnować trzeba wyłożyć z własnej kieszeni. Szkoda cennego czasu, jedyna zaleta to obcowanie z językiem obcym

Fiko

A to szkolenie przez pierwsze dwa miesiące jest tylko na jednej zmianie? i od pon do pt? czyw weekendy tez?

KR.

@jarek Tak, naprawdę koszty trzeba zwrócić (z każdym miesiącem pracy jest to 200zł mniej), no chyba że przedstawisz bardzo sensowny powód, to wtedy mogą ci to umorzyć.

Wojak

Ktos moze wie ile mozna wyciagnac w IT? Takie stanowisko wisi - EMEA IT Support Specialist, ale nie wiem czy to nie dla tresowanych malp :) Jak ktos cos wie to prosze o info.

jarek

Witam chciałem się zapytać o zwrot kosztów za szkolenie jeśli zrezygnuje się z umowy tej pierwszej 6 miesięcznej. Czy naprawdę się to zawraca ? Czy jest to 1200 ? Miał to ktoś albo wie dokładnie. Proszę o odpowiedź. Bo zaczynam teraz tam pracować w Rz.

aaa

Tu nie ma żadnej premii od pracy na telefonach, bo to NIE JEST sprzedaż. System premiowy jest skomplikowany i miedzy innymi zależny od wyniku całej firmy na poziomie globalnym (roczny bonus, z reguły go nie ma)i ewaluacji co pół roku (tak zawiłych żeby premie były niskie). Ale sama pensja jest niezła i są niezłe benefity.

aaa

Na 3 duże zespoły w stolicy od wakacji drugi wchodzi na 24/7. Zartujesz, tik tak? Nikt teraz nie płaci więcej za nocki, to nie czasy kiedy na rynku pracy rządzili pracownicy, teraz królują pracodawcy. Ale i tak jeśli porównasz to co oferują inne firmy, to CWT jeszcze daje przyzwoite pieniądze i bardzo dobre benefity (przede wszystkim prepaidową kartę obiadową)

aaa

Teraz w Warszawie kolejny dział rusza z obsługą 24/7. Sporo osób rezygnuje z pracy więc będą ogłoszenia na słuchawkę.

asia

@azja nie ma premii od sprzedaży, bo praca nie ma nic wspólnego z promocją jakiegokolwiek produktu/usługi czy sprzedażą telefoniczną.

Kat

Zarobki za konsultanta w Reszowie: okres próbny: 2000zł brutto, po tym okresie 2400zł brutto co daje 1780zł na ręke. Za dodatkowy język na minimum poziomie B2 extra 400zł do wypłaty. Wisisz na słuchawce i obsługujesz klientów z całego świata. Praca na 3 zmiany. Biuro jest otwarte praktycznie 24/7. O rozmowach już pisano powyżej. Tak to dokładnie wygląda. Biuro mieści się w budynku Konresu. Bardzo istotne są znajomości. Jeżeli ktoś cię poleci to masz ogromne szanse. Jeżeli nie to już trochę gorzej. Jeśli nie masz dodatkowego języka to tutaj będzie już pod górkę ponieważ jest sporo chętnych którzy władają biegle tylko j.angielskim. To chyba wszystko.

kotecek

To chyba krótki masz staż pracy lub rzadko ją zmieniasz. Teraz takie assessments to standard i tak naprawde sa o kant dooopy potłuc bo mimo najlepszych wyników z testów, pracy nie masz. Czasem takue badziewia trwaja powyzej 4 godzin kilka dni z rzedu..

MIA

Zzwyczaj jest rozmowa (ty plus 2 innychkandydatów i 2 osoby rekrutujace). Kazy na forum mam sie wypowiedziec odpowiadajac po angielsku na pytania typu dlaczego cchesz tu pracowac jakie masz doswiadczenie itp. Jeste tez tzw test call czyli odbierasz telefon (po ang) i udajesz ze komus robisz rezerwacje np. biletu lotniczego lub hotelu (wazne by byc uprzejmym milym dopytywaco szczegoly) itp Praca jest zalezy od dzialu - ale albo odbierasz po angielsku telefony od pasazerow z calego swiata, albo klepiesz w klawiature robiac np zmiany biletow

Drzewo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Carlson (w Rzeszowie)? O co pytają?

klaudys

a jak dobrze trzeba mówić po angielsku? to jest praca tylko i wyłącznie w tym języku? czy po polsku też się coś pracuje?

Red

Your english was not good enough albo złe podejście do rozwiązania problemu. Kto to wie.

blabla

Troszkę bawią mnie komentarze, które tu czytam. Po pierwsze primo, nie od razu po skończeniu zarządzania na Uniwersytecie Lansu i Bansu, zostaje się wielkim wymiataczem w korpo, który zarabia 8 tysięcy, siedząc i będąc bardzo sprytnym i mądrym (och, nie wątpię, ze wszyscy tacy jesteście). Ja np. kończę Uniwersytet Warszawski i cieszę się, że znalazłam stałą pracę, w której rozwijam nowe umiejętności i doświadczenie, używam języka obcego, a ponadto jestem w stanie kończyć studia (bo pracodawca jest ugodowy). Po drugie primo, jeśli naprawdę macie nadmiar kompetencji i czujecie się w pracy jak półautomaty, to spróbujcie założyć własną firmę, wyjedźcie do lepszych krajów (wiadomo, zagranico po prostu jest Ziemia Obiecana), znacie tak doskonale języki przecież, no i jesteście kompetentni, to i znajdzie się praca. Trochę pokory! Dla mnie, jako dla młodej osoby, która dopiero wchodzi na rynek pracy CWT nie jest przykrym szokiem, ale zupełnie przyzwoitą opcją pracy. Nie spodziewałam się cudów, nie skończyłam prawa, medycyny ani informatyki (jak moje rodzeństwo), liczyłam się z tym, że moja kariera ukształtuje się może dopiero po latach. Nie od razu manną sypie z nieba. A w CWT: -jest dobry socjal; -atmosfera pracy i warunki pracy są znośnie; -można się czegoś nauczyć; -płaca jak na pracę, którą nie musisz się martwić po powrocie do domu, jest naprawdę ok. Jak ja nie znoszę tego ciągłego narzekania. Oczywiście, nie jest idealnie. Celujący daję dla równowagi ocen frustratów, którzy nic jeszcze nie potrafią, a uważają, że za ich mądrości należy im się na starcie willa z basem, a jako dodatek wycieczka dookoła świata. Pozdrawiam!

ranger

W CWT w porownaniu do innych korpo wcale nie jest tak zle. Zarobki sa naprawde dosc duze - rynek pracy zdziczal tak bardzo w stolicy, ze CWT placi bardzo dobrze jak na standardy warszawskich korporacji. Do tego maja benefity - 99% korpo w tym wzgledzie do piet CWT nie dorasta. Niestety jak w kazdej korpo licza sie uklady i ukladziki, ale to jest standard ogolnoswiatowy

papa Smerf

Jeśli chodzi o awanse w tej firmie, to sprawa jest klasyczna dla korporacji - typowy wyścig szczurów, a zwycięsko wychodzą koleżanecznki. Perspektywa rozwoju praktycznie żadna. Mówię o Rzeszowie. Na początek wymarzona praca, bo zero zmartwień. potem odmóżdża. Na koniec przestaje się chcieć wszystkeigo i człowiek tapla się w takim korpo gówienku. Socjal jest naprawdę spoko, więc to jest duży plus. Perspektywy na awans możlwie po 2 latach na stanowisko wyżej (150 zł brutto więcej) a po 4 latach nazastępce kierownika sekcji (300 zł więcej). Biorąc pod uwagę strukturę firmy NIE MOŻNA SIĘ TU WYBIĆ. Ktoś słyszał kiedyś o takich. Ja znam jedną osobę. Reszta gnije tu przez lata, często nawet bez perspektyw na awans. Polecam przyjść, zatrudnić się na rok i szukać innej pracy. Szkolenia z aplikacji używanych w biznesie turystycznym są bardzo pomocne. Nie wiążcie przyszłości z tą firmą. Szkoda życia

Zostaw merytoryczną opinię o CWT eCenter - Warszawa

• Jak się pracuje w CWT eCenter?

Zobacz opinie na temat firmy CWT eCenter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWT eCenter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWT eCenter?

Kandydaci do pracy w CWT eCenter napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWT eCenter